Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Junespelen
Antal starter / Total entries: 568 Printed: 2019-11-19 13:20
Antal individer / Total persons: 207
 
M 100m 3
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M 800m 7
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Batha Tadese 98 Ljungby FIK
Hussein Warsame 01 Ljungby FIK
Villiam Olsson 98 Ljungby FIK
Kevin Bodén 02 Motala AIF 2.01
Oskar Karlsson 02 SK Graal 2,03
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 2,05,00
 
M 3000m 1
Jonatan Gustafsson 01 Tranås AIF
 
M Höjd 0
 
M Längd 2
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
 
M Kula 2
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
 
M Diskus 4
Fredrik Andersson 69 Alingsås IF
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
 
M35 100m 2
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Mathias Karlstad 76 IFK Sävsjö
 
M35 3000m 1
Magnus Haggren 72 Alingsås IF
 
M35 Längd 1
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M35 Kula 3
Bo Wictorsson 71 Hovslätts IK
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Peter Fritz 74 IK Sisu
 
P19 Kula 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
 
P19 Diskus 2
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
 
P17 100m 3
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 800m 1
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
 
P17 Höjd 1
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 Längd 3
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Olof Freij 03 IK Sisu
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 Kula 2
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Leo Janén 02 IFK Växjö 16.06
 
P17 Diskus 3
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Leo Janén 02 IFK Växjö 55.80
 
P15 80m 4
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Robin Larsson 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 800m 1
Olle Ohrt 05 Tranås AIF
 
P15 Häck 80m 2
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 4
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Robin Larsson 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 Kula 3
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
 
P15 Spjut 1
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P13 60m 3
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8,62
Emauel Granström 06 Tranås AIF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 600m 7
Jonathan Haggren 06 Alingsås IF
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1,58
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Daniel Samuelsson 07 Motala AIF
Loke Stråt 07 Motala AIF
Erik Freij 06 IK Sisu
 
P13 Häck 60m 4
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Emauel Granström 06 Tranås AIF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 Höjd 5
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1,33
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Tim Larsson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Emauel Granström 06 Tranås AIF
 
P13 Längd 3
Jonathan Haggren 06 Alingsås IF
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 Kula 4
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Daniel Samuelsson 07 Motala AIF
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
 
P13 Spjut 9
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Elias Andersson 06 Hovslätts IK
Daniel Samuelsson 07 Motala AIF
Loke Stråt 07 Motala AIF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
 
P12 60m 6
Julius Petersson 07 Alingsås IF 9,10
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Daniel Samuelsson 07 Motala AIF
Loke Stråt 07 Motala AIF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P12 Längd 5
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Daniel Samuelsson 07 Motala AIF
Loke Stråt 07 Motala AIF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P11 60m 6
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,11
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Tim Larsson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
 
P11 600m 5
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1.56,14
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Tim Larsson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
 
P11 Längd 6
Olof Tholén 08 Alingsås IF 4,15
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Elis Karlstad 08 IFK Sävsjö
 
P11 Kula 6
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 8,08
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Elis Karlstad 08 IFK Sävsjö
 
P11 Spjut 8
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Elis Karlstad 08 IFK Sävsjö
 
P10 60m 7
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
William Daun 09 Katrineholms SK 9.00
Florian Nkuru 09 Villstads GIF
 
P10 Längd 7
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Erik Björklund 09 Eksjö Södra IK
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
William Daun 09 Katrineholms SK 4,43
Florian Nkuru 09 Villstads GIF
 
P9 60m 2
Lukas Bergman 09 Habo Friidrott 04
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
 
P9 Längd 2
Lukas Bergman 09 Habo Friidrott 04
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
 
P9 Boll 2
Lukas Bergman 09 Habo Friidrott 04
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
 
P8 60m 10
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Benjamin Tell 12 IK Hakarpspojkarna
Ivar Strahl Funck 12 IK Hakarpspojkarna
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Alvin Thorsson 12 IFK Sävsjö
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
P8 Längd 10
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Benjamin Tell 12 IK Hakarpspojkarna
Ivar Strahl Funck 12 IK Hakarpspojkarna
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Alvin Thorsson 12 IFK Sävsjö
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
P8 Boll 10
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Benjamin Tell 12 IK Hakarpspojkarna
Ivar Strahl Funck 12 IK Hakarpspojkarna
Kid Lundqvist 13 IK Sisu
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Alvin Thorsson 12 IFK Sävsjö
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
K 100m 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K 800m 0
 
K 3000m 2
Alexandra Elfgren 88 Hovslätts IK
Malin Lundqvist 80 IK Sisu
 
K Höjd 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
 
K Längd 1
Elin Larsson 94 IFK Halmstad
 
K Kula 3
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
 
K Diskus 4
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Enny Björk 01 IFK Växjö
 
K35 100m 0
 
K35 3000m 0
 
K35 Längd 1
Camilla Sevelin 82 Katrineholms SK
 
K35 Kula 1
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
 
F17 100m 10
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 800m 2
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
 
F17 Höjd 3
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Amina Poljak 03 Tranås AIF
 
F17 Längd 4
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Kula 4
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Diskus 1
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
 
F15 80m 14
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Stella Kolbrink 04 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F15 800m 7
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
 
F15 Häck 80m 6
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
 
F15 Höjd 10
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Hilda Andersson 05 IK Sisu
 
F15 Längd 16
Nova Schwalbe 05 IF Hagen FIK
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Stella Kolbrink 04 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,94
 
F15 Kula 7
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 11
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 60m 7
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Hilma Grundström 06 Linköpings GIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Tilma Nilsson 06 Ljungby FIK
Elsa Peters 06 SOK Träff
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 8.80
 
F13 600m 10
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
 
F13 Häck 60m 10
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 9.82
 
F13 Höjd 13
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 1,35
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
 
F13 Längd 8
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Hilma Grundström 06 Linköpings GIF
Tilma Nilsson 06 Ljungby FIK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 4.56
 
F13 Kula 17
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Hilma Grundström 06 Linköpings GIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Tilma Nilsson 06 Ljungby FIK
Isa Johansson Zune 07 Motala AIF
Mathilda Käck 07 Motala AIF
Matilda Martini 06 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Elsa Peters 06 SOK Träff
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.45
 
F13 Spjut 20
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Hilma Grundström 06 Linköpings GIF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Isa Johansson Zune 07 Motala AIF
Mathilda Käck 07 Motala AIF
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 26.38
 
F12 60m 13
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer 8,44
 
F12 Längd 18
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Mathilda Käck 07 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,73
 
F11 60m 10
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Ines Ekelund 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Tuva Wahlström 08 Habo Friidrott 04
Viktoria Tell 08 IK Hakarpspojkarna
Carin Cedermark 08 IFK Sävsjö
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F11 600m 7
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Carin Cedermark 08 IFK Sävsjö
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Längd 10
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Tuva Wahlström 08 Habo Friidrott 04
Viktoria Tell 08 IK Hakarpspojkarna
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Carin Cedermark 08 IFK Sävsjö
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F11 Kula 9
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Spjut 9
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Viktoria Tell 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Lovisa Granström 09 Tranås AIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F10 60m 10
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Lovisa Granström 09 Tranås AIF
 
F10 Längd 10
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Ida Karlsson 09 Tranås AIF
Lovisa Granström 09 Tranås AIF
 
F9 60m 14
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Emilia Bergquist 10 IK Hakarpspojkarna
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Stina Rossel 10 IK Hakarpspojkarna
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK 9,76
Maja Martini 10 Motala AIF
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F9 Längd 15
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofi Häll 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Stina Rossel 10 IK Hakarpspojkarna
Alva Gudmundsson 10 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Maja Martini 10 Motala AIF
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F9 Boll 14
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofi Häll 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Alva Gudmundsson 10 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Maja Martini 10 Motala AIF
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F8 60m 17
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Cornelia Andersson 11 Habo Friidrott 04
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Hedda Brunes 11 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Lisa Rydberg 11 Habo Friidrott 04
Nora Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Vera Westh 12 Habo Friidrott 04
Alica Claesson 11 Hovslätts IK
Natali Peterson 11 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 10.02
Bodil Efraimsson 11 Motala AIF
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Sara Cedermark 11 IFK Sävsjö
 
F8 Längd 17
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Cornelia Andersson 11 Habo Friidrott 04
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Hedda Brunes 11 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Lisa Rydberg 11 Habo Friidrott 04
Nora Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Vera Westh 12 Habo Friidrott 04
Alica Claesson 11 Hovslätts IK
Natali Peterson 11 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 3,54
Bodil Efraimsson 11 Motala AIF
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Sara Cedermark 11 IFK Sävsjö
 
F8 Boll 15
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Lisa Rydberg 11 Habo Friidrott 04
Nora Rogö 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Vera Westh 12 Habo Friidrott 04
Alica Claesson 11 Hovslätts IK
Natali Peterson 11 Hovslätts IK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 11,24
Bodil Efraimsson 11 Motala AIF
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Sara Cedermark 11 IFK Sävsjö
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248