Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Se hemsida för inbetalning av startavgift före tävling!
Anmälda Sollentuna GP
Antal starter / Total entries: 46 Printed: 2019-05-26 22:17
Antal individer / Total persons: 44
 
M 100m 7
Martin Hagberg 01 Hässelby SK
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö 11.17
Amadou Sussoho 95 Malmö AI 10,79 0,00
Zion Eriksson 02 Täby IS
Tomasz Siemieniuch 00 Sandnes IL 10.89
KARABO MOTHIBI 96 Botswana 10.29 10.36
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 11,11 11,11
 
M 400m 1
Gustav Gahne 01 Hässelby SK
 
M 800m 3
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott 1.54,48
Rasmus Kisel 96 SK Audentes 1.49,40
 
M 1500m 3
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 3.46,42
Wille Levay 96 Spårvägens FK 3.41.52
 
M 5000m 3
Yassin Abdi 99 Hässelby SK
Narve Gilje Nordås 98 Sandnes IL 14:23,58
Erik Lomås 93 Salangen IF 14.25.87
 
M 3000m hinder 3
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 8.42,43 8.42,43
Theodor Berre Jacobsen 01 SK Vidar 9:20
Liam Harris 97 Irland 9:10
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 2
Hampus Carlens 99 IFK Lidingö 2.04
Fredrik Jahr 91 Tyrving IL 209
 
M Längd 1
Maurice Mathabela 90 Sydafrika 7.62 7.44
 
M Diskus 0
 
K 100m 6
Charlotte Andersson 00 Hässelby SK 12,29
Greta Deltin 00 Hässelby SK 12,00
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 11,67 11,70
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 11.89
LOUNGO MATLHAKU 95 Botswana 11.55 11.59
JESSICA BOMPAS 01 Sydafrika 11.80
 
K 400m 3
Sandra Knezevic 92 Hammarby IF 55,25
KIRSTEN AHRENS 00 Sydafrika 54.06
NONDUMISO KHOZA 97 Sydafrika 55.00
 
K 800m 5
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2.08
Vilde Våge Henriksen 00 Haugesund IL 2,09,47 2,11,73
Kristin Svendby Otervik 01 Lörenskog FIL 2.10
Sanne Njaastad 00 IK Tjalve 2:07,32
Heini Ikonen 99 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2.13,54 2.13,72
 
K 1500m 0
 
K 5000m 2
Sanna Mustonen 91 Hässelby SK
Kristine Lande Dommersnes 99 Haugesund IL 9,39,06
 
K 100m häck 2
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
Malin Skogström 95 Hässelby SK 13.57
 
K Höjd 0
 
K Stav 1
Birgitte Kjuus 99 Ull/Kisa IL 4,00m
 
K Tresteg 2
Jasmin Sabir 92 Hammarby IF 13.28 12.78
Rebecka Abrahamsson 94 Örgryte IS
 
K Slägga 1
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF 67,17 67,17
 
K Spjut 1
Elisabeth Lithell 90 KFUM Örebro 54,42
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248