Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stenungsundsspelen
Antal starter / Total entries: 713 Printed: 2019-11-19 14:32
Antal individer / Total persons: 276
 
P17 100m 8
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Wilhelm Öhlin 03 Stenungsunds FI
 
P17 800m 3
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P17 Höjd 1
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 172 cm
 
P17 Längd 4
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 565 cm
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Fredrik Grund 02 IF Kville
Wilhelm Öhlin 03 Stenungsunds FI
 
P17 Kula 2
Fredrik Grund 02 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P15 80m 2
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
 
P15 800m 3
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Lukas Kallin 05 IK Orient
 
P15 Höjd 1
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
 
P15 Längd 3
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Oskar Andersson 05 IK Orient
 
P15 Kula 1
Oskar Andersson 05 IK Orient
 
P13 60m 16
Albin Bolin 07 IFK Göteborg
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 9,39
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott 8:70
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Abdullah Babi 06 Strömstads IF
Rasmus Östemar 06 Bokenäs IF
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Tristan Ekner 07 Bohus IF
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P13 600m 10
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 1.47
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Arvid Friberg 06 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
 
P13 Höjd 8
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 1,40
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Rasmus Östemar 06 Bokenäs IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Movitz Spång-Gylfe 07 Lysekil SLF
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P13 Längd 15
Albin Bolin 07 IFK Göteborg
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 4,22
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Kevin Ellison 06 IF Kville
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott 4,13m
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Arvid Friberg 06 Stenungsunds FI 3,75
Abdullah Babi 06 Strömstads IF
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Tristan Ekner 07 Bohus IF
Movitz Spång-Gylfe 07 Lysekil SLF
 
P13 Kula 8
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 6,52
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Rasmus Östemar 06 Bokenäs IF
Tristan Ekner 07 Bohus IF
Movitz Spång-Gylfe 07 Lysekil SLF
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P11 60m 33
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.30
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,14
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Filip Håkansson 09 IK Orient
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI 9.50
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 11
Hugo Berge 08 Stenungsunds FI
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Jesper Östemar 08 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
 
P11 600m 10
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 2,15
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Viktor Jernberg 09 Hälle IF 2.01
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 0
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
William Lidén 09 Bohus IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
 
P11 Höjd 18
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Hugo Berge 08 Stenungsunds FI
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Jesper Östemar 08 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P11 Längd 28
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,20
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Filip Håkansson 09 IK Orient
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI 4.06
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 0
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
 
P11 Kula 21
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Filip Håkansson 09 IK Orient
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Hugo Berge 08 Stenungsunds FI
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Jesper Östemar 08 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P11 Boll 17
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott
Filip Håkansson 09 IK Orient
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P9 60m 17
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg 10,75
Jakob Sundberg 11 Hälle IF
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Edvard Wärre 10 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 400m 12
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 Höjd 9
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P9 Längd 15
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Edvard Wärre 10 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
Walter Nilsson 11 Stenungsunds FI
Victor Wärre 12 Stenungsunds FI
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 Kula 6
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Jakob Sundberg 11 Hälle IF
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
 
P9 Boll 8
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
Victor Wärre 12 Stenungsunds FI
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
F17 100m 7
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
 
F17 800m 1
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F17 Höjd 2
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Kim Rodén 03 Håfreströms IF 1.54
 
F17 Längd 4
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 6
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Ellen Schoug 05 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 800m 6
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK
Hanna Lagerkvist 04 Hälle IF 2.23,50
 
F15 Höjd 4
Hanna Lagerkvist 04 Hälle IF 1.48
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Linnea Larsson 05 IF Rigor 145
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 Längd 10
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 4.90
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 4,25
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Ellen Schoug 05 IK Orient
Hilda Nolkrantz 05 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Wilma Paulsson 04 IK Orient
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 Kula 1
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F13 60m 30
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 9,79
Agnes Knauer 07 Hälle IF 9.72
Mella Eriksson 06 Hälle IF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,67
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Nike Hjort Tuomaala 06 Tingbergs AIS
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Maja Dellien 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 600m 17
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,56
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF 1.58.23
Moa Enander 07 Hälle IF
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 1.51:60
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Alicia Eriksson 06 IK Orient
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Höjd 10
Elin Andersson 07 Brattås CK
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Ida Larsson 06 Stenungsunds FI
Maja Dellien 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 Längd 31
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Elin Andersson 07 Brattås CK
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 3,96
Mella Eriksson 06 Hälle IF
Moa Enander 07 Hälle IF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Alicia Eriksson 06 IK Orient
Emilia Bergh 06 IK Orient
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,80
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Nike Hjort Tuomaala 06 Tingbergs AIS
Maja Dellien 06 Bokenäs IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Kula 14
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK 5,39
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Johanna Torgersson 06 IF Kville
Hedvig Nygren 07 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Ida-Karin Johansson 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F11 60m 48
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Emelie Norberg 08 Brattås CK
Kajsa Lindén 08 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF 9.32
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amelie Tjärnström 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Molly Stenquist 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 10,73
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Lucia Perneman 09 Hälle IF
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Julia Unger 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Rosa Strang 09 Lerum Friidrott
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Bianca Graneklev 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient 9,76
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 9,53
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Leia Ståhle 09 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
Lovisa Samuelsson 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Emmy Ingevaldsson 08 Lysekil SLF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF 9:10
Nicella Ljungberg 09 Lysekil SLF
 
F11 600m 26
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 2.08.02
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 2,22
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.05.42
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Elin Sundberg 09 Hälle IF
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Ellen Eliasson 09 IF Rigor
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 2:07:59
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF
 
F11 Höjd 33
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Kajsa Lindén 08 Brattås CK
Linnea Ving Holmqvist 09 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 1,05
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg 115
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 122
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Rosa Strang 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Graneklev 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient 1,26
Alice Åkesson 09 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Izabella Björkman 08 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF
Nicella Ljungberg 09 Lysekil SLF
Signe Spång-Gylfe 09 Lysekil SLF
 
F11 Längd 48
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Emelie Norberg 08 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amelie Tjärnström 09 IFK Göteborg
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Molly Stenquist 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 3,33
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Lucia Perneman 09 Hälle IF
Molly Sörling 09 Hälle IF
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Julia Unger 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Alva Eurenius 09 IK Orient
Bianca Graneklev 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient 3,74
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 3,75
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Leia Ståhle 09 Stenungsunds FI
Lovisa Samuelsson 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF
Nicella Ljungberg 09 Lysekil SLF
Signe Spång-Gylfe 09 Lysekil SLF
 
F11 Kula 29
Emilia Ljungberg 09 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Amelie Tjärnström 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 4,30
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 6,47
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Elvira Berg 09 IK Orient
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Emmy Ingevaldsson 08 Lysekil SLF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF
Nicella Ljungberg 09 Lysekil SLF
Signe Spång-Gylfe 09 Lysekil SLF
 
F11 Boll 20
Emilia Ljungberg 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Lucia Perneman 09 Hälle IF
Molly Sörling 09 Hälle IF
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Alva Eurenius 09 IK Orient
Elvira Berg 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient 22,43
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Alma Olsson 08 Bokenäs IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Molly Halmsjö 08 Lysekil SLF
Signe Spång-Gylfe 09 Lysekil SLF
 
F9 60m 17
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg 9.93
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 10,82
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Moa Olofsson 10 Stenungsunds FI
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Stina Östemar 10 Bokenäs IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
F9 400m 10
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 1:22.97
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,15,87
Moa Olofsson 10 Stenungsunds FI
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
 
F9 Höjd 13
Amelie Ving Holmqvist 12 Brattås CK
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 0,95
Moa Olofsson 10 Stenungsunds FI
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Stina Östemar 10 Bokenäs IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
 
F9 Längd 16
Hilma Olausson 10 Brattås CK
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 2,56
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Moa Olofsson 10 Stenungsunds FI
Nathalie Dellien 10 Bokenäs IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
F9 Kula 7
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 3,7
Maja Karlsson 10 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Stina Östemar 10 Bokenäs IF
 
F9 Boll 8
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
M 4 x 100m 1
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
 
M Stafett 1000m 1
IFK Göteborg 5 Män IFK Göteborg
 
M 4 x 1500m 1
Hälle IF, 1 M45 Hälle IF
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 2
Stenungsunds FI 1 P06-07 Stenungsunds FI
Tyft Arena IF 1 Tyft Arena IF
Joel Holgersson -06
Hannes Holgersson -09
Mahmoud Badran 09
Nganga Serrive -09
 
K 4 x 100m 2
Göteborg, IFK 1 K IFK Göteborg
IF Rigor 1 IF Rigor
 
K Stafett 1000m 1
Göteborg, IFK 2 K IFK Göteborg
 
F17 4 x 100m 1
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
 
F15 4 x 80m 3
IFK Göteborg 1 F15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F15 IFK Göteborg
Orient, IK 1 IK Orient
Hilda Nolkrantz - 05
Hannah Nilsen-06
Ellen Schoug-05
Klara Håkansson-05
 
F13 5 x 60m 4
Brattås CK 1 Brattås CK
Orient, IK 1 IK Orient
Stenungsund F13 07/08 Stenungsunds FI 42,94
Bokenäs IF 1 Bokenäs IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248