Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Danderyds Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 1057 Printed: 2019-11-19 13:20
Antal individer / Total persons: 451
 
M 100m 7
Desmond Rogo 96 Hammarby IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 11,9
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 11,4
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 11,4
Ivar Jasonarson 92 Spårvägens FK
Levis Sjöö 01 Turebergs FK
 
M 200m 9
Desmond Rogo 96 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 24,0
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 23,0
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 23,0
Simon Martinsson 01 Malmö AI 22,50
Ivar Jasonarson 92 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Levis Sjöö 01 Turebergs FK
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
M 800m 25
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1:54,49
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 1.52
Axel Djurberg 99 Hässelby SK
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
Gustav Gahne 01 Hässelby SK 1.56
Max Bechtel 01 Hässelby SK 1.59,11
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1.55
Heshlu Andemariam 97 IFK Lidingö
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1.55
Olof Silvander 99 IFK Lidingö 1.58,23
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK 1.53,00
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 1.52,00
Estifanos Faid 92 Spårvägens FK 1.53,00
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK
Samuel Eriksson Lidbrink 99 Spårvägens FK 2.07,00
Tadesse Johansson 03 Spårvägens FK
Tobias Eknor 00 Spårvägens FK 1.58,00
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Albert Nygren 01 Upsala IF 1.54
Björn Seifert 96 Upsala IF
Faustin Mugabo 00 Väsby IK
Eric Källman 00 IK Ymer
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott
 
M Höjd 4
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 1,80
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Oliver Ericsson 01 Upsala IF
Oskar Lundqvist 97 Upsala IF
 
M Längd 3
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
 
M Kula 0
 
P17 100m 25
Edvin Livak 03 Bromma IF 12.17
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Malte Lundman 03 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 11,57
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Viktor Wall 03 Hammarby IF 11,18
Ludvig Wistam 02 Hellas FK
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 12.11
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 11,97
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Colin von Hofsten 03 IFK Lidingö
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Oliver Papinski 02 Täby IS
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
 
P17 200m 23
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
David Thid 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Malte Lundman 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 24,3
Viktor Wall 03 Hammarby IF 22,40
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 24.03
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 24,02
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS 22.8
Oskar Edlund 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
 
P17 800m 11
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK 2.07,00
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 2:04,29
Simon Öberg 03 Västerås FK 2.10,01
 
P17 Höjd 4
Edvin Livak 03 Bromma IF 1.71
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1.91
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
William Peiro 03 Täby IS 1.70
 
P17 Längd 7
Edvin Livak 03 Bromma IF 6.26
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Oliver Papinski 02 Täby IS 6.62
Sebastian Isakson 02 Täby IS
William Peiro 03 Täby IS 5.62
 
P17 Kula 3
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
 
P15 80m 15
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 10.45
Joel Enander 05 Täby IS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Hadrian Hägg 04 Upsala IF
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 200m 13
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS
Hadrian Hägg 04 Upsala IF
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 800m 10
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 2:20
Samuel Berhane 05 Hässelby SK
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Simon Bratt 05 IF Triangeln
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hilding Viirman 04 Upsala IF 2.26,04
 
P15 Höjd 8
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 1,59
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Albin Edgert 05 Täby IS
 
P15 Längd 10
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 5,37
Fabian Mix 05 Täby IS 4.91
Gabriel Dag 05 Västerås FK 5,85
 
P15 Kula 7
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 12.97
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 60m 3
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 8,78
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8,64
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 600m 4
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.49,29
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1.46
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 1.43,40
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 Häck 60m 2
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 11,27
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 10,31
 
P13 Höjd 2
William Freifelt 06 Hammarby IF
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,60
 
P13 Längd 7
William Freifelt 06 Hammarby IF 5,36
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 Kula 1
William Freifelt 06 Hammarby IF 9,51
 
P12 60m 18
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,77
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Benjamin Bastos 07 IF Linden
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 8,6
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,58
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8,83
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Jacob Rune 07 Täby IS 8,48
Elias Ekman 07 Upsala IF 8,31
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 9.21
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Ville Edkvist 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 600m 11
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 1,54,12
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.52,58
Jonathan Lotker 07 Hässelby SK 2.01,85
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.55,11
Simon Berhane 07 Hässelby SK 1.54,23
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 2,05
Jacob Rune 07 Täby IS 1:52,27
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
 
P12 Häck 60m 10
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 10,65
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10,66
Jacob Rune 07 Täby IS 9,11
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Höjd 8
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,46
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,32
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,49
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Längd 17
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4,84
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 4,85
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 3,90
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,80
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Jacob Rune 07 Täby IS 4,89
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.11
Ville Edkvist 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 12
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 7,68
Simon Lindström 07 Turebergs FK 7,49
Jacob Rune 07 Täby IS 7,67
Elias Ekman 07 Upsala IF
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Ville Edkvist 07 Vallentuna FK
 
P11 60m 17
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Simon Törnqvist 08 IF Linden
Emil Svensson 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
Elliot Ne 08 Täby IS 10,20
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK 10.09
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
Allan Schager 08 Åkersberga SK 9,14
Evert Östlind 08 Åkersberga SK 9,51
Jonathan Calmerman 08 Åkersberga SK
 
P11 600m 10
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Arvid Karlsson 08 Turebergs FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK 2.12
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 Höjd 10
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Diego Zagai 08 Turebergs FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
Elliot Ne 08 Täby IS 1,20
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
 
P11 Längd 12
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Simon Törnqvist 08 IF Linden
Emil Svensson 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
Elliot Ne 08 Täby IS 3,36
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
Allan Schager 08 Åkersberga SK 3,84
Evert Östlind 08 Åkersberga SK 3,71
 
P11 Kula 8
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
John Singh 08 Turebergs FK
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
Elliot Ne 08 Täby IS 6,68
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P10 60m 22
Timothy Trillon 09 Bålsta IK
Anton Brundin 09 Hammarby IF 9.9
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.95
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,55
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 12,68
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Edvin Möller 09 Turebergs FK 11.57
Erik Andrén 09 Turebergs FK 10,33
Gustav Virgin Ericsson 09 Turebergs FK 11,61
Joel Lellky 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 9,32
Sean Dovander 09 Turebergs FK 10,80
Nils Grufman 09 Täby IS 10:00
Hugo Rasmusson 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9:16
Igor Järeholm 09 AIK Friidrott 10.12
Simon Svee 09 AIK Friidrott
 
P10 600m 21
Timothy Trillon 09 Bålsta IK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 2.12,45
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Edvin Möller 09 Turebergs FK 2.30.13
Erik Andrén 09 Turebergs FK 2.17,28
Gustav Virgin Ericsson 09 Turebergs FK 2,40.07
Joel Lellky 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 1:55,36
Sean Dovander 09 Turebergs FK 2,23
Viktor Berg 09 Turebergs FK
Nils Grufman 09 Täby IS
Hugo Rasmusson 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Igor Järeholm 09 AIK Friidrott 2:08.29
 
P10 Höjd 20
Timothy Trillon 09 Bålsta IK
Anton Brundin 09 Hammarby IF 1.15
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 1.20
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,20
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Edvin Möller 09 Turebergs FK 92
Erik Andrén 09 Turebergs FK 1,15
Gustav Virgin Ericsson 09 Turebergs FK 90
Joel Lellky 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 0,95
Viktor Berg 09 Turebergs FK
Nils Grufman 09 Täby IS 1,24
Hugo Rasmusson 09 Väsby IK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 1:11
Igor Järeholm 09 AIK Friidrott 115
Simon Svee 09 AIK Friidrott
 
P10 Längd 23
Timothy Trillon 09 Bålsta IK
Anton Brundin 09 Hammarby IF 3.60
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.55
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3,89
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 2,26
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Edvin Möller 09 Turebergs FK 2.77
Erik Andrén 09 Turebergs FK 3,19
Gustav Virgin Ericsson 09 Turebergs FK 2,75
Joel Lellky 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 3,75
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3,15
Nils Grufman 09 Täby IS 3,84
Hugo Rasmusson 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 4:30
Igor Järeholm 09 AIK Friidrott 3.24
 
P10 Kula 20
Anton Brundin 09 Hammarby IF 6.31
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 6.27
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,24
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Edvin Möller 09 Turebergs FK 4.34
Erik Andrén 09 Turebergs FK 6,21
Gustav Virgin Ericsson 09 Turebergs FK 3,75
Sean Dovander 09 Turebergs FK 4,50
Nils Grufman 09 Täby IS 7,17
Hugo Rasmusson 09 Väsby IK
Leo Savheim 09 Väsby IK
Oscar Nyberg 09 Väsby IK
Sigge Johansson 09 Väsby IK
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 6:54
Igor Järeholm 09 AIK Friidrott 6.92
Simon Svee 09 AIK Friidrott
 
P9 60m 19
Deniz Basol 10 Danderyds SK 9.88
Kuzey Basol 10 Danderyds SK 10.67
Leonard Burström 10 Danderyds SK
Per Lomakka 10 Hellas FK 10.48
Adam Törnqvist 10 IF Linden
Max Unger 10 IF Linnéa
Anton Kruse 10 Turebergs FK
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Elliot Sjöberg 10 Turebergs FK
Jack Viktorsson 10 Turebergs FK
Leon De La Fuente 10 Turebergs FK
Love Lindberg 10 Turebergs FK 9,97
Tage Lood Falgén 10 Turebergs FK
Victor Cederberg 10 Turebergs FK
Charlie Gylfe 10 Vallentuna FK
Xander Anderberg 10 Vallentuna FK
Henrik Östlind 10 Åkersberga SK 9.83
Maximilian Sevelin 10 AIK Friidrott
 
P9 Längd 18
Deniz Basol 10 Danderyds SK 3.15
Kuzey Basol 10 Danderyds SK 3.06
Leonard Burström 10 Danderyds SK
Per Lomakka 10 Hellas FK 2.98
Max Unger 10 IF Linnéa
Anton Kruse 10 Turebergs FK
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Elliot Sjöberg 10 Turebergs FK
Jack Viktorsson 10 Turebergs FK
Leon De La Fuente 10 Turebergs FK
Love Lindberg 10 Turebergs FK 3,35
Tage Lood Falgén 10 Turebergs FK
Victor Cederberg 10 Turebergs FK
Charlie Gylfe 10 Vallentuna FK
Xander Anderberg 10 Vallentuna FK
Henrik Östlind 10 Åkersberga SK 3.33
Maximilian Sevelin 10 AIK Friidrott
 
P9 Kula 17
Deniz Basol 10 Danderyds SK
Kuzey Basol 10 Danderyds SK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Anton Kruse 10 Turebergs FK
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Elliot Sjöberg 10 Turebergs FK
Jack Viktorsson 10 Turebergs FK
Leon De La Fuente 10 Turebergs FK
Love Lindberg 10 Turebergs FK 5,38
Tage Lood Falgén 10 Turebergs FK
Victor Cederberg 10 Turebergs FK
Charlie Gylfe 10 Vallentuna FK
Filip Evertson 10 Vallentuna FK
Xander Anderberg 10 Vallentuna FK
Henrik Östlind 10 Åkersberga SK 6.94
Maximilian Sevelin 10 AIK Friidrott
 
P8 60m 8
Fares Sabah 11 IF Triangeln
Aron Andrén 11 Turebergs FK
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Klas Möller 11 Turebergs FK 14.44
Samuel Trigal Pilström 11 Upsala IF
Svante Johansson 11 Väsby IK
Elis Lemmouh 11 AIK Friidrott
Sam Lemmouh 11 AIK Friidrott
 
P8 Längd 8
Fares Sabah 11 IF Triangeln
Aron Andrén 11 Turebergs FK
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Klas Möller 11 Turebergs FK 1.68
Samuel Trigal Pilström 11 Upsala IF
Svante Johansson 11 Väsby IK
Elis Lemmouh 11 AIK Friidrott
Sam Lemmouh 11 AIK Friidrott
 
K 100m 3
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Selma Nilsson 01 AIK Friidrott
 
K 200m 2
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
 
K 800m 6
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2,30
Emma Jansson 91 Hässelby SK
Rebecka Öberg 92 IFK Lidingö 2.13,90
Sofia Öberg 90 IFK Lidingö 2.03,79
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
 
K Höjd 2
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 1,66
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Längd 6
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Marion Sackey-Mensah 98 Malmö AI
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Helena Kolte 98 Täby IS
Elin Träff 01 Åkersberga SK
Selma Nilsson 01 AIK Friidrott
 
K Kula 2
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Helena Kolte 98 Täby IS
 
F17 100m 7
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kira Pettersson 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
Linn Kleimert 02 Vallentuna FK
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott
 
F17 200m 12
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 26,55
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Nadja Fernström 03 Hammarby IF
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 27.61
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Amanda Pettersson 03 Vallentuna FK
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott
 
F17 800m 8
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Frida Hafström 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Liv Berglöf 03 IFK Lidingö 2.30
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 2.24,67
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:24.88
Tove Karlsson 03 Turebergs FK
 
F17 Höjd 1
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 1,61
 
F17 Längd 11
Clara Björnum 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 3,95
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS 4,71
 
F17 Kula 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F15 80m 26
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Linnea Hjalmarsson 05 Boo IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 11.02
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 10.95
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 11.84
Evelina Hamos 05 Täby IS 10.80
Källa Kairenius 05 Täby IS
Thyra Kvarnström 04 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 10,56
Clara Spangenberg 04 Upsala IF 10.64
Frida Westfeldt 05 Upsala IF
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 11.20
 
F15 200m 19
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö 26,91
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 27.16
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 30.51
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Evelina Hamos 05 Täby IS 28.21
Källa Kairenius 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 27,84
Clara Spangenberg 04 Upsala IF 26.82
Hilma Wide 04 Upsala IF 28
Yasmin Abdullahi 04 Upsala IF
Moa Granat 04 Vallentuna FK 27.11
 
F15 800m 14
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2.20,73
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.31,58
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 2,29.03
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 2,30.45
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 2:31:30
Livia Anderlind 04 IFK Lidingö
Natalia Sahlman 05 IFK Lidingö 2.30.94
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2.39,71
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 2,21
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Ida Knutsson 04 Upsala IF
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 2.28
 
F15 Höjd 7
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 1,66
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1.61
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,38
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F15 Längd 18
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Linnea Hjalmarsson 05 Boo IF
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.89
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,73
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4,19
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Thyra Kvarnström 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 5,35
Frida Westfeldt 05 Upsala IF 4,62
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
 
F15 Kula 4
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F13 60m 12
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,73
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 8,69
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 9.06
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,71
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8,55
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 8,99
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 600m 6
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.41,77
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 1.45,46
Nora Hägg 06 Hässelby SK 1.50,85
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,47.00
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
 
F13 Häck 60m 10
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10.03
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK 11,01
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 10,70
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 10.88
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 10,70
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,07
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 10,28
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 10,52
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 9
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 135
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 1,31
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,34
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,38
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Längd 11
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4.45
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 4,07
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 4,55
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,53
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4,52
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,55
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Kula 7
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 11,26
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 7,87
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,95
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 13,06
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F12 60m 19
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8:76
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9,23
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,65
Edit Holmberg 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,64
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9.22
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.42
Emma Olofsson 07 Täby IS 9.01
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS 8,99
Hanna Rasmusson 07 Väsby IK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8:63
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 600m 12
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1:53:10
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 1.58,10
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Selma Bredin 07 Turebergs FK
Tove Belmé 07 Täby IS 158.3
Hanna Rasmusson 07 Väsby IK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1:46:09
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 2.00,82
 
F12 Häck 60m 13
Amilia Jergmar 07 Boo IF 10:02
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 11,69
Molly Dahlöf 07 Hellas FK 12,62
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Julia Kvarnström 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Alice Dahlberg 07 Vallentuna FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Höjd 13
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1,38
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 125
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Molly Dahlöf 07 Hellas FK 116
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1.40
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Alice Dahlberg 07 Vallentuna FK
Hanna Rasmusson 07 Väsby IK
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1:28
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Längd 18
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,67
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 395
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,31
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Edit Holmberg 07 Hellas FK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
Emma Olofsson 07 Täby IS
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Hanna Rasmusson 07 Väsby IK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Kula 16
Amilia Jergmar 07 Boo IF 9,78
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 7,36
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,25
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.33
Emma Olofsson 07 Täby IS 9.85
Lova Tillaeus 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Hanna Rasmusson 07 Väsby IK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 7:64
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F11 60m 13
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Ida Olsson 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK 9:55
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK 9,65
Lova Nordvarg 08 Upsala IF 9,56
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Elsa Funseth 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 9.61
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Tova Stehn-Vestman 08 Åkersberga SK
Zelda Eckers 08 Åkersberga SK
 
F11 600m 2
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
 
F11 Höjd 6
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Naomie Carlqvist 08 Täby IS 112
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Zelda Eckers 08 Åkersberga SK
 
F11 Längd 13
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
My Lindberg 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK 3,74
Elin Larsson 08 IF Linden
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK 3,88
Naomie Carlqvist 08 Täby IS
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Elsa Funseth 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Zelda Eckers 08 Åkersberga SK
 
F11 Kula 8
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Milva Vossmalm 08 Danderyds SK
Elin Larsson 08 IF Linden
Naomie Carlqvist 08 Täby IS 601
Elsa Funseth 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
 
F10 60m 16
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF 9.991
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,11
Malva Lönn 09 Hammarby IF 8,99
Tuva Dertell Holmgren 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 9.95
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Molly Envall 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 9.80
Ella Quistgaard 09 Täby IS 9.55
Maja Nyberg 09 Täby IS
Vera Stolpen 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 9.92
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 10.99
Julia Pagiantas 09 AIK Friidrott 10,00
 
F10 600m 9
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 2:07:79
Malva Lönn 09 Hammarby IF 1,58,31
Tuva Dertell Holmgren 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 2.18.94
Emelie Pettersson 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 2:16,92
Julia Pagiantas 09 AIK Friidrott 2:12:86
 
F10 Höjd 15
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 0,98
Malva Lönn 09 Hammarby IF 1,23
Tuva Dertell Holmgren 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 1.12
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 1,11
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 1.00
Maja Nyberg 09 Täby IS 110
Vera Stolpen 09 Täby IS
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1,07
Julia Pagiantas 09 AIK Friidrott 100
 
F10 Längd 16
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF 3,50
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,36
Malva Lönn 09 Hammarby IF 4,13
Tuva Dertell Holmgren 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 3.61
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Cera Uppström 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 3.55
Ella Quistgaard 09 Täby IS 3.88
Vera Stolpen 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 3.39
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 2.84
Julia Pagiantas 09 AIK Friidrott 3,42
 
F10 Kula 11
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 5,10
Malva Lönn 09 Hammarby IF 7,29
Tuva Dertell Holmgren 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 7.43
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Molly Envall 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 4.78
Emilia Bjurling 09 AIK Friidrott 4.29
Julia Pagiantas 09 AIK Friidrott 4,93
 
F9 60m 18
Alba Jergmar 10 Boo IF
Siri Lindahl 11 Bromma IF
Tilde Alexandersson 10 Bromma IF
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 9:45
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Emma Håkansson 10 Turebergs FK
Martina Zagai Roel 10 Turebergs FK
Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Turebergs FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Estrid Backlund Sandgren 10 Vallentuna FK
Iris Ahlqvist 10 Vallentuna FK
Märta Trotzig 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,04
 
F9 Längd 18
Alba Jergmar 10 Boo IF
Siri Lindahl 11 Bromma IF
Tilde Alexandersson 10 Bromma IF
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 3,59
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Emma Håkansson 10 Turebergs FK
Lovelia Rajalakso 11 Turebergs FK
Martina Zagai Roel 10 Turebergs FK
Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Turebergs FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Astrid Trotzig 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Estrid Backlund Sandgren 10 Vallentuna FK
Iris Ahlqvist 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,37
 
F9 Kula 15
Alba Jergmar 10 Boo IF
Beata Lindahl 12 Bromma IF
Siri Lindahl 11 Bromma IF
Tilde Alexandersson 10 Bromma IF
Vera Davidgård 11 Bromma IF
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 5,12
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Emma Håkansson 10 Turebergs FK
Maja Envall 11 Turebergs FK
Martina Zagai Roel 10 Turebergs FK
Sigrid Gyllenvråk Eriksson 10 Turebergs FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Estrid Backlund Sandgren 10 Vallentuna FK
Iris Ahlqvist 10 Vallentuna FK
 
F8 60m 20
Beata Lindahl 12 Bromma IF
Vera Davidgård 11 Bromma IF
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Nova Rydstedt 11 IF Linden
Vally Sylvan 11 IF Linden
Frida Enge 11 IF Triangeln
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Olivia Singh 11 IF Triangeln
Ella Hilding 11 Turebergs FK
Lova Boström 11 Turebergs FK
Lovelia Rajalakso 11 Turebergs FK 10:48
Maja Envall 11 Turebergs FK
Rachel Lu 11 Turebergs FK
Linn Nordlund 11 Österhaninge IF
Cajsa Bååthe 11 Åkersberga SK 11.01
Edit Nilsson 11 Åkersberga SK
Isabella Bjurling 11 AIK Friidrott 11.55
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 10,65
Julia Majstorovic 11 AIK Friidrott
Lydia Enochson 11 AIK Friidrott
 
F8 Längd 19
Beata Lindahl 12 Bromma IF
Vera Davidgård 11 Bromma IF
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Nova Rydstedt 11 IF Linden
Vally Sylvan 11 IF Linden
Frida Enge 11 IF Triangeln
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Olivia Singh 11 IF Triangeln
Ella Hilding 11 Turebergs FK
Lova Boström 11 Turebergs FK
Lovelia Rajalakso 11 Turebergs FK
Maja Envall 11 Turebergs FK
Linn Nordlund 11 Österhaninge IF
Cajsa Bååthe 11 Åkersberga SK 2.71
Edit Nilsson 11 Åkersberga SK
Isabella Bjurling 11 AIK Friidrott 2.67
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 2.90
Julia Majstorovic 11 AIK Friidrott
Lydia Enochson 11 AIK Friidrott
 
M 4 x 100m (dm) 3
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
M35 4 x 100m 0
 
P17 4 x 100m (udm) 9
Bromma IF 1 Bromma IF
Hammarby IF 1 Lag 1 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Lag 2 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2002 A Huddinge AIS
Huddinge AIS 1 2003 Huddinge AIS
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Tyresö FK 1 Tyresö FK
Täby IS 1 Täby02 Täby IS
Upsala IF 1 Upsala IF
 
P15 4 x 80m (udm) 6
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Oscar Niklasson -04
Christoffer Bergkvist -05
Adam Eriksson -04
Gustav Hinnas -04
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1 Upsala IF
 
P13 5 x 60m 5
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 3 PF13 Hanvikens SK
IFK Lidingö 2 06 2 IFK Lidingö
Lidingö, IFK 2 06 3 IFK Lidingö
 
P11 5 x 60m 2
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
 
K 4 x 100m (dm) 1
Hellas FK 1 Hellas FK
 
K35 4 x 100m 0
 
F17 4 x 100m (udm) 8
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hammarby IF 1 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Huddinge AIS 1 2003 Huddinge AIS
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Täby IS 1 Täby02 Täby IS
Täby IS 2 Täby IS
 
F15 4 x 80m (udm) 8
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Karin Bengtsson -04
Felicia Johansson -04
Linnéa Boqvist -05
Thea Katsoulaki -04
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 F 15 Hässelby SK
Nora Lindahl -04
Nicole Nyberg -04
Fanny Karlsson -04
Saga Hermundstad -04
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Upsala IF 2 Upsala IF
 
F13 5 x 60m 6
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hellas FK 1 Hellas FK
IFK Lidingö 2 06 2 IFK Lidingö
Lidingö, IFK 2 06 3 IFK Lidingö
Turebergs FK -04 lag 1 Turebergs FK
Österhaninge IF 1 Österhaninge IF
 
F11 5 x 60m 3
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hellas FK 1 Hellas FK
Åkersberga SK 1 lag 1 Åkersberga SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248