Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 159 Printed: 2019-05-26 21:19
Antal individer / Total persons: 55
 
M 100m 1
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad 12,4
 
M 200m 1
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad 25,0
 
M 400m 0
 
M 1000m 0
 
M 3000m 0
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 1
Philip Frifelt Lundqvist 89 Mölndals AIK
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 100m 0
 
P19 200m 0
 
P19 400m 0
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Häck 400m 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 400m 1
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
 
P17 800m 1
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.16.41
 
P17 1500m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 3
Mattis Roknic Kinman 02 Malmö AI 40.35
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Otto Axelsson 03 Markaryds FK
 
P15 80m 3
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Simon Johansson 04 Varbergs GIF
 
P15 300m 2
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 800m 2
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 1500m 1
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 Häck 80m 2
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Häck 300m 2
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 Höjd 4
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Casper Turesson 05 Åhus FIK
Vilmer Söderberg 04 Ängelholms IF
 
P15 Stav 1
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
 
P15 Längd 3
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Slägga 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P13 60m 0
 
P13 200m 0
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 1
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Diskus 1
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Spjut 2
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 60m 1
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 200m 2
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 4
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
 
P11 600m 3
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
 
P11 Höjd 2
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
 
P11 Längd 4
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
 
P11 Kula 3
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
 
P10 60m 2
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,14
 
P10 600m 1
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
 
P10 Längd 2
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,20
 
P10 Kula 1
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
 
P9 60m 4
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
 
P9 Längd 4
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
 
P9 Boll 4
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 1
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
 
K Kula 0
 
K Diskus 1
Erica Larsson 90 IF Göta Karlstad
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Häck 400m 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 0
 
F17 100m 1
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 200m 1
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 400m 0
 
F17 800m 1
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 1
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
 
F17 Stav 1
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 2
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 1
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
 
F15 300m 2
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F15 800m 1
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F15 1500m 1
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F15 Häck 80m 2
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
 
F15 Häck 300m 0
 
F15 Höjd 1
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
 
F15 Stav 3
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F15 Längd 2
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 2
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F15 Diskus 2
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F15 Slägga 1
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
 
F15 Spjut 2
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F13 60m 0
 
F13 200m 0
 
F13 600m 1
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Höjd 1
Wilma Bång 06 IFK Halmstad
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 1
Wilma Bång 06 IFK Halmstad
 
F13 Tresteg 0
 
F13 Kula 0
 
F13 Diskus 0
 
F13 Spjut 0
 
F12 60m 1
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
 
F12 200m 4
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Häck 60m 1
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
 
F12 Höjd 1
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Längd 0
 
F12 Kula 0
 
F11 60m 5
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 600m 3
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Höjd 4
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Längd 5
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Kula 4
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F10 60m 4
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Vilma Tilander 09 IFK Halmstad
 
F10 600m 2
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
 
F10 Längd 3
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
 
F10 Kula 4
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Vilma Tilander 09 IFK Halmstad
 
F9 60m 4
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
 
F9 Längd 4
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
 
F9 Boll 4
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
 
R1-3 100m 0
 
R1-3 200m 0
 
S1, U 100m 0
 
S1, U 200m 0
 
S1, U Längd 0
 
S1, U Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248