Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sollefteåspelen
Antal starter / Total entries: 201 Printed: 2019-08-25 21:04
Antal individer / Total persons: 39
 
M 3000m 0
 
P15 80m 1
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
 
P15 200m 1
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
 
P15 600m 0
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 0
 
P15 Spjut 0
 
P13 60m 1
Elton Sundqvist 07 IF Vingarna 10,34
 
P13 200m 1
Elton Sundqvist 07 IF Vingarna 35,56
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 1
Elton Sundqvist 07 IF Vingarna 1,13
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P13 Spjut 0
 
P11 60m 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P11 200m 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P11 600m 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P11 Häck 60m 1
Johan Sjöquist 08 IF Vingarna
 
P11 Höjd 2
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Johan Sjöquist 08 IF Vingarna
 
P11 Längd 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P11 Kula 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P11 Spjut 1
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
 
P9 60m 7
Cornelius Vestberg 12 Sollefteå GIF
Milo Tjärnberg 11 Sollefteå GIF
Sebastian Östman 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11.41
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna 11.98
 
P9 200m 6
Linus Strelert 10 Sollefteå GIF
Milo Tjärnberg 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna 53.04
 
P9 Höjd 5
Cornelius Vestberg 12 Sollefteå GIF
Sebastian Östman 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna
 
P9 Längd 6
Milo Tjärnberg 11 Sollefteå GIF
Sebastian Östman 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2.89
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna 2,41
 
P9 Kula 6
Sam Vörman 11 Sollefteå GIF
Sebastian Östman 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 4.52
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna
 
P9 Nerfboll 8
Linus Strelert 10 Sollefteå GIF
Milo Tjärnberg 11 Sollefteå GIF
Sam Vörman 11 Sollefteå GIF
Sebastian Östman 11 Sollefteå GIF
Teodor Amundrud 10 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 18.54
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Linus Lauri 11 IF Vingarna
 
K 3000m 0
 
F15 80m 2
Hadija Musabimana 04 Sollefteå GIF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
 
F15 200m 0
 
F15 600m 0
 
F15 Häck 80m 1
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
 
F15 Höjd 2
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 142
 
F15 Längd 2
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 4,23
 
F15 Tresteg 1
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,41
 
F15 Kula 3
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Hadija Musabimana 04 Sollefteå GIF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 8,37
 
F15 Spjut 2
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 25,30
 
F13 60m 7
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.98
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ebba Lindström 07 IF Vingarna
 
F13 200m 8
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.35
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ebba Lindström 07 IF Vingarna
 
F13 600m 5
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
 
F13 Häck 60m 5
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.30
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
 
F13 Höjd 5
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.34
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
 
F13 Längd 8
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.64
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ebba Lindström 07 IF Vingarna
 
F13 Tresteg 4
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.97
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
 
F13 Kula 6
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.85
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ebba Lindström 07 IF Vingarna
 
F13 Spjut 7
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 22.09
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Ebba Lindström 07 IF Vingarna
 
F11 60m 8
Emilia Tjärnberg 09 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 9.87
Hannah Karlsson 08 Sollefteå GIF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 9.71
Tova-Lisa Gavelin 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 200m 7
Emilia Tjärnberg 09 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 34.4
Hannah Karlsson 08 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 33.60
Tova-Lisa Gavelin 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 600m 5
Emilia Tjärnberg 09 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 2.13.13
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 6
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 3
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 111
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 8
Emilia Tjärnberg 09 Sollefteå GIF
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 3.54
Hannah Karlsson 08 Sollefteå GIF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 3.71
Tova-Lisa Gavelin 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 4
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 5.78
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 5.82
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F11 Spjut 6
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Frida Lauri 09 IF Vingarna 18.22
Tova-Lisa Gavelin 09 IF Vingarna
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
 
F9 60m 6
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Alva Persson Nilsson 10 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ellen Lindahl 11 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
F9 200m 6
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ellen Lindahl 11 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Lily Sundqvist 10 IF Vingarna 43,70
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
F9 Höjd 5
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Alva Persson Nilsson 10 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
F9 Längd 6
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ellen Lindahl 11 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Lily Sundqvist 10 IF Vingarna 2,80
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
F9 Kula 5
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Alva Persson Nilsson 10 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
F9 Nerfboll 6
Agnes Persson Nilsson 12 Sollefteå GIF
Alva Persson Nilsson 10 Sollefteå GIF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Lily Sundqvist 10 IF Vingarna
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248