Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Efteranmälningar görs till gus@ifgota.se
Anmälda Götas ungdomsspel utomhus
Antal starter / Total entries: 462 Printed: 2019-08-25 20:10
Antal individer / Total persons: 165
 
M 100m 4
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 12,11
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 11,12
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 11.66
Albin Melin 00 Katrineholms SK
 
M 200m 4
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 24,84
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 22,70
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 23.63
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 22,28
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M 110m häck 0
 
M Höjd 3
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1,90
Mattias Green 98 Säffle FIK
 
M Stav 0
 
M Längd 5
Simon Jonängen 01 KFUM Arvika
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 5.43
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,10
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 6,78
Albin Melin 00 Katrineholms SK
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 1
Tim Söderqvist 95 Hälle IF 65,33
 
M Spjut 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 1
Albin Melin 00 Katrineholms SK
 
P17 110m häck 1
Rikard Throgen-Hedin 03 SK Bore 16,86
 
P17 Stav 1
Rikard Throgen-Hedin 03 SK Bore 3,05
 
P17 Kula 3
Rikard Throgen-Hedin 03 SK Bore 12,49
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P17 Diskus 3
Rikard Throgen-Hedin 03 SK Bore 40,60
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 5
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Alfred Bäckryd 04 Kils AIK
Albin Gyhlenius 05 KFUM Örebro 10.19
Alfons Elmgren Hallinger 05 KFUM Örebro
William Nilsson 05 Ransäters AIS
 
P15 800m 4
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
William Nilsson 05 Ransäters AIS
 
P15 Häck 80m 2
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
 
P15 Höjd 3
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Albin Gyhlenius 05 KFUM Örebro
 
P15 Stav 2
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Alfons Elmgren Hallinger 05 KFUM Örebro
 
P15 Längd 4
Albin Nauclér 05 KFUM Arvika
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Alfred Bäckryd 04 Kils AIK
Albin Gyhlenius 05 KFUM Örebro
 
P15 Kula 4
Johan Runesson 05 Fjugesta IF 10,36
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Edwin Gyllander 05 KFUM Örebro
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 13,81
 
P15 Diskus 5
Johan Runesson 05 Fjugesta IF 32,30
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 51,19
 
P15 Slägga 4
Johan Runesson 05 Fjugesta IF 33,32
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 30,75
 
P15 Spjut 9
Johan Runesson 05 Fjugesta IF 26,54
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Filip Sundin 04 IF Göta Karlstad
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Leon Bodén 05 Motala AIF
Alfons Elmgren Hallinger 05 KFUM Örebro
Edwin Gyllander 05 KFUM Örebro
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 52,95
 
P13 60m 5
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika 8,55
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika 8,60
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9.42
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
 
P13 600m 1
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 2
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
 
P13 Stav 1
Max Lann 07 KFUM Örebro 2,19
 
P13 Längd 5
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
 
P13 Kula 2
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL
 
P13 Spjut 3
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Felix Maximillian Skare 06 Ski IL
 
P12 60m 7
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Jacob Åhman 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Max Lann 07 KFUM Örebro 9,90
 
P12 600m 2
Jacob Åhman 07 IF Göta Karlstad
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
 
P12 Häck 60m 2
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Albin Vestlund 07 Kils AIK
 
P12 Höjd 1
Albin Vestlund 07 Kils AIK
 
P12 Längd 7
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Jacob Åhman 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK
 
P12 Kula 5
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
 
P12 Spjut 7
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
 
P11 60m 3
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Olle Wålinder 08 IF Göta Karlstad
Elis Grönvall Hallerstedt 08 Kils AIK
 
P11 400m 3
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Lucas Souza Nilsson 08 IF Göta Karlstad
Elis Grönvall Hallerstedt 08 Kils AIK
 
P11 Höjd 4
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Olle Wålinder 08 IF Göta Karlstad
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P11 Stav 2
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P11 Längd 2
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Elis Grönvall Hallerstedt 08 Kils AIK
 
P11 Kula 4
Olle Wålinder 08 IF Göta Karlstad
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Linus Kristian Kjølberg 08 Romerike Friidrett
 
P11 Spjut 6
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Olle Wålinder 08 IF Göta Karlstad
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
Linus Kristian Kjølberg 08 Romerike Friidrett
 
P10 60m 10
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Maja Sundmar 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anton Lann 11 KFUM Örebro
 
P10 400m 3
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
 
P10 Höjd 8
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Maja Sundmar 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anton Lann 11 KFUM Örebro
 
P10 Längd 8
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Maja Sundmar 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
 
P10 Kula 6
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
 
K 100m 4
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Caroline Andersson 92 IF Göta Karlstad
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
 
K 400m 2
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
 
K 800m 1
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
 
K 100m häck 0
 
K Höjd 3
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
 
K Stav 0
 
K Längd 5
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
 
K Tresteg 5
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Maja Jernetz 00 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping 12.38
 
K Kula 1
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
 
K Diskus 3
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Erica Larsson 90 IF Göta Karlstad
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
K Slägga 1
Hanna Olsson 99 Säffle FIK
 
K Spjut 1
Hanna Olsson 99 Säffle FIK
 
F19 Kula 1
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 12.66
 
F19 Diskus 3
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Sara Forssell 00 Motala AIF
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
 
F19 Slägga 4
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Sara Forssell 00 Motala AIF
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Johanna Carlsson 00 Ärla IF
 
F19 Spjut 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Stav 1
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
 
F17 Kula 1
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
 
F17 Diskus 2
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
F17 Slägga 4
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Mathilda Kyrk 02 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Sofie Fransson 02 KFUM Örebro
 
F17 Spjut 5
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
F15 80m 8
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 10.83
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Linnea Carlsson 04 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
 
F15 800m 4
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Linnea Carlsson 04 IF Göta Karlstad
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
 
F15 Häck 80m 4
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 12.57
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
 
F15 Höjd 3
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Lova Wilde 05 IF Göta Karlstad
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
 
F15 Stav 2
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 2.32
 
F15 Längd 9
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 4.61
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
 
F15 Kula 8
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
Maja Kyrk 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 12.20
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Elina Ingrid Kjølberg 05 Romerike Friidrett
 
F15 Diskus 8
Ellen Mähler 06 SK Bore
Elvira Högman 04 Kils AIK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 37.17
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Elina Ingrid Kjølberg 05 Romerike Friidrett
 
F15 Slägga 7
Ellen Mähler 06 SK Bore
Elvira Högman 04 Kils AIK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Maja Kyrk 05 Säffle FIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Elina Ingrid Kjølberg 05 Romerike Friidrett
 
F15 Spjut 9
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Linnea Carlsson 04 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Elvira Högman 04 Kils AIK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Ellevine Kathleen Skare 05 Ski IL 43.88
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F13 60m 9
Emma Gladh 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Tilde Andersson 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,57
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 8.88
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK 7,90
Elin Persson 06 IFK Sunne FK 8.71
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 8,41
Maja Johansson 06 Runacademy IF
 
F13 600m 4
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 1,47
Maja Johansson 06 Runacademy IF
 
F13 Häck 60m 5
Emma Gladh 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Tilde Andersson 06 IF Göta Karlstad
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9.81
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 9,98
 
F13 Höjd 6
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Elin Persson 06 IFK Sunne FK 147
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 1,55
 
F13 Stav 1
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
 
F13 Längd 9
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Emma Gladh 06 IF Göta Karlstad
Tilde Andersson 06 IF Göta Karlstad
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4.45
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Elin Persson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 5,06
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 4,77
Maja Johansson 06 Runacademy IF
 
F13 Kula 3
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
 
F13 Spjut 6
Ellen Mähler 06 SK Bore
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 29,96
 
F12 60m 9
Julia Karlsson 07 Fjugesta IF 9,42
Ingrid Steinberga 07 Glanshammars IF 9.92
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 08.61
 
F12 600m 3
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
 
F12 Häck 60m 3
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Moa Cassersten 07 Karlskoga FIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 10.01
 
F12 Höjd 3
Ingrid Steinberga 07 Glanshammars IF 1.28
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
 
F12 Längd 8
Julia Karlsson 07 Fjugesta IF 4,01
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Hanna Ryen Jern 07 Karlskoga FIF
Moa Cassersten 07 Karlskoga FIF
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 3.77
 
F12 Kula 2
Julia Karlsson 07 Fjugesta IF 10,15
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
 
F12 Spjut 3
Julia Karlsson 07 Fjugesta IF 23,96
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
 
F11 60m 9
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Meja Lindskog 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 8,92
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
 
F11 400m 5
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
 
F11 Höjd 5
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 1,30
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
 
F11 Stav 5
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
 
F11 Längd 9
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 4,22
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
 
F11 Kula 6
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
 
F11 Spjut 7
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
 
F10 60m 11
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad 9,27
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 9,65
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Ella Ryen Jern 09 Karlskoga FIF
Livia Pettersson 09 Råby-Rekarne FIF
 
F10 400m 9
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad 1.24,00
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 1.08,58
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 1.16,65
Ella Ryen Jern 09 Karlskoga FIF
 
F10 Höjd 13
Agnes Steinberga 09 Glanshammars IF 1,16
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Ella Ryen Jern 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF
 
F10 Längd 13
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Ella Ryen Jern 09 Karlskoga FIF
Livia Pettersson 09 Råby-Rekarne FIF
 
F10 Kula 10
Agnes Steinberga 09 Glanshammars IF 5.54
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Livia Pettersson 09 Råby-Rekarne FIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248