Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Habo Challenge
Antal starter / Total entries: 560 Printed: 2019-08-25 20:13
Antal individer / Total persons: 267
 
M 100m 5
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Rickard Arvidsson 87 Hökensås UR 11,02
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Eric Larsson 93 KFUM Örebro
 
M 200m 5
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Rickard Arvidsson 87 Hökensås UR 22,31
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Eric Larsson 93 KFUM Örebro
 
M 800m 0
 
M 5000m 9
Peter Bergqvist 85 Eksjö Södra IK
Sebastian Stenman 91 IFK Göteborg 17.18
David Jaldemark 73 Habo Friidrott 04
Eric Liljegren 80 Habo Friidrott 04
Jonas Hedblad 81 Habo Friidrott 04
Niklas Agnesund 77 Habo Friidrott 04
Ola Grauers 80 Habo Friidrott 04
Erik Nero 90 Mullsjö SOK 16:35
Jenny Johannesson 76 Mullsjö SOK
 
M Stav 0
 
M Längd 3
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro
 
M Diskus 0
 
M Slägga 3
Peter Hackenschmidt 43 IK Hakarpspojkarna M75
Rickard Myhrman 75 IK Hakarpspojkarna
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
M Spjut 4
Kenth Åkerman 47 IFK Halmstad M70 Klass
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Rickard Arvidsson 87 Hökensås UR
Rasmus Elfgaard 94 Athletics 24Seven SK
 
P17 100m 3
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Victor Akande 02 Hovslätts IK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
 
P17 Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske M Klass
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
 
P17 Kula 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P17 Diskus 1
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 4
Alfons Johansson 05 Eksjö Södra IK
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Felix Wyon 04 Hovslätts IK
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 10,25
 
P15 800m 4
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Simon Westh 05 Habo Friidrott 04
Felix Wyon 04 Hovslätts IK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 6
Alfons Johansson 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Felix Wyon 04 Hovslätts IK
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 5,58
Malte Siwertsson 04 IFK Växjö
 
P15 Kula 1
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
 
P15 Diskus 2
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 3
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Malte Siwertsson 04 IFK Växjö
 
P13 60m 5
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P13 600m 1
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
 
P13 Häck 60m 2
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P13 Höjd 8
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
Sebastian Rudmo 06 Wärnamo SK
 
P13 Kula 3
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
 
P13 Diskus 5
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Felix Frykfeldt 06 IK Hakarpspojkarna
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Elias Andersson 07 Wärnamo SK
 
P13 Spjut 5
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Gustaf Junge 06 IFK Sävsjö
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Rasmus Johansson 06 Wärnamo SK
 
P12 60m 3
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P12 600m 3
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P12 Häck 60m 1
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
 
P12 Längd 4
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P12 Kula 3
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Elias Andersson 07 Wärnamo SK 7,99
Albin Landegren 07 IK Ymer
 
P12 Spjut 3
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Albin Landegren 07 IK Ymer
 
P11 60m 10
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Viggo Ihreborn 08 Wärnamo SK
 
P11 600m 6
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Nils Löhbern 09 Habo Friidrott 04
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
 
P11 Höjd 3
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1,44
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
 
P11 Längd 8
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4,56
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Emil Mennborg 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Viggo Ihreborn 08 Wärnamo SK
 
P11 Kula 4
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK 7,03
 
P11 Spjut 5
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 29,08
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Erik Sandell 08 Hovslätts IK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK 20,74
 
P10 60m 14
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Carl Berkesten 09 Habo Friidrott 04
David Granlund 09 Habo Friidrott 04
Knut Berkesten 09 Habo Friidrott 04
Nils Löhbern 09 Habo Friidrott 04
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Simon Johannesson 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Robert André Sudol 09 Hökensås UR
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Elia Holmberg 09 IFK Sävsjö
 
P10 Höjd 8
Carl Berkesten 09 Habo Friidrott 04
David Granlund 09 Habo Friidrott 04
Knut Berkesten 09 Habo Friidrott 04
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Robert André Sudol 09 Hökensås UR
Elia Holmberg 09 IFK Sävsjö
 
P10 Längd 12
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Carl Berkesten 09 Habo Friidrott 04
David Granlund 09 Habo Friidrott 04
Knut Berkesten 09 Habo Friidrott 04
Nils Löhbern 09 Habo Friidrott 04
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Melvin Vikström 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Robert André Sudol 09 Hökensås UR
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Elia Holmberg 09 IFK Sävsjö
 
P10 Kula 9
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Carl Berkesten 09 Habo Friidrott 04
David Granlund 09 Habo Friidrott 04
Knut Berkesten 09 Habo Friidrott 04
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Robert André Sudol 09 Hökensås UR
Caspian Alvehed 09 IFK Sävsjö
Elia Holmberg 09 IFK Sävsjö
 
P9 3-kamp 4
Leo Persson 10 Habo Friidrott 04
Ludvig Svefors 10 IF Hagen FIK
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Benjamin Almen 10 Wärnamo SK
 
P8 3-kamp 21
Arvid Larsson 11 Eksjö Södra IK
Axel Larsson 13 Eksjö Södra IK
Oliver Eliasson 12 Eksjö Södra IK
Victor Bergqvist 12 Eksjö Södra IK
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Alvin Ekstrand 11 Habo Friidrott 04
Darin Berntsson 13 Habo Friidrott 04
Kian Berglund 12 Habo Friidrott 04
Leon Asami 12 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Ivar Strahl Funck 12 IK Hakarpspojkarna
Arvid Karlstedt 11 Hovslätts IK
Elis Thörewik 11 Hovslätts IK
Hugo Billing 11 Hovslätts IK
Mio Liliegren 12 Hovslätts IK
Oliver Blomqvist 12 Hovslätts IK
Simon Malm 12 Hovslätts IK
Vincent Rundqvist 12 Hovslätts IK
Filip Andersson 12 Hökensås UR
Wilmer Blomberg 13 Hökensås UR
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
 
K 100m 6
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 12,59
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 12,67
 
K 200m 5
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 25,99
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
K 800m 1
Moa Alsiö 01 IK Wilske
 
K Stav 1
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 3
Maja Persson 01 SK Bore
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
K Slägga 4
Maja Persson 01 SK Bore
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 42,98
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
 
K Spjut 2
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Matilda Elfgaard 92 Athletics 24Seven SK
 
F17 100m 2
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
 
F17 Höjd 1
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
F17 Stav 1
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
F17 Längd 3
Felicia Norell 02 Hovslätts IK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
F17 Kula 1
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
 
F17 Diskus 2
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 10
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F15 800m 7
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Julia Westh 04 Habo Friidrott 04
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Ida Rosjö 04 IK Hakarpspojkarna
Zelda Alvehed 05 IFK Sävsjö
 
F15 Höjd 5
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Stina Larsson 04 IK Wilske
 
F15 Stav 2
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04 2.10
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
 
F15 Längd 9
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Lova Ekberg 05 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F15 Kula 1
Malva Axén 05 Motala AIF
 
F15 Slägga 1
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF 39,40
 
F15 Spjut 7
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Malva Axén 05 Motala AIF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alice Davidsson 04 Wärnamo SK
 
F13 60m 7
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F13 600m 4
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F13 Häck 60m 4
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
 
F13 Höjd 8
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
 
F13 Längd 9
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Ida-Li Wyrberg 06 IK Hakarpspojkarna
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Jindra Philström 06 Hökensås UR
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Saga Johansson 06 Wärnamo SK 4,11
 
F13 Kula 6
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Jindra Philström 06 Hökensås UR
Matilda Martini 06 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
 
F13 Diskus 6
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Matilda Martini 06 Motala AIF
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
 
F13 Spjut 2
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Matilda Martini 06 Motala AIF
 
F12 60m 8
Izabel Karlsson 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Isabella Andersson 07 Hökensås UR
 
F12 600m 6
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
 
F12 Häck 60m 8
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Misa Widetoft 07 Habo Friidrott 04
Moa Edenholm 08 Habo Friidrott 04
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Saga Pärälä 07 Wärnamo SK
 
F12 Längd 12
Izabel Karlsson 07 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Siri Vrethammar 07 Eksjö Södra IK
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Isabella Andersson 07 Hökensås UR
Moa Kindbom 07 Motala AIF
 
F12 Kula 7
Izabel Karlsson 07 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Isabella Andersson 07 Hökensås UR
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Saga Pärälä 07 Wärnamo SK
 
F12 Spjut 3
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Moa Kindbom 07 Motala AIF
 
F11 60m 19
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Annie Törnblad 08 Habo Friidrott 04
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Juni Bengtsson 11 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Moa Edenholm 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Nova Gamlén 11 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Signe Thörewik 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 8,77
Edit Brandt 08 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Alice Langvik 08 IK Ymer
 
F11 600m 10
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Nike Johannesson 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Motala AIF 1 0 Motala AIF 2.15
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Höjd 8
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 1,27
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Längd 19
Annie Törnblad 08 Habo Friidrott 04
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Juni Bengtsson 11 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Moa Edenholm 08 Habo Friidrott 04
Nike Johannesson 08 Habo Friidrott 04
Nova Gamlén 11 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Signe Thörewik 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Stella Wendahl 08 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 4,27
Edit Brandt 08 Wärnamo SK
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Alice Langvik 08 IK Ymer
 
F11 Kula 10
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Juni Bengtsson 11 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Nike Blomberg 08 Habo Friidrott 04
Nova Gamlén 11 Habo Friidrott 04
Clara Gudmundsson 08 Hovslätts IK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF 7,87
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Spjut 6
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04 16,83
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Alice Langvik 08 IK Ymer
 
F10 60m 18
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Meja Sollenby 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Nelly Andersson 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Weronika Sudol 09 Hökensås UR
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Motala AIF 1 0 Motala AIF 9,93
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK 9,62
 
F10 Höjd 11
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Meja Sollenby 09 Hovslätts IK
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Nelly Andersson 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Weronika Sudol 09 Hökensås UR
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Motala AIF 1 0 Motala AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK 1,27
 
F10 Längd 17
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Alice Lingsarve 09 Habo Friidrott 04
Feliz Grauers 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Meja Sollenby 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Nelly Andersson 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Motala AIF 1 0 Motala AIF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK 3,68
 
F10 Kula 8
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Meja Sollenby 09 Hovslätts IK
Nelly Andersson 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Teorella Jönsson 09 Linköpings GIF
Malva Sundqvist 09 Motala AIF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
 
F9 3-kamp 18
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Alicia Öfverbeck 10 Habo Friidrott 04
Emma Centerhed Wiberg 10 Habo Friidrott 04
Emma Ivarsson 10 Habo Friidrott 04
Evelina Ivarsson 10 Habo Friidrott 04
Isabel Lindeberg 10 Habo Friidrott 04
Joline Dahlén 10 Habo Friidrott 04
Svea Andersson 13 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Noomi Sparr 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Selma Lagström Blank 10 Habo Friidrott 04
Sofi Häll 10 Habo Friidrott 04
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Ebba Johansson 10 Ljungby FIK
Tilde Högberg 10 Motala AIF
 
F8 3-kamp 46
Edda Ekberg 11 Eksjö Södra IK
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Matilda Hörlin 11 Eksjö Södra IK
Vivianne Pak 12 Eksjö Södra IK
Agnes Sterninger 12 Habo Friidrott 04
Cornelia Andersson 11 Habo Friidrott 04
Ella Kronmarker 13 Habo Friidrott 04
Elsa Rydberg 12 Habo Friidrott 04
Emilia Lixenstrand 11 Habo Friidrott 04
Emma Carlsson 13 Habo Friidrott 04
Vera Westh 12 Habo Friidrott 04
Sigrid Westin 13 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Stella Samuelsson 11 Habo Friidrott 04
Svea Andersson 13 Habo Friidrott 04
Svea Ivarsson 12 Habo Friidrott 04
Tilde Björk 12 Habo Friidrott 04
Minea Helte 12 Habo Friidrott 04
Narin Berntsson 12 Habo Friidrott 04
Norah Rogö 13 Habo Friidrott 04
Nova Gamlén 11 Habo Friidrott 04
Olivia Storm Mukwana 13 Habo Friidrott 04
Saga Widetoft 11 Habo Friidrott 04
Julie Lindberg 11 Habo Friidrott 04
Juni Bengtsson 11 Habo Friidrott 04
Linnea Hansen 13 Habo Friidrott 04
Lisa Rydberg 11 Habo Friidrott 04
Livia Gårlin 11 Habo Friidrott 04
Meja Vennström 12 Habo Friidrott 04
Hannah Berglund Dahl 12 Habo Friidrott 04
Hedda Brunes 11 Habo Friidrott 04
Ida Rasmussen 12 Habo Friidrott 04
Ida-Li Hofwing 12 Habo Friidrott 04
Isabelle Lenberg 12 Habo Friidrott 04
Joline Sandblom 12 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Line Liliegren 12 Hovslätts IK
Minna Sollenby 11 Hovslätts IK
Stella Beijer 13 Hovslätts IK
Alice Arvidsson 12 Hökensås UR
Linnea Arvidsson 12 Hökensås UR
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Bodil Efraimsson 11 Motala AIF
Tilde Högberg 11 Motala AIF
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Vera Lindström 11 Södra Vi IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248