Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalen Inomhus
Antal starter / Total entries: 300 Printed: 2019-10-20 16:30
Antal individer / Total persons: 102
 
P15 3-kamp 0
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Kula 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P15 60m 1
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Vikt 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 3-kamp 0
 
P14 Häck 60m 1
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P14 Höjd 0
 
P14 Kula 2
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P14 60m 1
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 1
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P14 Vikt 2
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P13 3-kamp 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Kula 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P13 60m 2
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P13 Vikt 1
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
 
P12 3-kamp 1
Uno Stål 08 KA 2 IF
 
P12 Häck 60m 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 5
William Johansson 08 IFK Göteborg
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Simon Rydén 08 IF Kville
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 6
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
 
P12 60m 8
Uno Stål 08 KA 2 IF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 11
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Carl Berntsson 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Rasmus Petersson 08 IF Kville
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
 
P11 3-kamp 6
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
 
P11 60m 10
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Melvin Lega 09 IFK Göteborg
Melvin Kulin 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Bo Torstensson 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
 
P11 Kula 8
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Bo Torstensson 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
Joseph Harty 09 Lerum Friidrott
Jon Celind 09 Sävedalens AIK
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
 
P11 Längd 8
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Kevin Johansson 09 IFK Göteborg
Melvin Lega 09 IFK Göteborg
Melvin Kulin 09 IF Kville
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Oliver Hägg 09 Sävedalens AIK
 
P10 3-kamp 1
David Ishola 10 Sävedalens AIK
 
P10 60m 6
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg
David Ishola 10 Sävedalens AIK
Elion Manaberi 10 Sävedalens AIK
Hugo Johansson 10 Sävedalens AIK
John Canestedt 10 Sävedalens AIK
 
P10 Höjd 3
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
David Ishola 10 Sävedalens AIK
Hugo Johansson 10 Sävedalens AIK
 
P10 Kula 2
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
David Ishola 10 Sävedalens AIK
 
P10 Längd 6
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Philip Parais 10 IFK Göteborg
David Ishola 10 Sävedalens AIK
Elion Manaberi 10 Sävedalens AIK
Hugo Johansson 10 Sävedalens AIK
John Canestedt 10 Sävedalens AIK
 
P9 3-kamp 2
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
 
P9 60m 3
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Viktor Samor 11 Lerum Friidrott
 
P9 Höjd 2
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
 
P9 Kula 2
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Viktor Samor 11 Lerum Friidrott
 
P9 Längd 3
Charlie Lega 11 IFK Göteborg
Filip Mannerström 11 IFK Göteborg
Viktor Samor 11 Lerum Friidrott
 
P8 3-kamp 0
 
P8 60m 0
 
P8 Höjd 0
 
P8 Kula 0
 
P8 Längd 0
 
F15 3-kamp 0
 
F15 Häck 60m 2
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
 
F15 Höjd 2
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Kula 2
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F15 60m 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 2
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
 
F15 Vikt 3
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 3-kamp 1
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Häck 60m 1
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Höjd 3
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Kula 3
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Vera Mogren 06 Sävedalens AIK
 
F14 60m 3
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8,95
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
 
F14 Stav 2
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Längd 6
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 4,33
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
 
F14 Vikt 4
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Emma Andersen Rosenlund 06 Trollhättan FIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 3-kamp 4
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Häck 60m 7
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 5
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Kula 7
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 60m 8
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Stav 2
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 8
Klara De Feo 07 IF Kville
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F13 Vikt 1
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F12 3-kamp 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Häck 60m 6
Laura Boström 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Otilia Olofsson 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 Höjd 5
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Lilian Söderlind 08 Sävedalens AIK
 
F12 Kula 5
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
 
F12 60m 10
Laura Boström 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Lilly Oresten 08 Sävedalens AIK
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Otilia Olofsson 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F12 Stav 1
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
 
F12 Längd 11
Laura Boström 08 IF Kville
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Lilian Söderlind 08 Sävedalens AIK
Lilly Oresten 08 Sävedalens AIK
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Otilia Olofsson 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 3-kamp 1
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
 
F11 60m 12
Bina Lega 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 3
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 126
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
 
F11 Kula 6
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 7,11
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
 
F11 Längd 12
Bina Lega 09 IFK Göteborg
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Luna Ringbjer 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
 
F10 3-kamp 3
Agnes Christiansson 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Amanda Theander 10 Sävedalens AIK
 
F10 60m 5
Agnes Christiansson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Amanda Theander 10 Sävedalens AIK
Freja Bergudden 10 Sävedalens AIK
 
F10 Höjd 5
Agnes Christiansson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Amanda Theander 10 Sävedalens AIK
Wilma Örnfjäder 10 Sävedalens AIK
 
F10 Kula 5
Agnes Christiansson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Amanda Theander 10 Sävedalens AIK
Wilma Örnfjäder 10 Sävedalens AIK
 
F10 Längd 5
Agnes Christiansson 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Amanda Theander 10 Sävedalens AIK
Freja Bergudden 10 Sävedalens AIK
 
F9 3-kamp 1
Ellen Börjesson 11 IFK Göteborg
 
F9 60m 1
Ellen Börjesson 11 IFK Göteborg
 
F9 Höjd 1
Ellen Börjesson 11 IFK Göteborg
 
F9 Kula 1
Ellen Börjesson 11 IFK Göteborg
 
F9 Längd 1
Ellen Börjesson 11 IFK Göteborg
 
F8 3-kamp 0
 
F8 60m 0
 
F8 Höjd 0
 
F8 Kula 0
 
F8 Längd 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248