Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Första chansen
Antal starter / Total entries: 1172 Printed: 2019-12-12 10:06
Antal individer / Total persons: 388
 
P13 60m 12
Oliver Persson 07 Danderyds SK 8,77
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,07
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8:74
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,46
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9,93
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9,06
Jacob Rune 07 Täby IS
Alexander Sand 07 Tullinge FF
 
P13 800m 8
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.33,84
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:53,58
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Elliot Borgedahl 07 Hässelby SK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Alexander Sand 07 Tullinge FF
 
P13 Höjd 7
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1:43
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,32
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,29
Jacob Rune 07 Täby IS
 
P13 Kula 6
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 7,19
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,77
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6,20
 
P12 60m 25
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Leon Nordgren 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.95
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.52
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS 10.77
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9.96
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Noel Sundberg 08 Spårvägens FK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Linus Westerlund 08 Mälarö SOK
Axel Lundgren 08 Tullinge FF
 
P12 600m 17
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 1.57:00
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Leon Nordgren 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.56
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö 1.44.06
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Isak Johansson 08 Tullinge FF
 
P12 Höjd 24
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Leon Nordgren 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1.29
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS 116
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.23
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Linus Westerlund 08 Mälarö SOK
Axel Lundgren 08 Tullinge FF
Isak Johansson 08 Tullinge FF
 
P12 Kula 18
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Leon Nordgren 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 7.18
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 7.94
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
Axel Lundgren 08 Tullinge FF
 
P11 60m 40
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9,91
Jonatan Borg 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,33
Kevin Wahlström 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS 9,28
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 9,32
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Robin Borgedahl 09 Hässelby SK
Luca Garavini 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Kit Hughes 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 10.96
Viggo Reitberger 09 Mälarhöjdens IK
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Emil Danielsson 09 IF Triangeln
Hugo Adlers 09 IF Triangeln
Lukas Fält 09 IF Triangeln
Nils Grufman 09 Täby IS 9.91
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,70
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
 
P11 400m 28
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 78,44
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS 1:19
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 1.12,69
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Robin Borgedahl 09 Hässelby SK
Luca Garavini 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK -
Viggo Reitberger 09 Mälarhöjdens IK
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Nils Grufman 09 Täby IS 1.22
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15,61
 
P11 Längd 38
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3,55
Jonatan Borg 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 4,06
Kevin Wahlström 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS 4,06
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 3,86
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Kit Hughes 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 3.23
Viggo Reitberger 09 Mälarhöjdens IK
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Ruben Metzelius 09 IFK Tumba
Nils Grufman 09 Täby IS 3.85
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,43
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
 
P11 Kula 35
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 6,27
Jonatan Borg 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,80
Kevin Wahlström 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS 8,47
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 5,27
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 4.03
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Emil Danielsson 09 IF Triangeln
Ruben Metzelius 09 IFK Tumba
Nils Grufman 09 Täby IS 7.88
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,92
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
 
P10 60m 44
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Dante Kaving 10 Hammarby IF
Emil Brandström 10 Hammarby IF
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Ville Carlén 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Leon Bergin 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Henry Pernemar 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde 10 Sundbybergs IK
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 400m 38
Dante Kaving 10 Hammarby IF
Emil Brandström 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF 1,23
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Ville Carlén 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Leon Bergin 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Henry Pernemar 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde 10 Sundbybergs IK
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Längd 46
Dante Kaving 10 Hammarby IF
Emil Brandström 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF 3,19
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Ville Carlén 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Leon Bergin 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Henry Pernemar 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Emil Thor 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde 10 Sundbybergs IK
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Kula 46
Dante Kaving 10 Hammarby IF
Emil Brandström 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Ville Carlén 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Henry Pernemar 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leon Bergin 10 Huddinge AIS
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Emil Thor 10 Sundbybergs IK
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde 10 Sundbybergs IK
Olle Björling 10 Sundbybergs IK
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P9 60m 29
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS 10.93
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Sixten Stenberg 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Calle Kihlbaum 11 IFK Lidingö
Edvin Carlstein 11 IFK Lidingö
Erik Linderborg 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Edward Ejderhamn 11 Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
Knut Soldeus 11 Saltsjöbadens IF
Fares Sabah 11 IF Triangeln
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 10.64
Samuel Petersen 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Anton Westin 11 Tullinge FF
Benjamin Forsling 11 Tullinge FF
Melker Lundgren 11 Tullinge FF
Mio Bogstedt 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 400m 23
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Calle Kihlbaum 11 IFK Lidingö
Edvin Carlstein 11 IFK Lidingö
Erik Linderborg 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Alexander Glavenhed Forsberg 11 IF Linden
Elias Öhrström 11 IF Linden
Edward Ejderhamn 11 Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
Fares Sabah 11 IF Triangeln
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Melker Lundgren 11 Tullinge FF
Mio Bogstedt 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Längd 30
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS 2.86
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Sixten Stenberg 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Edvin Carlstein 11 IFK Lidingö
Erik Linderborg 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Alexander Glavenhed Forsberg 11 IF Linden
Elias Öhrström 11 IF Linden
Edward Ejderhamn 11 Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
Knut Soldeus 11 Saltsjöbadens IF
Fares Sabah 11 IF Triangeln
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 3.04
Samuel Petersen 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Anton Westin 11 Tullinge FF
Benjamin Forsling 11 Tullinge FF
Melker Lundgren 11 Tullinge FF
Mio Bogstedt 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Kula 22
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Edvin Carlstein 11 IFK Lidingö
Erik Linderborg 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Edward Ejderhamn 11 Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK
Samuel Petersen 11 Turebergs FK
Eliaz Fazeli 11 Österhaninge IF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Anton Westin 11 Tullinge FF
Benjamin Forsling 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P8 60m 12
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Julius Heinonen 12 Hammarby IF
Max Wennebjer 12 Hammarby IF
Olof Lager 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Eskil Sporrenhjelm 12 Huddinge AIS
Lukas Carlén 12 Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Alvin Frimodt 12 IF Linnéa
Algot Tinaeus 12 Mälarhöjdens IK
Benjamin Franzén 12 Mälarhöjdens IK
 
P8 Längd 12
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Julius Heinonen 12 Hammarby IF
Max Wennebjer 12 Hammarby IF
Olof Lager 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Eskil Sporrenhjelm 12 Huddinge AIS
Lukas Carlén 12 Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Alvin Frimodt 12 IF Linnéa
Algot Tinaeus 12 Mälarhöjdens IK
Benjamin Franzén 12 Mälarhöjdens IK
 
F13 60m 28
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 8,99
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,50
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,43
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS 09.61
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 8,66
Denise Birgersson 07 Sundbybergs IK
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 9,07
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 9.54
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F13 800m 15
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS 03:15.00
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 2,47,99
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Elsa Hedenius 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
 
F13 Höjd 19
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 1,36
Maja Helgesson 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,21
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 1,21
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F13 Kula 22
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Maja Helgesson 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,54
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 6,25
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 8,36
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 5,22
 
F12 60m 21
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,24
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9.52
Natalie Gustavsson 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK 9.52
Moa Hill 08 Hässelby SK
Rebecka Strömberg 08 Saltsjöbadens IF
Tilde Sagnér 08 Saltsjöbadens IF
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 600m 18
Edit Jansson 08 Hammarby IF 2,05,52
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 1.54
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Amanda Bratt 08 IF Triangeln
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 Höjd 15
Edit Jansson 08 Hammarby IF 1,15
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 1.20
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK 115
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK 1.33
 
F12 Kula 19
Edit Jansson 08 Hammarby IF 5,57
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 6.27
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Alma Waldelius 08 Hässelby SK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
 
F11 60m 33
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 9.75
Linnéa Sköllersten 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF 8,89
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 9.29
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 9.58
Alba Laguna 09 IF Linnéa
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Ella Held 09 Mälarhöjdens IK
Joline Törnberg 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK 10,20
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 9,60
Adele Ramm-Ericsson 09 Saltsjöbadens IF
Ana Onbiner 09 Sundbybergs IK
Emma Sjöcrona 09 IFK Tumba
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Juni Rudberg 09 Täby IS 9.73
Tuva Eckerberg 09 Täby IS 9.29
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F11 400m 22
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF 1,10,90
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 1.17.46
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK 81,65
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Adele Ramm-Ericsson 09 Saltsjöbadens IF
Ana Onbiner 09 Sundbybergs IK
Juni Rudberg 09 Täby IS
Izla Poli 09 Tullinge FF
 
F11 Längd 30
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 3.12
Linnéa Sköllersten 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF 4,60
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 4.01
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 3.47
Alba Laguna 09 IF Linnéa
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Ella Held 09 Mälarhöjdens IK
Joline Törnberg 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK 3,38
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 3,56
Emma Sjöcrona 09 IFK Tumba
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Juni Rudberg 09 Täby IS
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F11 Kula 28
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF
Linnéa Sköllersten 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF 7,54
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 4.73
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK 5,82
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 5,28
Emma Sjöcrona 09 IFK Tumba
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Juni Rudberg 09 Täby IS
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F10 60m 54
Anni Anjemo 10 Hammarby IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Emilia Olsson 10 Hammarby IF
Hedda Strömö 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Linnea Tägtström 10 Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz 10 Hammarby IF
Mathilde Westergren 10 Hammarby IF
Märta Lundin 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Ida Persson 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Stella Jelksäter 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Clara Gruvfält 10 IF Linnéa
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Anna Rimbark 10 Mälarhöjdens IK
Emilia Lindell 10 Mälarhöjdens IK
Ester Jevring 10 Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem 10 Mälarhöjdens IK
Isabella Squalli 10 Mälarhöjdens IK
Julia Liljegren 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Märta Frizell 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Olivia Ovrén 10 Saltsjöbadens IF
Elise Emm Östlund 10 Sundbybergs IK
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Maya Örnberg 10 Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers 10 Sundbybergs IK
Naomi Yonas 10 IF Triangeln
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Jacqueline Lindstrand 10 Österhaninge IF
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
 
F10 400m 38
Anni Anjemo 10 Hammarby IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Hedda Strömö 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Linnea Tägtström 10 Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz 10 Hammarby IF
Mathilde Westergren 10 Hammarby IF
Märta Lundin 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Ida Persson 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Stella Jelksäter 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Anna Rimbark 10 Mälarhöjdens IK
Emilia Lindell 10 Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Elise Emm Östlund 10 Sundbybergs IK
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers 10 Sundbybergs IK
Naomi Yonas 10 IF Triangeln
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
 
F10 Längd 48
Anni Anjemo 10 Hammarby IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Emilia Olsson 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Linnea Tägtström 10 Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz 10 Hammarby IF
Mathilde Westergren 10 Hammarby IF
Märta Lundin 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Ida Persson 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Olovsson 10 Huddinge AIS
Stella Jelksäter 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS
Clara Gruvfält 10 IF Linnéa
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Emilia Lindell 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Märta Frizell 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Olivia Ovrén 10 Saltsjöbadens IF
Elise Emm Östlund 10 Sundbybergs IK
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Maya Örnberg 10 Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers 10 Sundbybergs IK
Naomi Yonas 10 IF Triangeln
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
 
F10 Kula 40
Anni Anjemo 10 Hammarby IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Linnea Tägtström 10 Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz 10 Hammarby IF
Mathilde Westergren 10 Hammarby IF
Märta Lundin 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Ida Persson 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Olovsson 10 Huddinge AIS
Stella Jelksäter 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS
Clara Gruvfält 10 IF Linnéa
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Emilia Lindell 10 Mälarhöjdens IK
Ester Jevring 10 Mälarhöjdens IK
Märta Frizell 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Elise Emm Östlund 10 Sundbybergs IK
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers 10 Sundbybergs IK
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
 
F9 60m 41
Amanda Håkansson 11 Hammarby IF
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Isabella Wilkinson 11 Hammarby IF
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Ebba Gustafsson 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 10,24
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Signe Gagnerud 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 12,06
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Madeleine Axelsson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Ronja Hedberg 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Nova Rydstedt 11 IF Linden
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK 10.37
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Molly Held 11 Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier 11 Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd 11 Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Greta Haglund 11 IFK Tumba
Novelia Lexell 11 Tyresö FK
Edit Nilsson 11 Åkersberga SK 10.37
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 10.07
Nova Westman 11 Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker 11 Tullinge FF
Felicia Andersson 11 Tullinge FF
Ida-Li Federley 11 Tullinge FF
Lina Edlund 11 Tullinge FF
Nicolinn Larsson 11 Tullinge FF
 
F9 400m 30
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Ebba Gustafsson 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Signe Gagnerud 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Ronja Hedberg 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Nova Rydstedt 11 IF Linden
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK 1.24
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier 11 Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd 11 Saltsjöbadens IF
Greta Haglund 11 IFK Tumba
Edit Nilsson 11 Åkersberga SK 1.42
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK
Nova Westman 11 Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker 11 Tullinge FF
Nicolinn Larsson 11 Tullinge FF
Nora Ställberg 11 Tullinge FF
Ellenor Grahn 11 Nacka Värmdö SK
 
F9 Längd 41
Amanda Håkansson 11 Hammarby IF
Ellen Lindblom 11 Hammarby IF
Isabella Wilkinson 11 Hammarby IF
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 2.12
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Ebba Gustafsson 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 3,21
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Signe Gagnerud 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 2,59
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Madeleine Axelsson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Nora Wiksten 11 IF Linden
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK 3.37
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Molly Held 11 Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier 11 Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd 11 Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Greta Haglund 11 IFK Tumba
Novelia Lexell 11 Tyresö FK
Edit Nilsson 11 Åkersberga SK 2.73
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 3.20
Nova Westman 11 Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker 11 Tullinge FF
Ester Bäckström 11 Tullinge FF
Felicia Andersson 11 Tullinge FF
Ida-Li Federley 11 Tullinge FF
Lina Edlund 11 Tullinge FF
Nora Ställberg 11 Tullinge FF
 
F9 Kula 30
Amanda Håkansson 11 Hammarby IF
Isabella Wilkinson 11 Hammarby IF
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF
Ebba Gustafsson 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 3,8
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud 11 Huddinge AIS
Signe Gagnerud 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Elise Franzen 11 IFK Lidingö
Ingrid Kolga 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK 4.23
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier 11 Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd 11 Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Greta Haglund 11 IFK Tumba
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK
Nova Westman 11 Ösmo Nynäs FK
Ester Bäckström 11 Tullinge FF
Felicia Andersson 11 Tullinge FF
Ida-Li Federley 11 Tullinge FF
Lina Edlund 11 Tullinge FF
 
F8 60m 10
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Cayenne Orsvärn 12 IF Linnéa
Elvira Huhta 12 Mälarhöjdens IK
Hildegard Borgstrand 12 Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver 12 Mälarhöjdens IK
Sally Langton 12 Mälarhöjdens IK
Elise Wedin 12 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 12 Turebergs FK
Ida Gräns 12 Tullinge FF
 
F8 Längd 10
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Cayenne Orsvärn 12 IF Linnéa
Elvira Huhta 12 Mälarhöjdens IK
Hildegard Borgstrand 12 Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver 12 Mälarhöjdens IK
Sally Langton 12 Mälarhöjdens IK
Elise Wedin 12 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 12 Turebergs FK
Ida Gräns 12 Tullinge FF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248