Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Hoppa över navigeringslänkar Logga in

0
Anmälda Första chansen
Antal starter / Total entries: 1172 Printed: Första chansen
Antal individer / Total persons: 388
 
P13 60m12
Oliver Persson07Danderyds SK8,77
Philip Persson07Danderyds SK9,07
Hannes Johansson07Hammarby IF8:74
Quincey Hackett07Hammarby IF9,46
Dante Boman07Huddinge AIS
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS9,93
Herman Cato07Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS9,06
Jacob Rune07Täby IS
Alexander Sand07Tullinge FF
P13 800m8
Oliver Persson07Danderyds SK2.33,84
Philip Persson07Danderyds SK2.33,77
Elias Häggkvist07Huddinge AIS2:53,58
Eric Björklund07Huddinge AIS
Herman Cato07Huddinge AIS
Elliot Borgedahl07Hässelby SK
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Alexander Sand07Tullinge FF
P13 Höjd7
Oliver Persson07Danderyds SK
Philip Persson07Danderyds SK
Hannes Johansson07Hammarby IF1:43
Elias Häggkvist07Huddinge AIS1,32
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS1,29
Jacob Rune07Täby IS
P13 Kula6
Quincey Hackett07Hammarby IF7,19
Dante Boman07Huddinge AIS
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS6,77
Eric Björklund07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS6,20
P12 60m25
Albin Wolgast08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Jacob Engver08Huddinge AIS
Leon Nordgren08Huddinge AIS
Linus Lundqvist08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS9.52
Oscar Carlén08Huddinge AIS10.77
Rasmus Berglund08Huddinge AIS9.96
Simon Koningen08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS8.95
Tore Andersson08Huddinge AIS
Zebaztian Raitis08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Noel Sundberg08Spårvägens FK
Edvin Wiklund08Sundbybergs IK
Linus Westerlund08Mälarö SOK
Axel Lundgren08Tullinge FF
P12 600m17
Tim Karmteg08Hammarby IF1.57:00
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Jacob Engver08Huddinge AIS
Leon Nordgren08Huddinge AIS
Linus Lundqvist08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Oscar Carlén08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.56
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Tore Andersson08Huddinge AIS
Zebaztian Raitis08Huddinge AIS
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Sebastian Stagh08IFK Lidingö1.44.06
Edvin Wiklund08Sundbybergs IK
Isak Johansson08Tullinge FF
P12 Höjd24
Albin Wolgast08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Jacob Engver08Huddinge AIS
Leon Nordgren08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS
Oscar Carlén08Huddinge AIS116
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.23
Simon Koningen08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS1.29
Tore Andersson08Huddinge AIS
Zebaztian Raitis08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Edvin Wiklund08Sundbybergs IK
Linus Westerlund08Mälarö SOK
Axel Lundgren08Tullinge FF
Isak Johansson08Tullinge FF
P12 Kula18
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Jacob Engver08Huddinge AIS
Leon Nordgren08Huddinge AIS
Linus Lundqvist08Huddinge AIS
Neo Boman08Huddinge AIS
Oscar Carlén08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS7.94
Simon Koningen08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS7.18
Tore Andersson08Huddinge AIS
Zebaztian Raitis08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Alvin Ohlsson08Tullinge FF
Axel Lundgren08Tullinge FF
P11 60m40
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Filip Svanehav09Hammarby IF9,91
Jonatan Borg09Hammarby IF
Jumanne Hackett09Hammarby IF9,33
Kevin Wahlström09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi09Hammarby IF
Sixten Schierman09Hammarby IF
Anton Stålkula09Huddinge AIS9,28
Axel Hansson09Huddinge AIS
Elliot Stenborg09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS9,32
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Theo Gutke09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Viggo Lundgvist09Huddinge AIS
Robin Borgedahl09Hässelby SK
Luca Garavini09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Kit Hughes09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Alfred Lorentzon09Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren09Mälarhöjdens IK10.96
Viggo Reitberger09Mälarhöjdens IK
Filip Wincent09Sundbybergs IK
Emil Danielsson09IF Triangeln
Hugo Adlers09IF Triangeln
Lukas Fält09IF Triangeln
Nils Grufman09Täby IS9.91
Alvin Westman09Österhaninge IF
Hampus Zeberg09Österhaninge IF
Gustav Yngström09Mälarö SOK8,70
Alf Bäckström09Tullinge FF
P11 400m28
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Filip Svanehav09Hammarby IF78,44
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Anton Stålkula09Huddinge AIS1:19
Axel Hansson09Huddinge AIS
Elliot Stenborg09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS1.12,69
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Theo Gutke09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Viggo Lundgvist09Huddinge AIS
Robin Borgedahl09Hässelby SK
Luca Garavini09IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Alfred Lorentzon09Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren09Mälarhöjdens IK-
Viggo Reitberger09Mälarhöjdens IK
Filip Wincent09Sundbybergs IK
Nils Grufman09Täby IS1.22
Gustav Yngström09Mälarö SOK1.15,61
P11 Längd38
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Filip Svanehav09Hammarby IF3,55
Jonatan Borg09Hammarby IF
Jumanne Hackett09Hammarby IF4,06
Kevin Wahlström09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi09Hammarby IF
Sixten Schierman09Hammarby IF
Anton Stålkula09Huddinge AIS4,06
Axel Hansson09Huddinge AIS
Elliot Stenborg09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS3,86
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Theo Gutke09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Viggo Lundgvist09Huddinge AIS
Nils Ljungbergh-Hult09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Kit Hughes09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Alfred Lorentzon09Mälarhöjdens IK
Arvid Pettersson Boberg09Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren09Mälarhöjdens IK3.23
Viggo Reitberger09Mälarhöjdens IK
Filip Wincent09Sundbybergs IK
Ruben Metzelius09IFK Tumba
Nils Grufman09Täby IS3.85
Alvin Westman09Österhaninge IF
Hampus Zeberg09Österhaninge IF
Gustav Yngström09Mälarö SOK4,43
Alf Bäckström09Tullinge FF
P11 Kula35
Filip Svanehav09Hammarby IF6,27
Jonatan Borg09Hammarby IF
Jumanne Hackett09Hammarby IF9,80
Kevin Wahlström09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi09Hammarby IF
Sixten Schierman09Hammarby IF
Anton Stålkula09Huddinge AIS8,47
Axel Hansson09Huddinge AIS
Elliot Stenborg09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS5,27
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Theo Gutke09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Viggo Lundgvist09Huddinge AIS
Nils Ljungbergh-Hult09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Alfred Lorentzon09Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff09Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren09Mälarhöjdens IK4.03
Filip Wincent09Sundbybergs IK
Emil Danielsson09IF Triangeln
Ruben Metzelius09IFK Tumba
Nils Grufman09Täby IS7.88
Alvin Westman09Österhaninge IF
Hampus Zeberg09Österhaninge IF
Gustav Yngström09Mälarö SOK6,92
Alf Bäckström09Tullinge FF
P10 60m44
Hector Näsvik10Danderyds SK
Dante Kaving10Hammarby IF
Emil Brandström10Hammarby IF
Klaus Heinonen10Hammarby IF
Liam Sillén10Hammarby IF
Jakob Lindberg10Hellas FK
Love Lindberg10Hellas FK
Per Lomakka10Hellas FK
Alfred Brunberg10Huddinge AIS
Arvid Eifrém10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
David Malmberg10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Fabian Grundmann10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Henry Pernemar10Huddinge AIS
Hugo Mathiesen10Huddinge AIS
Isac Fjällid10Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers10Huddinge AIS
Julian Wygler10Huddinge AIS
Leon Bergin10Huddinge AIS
Lucas Söderberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Olle Bjurshammar10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Ville Carlén10Huddinge AIS
Vilmer Forsberg10Huddinge AIS
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Alfred Arnberg10Mälarhöjdens IK
Denzel Brown10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde10Sundbybergs IK
Charlie Hugo10Österhaninge IF
Emil Gräns10Tullinge FF
Gustaf Parmhed10Tullinge FF
Holger Persson10Tullinge FF
Jakob Svedenås10Tullinge FF
P10 400m38
Dante Kaving10Hammarby IF
Emil Brandström10Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF1,23
Klaus Heinonen10Hammarby IF
Liam Sillén10Hammarby IF
Alfred Brunberg10Huddinge AIS
Arvid Eifrém10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
David Malmberg10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Fabian Grundmann10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Henry Pernemar10Huddinge AIS
Hugo Mathiesen10Huddinge AIS
Isac Fjällid10Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers10Huddinge AIS
Julian Wygler10Huddinge AIS
Leon Bergin10Huddinge AIS
Lucas Söderberg10Huddinge AIS
Olle Bjurshammar10Huddinge AIS
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Ville Carlén10Huddinge AIS
Vilmer Forsberg10Huddinge AIS
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Alfred Arnberg10Mälarhöjdens IK
Denzel Brown10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde10Sundbybergs IK
Charlie Hugo10Österhaninge IF
Gustaf Parmhed10Tullinge FF
Holger Persson10Tullinge FF
Jakob Svedenås10Tullinge FF
P10 Längd46
Dante Kaving10Hammarby IF
Emil Brandström10Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF3,19
Klaus Heinonen10Hammarby IF
Liam Sillén10Hammarby IF
Jakob Lindberg10Hellas FK
Love Lindberg10Hellas FK
Per Lomakka10Hellas FK
Alfred Brunberg10Huddinge AIS
Arvid Eifrém10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
David Malmberg10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Fabian Grundmann10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Henry Pernemar10Huddinge AIS
Hugo Mathiesen10Huddinge AIS
Isac Fjällid10Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers10Huddinge AIS
Julian Wygler10Huddinge AIS
Leon Bergin10Huddinge AIS
Lucas Söderberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Olle Bjurshammar10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Ville Carlén10Huddinge AIS
Vilmer Forsberg10Huddinge AIS
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Alfred Arnberg10Mälarhöjdens IK
Denzel Brown10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF
Emil Thor10Sundbybergs IK
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde10Sundbybergs IK
Charlie Hugo10Österhaninge IF
Emil Gräns10Tullinge FF
Gustaf Parmhed10Tullinge FF
Jakob Svedenås10Tullinge FF
P10 Kula46
Dante Kaving10Hammarby IF
Emil Brandström10Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF
Klaus Heinonen10Hammarby IF
Liam Sillén10Hammarby IF
Jakob Lindberg10Hellas FK
Love Lindberg10Hellas FK
Per Lomakka10Hellas FK
Alfred Brunberg10Huddinge AIS
Arvid Eifrém10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Fabian Grundmann10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Henry Pernemar10Huddinge AIS
Hugo Mathiesen10Huddinge AIS
Isac Fjällid10Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers10Huddinge AIS
Julian Wygler10Huddinge AIS
Leon Bergin10Huddinge AIS
Lucas Söderberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Olle Bjurshammar10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Ville Carlén10Huddinge AIS
Vilmer Forsberg10Huddinge AIS
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Alfred Arnberg10Mälarhöjdens IK
Denzel Brown10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Emil Thor10Sundbybergs IK
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Leo Von Mossevelde10Sundbybergs IK
Olle Björling10Sundbybergs IK
Charlie Hugo10Österhaninge IF
Emil Gräns10Tullinge FF
Gustaf Parmhed10Tullinge FF
Holger Persson10Tullinge FF
Jakob Svedenås10Tullinge FF
P9 60m29
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Albin Williams11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Edvin Isacson11Huddinge AIS10.93
Isak Andersson11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Sigge Heimersson11Huddinge AIS
Sixten Stenberg11Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand11Huddinge AIS
Calle Kihlbaum11IFK Lidingö
Edvin Carlstein11IFK Lidingö
Erik Linderborg11IFK Lidingö
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Edward Ejderhamn11Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard11Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall11Mälarhöjdens IK
Knut Soldeus11Saltsjöbadens IF
Fares Sabah11IF Triangeln
Filip Zuckerman11Turebergs FK10.64
Samuel Petersen11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Algot Lorentzon11Tullinge FF
Anton Westin11Tullinge FF
Benjamin Forsling11Tullinge FF
Melker Lundgren11Tullinge FF
Mio Bogstedt11Tullinge FF
Noah Enberg11Tullinge FF
Vilgot Ohlsson11Tullinge FF
P9 400m23
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Albin Williams11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Edvin Isacson11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Sigge Heimersson11Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand11Huddinge AIS
Calle Kihlbaum11IFK Lidingö
Edvin Carlstein11IFK Lidingö
Erik Linderborg11IFK Lidingö
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Alexander Glavenhed Forsberg11IF Linden
Elias Öhrström11IF Linden
Edward Ejderhamn11Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard11Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall11Mälarhöjdens IK
Fares Sabah11IF Triangeln
Filip Zuckerman11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Melker Lundgren11Tullinge FF
Mio Bogstedt11Tullinge FF
Vilgot Ohlsson11Tullinge FF
P9 Längd30
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Albin Williams11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Edvin Isacson11Huddinge AIS2.86
Isak Andersson11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Sigge Heimersson11Huddinge AIS
Sixten Stenberg11Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand11Huddinge AIS
Edvin Carlstein11IFK Lidingö
Erik Linderborg11IFK Lidingö
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Alexander Glavenhed Forsberg11IF Linden
Elias Öhrström11IF Linden
Edward Ejderhamn11Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard11Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall11Mälarhöjdens IK
Knut Soldeus11Saltsjöbadens IF
Fares Sabah11IF Triangeln
Filip Zuckerman11Turebergs FK3.04
Samuel Petersen11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Algot Lorentzon11Tullinge FF
Anton Westin11Tullinge FF
Benjamin Forsling11Tullinge FF
Melker Lundgren11Tullinge FF
Mio Bogstedt11Tullinge FF
Noah Enberg11Tullinge FF
Vilgot Ohlsson11Tullinge FF
P9 Kula22
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Albin Williams11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Edvin Isacson11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Sigge Heimersson11Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand11Huddinge AIS
Edvin Carlstein11IFK Lidingö
Erik Linderborg11IFK Lidingö
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Edward Ejderhamn11Mälarhöjdens IK
Milian Ssempasa Almgard11Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall11Mälarhöjdens IK
Filip Zuckerman11Turebergs FK
Samuel Petersen11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Algot Lorentzon11Tullinge FF
Anton Westin11Tullinge FF
Benjamin Forsling11Tullinge FF
Noah Enberg11Tullinge FF
Vilgot Ohlsson11Tullinge FF
P8 60m12
Edvin Källqvist12Hammarby IF
Julius Heinonen12Hammarby IF
Max Wennebjer12Hammarby IF
Olof Lager12Hammarby IF
Alfred Askerud12Huddinge AIS
Eskil Sporrenhjelm12Huddinge AIS
Lukas Carlén12Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes12Huddinge AIS
Vincent Stenborg12Huddinge AIS
Alvin Frimodt12IF Linnéa
Algot Tinaeus12Mälarhöjdens IK
Benjamin Franzén12Mälarhöjdens IK
P8 Längd12
Edvin Källqvist12Hammarby IF
Julius Heinonen12Hammarby IF
Max Wennebjer12Hammarby IF
Olof Lager12Hammarby IF
Alfred Askerud12Huddinge AIS
Eskil Sporrenhjelm12Huddinge AIS
Lukas Carlén12Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes12Huddinge AIS
Vincent Stenborg12Huddinge AIS
Alvin Frimodt12IF Linnéa
Algot Tinaeus12Mälarhöjdens IK
Benjamin Franzén12Mälarhöjdens IK
F13 60m28
Amilia Moverare07Hammarby IF
Elsa Heinonen07Hammarby IF
Linnea Sillén07Hammarby IF8,99
Matilda Borg07Hammarby IF
Miriam Moverare07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Alba Boric07Hanvikens SK8,50
Alice Dahl07Huddinge AIS9,43
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Alva Recknagel07Huddinge AIS09.61
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Emma Ivarsson07Huddinge AIS
Felizia Raitis07Huddinge AIS
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Suliana Bangura07Huddinge AIS
Vendela Ceder07Huddinge AIS
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK8,66
Denise Birgersson07Sundbybergs IK
Julie Nömm07Sundbybergs IK
Filippa Kopparhed07Kungsängens FK9,07
Hedvig Gunnerhed07Tullinge FF
Teresa Vallin07Tullinge FF9.54
Vera Duhlin07Tullinge FF
F13 800m15
Amilia Moverare07Hammarby IF
Matilda Borg07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Alva Recknagel07Huddinge AIS03:15.00
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Felizia Raitis07Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Suliana Bangura07Huddinge AIS
Vendela Ceder07Huddinge AIS
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK2,47,99
Anastasia Rozhkova07Tullinge FF
Elsa Hedenius07Tullinge FF
Teresa Vallin07Tullinge FF
F13 Höjd19
Elsa Heinonen07Hammarby IF
Linnea Sillén07Hammarby IF1,36
Maja Helgesson07Hammarby IF
Matilda Borg07Hammarby IF
Miriam Moverare07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Alice Dahl07Huddinge AIS1,21
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS
Emma Ivarsson07Huddinge AIS
Felizia Raitis07Huddinge AIS
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Nadja Travar07Huddinge AIS
Suliana Bangura07Huddinge AIS
Vendela Ceder07Huddinge AIS
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK
Filippa Kopparhed07Kungsängens FK1,21
Vera Duhlin07Tullinge FF
F13 Kula22
Amilia Moverare07Hammarby IF
Elsa Heinonen07Hammarby IF
Maja Helgesson07Hammarby IF
Matilda Borg07Hammarby IF
Miriam Moverare07Hammarby IF
Simone Moverare07Hammarby IF
Alba Boric07Hanvikens SK9,54
Alice Dahl07Huddinge AIS6,25
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Cornelia Zetterman07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Emma Ivarsson07Huddinge AIS
Felizia Raitis07Huddinge AIS
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Suliana Bangura07Huddinge AIS
Julie Nömm07Sundbybergs IK
Filippa Kopparhed07Kungsängens FK8,36
Hedvig Gunnerhed07Tullinge FF
Nora Söderqvist07Tullinge FF5,22
F12 60m21
Edit Jansson08Hammarby IF9,24
Elin Nordlund08Hammarby IF
Astrid Eliason08Huddinge AIS
Edith Veijlo08Huddinge AIS
Emelie Näsholm08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Ida Nilsson08Huddinge AIS
Julia Larsson08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS9.52
Natalie Gustavsson08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic08Hässelby SK9.52
Moa Hill08Hässelby SK
Rebecka Strömberg08Saltsjöbadens IF
Tilde Sagnér08Saltsjöbadens IF
Alice Jeansson08Spårvägens FK
Nicole von Peltzer08Spårvägens FK
Sadie-Tallulah Parman Arnold08Sundbybergs IK
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Agnes Parmhed08Tullinge FF
F12 600m18
Edit Jansson08Hammarby IF2,05,52
Elin Nordlund08Hammarby IF
Astrid Eliason08Huddinge AIS
Edith Veijlo08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Emelie Näsholm08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Julia Larsson08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS1.54
Stella Johansson08Huddinge AIS
Nathalie Franzén08Mälarhöjdens IK
Alice Jeansson08Spårvägens FK
Annabelle Grahn08Spårvägens FK
Nicole von Peltzer08Spårvägens FK
Amanda Bratt08IF Triangeln
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Agnes Parmhed08Tullinge FF
F12 Höjd15
Edit Jansson08Hammarby IF1,15
Elin Nordlund08Hammarby IF
Astrid Eliason08Huddinge AIS
Edith Veijlo08Huddinge AIS
Emelie Näsholm08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Ida Nilsson08Huddinge AIS
Julia Larsson08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS1.20
Stella Johansson08Huddinge AIS
Moa Hill08Hässelby SK115
Nicole von Peltzer08Spårvägens FK
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Moa Eiving08Åkersberga SK
Olivia Backlund08Ösmo Nynäs FK1.33
F12 Kula19
Edit Jansson08Hammarby IF5,57
Elin Nordlund08Hammarby IF
Astrid Eliason08Huddinge AIS
Edith Veijlo08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Emelie Näsholm08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Julia Larsson08Huddinge AIS
Mikaela Alatalo08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS6.27
Stella Johansson08Huddinge AIS
Alma Waldelius08Hässelby SK
Nathalie Franzén08Mälarhöjdens IK
Nicole von Peltzer08Spårvägens FK
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Moa Eiving08Åkersberga SK
Olivia Backlund08Ösmo Nynäs FK
Agnes Parmhed08Tullinge FF
Ester Loy08Tullinge FF
F11 60m33
Alma Eklöf09Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist09Hammarby IF
Astri Dahl09Hammarby IF
Emmy Lindblom09Hammarby IF
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF9.75
Linnéa Sköllersten09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF8,89
Nora Eklöf09Hammarby IF
Selma Alassaad09Hammarby IF
Agnes Hjertzell09Huddinge AIS
Amanda Bennerheim09Huddinge AIS
Astrid Isacson09Huddinge AIS9.29
Clara Westermark09Huddinge AIS
Emma Hjertzell09Huddinge AIS
Esther Elliot09Huddinge AIS
Natalie Johansson09Huddinge AIS
Ebba Wärn09IFK Lidingö9.58
Alba Laguna09IF Linnéa
Amina Boughanmi09Mälarhöjdens IK
Ella Held09Mälarhöjdens IK
Joline Törnberg09Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal09Mälarhöjdens IK10,20
Lily Kylefjord09Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng09Mälarhöjdens IK
Vera Neovius09Mälarhöjdens IK9,60
Adele Ramm-Ericsson09Saltsjöbadens IF
Ana Onbiner09Sundbybergs IK
Emma Sjöcrona09IFK Tumba
Wilma Asp09IFK Tumba
Juni Rudberg09Täby IS9.73
Tuva Eckerberg09Täby IS9.29
Izla Poli09Tullinge FF
Matilda Danielsson09Tullinge FF
F11 400m22
Alma Eklöf09Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist09Hammarby IF
Astri Dahl09Hammarby IF
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF1,10,90
Nora Eklöf09Hammarby IF
Selma Alassaad09Hammarby IF
Agnes Hjertzell09Huddinge AIS
Amanda Bennerheim09Huddinge AIS
Astrid Isacson09Huddinge AIS1.17.46
Clara Westermark09Huddinge AIS
Emma Hjertzell09Huddinge AIS
Esther Elliot09Huddinge AIS
Natalie Johansson09Huddinge AIS
Ebba Wärn09IFK Lidingö
Laawa Wiklund-Bal09Mälarhöjdens IK81,65
Lily Kylefjord09Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng09Mälarhöjdens IK
Adele Ramm-Ericsson09Saltsjöbadens IF
Ana Onbiner09Sundbybergs IK
Juni Rudberg09Täby IS
Izla Poli09Tullinge FF
F11 Längd30
Alma Eklöf09Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist09Hammarby IF
Astri Dahl09Hammarby IF
Emmy Lindblom09Hammarby IF
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF3.12
Linnéa Sköllersten09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF4,60
Nora Eklöf09Hammarby IF
Selma Alassaad09Hammarby IF
Agnes Hjertzell09Huddinge AIS
Amanda Bennerheim09Huddinge AIS
Astrid Isacson09Huddinge AIS4.01
Clara Westermark09Huddinge AIS
Emma Hjertzell09Huddinge AIS
Esther Elliot09Huddinge AIS
Natalie Johansson09Huddinge AIS
Ebba Wärn09IFK Lidingö3.47
Alba Laguna09IF Linnéa
Amina Boughanmi09Mälarhöjdens IK
Ella Held09Mälarhöjdens IK
Joline Törnberg09Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal09Mälarhöjdens IK3,38
Lily Kylefjord09Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng09Mälarhöjdens IK
Vera Neovius09Mälarhöjdens IK3,56
Emma Sjöcrona09IFK Tumba
Wilma Asp09IFK Tumba
Juni Rudberg09Täby IS
Tuva Eckerberg09Täby IS
Matilda Danielsson09Tullinge FF
F11 Kula28
Alma Eklöf09Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist09Hammarby IF
Astri Dahl09Hammarby IF
Emmy Lindblom09Hammarby IF
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF
Linnéa Sköllersten09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF7,54
Nora Eklöf09Hammarby IF
Selma Alassaad09Hammarby IF
Agnes Hjertzell09Huddinge AIS
Amanda Bennerheim09Huddinge AIS
Astrid Isacson09Huddinge AIS4.73
Clara Westermark09Huddinge AIS
Emma Hjertzell09Huddinge AIS
Esther Elliot09Huddinge AIS
Natalie Johansson09Huddinge AIS
Vilma Nilsson09Huddinge AIS
Amina Boughanmi09Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal09Mälarhöjdens IK5,82
Lily Kylefjord09Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng09Mälarhöjdens IK
Vera Neovius09Mälarhöjdens IK5,28
Emma Sjöcrona09IFK Tumba
Wilma Asp09IFK Tumba
Juni Rudberg09Täby IS
Tuva Eckerberg09Täby IS
Izla Poli09Tullinge FF
Matilda Danielsson09Tullinge FF
F10 60m54
Anni Anjemo10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Emilia Olsson10Hammarby IF
Hedda Strömö10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Linnea Tägtström10Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Mathilde Westergren10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Svea Landerholm10Hammarby IF
Amanda Wiren10Huddinge AIS
Ebba Sundelin10Huddinge AIS
Ella Lundin10Huddinge AIS
Elly Fogelström10Huddinge AIS
Felicica Nordström10Huddinge AIS
Ida Persson10Huddinge AIS
Karin Hugner10Huddinge AIS
Melanie Raitis10Huddinge AIS
Stella Jelksäter10Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt10Huddinge AIS
Vilma Gustafsson10Huddinge AIS
Wera Stålhammar10Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg10Huddinge AIS
Wilma Wallstén10Huddinge AIS
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Edit Nordlander10IF Linnéa
Anna Rimbark10Mälarhöjdens IK
Emilia Lindell10Mälarhöjdens IK
Ester Jevring10Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem10Mälarhöjdens IK
Isabella Squalli10Mälarhöjdens IK
Julia Liljegren10Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson10Mälarhöjdens IK
Märta Frizell10Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou10Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand10Mälarhöjdens IK
Olivia Ovrén10Saltsjöbadens IF
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Maya Örnberg10Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers10Sundbybergs IK
Naomi Yonas10IF Triangeln
Naomi Yonnas10IF Triangeln
Josefin Cedergren10IFK Tumba
Nevenna Eriksson10Tyresö FK
Alice Fazeli10Österhaninge IF
Angelika Adamsson10Österhaninge IF
Jacqueline Lindstrand10Österhaninge IF
Astrid Gladh10Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist10Tullinge FF
Lovisa Hellberg10Tullinge FF
F10 400m38
Anni Anjemo10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Hedda Strömö10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Linnea Tägtström10Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Mathilde Westergren10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Svea Landerholm10Hammarby IF
Amanda Wiren10Huddinge AIS
Ebba Sundelin10Huddinge AIS
Ella Lundin10Huddinge AIS
Elly Fogelström10Huddinge AIS
Felicica Nordström10Huddinge AIS
Ida Persson10Huddinge AIS
Melanie Raitis10Huddinge AIS
Stella Jelksäter10Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt10Huddinge AIS
Vilma Gustafsson10Huddinge AIS
Wera Stålhammar10Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg10Huddinge AIS
Wilma Wallstén10Huddinge AIS
Edit Nordlander10IF Linnéa
Anna Rimbark10Mälarhöjdens IK
Emilia Lindell10Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem10Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson10Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand10Mälarhöjdens IK
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers10Sundbybergs IK
Naomi Yonas10IF Triangeln
Naomi Yonnas10IF Triangeln
Josefin Cedergren10IFK Tumba
Alice Fazeli10Österhaninge IF
F10 Längd48
Anni Anjemo10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Emilia Olsson10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Linnea Tägtström10Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Mathilde Westergren10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Svea Landerholm10Hammarby IF
Amanda Wiren10Huddinge AIS
Ebba Sundelin10Huddinge AIS
Ella Lundin10Huddinge AIS
Elly Fogelström10Huddinge AIS
Felicica Nordström10Huddinge AIS
Ida Persson10Huddinge AIS
Karin Hugner10Huddinge AIS
Melanie Raitis10Huddinge AIS
Moa Olovsson10Huddinge AIS
Stella Jelksäter10Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt10Huddinge AIS
Vilma Gustafsson10Huddinge AIS
Wera Stålhammar10Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg10Huddinge AIS
Wilma Wallstén10Huddinge AIS
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Edit Nordlander10IF Linnéa
Emilia Lindell10Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson10Mälarhöjdens IK
Märta Frizell10Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou10Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark10Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand10Mälarhöjdens IK
Vera Post10Mälarhöjdens IK
Olivia Ovrén10Saltsjöbadens IF
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Maya Örnberg10Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers10Sundbybergs IK
Naomi Yonas10IF Triangeln
Naomi Yonnas10IF Triangeln
Nevenna Eriksson10Tyresö FK
Alice Fazeli10Österhaninge IF
Angelika Adamsson10Österhaninge IF
Astrid Gladh10Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist10Tullinge FF
Lovisa Hellberg10Tullinge FF
F10 Kula40
Anni Anjemo10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Linnea Tägtström10Hammarby IF
Liv Carlsson Jeifetz10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Mathilde Westergren10Hammarby IF
Svea Landerholm10Hammarby IF
Amanda Wiren10Huddinge AIS
Ebba Sundelin10Huddinge AIS
Ella Lundin10Huddinge AIS
Elly Fogelström10Huddinge AIS
Felicica Nordström10Huddinge AIS
Ida Persson10Huddinge AIS
Karin Hugner10Huddinge AIS
Melanie Raitis10Huddinge AIS
Moa Olovsson10Huddinge AIS
Stella Jelksäter10Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt10Huddinge AIS
Vilma Gustafsson10Huddinge AIS
Wera Stålhammar10Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg10Huddinge AIS
Wilma Wallstén10Huddinge AIS
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Edit Nordlander10IF Linnéa
Emilia Lindell10Mälarhöjdens IK
Ester Jevring10Mälarhöjdens IK
Märta Frizell10Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark10Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand10Mälarhöjdens IK
Vera Post10Mälarhöjdens IK
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Nelly Kristoffers10Sundbybergs IK
Josefin Cedergren10IFK Tumba
Alice Fazeli10Österhaninge IF
Astrid Gladh10Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist10Tullinge FF
Lovisa Hellberg10Tullinge FF
F9 60m41
Amanda Håkansson11Hammarby IF
Ellen Lindblom11Hammarby IF
Isabella Wilkinson11Hammarby IF
Nora Finbom Höglund11Hammarby IF
Ebba Elmgren11Huddinge AIS
Ebba Gustafsson11Huddinge AIS
Elin Johansson11Huddinge AIS
Hilda Pantzar11Huddinge AIS10,24
Judith Thörner11Huddinge AIS
Julia Hammarstrand11Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud11Huddinge AIS
Selma Bolin11Huddinge AIS
Signe Gagnerud11Huddinge AIS
Tyra Åsberg11Huddinge AIS12,06
Elise Franzen11IFK Lidingö
Ingrid Kolga11IFK Lidingö
Isabel Andersson11IFK Lidingö
Madeleine Axelsson11IFK Lidingö
Nicole Khelachwili11IFK Lidingö
Ronja Hedberg11IFK Lidingö
Nora Wiksten11IF Linden
Nova Rydstedt11IF Linden
Julia Zettergren11Mälarhöjdens IK10.37
Maj Hagerfors11Mälarhöjdens IK
Molly Held11Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier11Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin11Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila11Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd11Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent11Sundbybergs IK
Mayah Johnson11IF Triangeln
Greta Haglund11IFK Tumba
Novelia Lexell11Tyresö FK
Edit Nilsson11Åkersberga SK10.37
Nellie Eiving11Åkersberga SK10.07
Nova Westman11Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker11Tullinge FF
Felicia Andersson11Tullinge FF
Ida-Li Federley11Tullinge FF
Lina Edlund11Tullinge FF
Nicolinn Larsson11Tullinge FF
F9 400m30
Nora Finbom Höglund11Hammarby IF
Ebba Elmgren11Huddinge AIS
Ebba Gustafsson11Huddinge AIS
Elin Johansson11Huddinge AIS
Hilda Pantzar11Huddinge AIS
Irma Björneke11Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud11Huddinge AIS
Selma Bolin11Huddinge AIS
Signe Gagnerud11Huddinge AIS
Tyra Åsberg11Huddinge AIS
Elise Franzen11IFK Lidingö
Isabel Andersson11IFK Lidingö
Nicole Khelachwili11IFK Lidingö
Ronja Hedberg11IFK Lidingö
Nora Wiksten11IF Linden
Nova Rydstedt11IF Linden
Julia Zettergren11Mälarhöjdens IK1.24
Maj Hagerfors11Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier11Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin11Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila11Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd11Saltsjöbadens IF
Greta Haglund11IFK Tumba
Edit Nilsson11Åkersberga SK1.42
Nellie Eiving11Åkersberga SK
Nova Westman11Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker11Tullinge FF
Nicolinn Larsson11Tullinge FF
Nora Ställberg11Tullinge FF
Ellenor Grahn11Nacka Värmdö SK
F9 Längd41
Amanda Håkansson11Hammarby IF
Ellen Lindblom11Hammarby IF
Isabella Wilkinson11Hammarby IF
Nora Finbom Höglund11Hammarby IF2.12
Ebba Elmgren11Huddinge AIS
Ebba Gustafsson11Huddinge AIS
Elin Johansson11Huddinge AIS
Hilda Pantzar11Huddinge AIS3,21
Irma Björneke11Huddinge AIS
Judith Thörner11Huddinge AIS
Julia Hammarstrand11Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud11Huddinge AIS
Selma Bolin11Huddinge AIS
Signe Gagnerud11Huddinge AIS
Tyra Åsberg11Huddinge AIS2,59
Elise Franzen11IFK Lidingö
Ingrid Kolga11IFK Lidingö
Isabel Andersson11IFK Lidingö
Madeleine Axelsson11IFK Lidingö
Nicole Khelachwili11IFK Lidingö
Nora Wiksten11IF Linden
Julia Zettergren11Mälarhöjdens IK3.37
Maj Hagerfors11Mälarhöjdens IK
Molly Held11Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier11Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin11Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila11Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd11Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent11Sundbybergs IK
Mayah Johnson11IF Triangeln
Greta Haglund11IFK Tumba
Novelia Lexell11Tyresö FK
Edit Nilsson11Åkersberga SK2.73
Nellie Eiving11Åkersberga SK3.20
Nova Westman11Ösmo Nynäs FK
Agnes Barker11Tullinge FF
Ester Bäckström11Tullinge FF
Felicia Andersson11Tullinge FF
Ida-Li Federley11Tullinge FF
Lina Edlund11Tullinge FF
Nora Ställberg11Tullinge FF
F9 Kula30
Amanda Håkansson11Hammarby IF
Isabella Wilkinson11Hammarby IF
Nora Finbom Höglund11Hammarby IF
Ebba Gustafsson11Huddinge AIS
Elin Johansson11Huddinge AIS
Hilda Pantzar11Huddinge AIS3,8
Irma Björneke11Huddinge AIS
Julia Hammarstrand11Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud11Huddinge AIS
Signe Gagnerud11Huddinge AIS
Tyra Åsberg11Huddinge AIS
Elise Franzen11IFK Lidingö
Ingrid Kolga11IFK Lidingö
Isabel Andersson11IFK Lidingö
Nicole Khelachwili11IFK Lidingö
Julia Zettergren11Mälarhöjdens IK4.23
Maj Hagerfors11Mälarhöjdens IK
Thelma Verdier11Mälarhöjdens IK
Tima Ali Sahlin11Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila11Mälarhöjdens IK
Lisa Swärd11Saltsjöbadens IF
Emilia Wincent11Sundbybergs IK
Mayah Johnson11IF Triangeln
Greta Haglund11IFK Tumba
Nellie Eiving11Åkersberga SK
Nova Westman11Ösmo Nynäs FK
Ester Bäckström11Tullinge FF
Felicia Andersson11Tullinge FF
Ida-Li Federley11Tullinge FF
Lina Edlund11Tullinge FF
F8 60m10
Elisra Bezgin12Huddinge AIS
Sue Sanyang12Huddinge AIS
Cayenne Orsvärn12IF Linnéa
Elvira Huhta12Mälarhöjdens IK
Hildegard Borgstrand12Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver12Mälarhöjdens IK
Sally Langton12Mälarhöjdens IK
Elise Wedin12Turebergs FK
Emilia Lindstedt12Turebergs FK
Ida Gräns12Tullinge FF
F8 Längd10
Elisra Bezgin12Huddinge AIS
Sue Sanyang12Huddinge AIS
Cayenne Orsvärn12IF Linnéa
Elvira Huhta12Mälarhöjdens IK
Hildegard Borgstrand12Mälarhöjdens IK
Juni Svensson-Mikiver12Mälarhöjdens IK
Sally Langton12Mälarhöjdens IK
Elise Wedin12Turebergs FK
Emilia Lindstedt12Turebergs FK
Ida Gräns12Tullinge FF
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se