Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 127 Printed: 2019-10-20 16:09
Antal individer / Total persons: 43
 
M 60m 0
 
M 200m 2
Carl Hermansson 03 Bohus IF
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
M Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Vikt 0
 
P15 60m 0
 
P15 200m 1
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 27,57
 
P15 1000m 1
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 3,04
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Vikt 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P14 60m 0
 
P14 200m 0
 
P14 1000m 1
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 200m 1
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 30,01
 
P13 800m 1
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2,35
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 1
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 0
 
P12 200m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Tresteg 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 3
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P11 600m 2
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P11 Höjd 2
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P11 Stav 0
 
P11 Längd 2
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P11 Kula 3
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Melvin Ström 09 Bohus IF
 
P10 60m 3
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 600m 2
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 Höjd 2
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P10 Längd 3
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P10 Kula 3
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 60m 1
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 400m 1
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Höjd 1
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Längd 1
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P9 Kula 1
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P8 60m 0
 
P8 400m 0
 
P8 Höjd 0
 
P8 Längd 0
 
P8 Kula 0
 
K 60m 0
 
K 200m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Vikt 0
 
F15 60m 1
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 200m 1
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 1000m 1
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 1
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 3
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Tresteg 2
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Kula 1
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F15 Vikt 2
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 60m 2
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 200m 1
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
 
F14 1000m 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F14 Stav 1
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F14 Längd 5
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Tresteg 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 0
 
F13 200m 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 800m 1
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Häck 60m 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Höjd 0
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Tresteg 0
 
F13 Kula 1
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 60m 3
Elin Larsson 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F12 200m 2
Elin Larsson 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 600m 1
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 1
Elin Larsson 08 IF Rigor
 
F12 Höjd 2
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 Stav 0
 
F12 Längd 4
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F12 Tresteg 0
 
F12 Kula 4
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 60m 2
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F11 600m 4
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F11 Höjd 2
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F11 Stav 0
 
F11 Längd 3
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F11 Kula 3
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 60m 3
Ella Larsson 10 IF Rigor
Alicia Grev 10 Bohus IF
Tilde Ström 10 Bohus IF
 
F10 600m 0
 
F10 Höjd 2
Ella Larsson 10 IF Rigor
Alva Åberg 10 Bohus IF
 
F10 Längd 5
Ella Larsson 10 IF Rigor
Alicia Grev 10 Bohus IF
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Tilde Ström 10 Bohus IF
 
F10 Kula 4
Ella Larsson 10 IF Rigor
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Tilde Ström 10 Bohus IF
 
F9 60m 1
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F9 400m 1
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F9 Höjd 0
 
F9 Längd 1
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F9 Kula 1
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F8 60m 1
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
 
F8 400m 1
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
 
F8 Höjd 1
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
 
F8 Längd 1
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
 
F8 Kula 1
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248