Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 748 Printed: 2019-12-12 10:18
Antal individer / Total persons: 443
 
P17 60m 15
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Ramtin Rafiei 03 IF Kville
Simon Hellsing 03 IF Kville
Alex Pilgrim 03 Mölndals AIK
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK
Alex Berhe 01 Ullevi FK u.t.
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK u.t.
Richie Leong 02 Ullevi FK u.t.
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 7.66
Sten Hagström 03 Örgryte IS 7.71
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL 7,27
 
P17 Höjd 2
Victor Hering 03 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
 
P17 Stav 2
Felix Steene 04 Ullevi FK
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.22
 
P17 Längd 16
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Favour Chidison 01 Ullevi FK u.t.
Herman Forsberg 02 Ullevi FK u.t.
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK u.t.
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK u.t.
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL
 
P17 Kula 7
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Wille Öhman 03 IF Rigor
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 14.21
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P15 60m 11
Tim Jansson 05 Alingsås IF
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P15 Höjd 7
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK 1.56
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P15 Stav 3
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P15 Längd 7
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Jonatan Daun 05 IK Ymer
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Kula 4
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
 
P14 60m 9
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8.51
Ludvig Maechel 06 IFK Göteborg 8.76
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,38
David Jendeby 06 Sävedalens AIK 9.78
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.9
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 1000m 7
Ludvig Maechel 06 IFK Göteborg 3:28.19
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.44.75
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Elias Ramhult 05 IK Ymer
 
P14 Höjd 7
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 1,28
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 9
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 4.30
Ludvig Maechel 06 IFK Göteborg 4,38
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 4,00
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 2
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P13 60m 13
Albin Bolin 07 IFK Göteborg 8,50
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 8,89
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 9.18
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI 9.05
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 8,58
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Adam Grönbäck 07 Ullevi FK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF 8,77
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
 
P13 800m 5
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 2,18,65
Linus Framme 08 Hälle IF
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI 2:44.29
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2:26.38
 
P13 Höjd 6
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 1,39
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Stav 6
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.66
 
P13 Längd 9
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 4,87
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 4,71
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Adam Grönbäck 07 Ullevi FK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF 4,61
 
P13 Kula 6
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor
Felix Rångeby 07 Stenungsunds FI
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF
 
P12 60m 16
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 8.73
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor
Oscar Peilot 08 Stenungsunds FI 9,16
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 8,91
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Simon Andersson 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P12 Höjd 16
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor
Oscar Peilot 08 Stenungsunds FI 1,30
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 148
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Simon Andersson 08 Varbergs GIF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
 
P12 Längd 17
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Oscar Peilot 08 Stenungsunds FI 4,14
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 4,48
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P11 60m 14
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 9,50
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,05
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS 9.20
 
P11 Längd 14
Herman Ryding 09 IFK Göteborg 4,07
Ludvig Engbom 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4.26
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Noel Danielsson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
 
P10 60m 18
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Eman Husovic 10 IF Kville
Joel De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Filip Guldbrand 10 Mölndals AIK
Jakob Guldbrand 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Natanael Hoffman 10 IK Orient
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI 9.88
Olle Roos 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Elias Sandsundet 10 IK Ymer 9,46
 
P10 Längd 17
Alfred Björkenor 10 IFK Göteborg
Gustav Waborg 10 IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk 10 IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Eman Husovic 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Filip Guldbrand 10 Mölndals AIK
Jakob Guldbrand 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Natanael Hoffman 10 IK Orient
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Olle Roos 10 Sävedalens AIK
Benjamin Törnqvist 10 Ullevi FK
Lukas Kågebäck 10 Ullevi FK
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
 
F17 60m 18
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK u.t.
Andrea Åberg 02 Ullevi FK u.t.
Cindy Darrell 02 Ullevi FK u.t.
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK u.t.
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK u.t.
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
 
F17 Höjd 4
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.64
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F17 Stav 2
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 27
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.71
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK u.t.
Astrid Berg 02 Ullevi FK u.t.
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK u.t.
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Emma Borovac 03 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
 
F17 Kula 7
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.66
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 60m 20
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,08
Moa Erixon 05 IF Kville
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF 9,19
 
F15 Höjd 8
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Stav 4
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Juliette Östling 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F15 Längd 25
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK 3.78
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 3.89
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Kula 6
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F14 60m 20
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 8,36
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Fotini Theodosiou 06 Göteborgs KIK 11
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,06
Ellen Schultz Krona 06 Sävedalens AIK 9.3
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 8.65
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 1000m 13
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 3.19.77
Malva Arvidsson 06 Brattås CK 3.27,4
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 3.20.62
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 3.21.81
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 3.15.13
Viola Engdegård 06 Mölndals AIK 3.39
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 3,08.84
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 3:33.74
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer 3,28
Stina Tagesson 06 IK Ymer 3,17
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F14 Höjd 14
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 154
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Ida Holming 06 IF Rigor 1.33
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 1,54
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Ellen Schultz Krona 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Stav 7
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Ida Holming 06 IF Rigor 2.00
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor 2,00
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
 
F14 Längd 17
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 5,03
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 4,32
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 4,65
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 4,35
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Aya Azaizi 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF 4.35
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 8
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Elina Norell 06 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Alice Tartu 06 IF Kville
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 60m 24
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg 9.17
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9:15
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg 08.79
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Nova Hoffman 07 IK Orient
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 9,51
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK 9.11
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Scarlett Bright 07 Ullevi FK
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 8.79
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 8,99
 
F13 800m 11
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK 2.34,20
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 2:40.54
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 2,48,28
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.44,31
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2:36.04
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK 2.49.12
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F13 Höjd 9
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1.27
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 1,28
Nova Hoffman 07 IK Orient
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 1,40
 
F13 Stav 2
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Klara Uveborn 07 IFK Göteborg
 
F13 Längd 24
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 4.47
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 4,42
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 4,34
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3,94
Nova Hoffman 07 IK Orient
Ester Aulin 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4.85
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 4,02
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 4.00
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 4,58
 
F13 Kula 13
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 8.27
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 11,39
Klára Ostrovska 08 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Moa Larsson 07 Bohus IF
Frida Rimstad 07 Raumnes & Årnes IL 10,06
 
F12 60m 23
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Eden Hellsmark 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Stella Gadd 08 IF Rigor
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ebyan Abdi Farah 08 Ullevi FK
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Alva Andblad 08 Örgryte IS 10.09
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 8.79
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 10
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 1,38
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
 
F12 Längd 25
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 3.95
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 4,37
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Eden Hellsmark 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Klara Lindhardt 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ebyan Abdi Farah 08 Ullevi FK
Farha Naasir 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Lovisa Kågebäck 08 Ullevi FK
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Alva Andblad 08 Örgryte IS 3.50
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 4.00
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 60m 40
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg 10.08
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg JA
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Saga Boström 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Tindra Nyman 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg 10.53
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 8.95
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Amanda Rönnbom 09 Mölndals AIK
Bianca Karlsson 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 9,50
Ella Qvist 09 Mölndals AIK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Jennifer Karlsson 09 Mölndals AIK
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Milla Qvist 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Vilma Folkeson 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
 
F11 Längd 30
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg JA
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Amanda Rönnbom 09 Mölndals AIK
Bianca Karlsson 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Ella Qvist 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Jennifer Karlsson 09 Mölndals AIK
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Milla Qvist 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Vilma Folkeson 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
 
F10 60m 24
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg 9,44
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Amanda Normand 10 IF Kville
Elsa Andersson 10 IF Kville
Johanna Nilsson 10 IF Kville
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville
Thelma Johansson 10 IF Kville
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Iris Aulin 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Alma Ek 10 Ullevi FK
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Mathilda Ek 10 Ullevi FK
Alva Zettergren 10 Varbergs GIF
Livia Claesson 10 Varbergs GIF
Hanna Rimstad 10 Raumnes & Årnes IL
 
F10 Längd 23
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Siri Thompson 10 Göteborgs KIK
Amanda Normand 10 IF Kville
Ella Jonsén 10 IF Kville
Johanna Nilsson 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville
Thelma Johansson 10 IF Kville
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Stacy Lind 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Iris Aulin 10 IF Rigor
Tilda Nilsson 10 IF Rigor
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alva Zettergren 10 Varbergs GIF
Livia Claesson 10 Varbergs GIF
Hanna Rimstad 10 Raumnes & Årnes IL
 
P17 4 x 200m 6
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK
Ullevi FK 2 Ullevi FK u.t.
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 1 P17 Örgryte IS
 
P14 4 x 200m 4
IFK Göteborg 1 P14 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 P14 IFK Göteborg
Måns Lindqvist IFK Göteborg
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
 
F17 4 x 200m 6
IFK Göteborg 1 F17 IFK Göteborg
Mölndals AIK 1 F16 Mölndals AIK
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
Varbergs GIF 1 Varbergs GIF
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
 
F14 4 x 200m 9
IFK Göteborg 1 F14 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F14 IFK Göteborg
Kongahälla AIK 1 Kongahälla AIK
Majornas IK 1 Majornas IK
IF Rigor 1 IF Rigor
Stenungsund F14 Stenungsunds FI
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Ullevi FK, 1 F14 Ullevi FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248