Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 66 Printed: 2019-10-20 17:28
Antal individer / Total persons: 45
 
P17 60m 4
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK u.t.
Richie Leong 02 Ullevi FK u.t.
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Höjd 1
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Stav 1
Felix Steene 04 Ullevi FK
 
P17 Längd 9
Favour Chidison 01 Ullevi FK u.t.
Herman Forsberg 02 Ullevi FK u.t.
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK u.t.
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK u.t.
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Kula 0
 
P15 60m 4
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
 
P15 Höjd 2
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 3
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P15 Kula 0
 
P14 60m 0
 
P14 1000m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 800m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P11 60m 0
 
P11 Längd 0
 
P10 60m 0
 
P10 Längd 0
 
F17 60m 7
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK u.t.
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK u.t.
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK u.t.
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 1
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F17 Längd 6
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK u.t.
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK u.t.
 
F17 Kula 2
Nicole Dinu 03 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 60m 7
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 8
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
 
F15 Kula 0
 
F14 60m 1
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 1000m 0
 
F14 Höjd 1
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 1
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 0
 
F13 800m 0
 
F13 Höjd 0
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 0
 
F13 Kula 0
 
F12 60m 1
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 1
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 Längd 2
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 60m 0
 
F11 Längd 0
 
F10 60m 0
 
F10 Längd 0
 
P17 4 x 200m 3
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK
Ullevi FK 2 Ullevi FK u.t.
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK
 
P14 4 x 200m 0
 
F17 4 x 200m 1
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
 
F14 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248