Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 2217 Printed: 2019-12-12 09:52
Antal individer / Total persons: 868
 
M 30m 25
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
William Larsson 02 Gefle IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Simon Thor 00 Hässelby SK
David Århammar 02 IFK Lidingö
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Magnus Westberg 85 IFK Märsta
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Imran Lernebo 01 Turebergs FK
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 4.14
 
M 300m 17
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Lukas Holm 03 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
Gabriel Hoffman 01 Hammarby IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK 40
Badr Sabir 02 IFK Lidingö
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Tobias Rauch 74 IFK Märsta
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK 35.76i
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Daniel Eklund 84 Stockholm Snipers IF 46,53
 
M 1500m 4
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 4,43,19
David Århammar 02 IFK Lidingö
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
Martin Larsson 71 IKJ Haninge
 
M Stav 10
Carl Sténson 93 Hellas FK 531
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 451
Elias Boman 04 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Simon Thor 00 Hässelby SK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
 
P15 60m 30
Babu Badjie 05 Bromma IF 7,72
Victor Johnson 05 Bromma IF 8.36
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 7,85
Victor Törnström 05 Danderyds SK 7,55
Elias Sadek 05 Gefle IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9.45
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 7.71
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Matteo De Petris 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 8,12
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 8.10
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 7,93
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Albin Edgert 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 8,01
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Gabriel Dag 05 Västerås FK 7,87
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P15 200m 23
Babu Badjie 05 Bromma IF 25,54
David Carlson 05 Bromma IF 25,50
Filip Ekström 05 Bromma IF 25,90
Filip Olsson 06 Bromma IF 25,63
Victor Johnson 05 Bromma IF
Elias Sadek 05 Gefle IF
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
August Calles 05 IFK Lidingö 24.80
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 28:73
Matteo De Petris 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 26
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 25,81
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
John Bäck 06 Turebergs FK 28,00
Albin Edgert 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P15 1000m 8
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.59,00
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.58,00
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 3.04,01
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.02,38
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 3:10:21
Erik Norlén 05 Täby IS 3.01
Markus Andersson 05 Västerås FK 2.58,97
 
P15 Häck 60m 11
Victor Johnson 05 Bromma IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 9,84
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10.09
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
John Bäck 06 Turebergs FK 9,89
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
 
P15 Höjd 13
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Söder 05 Gefle IF
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1.37
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 1.48
August Calles 05 IFK Lidingö 150
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 1.50
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 155
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P15 Stav 17
Babu Badjie 05 Bromma IF 3,30
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 2,82
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 2.80
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 2,70
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK 2.45
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,52
 
P15 Längd 22
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 4.07
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 577
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 5.60
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Gabriel Dag 05 Västerås FK 6,06
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P15 Kula 17
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Söder 05 Gefle IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 6.17
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 11.70
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 12.29
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
 
P14 60m 21
Kim Wingren 06 Bromma IF 8.31
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 9,07
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 8,54
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 8,86
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Emil Lindegren 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,19
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK 8.12
Anton Höglund 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
 
P14 1000m 11
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Alexander Hägg 06 Hässelby SK
Anton Petersson 06 Hässelby SK
Elliot Borgedahl 07 Hässelby SK
Leon Borgedahl 06 Hässelby SK
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2,57
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö 3,01
August Humeur 06 Spårvägens FK
Victor Tjeder 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.55,03
 
P14 Höjd 18
Kim Wingren 06 Bromma IF 159
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 1.42
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Emil Lindegren 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 145
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK 1,65
John Bäck 06 Turebergs FK 1,43
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,61
Anton Höglund 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 1,42
 
P14 Längd 23
Filip Olsson 06 Bromma IF 598
Kim Wingren 06 Bromma IF 4.93
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 4,66
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 4,68
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 4,38
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 3,90
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Anton Höglund 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 4,12
 
P14 Kula 7
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Victor Tjeder 06 Täby IS
 
P13 60m 45
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 9,07
Philip Persson 07 Danderyds SK 8,77
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8.32
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 9,84
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,74
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,46
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Valentin Ribbing 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,66
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9.71
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9,08
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 9 ,08
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Fabian Fried 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 9:08
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 10,6
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 8,63
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 9,74
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9,09
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8.64
Jacob Rune 07 Täby IS
Elias Ekman 07 Upsala IF 8,16
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,40
David Berglund 07 AIK Friidrott 8.68
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
 
P13 800m 24
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF 2,38
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.33,84
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Emil Kellgren 07 Gottsunda IF 2,28
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Valentin Ribbing 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 2.43,54
Simon Berhane 07 Hässelby SK 2.45,90
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 0
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 3:31
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 2,59,07
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 2.32
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
 
P13 Häck 60m 16
Anton Roslund 07 Hammarby IF 10.01
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 11,21
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 12,98
Levi Back 08 Turebergs FK 11,80
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10.37
Jacob Rune 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott 10.40
Oliver Halonen 07 Kungsholmen Friidrott
 
P13 Höjd 29
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK 1,30
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1,39
Philip Persson 07 Danderyds SK 1,28
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1.48
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 1,24
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,43
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,32
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,36
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 1,24
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 1:08
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK 134
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 1,28
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1,41
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1.53
Jacob Rune 07 Täby IS
Elias Ekman 07 Upsala IF 1,48
David Berglund 07 AIK Friidrott 1.50
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
 
P13 Stav 18
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 2,18
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 2,34
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
 
P13 Längd 46
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK 4,31
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 4,38
Philip Persson 07 Danderyds SK 4,08
Anton Roslund 07 Hammarby IF 5.14
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 3,89
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,89
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 4,06
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Valentin Ribbing 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 4,00
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 4,03
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 4 ,13
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Max Holmlund 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 4:29
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 3:09
Eli Graseman 07 Spårvägens FK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 3,48
Gustav Snis 07 Turebergs FK 4,36
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4.85
Jacob Rune 07 Täby IS
Elias Ekman 07 Upsala IF 4,99
Hannes Berg 07 Vallentuna FK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,67
David Berglund 07 AIK Friidrott 5.03
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
Oliver Halonen 07 Kungsholmen Friidrott
 
P13 Kula 30
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK 7,33
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 7,19
Valentin Ribbing 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF PB 6.66
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,36
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,98
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6,92
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Fabian Fried 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 0
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK 6:36
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 9,97
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,05
David Berglund 07 AIK Friidrott 9.67
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
Theodor Alm 07 Kungsholmen Friidrott
 
P12 60m 47
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF 9.68
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8,97
Carl-Johan Edström 08 Hammarby IF
David Bengtsson 08 Hammarby IF
Hugo Karlsson 08 Hammarby IF
Oscar Green 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9,32
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8,74
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 9,29
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 9.36
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,22
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Isac Ziegler 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Noel Sundberg 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,52
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 9,43
Nils Wallström 08 Turebergs FK 8,79
 
P12 800m 22
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Charlie Molinder Sundqvist 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 2.50
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 2.46,32
Sebastian Lörstad 08 IFK Lidingö
Vasco Arana Håkanson 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Simon Wieweg 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 2.44
 
P12 Höjd 41
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albin Taube 08 Hammarby IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF 1.15
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 1,27
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1,24
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1,33
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 146
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 1.15
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Noel Sundberg 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,25
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 1,27
Nils Wallström 08 Turebergs FK 1,23
 
P12 Längd 50
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Albin Taube 08 Hammarby IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF 3.68
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4,41
David Bengtsson 08 Hammarby IF
Hugo Karlsson 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 3,98
Vincent Huselius 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 3,82
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4,25
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 4
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 3.68
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Vasco Arana Håkanson 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Noel Sundberg 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,93
Nils Wallström 08 Turebergs FK 3,98
 
P12 Kula 26
Albin Taube 08 Hammarby IF
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Charlie Molinder Sundqvist 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF 8.5
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 7,47
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 8,31
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sebastian Lörstad 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,59
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
 
P11 60m 50
Ivar Olsson 09 Bromma IF 9,05
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.91
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8,89
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Axel Lidman Kittel 09 Hanvikens SK
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 10,23
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Gustav Rognes 09 Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 10,81
William Daun 09 Katrineholms SK 8,80
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,12
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 11.79
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 10:18
Malcolm Suatan 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 9,47
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Malcolm Lundin 09 Spårvägens FK
Matteo Köning 09 Spårvägens FK
Matthias Lund 09 Spårvägens FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,20
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 9.27
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 9.07
Oscar Helge 09 Täby IS 9.15
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,59
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Alve Calén 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
 
P11 Höjd 42
Ivar Olsson 09 Bromma IF 142
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 120
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 1,15
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,20
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 1,16
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 1,16
William Daun 09 Katrineholms SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 1,35
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Luca Garavini 09 IFK Lidingö 1:05
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 1,18
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK 115
Malcolm Lundin 09 Spårvägens FK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,29
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 1.29
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 1.15
Oscar Helge 09 Täby IS 1.13
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1,29
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 Längd 50
Ivar Olsson 09 Bromma IF 439
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 4,46
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 4,06
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Axel Lidman Kittel 09 Hanvikens SK
Elton Spong 09 Hanvikens SK
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 3,65
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Gustav Rognes 09 Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry 09 Hässelby SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 3,32
William Daun 09 Katrineholms SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 4,24
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 2.49
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Malcolm Suatan 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 4,05
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Albin Opdahl 09 Turebergs FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 4,11
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 4.29
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 3.94
Oscar Helge 09 Täby IS 4.00
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,43
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Alve Calén 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P11 Kula 29
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 7,64
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,80
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK 7,86
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Magnus Claesson 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 7,70
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,74
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Malcolm Suatan 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 6,50
Matthias Lund 09 Spårvägens FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 7,11
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 6.57
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 6.52
Oscar Helge 09 Täby IS 8.15
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,92
Alf Bäckström 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 60m 58
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 9,47
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Ísak Máni Pálmarsson 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 10,13
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Gabriel Dahlberg 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Joel Edström Larsson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,91
Samuel Widholm 10 Hammarby IF
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK 9.60
Linus Ålund 10 Hanvikens SK 9.54
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK 10.00
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 10,30
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Aron Schäder Johansson 10 IFK Lidingö
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö 9,91
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Karl Johan Hurtig 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 9.10
Pelle Sörén 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Nils Lindberg 10 IF Linnéa
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Alexander Lind 10 IFK Tumba
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 10.62
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,12
Filip Edholm 10 Turebergs FK 9,58
Tage Lood Falgén 10 Turebergs FK
Sixten Didriksson 10 KFUM Örebro
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Höjd 44
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 1,07
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 1,20
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Gabriel Dahlberg 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Joel Edström Larsson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Samuel Widholm 10 Hammarby IF
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Karl Johan Hurtig 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Max Unger 10 IF Linnéa
Nils Lindberg 10 IF Linnéa
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 1.02
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 1,16
Filip Edholm 10 Turebergs FK 1,29
Sixten Didriksson 10 KFUM Örebro
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
 
P10 Längd 49
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Gabriel Dahlberg 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Joel Edström Larsson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 3,57
Samuel Widholm 10 Hammarby IF
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 3,39
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Karl Johan Hurtig 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Pelle Sörén 10 IFK Lidingö
Max Unger 10 IF Linnéa
Nils Lindberg 10 IF Linnéa
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 3.11
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 4,09
Filip Edholm 10 Turebergs FK 3,45
Tage Lood Falgén 10 Turebergs FK
Charlie Hugo 10 Österhaninge IF
Noah Brugge 10 Österhaninge IF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P10 Kula 30
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Hugo Fransson 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 6,36
Edvin Algeson Öberg 10 Hanvikens SK
Linton Graham 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK 5.70
Vide Tapper 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Aron Schäder Johansson 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 6,00
Filip Evertson 10 Vallentuna FK
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P9 60m 19
Erik Sahlén Martin 11 Bromma IF
Jakob Ekström 11 Bromma IF 11,75
Mille Rühmkorfg 11 Hammarby IF
Noah Alves Hårdberg 11 Hammarby IF
Emil Andersson Jöhnk 11 IFK Lidingö
Felix Zachrisson 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Max Severin Naber 11 IFK Lidingö
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Holger Willim 11 Vallentuna FK
Alexander Blomqvist 11 Tullinge FF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Anton Westin 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Melker Lundgren 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Noah Friblad 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P9 Kula 17
Erik Sahlén Martin 11 Bromma IF
Jakob Ekström 11 Bromma IF
Noah Alves Hårdberg 11 Hammarby IF
Emil Andersson Jöhnk 11 IFK Lidingö
Felix Zachrisson 11 IFK Lidingö
Hannes Nordin 11 IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist 11 IFK Lidingö
Max Severin Naber 11 IFK Lidingö
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Holger Willim 11 Vallentuna FK
Alexander Blomqvist 11 Tullinge FF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Anton Westin 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Noah Friblad 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
K 30m 9
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Anna Sara Tunelli 01 IFK Lidingö
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Alva Sundin 01 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
 
K 300m 5
Agnes Ekman 01 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK 42,51
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK
 
K 1500m 4
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
Estelle Strand 04 IFK Lidingö
 
K Stav 7
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö
Sophia Omar 87 IFK Lidingö 276
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
 
F15 60m 23
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8.87
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 8,66
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 8,38
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,72
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK 8.72
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 8.28
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.27
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 8.74
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 8.94
Ellen Jernhall 05 Täby IS 8.80
Evelina Hamos 05 Täby IS 8,44
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Nora Åsbrink 05 Upsala IF
 
F15 200m 35
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 28,79
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 29,82
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 27,68
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 28.51
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 28,63
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 28.52
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 27.67
Annie Grindange 06 Turebergs FK 28,14
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 25,96
Ella Fallope 06 Turebergs FK 28.32
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 27,18
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 26.78
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 27.67
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 28.81
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 28,54
Ebba Sjöström 05 Täby IS 30.24
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 29,06
Evelina Hamos 05 Täby IS 28,21
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 29,07
Norah Edström 06 AIK Friidrott
 
F15 1000m 9
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 3,23
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2.24,68
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
Hanna Lahti 05 Västerås FK 3.29,56
 
F15 Häck 60m 17
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,67
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 10,34
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,89
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 9.99
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 9.91
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10.11
Rut Grufman 06 Täby IS 10,34
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F15 Höjd 12
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 1.43
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1.40
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.49
Nora Åsbrink 05 Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
 
F15 Stav 15
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF 2,20
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 2,23
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2,92
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 3,61
Norah Lind 05 Tyresö FK 3,25
Rut Grufman 06 Täby IS 2,32
Nora Åsbrink 05 Upsala IF
 
F15 Längd 20
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 4,53
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 4,86
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,72
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 4.75
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4.29
Ellen Jernhall 05 Täby IS 4.36
Evelina Hamos 05 Täby IS 4,42
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F15 Kula 12
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8.37
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 9,25
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 8.83
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Tindra Dahlberg 05 Upsala IF
 
F14 60m 25
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 8,92
Alva Levin 06 Bromma IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 8,84
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 9,39
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 9,04
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK 9,24
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8.65
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS
Aurora Boschini-Roine 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 8,94
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,69
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,84
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8.71
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,19
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 9.01
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 8.30
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,58
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 8,54
Rut Grufman 06 Täby IS 8,68
Norah Edström 06 AIK Friidrott
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 1000m 9
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Matilda Martini 06 Motala AIF
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Liv Hanell 06 IFK Tumba 3.28,09
Alva Back 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 3.20,59
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 3.07
 
F14 Höjd 19
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK 1,27
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK 1,51
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 1.33
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK 1.32
Matilda Martini 06 Motala AIF
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Aurora Boschini-Roine 06 Spårvägens FK
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,66
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 1.52
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,50
Rut Grufman 06 Täby IS 1,50
Norah Edström 06 AIK Friidrott 135
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 Längd 27
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 4,34
Alva Levin 06 Bromma IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 4,06
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 4,00
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK 4.11
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS
Aurora Boschini-Roine 06 Spårvägens FK
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 4,25
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,45
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,74
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 4,52
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 4.23
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,66
Eleonora Wahlin 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 4,71
Norah Edström 06 AIK Friidrott 4.40
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F14 Kula 8
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 8,36
Annie Grindange 06 Turebergs FK 7,05
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10,90
Rut Grufman 06 Täby IS 9,26
 
F13 60m 55
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Alva Attersand 07 Hammarby IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF 9,01
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8.43
Ella Johansson 07 Hammarby IF 8.97
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 9.31
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 8,89
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8,57
Vasiliki Karlsson 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,60
Alva Mella 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Edit Holmberg 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,64
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,43
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 8,49
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,45
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Matilda Forsander 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9.22
My Susenbeth 07 Hässelby SK 10,07
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 8.73
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 8.88
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,11
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 8,60
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8.70
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.03
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,46
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.42
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS 8,84
Moa Forsén 07 Väsby IK
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 9.38
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 9.72
Fia Koivumaa 07 Kungsholmen Friidrott
 
F13 800m 22
Amilia Jergmar 07 Boo IF 2,48
Ella Johansson 07 Hammarby IF 2:34.96
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2.28,64
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Matilda Forsander 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.44,81
Claire Berggren 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 2:28
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 2,47,99
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 2.26
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Tove Belmé 07 Täby IS 2,46
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 2.30
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 2:58.24
 
F13 Häck 60m 24
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 10.64
Matilda Borg 07 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 12,24
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 9
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 10,84
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,82
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 10,91
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
 
F13 Höjd 33
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Alva Attersand 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1.50
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.22
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 1,40
Matilda Borg 07 Hammarby IF 1,28
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Vasiliki Karlsson 07 Hammarby IF
Ebba Ingull 07 Hellas FK 1,46
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 1,15
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Matilda Forsander 07 Hässelby SK
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1.39
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.38
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,25
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,44
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Emma Olofsson 07 Täby IS
Moa Forsén 07 Väsby IK
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 1,25
 
F13 Stav 16
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.88
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,03
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,72
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.28
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 1.73
Beate Pott 07 Turebergs FK 2,72
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Tove Belmé 07 Täby IS
Moa Forsén 07 Väsby IK
 
F13 Längd 48
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Alva Attersand 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 4.39
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 4,05
Matilda Borg 07 Hammarby IF 4,73
Tyra Norberg 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,56
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 4,64
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 3,89
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Cornelia Zetterman 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 3,73
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
My Susenbeth 07 Hässelby SK 3,51
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 4.59
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 4,15
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Smilla Lunau 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 4,40
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 4.61
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.56
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,97
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.59
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Moa Forsén 07 Väsby IK
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 3.18
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 4,11
Estrid Irenius Von Sydow 07 Kungsholmen Friidrott
 
F13 Kula 26
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 8.01
Matilda Borg 07 Hammarby IF 7,74
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,89
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Alva Mella 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 9,87
Alva Recknagel 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 6,62
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 6,09
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Robin De Paula 07 IFK Lidingö
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 5.42
 
F12 60m 56
Noomi Karboub 08 Bromma IF 9.50
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 9.33
Alva Artvin 08 Hammarby IF
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,24
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9,41
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Isa Olsson 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Tora Brynielsson 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 8,92
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK 9.51
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK 9.56
Carla Nyman 08 IFK Lidingö 9.78
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Xxxxxx Forsberg Lagerholm 08 IF Linnéa
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Elodie Öhlin 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 9.63
Lana Asaad 08 Mälarhöjdens IK
Mikaela Lutula Ngolo 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 8,84
Hanna Vikström 08 Täby IS 9,92
Stella Weissenborn 08 Täby IS 9,13
Klara Engkvist 08 Upsala IF
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 9,48
 
F12 800m 25
Noomi Karboub 08 Bromma IF 2.55.00
Alva Artvin 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Maja Sigerstad 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Elodie Öhlin 08 Mälarhöjdens IK
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK 2,55
Stella Weissenborn 08 Täby IS 2,41,63
Klara Engkvist 08 Upsala IF
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
 
F12 Höjd 22
Noomi Karboub 08 Bromma IF 1.25
Edit Jansson 08 Hammarby IF 1,15
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 1,36
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
Lana Asaad 08 Mälarhöjdens IK
Mikaela Lutula Ngolo 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Therese Viktorin 08 Mälarhöjdens IK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK 1,23
 
F12 Längd 50
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 3.73
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 4,04
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3,82
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stella Marklund 08 Hammarby IF
Tora Brynielsson 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 4,21
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK 3.25
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 3.20
Lana Asaad 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Therese Viktorin 08 Mälarhöjdens IK
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Ebba Dahlström 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS 4,19
Klara Engkvist 08 Upsala IF
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
 
F12 Kula 24
Noomi Karboub 08 Bromma IF 7.77
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 7.17
Alva Elofsson Järf 08 Hammarby IF
Bella Forshed 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Mikaela Lutula Ngolo 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Hanna Vikström 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS 8,33
Klara Engkvist 08 Upsala IF
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
 
F11 60m 51
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 9,36
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Ebba Sahlstedt 09 Hammarby IF
Elin Larsson 09 Hammarby IF
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 9.70
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Lea Enell 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 9.75
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Miral Nur Atta 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Örtengren 09 Hanvikens SK
Ellen Choppelo Garneij 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Astrid Löf 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 9.58
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 9,15
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 9.36
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Gwen Fagerström 09 IF Linnéa
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK 9.80
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 9,60
Leonie Almerstedt 09 Spårvägens FK
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Cecilia Melander 09 Turebergs FK 10,33
Emelie Milani 09 Turebergs FK 9.99
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 10,06
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9:00
Livia Sandström 09 Turebergs FK 12.25
Molly Envall 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 9.70
Tuva Eckerberg 09 Täby IS 9.29
Vera Stolpen 09 Täby IS
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Höjd 35
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 1,25
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Ebba Sahlstedt 09 Hammarby IF
Elin Larsson 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 1.14
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 0.96
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Astrid Löf 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 1.07
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 1.23
Gwen Fagerström 09 IF Linnéa
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 1,15
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Cecilia Melander 09 Turebergs FK 1.08
Emelie Milani 09 Turebergs FK 1,08
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1.30
Molly Envall 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS 1.18
Vera Stolpen 09 Täby IS
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Längd 49
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 4,20
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Elin Larsson 09 Hammarby IF
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Mollie Melin 09 Hammarby IF
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 3.91
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Lea Enell 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 3.40
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Miral Nur Atta 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Örtengren 09 Hanvikens SK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 3.47
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 3,78
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 4.09
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Gwen Fagerström 09 IF Linnéa
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 3,60
Leonie Almerstedt 09 Spårvägens FK
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Cecilia Melander 09 Turebergs FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 3,64
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3.98
Livia Sandström 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS -
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Vera Stolpen 09 Täby IS
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
Binta Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
Kaddy Darbo 09 Kungsholmen Friidrott
 
F11 Kula 29
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 6,60
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Elin Larsson 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 5.36
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Mollie Melin 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 8.89
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 7.23
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK 2009
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK 5,45
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 5,94
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 6.03
Livia Sandström 09 Turebergs FK 5.33
Molly Envall 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS -
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Izla Poli 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F10 60m 63
Alba Jergmar 10 Boo IF
Léonie Gobitschek 10 Bromma IF 9,85
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Ester Stebrant 10 Hammarby IF
Hilda Järvinen 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Märta Lundin 10 Hammarby IF
Stella Hagström 10 Hammarby IF 10,9
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK 9.82
Ellie Öist 10 Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Julia Nyberg 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Thea Palmquist 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK 10.32
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Ailbhe Mccarthy 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Hedda Kirk 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK 9,60
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö
Elicia Sydmo 10 IFK Lidingö
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö
Marcela Håkansson 10 IFK Lidingö
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 10.07