Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Götas Ungdomsspel inomhus
Antal starter / Total entries: 658 Printed: 2020-01-18 22:46
Antal individer / Total persons: 215
 
M 60m 11
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 7,68
Fredrik Nilsson 01 IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,09
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 7.47
Kristoffer Kold Erlandsen 99 Hammarby IF
Albin Melin 00 Katrineholms SK
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Braulio Ribeiro 92 KFUM Örebro
 
M 200m 5
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 25,04
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 23,48
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 24.44
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
 
M 400m 0
 
M 1500m 3
Carl Johansson 03 IF Göta Karlstad
Christoffer Skantz 85 IF Göta Karlstad
Erik Framme 73 Hälle IF 4.21
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 1
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
 
M Stav 0
 
M Längd 6
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 5.43
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,10
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Kristoffer Kold Erlandsen 99 Hammarby IF
Albin Melin 00 Katrineholms SK
 
M Tresteg 1
Fredrik Nilsson 01 IF Göta Karlstad
 
M Kula 0
 
M Vikt 1
William Lanndalen 01 Ullevi FK 15,37
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 2
Alfred Bäckryd 04 Kils AIK
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
 
P17 200m 0
 
P17 800m 2
Daniel Moberg 04 IF Göta Karlstad 2.20
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad 2.08,36
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Alfred Bäckryd 04 Kils AIK
 
P17 Kula 0
 
P17 Vikt 0
 
P15 60m 1
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P15 200m 2
Bilal Fredborg Huric-Larsen 05 IF Göta Karlstad 28.81
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 26,56
 
P15 1000m 0
 
P15 Häck 60m 1
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 8,90
 
P15 Höjd 1
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P15 Stav 1
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P15 Längd 2
Bilal Fredborg Huric-Larsen 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P15 Kula 2
Bilal Fredborg Huric-Larsen 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P15 Vikt 1
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
 
P14 60m 3
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9,29
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
 
P14 200m 1
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad 29,90
 
P14 1000m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 1
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
 
P14 Längd 4
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Viggo Olsson 06 KFUM Örebro 5,01
 
P14 Kula 1
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
 
P14 Vikt 1
Albin Vestlund 07 Kils AIK
 
P13 60m 4
Sixten Olsson 07 KFUM Arvika
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Albin Vestlund 07 Kils AIK 8.85
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 9.97
 
P13 200m 2
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FI 34.26
Albin Vestlund 07 Kils AIK 29.95
 
P13 800m 2
Albin Vestlund 07 Kils AIK 3.08.33
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 2.43
 
P13 Höjd 2
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FI
Albin Vestlund 07 Kils AIK 155
 
P13 Stav 1
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 1.80
 
P13 Längd 3
Sixten Olsson 07 KFUM Arvika
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Albin Vestlund 07 Kils AIK 4.72
 
P13 Kula 2
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FI
Albin Vestlund 07 Kils AIK 10.23
 
P12 60m 4
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Albin Lennhagen 08 IF Göta Karlstad
Olle Johansson 08 IF Göta Karlstad
Linus Framme 08 Hälle IF
 
P12 200m 6
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Albin Lennhagen 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Lucas Souza Nilsson 08 IF Göta Karlstad
Olle Johansson 08 IF Göta Karlstad
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P12 800m 5
Albin Lennhagen 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Lucas Souza Nilsson 08 IF Göta Karlstad
Linus Framme 08 Hälle IF 2.39
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P12 Höjd 3
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Victor Skoglund 08 Karlskoga FI
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P12 Längd 5
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Albin Lennhagen 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Olle Johansson 08 IF Göta Karlstad
Linus Framme 08 Hälle IF
 
P12 Kula 3
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FI
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P11 60m 11
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Frans Mossberg 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad 9,87
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Hedström 09 IF Göta Karlstad
William Daun 09 Katrineholms SK 8,67
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF 9,37
Alex Nordh 09 KFUM Örebro 9.89
 
P11 200m 6
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad 33,65
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Daun 09 Katrineholms SK 30,21
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF 31,80
Alex Nordh 09 KFUM Örebro
 
P11 600m 4
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Hedström 09 IF Göta Karlstad
Alex Nordh 09 KFUM Örebro 2.13
 
P11 Höjd 5
Frans Mossberg 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Daun 09 Katrineholms SK 1.32
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF
 
P11 Stav 2
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF
 
P11 Längd 10
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Frans Mossberg 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Hedström 09 IF Göta Karlstad
William Daun 09 Katrineholms SK 4.70
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF
Alex Nordh 09 KFUM Örebro 3.73
 
P11 Kula 8
Alfred Bäckman 09 IF Göta Karlstad
Frans Mossberg 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad 7.67
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
William Daun 09 Katrineholms SK 6.95
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Alex Nordh 09 KFUM Örebro
 
P10 60m 4
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Max Souza Nilsson 10 IF Göta Karlstad
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
Vilgot Tränk 10 KFUM Örebro 10.59
 
P10 600m 4
Assar Andersson 10 IF Göta Karlstad
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Max Souza Nilsson 10 IF Göta Karlstad
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
 
P10 Höjd 2
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Vilgot Tränk 10 KFUM Örebro
 
P10 Längd 3
Assar Andersson 10 IF Göta Karlstad
Karl Wålinder 10 IF Göta Karlstad
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
 
P10 Kula 1
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
 
P9 60m 13
Dennis Rosendahl Helldin 11 IF Göta Karlstad
Emil Ludvigsson 11 IF Göta Karlstad
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad 10.66
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad 10,12
Olle Gunnarsson 11 IF Göta Karlstad 10.16
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad 9,97
Walter Olofsson 11 IF Göta Karlstad
Liam Mattiasson 11 Kils AIK
Philip Noremalm 11 Kils AIK
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF 9,54
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro 10,08
Nils Ekvall 11 KFUM Örebro 9.81
 
P9 600m 4
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad 2.09,43
Olle Gunnarsson 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad 2.10,49
Philip Noremalm 11 Kils AIK
 
P9 Höjd 6
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Walter Olofsson 11 IF Göta Karlstad
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro 1,19
 
P9 Längd 13
Dennis Rosendahl Helldin 11 IF Göta Karlstad
Emil Ludvigsson 11 IF Göta Karlstad
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Olle Gunnarsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Walter Olofsson 11 IF Göta Karlstad
Liam Mattiasson 11 Kils AIK
Philip Noremalm 11 Kils AIK
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro 3,62
Nils Ekvall 11 KFUM Örebro
 
P9 Kula 9
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Walter Olofsson 11 IF Göta Karlstad
Liam Mattiasson 11 Kils AIK
Philip Noremalm 11 Kils AIK
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro 6,9
Nils Ekvall 11 KFUM Örebro
 
P8 60m 5
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad 12,54
Hampus Holmgren 12 IF Göta Karlstad 10,73-
Ludvig Lundbäck 12 IF Göta Karlstad
Valter Ruuth 12 IF Göta Karlstad 10.73
Frej Myrefur 12 Kils AIK
 
P8 600m 2
Valter Ruuth 12 IF Göta Karlstad
Frej Myrefur 12 Kils AIK
 
P8 Höjd 4
Hampus Holmgren 12 IF Göta Karlstad
Ludvig Lundbäck 12 IF Göta Karlstad
Valter Ruuth 12 IF Göta Karlstad
Frej Myrefur 12 Kils AIK
 
P8 Längd 5
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad 2.11
Hampus Holmgren 12 IF Göta Karlstad
Ludvig Lundbäck 12 IF Göta Karlstad
Valter Ruuth 12 IF Göta Karlstad 2.89
Frej Myrefur 12 Kils AIK
 
P8 Kula 4
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad 3.84
Hampus Holmgren 12 IF Göta Karlstad
Valter Ruuth 12 IF Göta Karlstad
Frej Myrefur 12 Kils AIK
 
K 60m 5
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Caroline Andersson 92 IF Göta Karlstad
Emilia Kjellberg 96 IF Göta Karlstad 7,49
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK
Linda Nordh 81 KFUM Örebro
 
K 200m 3
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Caroline Andersson 92 IF Göta Karlstad
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS 34.94
 
K 400m 1
Tyra Landin 02 Västerås FK
 
K 1500m 2
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Linda Take 73 IF Göta Karlstad
 
K Häck 60m 2
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK
Tyra Landin 02 Västerås FK
 
K Höjd 4
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK 1,58
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 0
 
K Längd 6
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Emilia Kjellberg 96 IF Göta Karlstad 6.27
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Erica Jarder 86 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
 
K Tresteg 2
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
 
K Kula 2
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
 
K Vikt 3
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF 12.79
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
 
F17 60m 1
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
 
F17 200m 3
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad 28.53
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 4
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
 
F17 Höjd 3
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK 150
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 3
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
 
F17 Kula 3
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad 10.20
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
 
F17 Vikt 2
Johanna Hallsten 03 Hälle IF 15.45
Elvira Högman 04 Kils AIK
 
F15 60m 6
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8,14
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Anna Ferletta 05 Karlskoga FI
Emma Larsson 05 Kils AIK
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 8,70
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 200m 5
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 26,55
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 29,51
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 1000m 2
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Anna Ferletta 05 Karlskoga FI 3.17,26
 
F15 Häck 60m 5
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad 9,99
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 9,43
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Höjd 6
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Lova Wilde 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Stav 1
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad
 
F15 Längd 6
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn 4,93
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Vikt 2
Emma Larsson 05 Kils AIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Kula 6
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Anna Ferletta 05 Karlskoga FI
Emma Larsson 05 Kils AIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F14 60m 5
Sabina Kern 06 Brattås CK
Linn Von Hofsten 06 Glanshammars IF 8.37
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F14 200m 2
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad 28,35
Tilde Andersson 06 IF Göta Karlstad 28,76
 
F14 1000m 1
Elin Freed 06 Glanshammars IF
 
F14 Häck 60m 5
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad 10,62
Tilde Andersson 06 IF Göta Karlstad 10,18
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F14 Höjd 4
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1.54
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F14 Längd 5
Sabina Kern 06 Brattås CK
Linn Von Hofsten 06 Glanshammars IF 4.82
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F14 Kula 5
Ellen Mähler 06 SK Bore
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F14 Vikt 5
Ellen Mähler 06 SK Bore
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 60m 6
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad 8.78
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FI
Moa Cassersten 07 Karlskoga FI 9,33
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn 9,26
 
F13 200m 6
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK 29,72
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad 29.39
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FI
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn 33,99
 
F13 800m 2
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Moa Cassersten 07 Karlskoga FI 2.56,69
 
F13 Höjd 3
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FI
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn 1,25
 
F13 Längd 5
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FI
Moa Cassersten 07 Karlskoga FI
 
F13 Stav 2
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
 
F13 Kula 2
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FI
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn 7,81
 
F12 60m 15
Jostin King 08 KFUM Arvika
Emma Wilhelmsson 08 IF Göta Karlstad
Josefine Johansson 08 IF Göta Karlstad
Julia Leo 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Meja Lindskog 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad 9,04
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 8.90
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 9,26
 
F12 200m 9
Josefine Johansson 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott 32,36
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 30,92
 
F12 800m 3
Josefine Johansson 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
 
F12 Höjd 8
Julia Leo 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 1,36
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott 1,33
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 1,47
 
F12 Längd 12
Jostin King 08 KFUM Arvika
Josefine Johansson 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 4,21
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 4,24
 
F12 Kula 9
Josefine Johansson 08 IF Göta Karlstad
Julia Leo 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott 10,43
 
F11 60m 18
Trulsa Lech 09 SK Bore 9.35
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad 9,66
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad 9,79
Ebba Ekman 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad 8,90
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 9,37
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Erla Persson Eriksson 09 IF Göta Karlstad 10,25
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Lisa Holmgren 09 IF Göta Karlstad 10,07-
Maja Denelin 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 8,84
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 9.75
Malva Lönn 09 Hammarby IF 8,65
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FI 9.52
 
F11 200m 14
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad 32,41
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad 34,12
Ebba Ekman 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad 31,10
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad 37,30
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 29,18
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 32,27
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF 28,44
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FI 32.12
 
F11 600m 9
Trulsa Lech 09 SK Bore
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad 2.11,96
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad 2.27,39
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 1.49,04
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 2.02,23
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 3.03
Malva Lönn 09 Hammarby IF 1,52,12
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FI 2.02
 
F11 Höjd 13
Alice Jansson Tjernberg 09 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Erla Persson Eriksson 09 IF Göta Karlstad
Hanna Mårtensson 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 1.07
Malva Lönn 09 Hammarby IF 1,41
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FI
 
F11 Stav 6
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF
 
F11 Längd 16
Trulsa Lech 09 SK Bore
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Lisa Holmgren 09 IF Göta Karlstad
Maja Denelin 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 3.40
Malva Lönn 09 Hammarby IF 4,60
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FI
 
F11 Kula 11
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Ebba Ekman 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Erla Persson Eriksson 09 IF Göta Karlstad
Maja Denelin 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Leia Finbom Höglund 09 Hammarby IF 5.36
Malva Lönn 09 Hammarby IF 8,13
 
F10 60m 14
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Ebba Karlsson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad 10,87
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad 10,13
Milla Pasalic Göransson 10 IF Göta Karlstad
Molly Linden 10 IF Göta Karlstad
Nafissatou Sarr Gueye 10 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FI
Elvira Lindén 10 Åsbro GoIF 9,35
Ebba Forslund Ekberg 10 KFUM Örebro 9,21
Maja Lilja 10 KFUM Örebro 9.80
Molly Brodin 10 KFUM Örebro 10.61
 
F10 600m 9
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Dounia El Andaloussi Kortoubi 10 IF Göta Karlstad
Ebba Karlsson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad 2.37,38
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FI 2.06,54
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro
Maja Lilja 10 KFUM Örebro
Molly Brodin 10 KFUM Örebro
 
F10 Höjd 8
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad 1.00
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad
Molly Linden 10 IF Göta Karlstad
Nafissatou Sarr Gueye 10 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Ebba Forslund Ekberg 10 KFUM Örebro
 
F10 Längd 14
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Ebba Karlsson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad 2.96
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad
Molly Linden 10 IF Göta Karlstad
Nafissatou Sarr Gueye 10 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FI
Elvira Lindén 10 Åsbro GoIF
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro
Ebba Forslund Ekberg 10 KFUM Örebro
Maja Lilja 10 KFUM Örebro 3.96
Molly Brodin 10 KFUM Örebro 3.11
 
F10 Kula 12
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Anaïs Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad 5.09
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad
Molly Linden 10 IF Göta Karlstad
Nafissatou Sarr Gueye 10 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FI
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro
Ebba Forslund Ekberg 10 KFUM Örebro
Maja Lilja 10 KFUM Örebro
Molly Brodin 10 KFUM Örebro 4.89
 
F9 60m 11
Elsa Lönn 11 Boo IF 10,41
Agnes Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Linnea Johansson 11 IF Göta Karlstad
Nelly Andersson 11 IF Göta Karlstad
Signe Johannesson 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad 11.08
Wilma Rådberg 11 IF Göta Karlstad
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 11.21
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 9.66
Emma Mattiasson 11 Kils AIK
Sandelia Tränk 11 KFUM Örebro 11.64
 
F9 600m 9
Elsa Lönn 11 Boo IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Freja Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Linnea Johansson 11 IF Göta Karlstad
Signe Johannesson 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad 2.50.07
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 2.06
Emma Mattiasson 11 Kils AIK
 
F9 Höjd 5
Elsa Lönn 11 Boo IF
Ellen Landmark 11 IF Göta Karlstad
Linnea Johansson 11 IF Göta Karlstad
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 1.15
 
F9 Längd 13
Elsa Lönn 11 Boo IF 3,43
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Ellen Landmark 11 IF Göta Karlstad
Freja Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Linnea Johansson 11 IF Göta Karlstad
Nelly Andersson 11 IF Göta Karlstad
Signe Johannesson 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad
Wilma Rådberg 11 IF Göta Karlstad
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 2.84
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 3.74
Emma Mattiasson 11 Kils AIK
Sandelia Tränk 11 KFUM Örebro
 
F9 Kula 6
Elsa Lönn 11 Boo IF 3,69
Linnea Johansson 11 IF Göta Karlstad
Signe Johannesson 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad
Nora Finbom Höglund 11 Hammarby IF 3.58
Emma Mattiasson 11 Kils AIK
 
F8 60m 13
Ingrid Påfvelsson 12 Alingsås IF
Adele De Melo Wäseby 13 IF Göta Karlstad
Alicia Andersson Lerman 12 IF Göta Karlstad
Bianca Asplund 12 IF Göta Karlstad
Ella Jern 12 IF Göta Karlstad
Ellen Persson 12 IF Göta Karlstad
Linnea Eng 12 IF Göta Karlstad 11,45
Nellie Holtet 12 IF Göta Karlstad
Signe Olofsson 13 IF Göta Karlstad
Svea Asp 12 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
Wilma Adler 12 Kils AIK
Felicia Salmenius 12 Bohus IF 11,67
 
F8 600m 6
Ingrid Påfvelsson 12 Alingsås IF
Bianca Asplund 12 IF Göta Karlstad
Ella Jern 12 IF Göta Karlstad
Linnea Eng 12 IF Göta Karlstad
Svea Asp 12 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
F8 Höjd 6
Adele De Melo Wäseby 13 IF Göta Karlstad
Nellie Holtet 12 IF Göta Karlstad
Svea Asp 12 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
Wilma Adler 12 Kils AIK
Felicia Salmenius 12 Bohus IF 77
 
F8 Längd 13
Ingrid Påfvelsson 12 Alingsås IF
Adele De Melo Wäseby 13 IF Göta Karlstad
Alicia Andersson Lerman 12 IF Göta Karlstad
Ella Jern 12 IF Göta Karlstad
Ellen Persson 12 IF Göta Karlstad
Linnea Eng 12 IF Göta Karlstad
Nellie Holtet 12 IF Göta Karlstad
Signe Olofsson 13 IF Göta Karlstad
Svea Asp 12 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
Lovisa Lundström 12 Kils AIK
Wilma Adler 12 Kils AIK
Felicia Salmenius 12 Bohus IF 2,43
 
F8 Kula 8
Ingrid Påfvelsson 12 Alingsås IF
Alicia Andersson Lerman 12 IF Göta Karlstad
Ella Jern 12 IF Göta Karlstad
Linnea Eng 12 IF Göta Karlstad
Signe Olofsson 13 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
Lovisa Lundström 12 Kils AIK
Wilma Adler 12 Kils AIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248