Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Anmälan på 400, 800 och 1500m sker i seniorklass. Priser delas ut i resp. klass.
Anmälda Scandic Indoor Games
Antal starter / Total entries: 1339 Printed: 2020-04-08 09:57
Antal individer / Total persons: 614
 
M 60m 10
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7,09
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
David Århammar 02 IFK Lidingö
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
KidusYohannes Getahun 98 Malmö AI
Patrik Hellborg 01 Spårvägens FK 8,02
Philip Stömne 00 Valbo AIF
Eric Sjölund 00 IF Åland 7,18
 
M 200m 11
David Steinberg 04 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Gabriel Hoffman 01 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 24,01
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Eric Sjölund 00 IF Åland 22,82
 
M, P17 400m 14
Axel Hagerud 02 Bromma IF
Anders Klockar 75 Huddinge AIS 60,97
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Jonathan Appel 04 Linköpings GIF 53.06
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK 52,10
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK 49.49
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Joakim Andersson 92 IFK Trelleborg 49.98
Kevin Duvert 98 Turebergs FK 50.71
Jesper Rilegård 98 Täby IS
Simon Öberg 03 Västerås FK
Tobias Hertzman 81 Ösmo Nynäs FK 62,73
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF 58.00
 
M, P17, P16 800m 24
Axel Hagerud 02 Bromma IF 2:06.61
Nils Gähler 04 Bromma IF
Erik Bowallius 82 Enhörna IF 2.17.40
Mika Repo 78 Enhörna IF 2:25
Aleksej Pirgholizadeh 94 Eskilstuna FI 1.57
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1:57.87
Nils Holm 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 2,09.01
Anders Klockar 75 Huddinge AIS 2,20,03
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Johan Engholm 62 Hässelby SK 2:15:00
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 2:13.28
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK 1.58,80
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 2,10.12
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln
Johan Eriksson 88 Turebergs FK 1:50.78
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 2:13.8
Konstantinos Baritsis 04 Tyresö FK -
Simon Öberg 03 Västerås FK
Maucourant Christopher 91 Frankrike 1.58,65
 
M, P17, P16 1500m 36
Axel Hagerud 02 Bromma IF 4:31
Erik Bowallius 82 Enhörna IF
Simon Gudmundsson 92 Fredrikshofs FI 4:12
Yahan Faarax 95 Fredrikshofs FI 4:55.00
Nils Holm 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 4,42.65
Gustav Berlin 95 Hässelby SK
Johan Engholm 62 Hässelby SK 4:45:00
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 4:35
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö 4,12
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.12.78
Olle Staaf 04 Linköpings GIF
Archie Casteel 96 Spårvägens FK 4.00,00
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 3.52,34
Estifanos Faid 92 Spårvägens FK 3.53,64
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 3.55,63
John Foitzik 91 Spårvägens FK 3.46,67
Mohammad Reza 92 Spårvägens FK 3.50,92
Oliver Löfqvist 98 Spårvägens FK 3.50,42
Rasmus Bengtsson 95 Spårvägens FK 3.50,49
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 4,34.23
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Arvid Eliasson 04 Turebergs FK
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 4:47
Thomas Kvarnehag 84 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 4:38.00
Efrem Brhane 94 Västerås FK 3.48
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK 3.57
Mats Liljegren 76 Team Skavsåret IF 6:45
Martin Jarbeck 87 Åkersberga SK
Stefan Iulius Gavril 89 Rumänien 3.59
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
Martin Larsson 71 IKJ Haninge 6:20.39
 
M 3000m 22
Jonas Hellström 61 Danderyds SK 10.40
Erik Arumskog 87 Enhörna IF 9:49
Nathan Tanner-Malmén 77 Enhörna IF 10:20
Staffan Dahlgren 71 Enhörna IF 10:34
Simon Gudmundsson 92 Fredrikshofs FI 9:12
Staffan Westerdahl 70 Fredrikshofs FI
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 9.51,53
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 10:29
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Heshlu Andemariam 97 IFK Lidingö
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö
Andreas Åkesson 87 Saltsjöbadens IF 9:12
Isak Hellström 91 FK Studenterna 8.47
Johan Falk 87 FK Studenterna 8:57
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 9,35.34
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 10:27
Thomas Kvarnehag 84 Turebergs FK
Efrem Brhane 94 Västerås FK 8.25
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK 8.40
Stefan Iulius Gavril 89 Rumänien 8.26
Luis Loucel 88 El Salvador 09:15
 
M Häck 60m 1
Staffan Risberg 99 Turebergs FK
 
M Höjd 3
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Per Liljegren 01 Spårvägens FK 1,90
Philip Stömne 00 Valbo AIF
 
M Stav 3
Inge Hermansson 45 IFK Lidingö
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Philip Stömne 00 Valbo AIF
 
M Längd 9
Emil Uhlin 00 Falu IK
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6,68
Josh Routh 02 Huddinge AIS
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4,76
Markus Lantto 01 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Henning André 97 Nyköpings BIS
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
Daniel Örevik 97 Visby IF Gute FIK
 
M Tresteg 5
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Josh Routh 02 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
David Århammar 02 IFK Lidingö
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
 
M Kula 8
Ali Al-Saadi 95 Eskilstuna FI
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Jeffrey Ige 83 Spårvägens FK 15,43
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK
Philip Stömne 00 Valbo AIF
Johan Jergander 70 Ösmo Nynäs FK
Sören Svedberg 81 Ösmo Nynäs FK 9,87
 
P19 Häck 60m 1
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P19 Kula 1
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
 
P17 60m 5
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF 7,42
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P17 Häck 60m 4
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Oliver Kruuspan 03 Audentese SK 8.52
 
P17 Höjd 2
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
 
P17 Stav 2
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P17 Längd 5
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
David Thid 03 Hammarby IF
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Oliver Kruuspan 03 Audentese SK 6,87
 
P17 Kula 2
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Tushar Nyqvist 03 Råby-Rekarne FIF
 
P16 60m 11
David Steinberg 04 Bromma IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 7,98
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Philip Tennhed 04 Råby-Rekarne FIF
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK
 
P16 Häck 60m 5
David Steinberg 04 Bromma IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,96
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
 
P16 Höjd 5
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK
 
P16 Stav 1
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
 
P16 Längd 10
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Philip Tennhed 04 Råby-Rekarne FIF
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P16 Kula 5
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 14,32
David Höglund 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK
 
P15 60m 13
Victor Johnson 05 Bromma IF 8.36
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 7.96
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 7.93
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 1000m 7
Simon Johansson 05 Bromma IF
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 2.54.05
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Simon Bratt 05 IF Triangeln
Erik Norlén 05 Täby IS 3:01.00
Oskar Carlsson 05 Mälarö SOK
Milian Hentschke 05 Tullinge FF
 
P15 Häck 60m 4
Victor Johnson 05 Bromma IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 9,84
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
 
P15 Höjd 5
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 1,46
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1,52
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
 
P15 Stav 7
Victor Johnson 05 Bromma IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 3.35
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 Längd 14
Simon Johansson 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF 4.50
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 4,22
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 5,42
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
 
P15 Kula 8
Simon Johansson 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF 8.02
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,26
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 15,41
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF
 
P14 60m 21
Hugo Theander 06 Boo IF
Morris Myhrström 06 Boo IF
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,11
Erik Alteskog 06 Hammarby IF 10
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 8,15
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 8,21
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 8,70
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 8,86
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS 9,78
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS 9,89
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 8,66
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS 9,41
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 8,52
Leo Marcus 06 Huddinge AIS 10,46
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 8,76
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS 9,09
Max Holm 06 Råby-Rekarne FIF 8.65
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 7,68
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P14 1000m 7
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 3.05,37
Anton Petersson 06 Hässelby SK 3.13,88
Elliot Jannert 06 Tjalve IF Norrköping
Fabian Törnqvist 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 3,08.00
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
 
P14 Häck 60m 4
Filip Herre 06 Hammarby IF 9.76
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 10,71
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 12,53 s
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
 
P14 Höjd 9
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 1,56
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 1,48
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 1,38
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 1,40
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 1,43
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 1,43
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 1,36 m
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 1.44
 
P14 Stav 5
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 2,80
William Strandberg 06 Hanvikens SK 2,15
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 1,85
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 2,70
 
P14 Längd 20
Hugo Theander 06 Boo IF
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 4,90
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 4,59
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 4,77
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 4,51
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Max Holm 06 Råby-Rekarne FIF
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 5,98
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P14 Kula 12
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 9,95
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 10,71
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Jacob Rappe 06 Turebergs FK 9.84
 
P13 60m 20
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF 9,12
Ludwig Winnhed 07 Boo IF
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,07
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,71
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,29
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9,69
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 8,97
Oskar Tennhed 07 Råby-Rekarne FIF
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Jacob Rune 07 Täby IS 8.26
 
P13 800m 9
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:53,58
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 2.37,86
Simon Berhane 07 Hässelby SK 2.34,67
Sam Lundin 07 Spårvägens FK
 
P13 Häck 60m 3
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 12,16
Jacob Rune 07 Täby IS 9.74
 
P13 Höjd 9
Philip Persson 07 Danderyds SK 1,28
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,45
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,32
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,36
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Casper Håkansson 07 Turebergs FK 135
Jacob Rune 07 Täby IS 1,48
 
P13 Stav 5
Philip Persson 07 Danderyds SK 1,90
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Casper Håkansson 07 Turebergs FK
 
P13 Längd 21
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Ludwig Winnhed 07 Boo IF
Philip Persson 07 Danderyds SK 4,35
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,93
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK 4,32
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 4,15
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 4,33
Oskar Tennhed 07 Råby-Rekarne FIF
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Sam Lundin 07 Spårvägens FK
Jacob Rune 07 Täby IS 5,33
 
P13 Kula 10
Ludwig Winnhed 07 Boo IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK 9,02
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,98
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6,92
Jacob Rune 07 Täby IS 9,21
 
P12 60m 24
Alvin Berglind 08 Boo IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9.03
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 9,55
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 9,05
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.79
Valle Renkse 08 Huddinge AIS 10,26
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.52
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK 8,70
Axel Arenander 08 Täby IS
Linus Westerlund 08 Mälarö SOK 8,67
 
P12 800m 16
Alvin Berglind 08 Boo IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 2,40.18
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 3.18,75
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS 2:47,00
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 2.50.76
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
 
P12 Höjd 20
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 1.41
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 1,30
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS 1,35
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 1.05
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.24
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1.33
Valle Renkse 08 Huddinge AIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK 1,47
Linus Westerlund 08 Mälarö SOK 1,35
 
P12 Längd 26
Alvin Berglind 08 Boo IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 4.56
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 4,11
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adem-Kerem Deniz 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 4,07
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.60
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 3.62
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.21
Valle Renkse 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS 3,74
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK 4,86
Axel Arenander 08 Täby IS
Linus Westerlund 08 Mälarö SOK 4,67
 
P12 Kula 20
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS 6,28
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 7.47
 
P11 60m 24
Anton Brundin 09 Hammarby IF 9,75
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.50
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 8,91
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,41
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 10.41
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Ebbe Björkman 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 9,22
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 8,67
Trent Nordén 09 Huddinge AIS 11,57
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS 10,39
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Malcolm Lundin 09 Spårvägens FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 9.32
Albin Rydling 09 Mälarö SOK 8:92
 
P11 800m 22
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS 2.48,30
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 2:44.15
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Bence Kormos 09 Spårvägens FK
Malcolm Lundin 09 Spårvägens FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK
Folke Duhlin 09 Tullinge FF 2:34,0
 
P11 Längd 28
Anton Brundin 09 Hammarby IF 3,84
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.77
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 4,65
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 4,28
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3.2
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Ebbe Björkman 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Bence Kormos 09 Spårvägens FK
Malcolm Lundin 09 Spårvägens FK
Ludvig Håkansson 09 Turebergs FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK 4,08
 
P11 Kula 25
Anton Brundin 09 Hammarby IF 7,41
Jonatan Borg 09 Hammarby IF 7,64
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 10,70
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 6.29
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Ebbe Björkman 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS 5,18
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Bence Kormos 09 Spårvägens FK
Ludvig Håkansson 09 Turebergs FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK 7,94
 
P10 60m 29
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 9,34
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Joel Edström Larsson 10 Hammarby IF
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Oliwer Bergh Horndahl 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Haejoon Klasa 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 8,98
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF 9.40
 
P10 Längd 28
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 3,70
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Anyo Åsander 10 Hammarby IF
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Joel Edström Larsson 10 Hammarby IF
Alfred Brunberg 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Fabian Grundmann 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Oliwer Bergh Horndahl 10 Huddinge AIS
Olle Bjurshammar 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Haejoon Klasa 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Lucas Söderberg 10 Huddinge AIS
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 4,29
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF 3.66
 
P9 60m 12
Leo Ryberg 11 Boo IF
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Alrik Furuskog 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS 10,11
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Rayen Manai 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Wilmer Backnert 11 IF Linnéa
 
P9 Längd 13
Leo Ryberg 11 Boo IF
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Albin Williams 11 Huddinge AIS
Alrik Furuskog 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS 3,11
Isak Andersson 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Rayen Manai 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Elias Öhrström 11 IF Linden
Wilmer Backnert 11 IF Linnéa
 
K 60m 13
Sandra Törnros 95 Gefle IF
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS
Fatima Lourdes Cruz Barrera 95 Huddinge AIS
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Anna Sara Tunelli 01 IFK Lidingö
Freja Avebäck 95 Malmö AI
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Alicia Karell 01 Spårvägens FK
Maia Eppelin 96 Spårvägens FK
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 8,42
 
K 200m 11
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Fatima Lourdes Cruz Barrera 95 Huddinge AIS 28,5
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 25,23
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Alicia Karell 01 Spårvägens FK
Maia Eppelin 96 Spårvägens FK
 
K, F17 400m 10
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 61,30
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF F17
Isabelle Pettersson 03 Huddinge AIS
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Bianca Salming 98 Turebergs FK 57.46
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 72,21
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Rebecca Högberg 84 KFUM Örebro 56,01
 
K F17, F16 800m 17
Alice Magnell-Millán 05 Eskilstuna FI 2:15.33
F 17 F17 02 Eskilstuna FI
Fanny Dusabimana Dusabimana 93 Eskilstuna FI 2.15
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2,17,23
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF F17
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 2,26.00
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 2,50.64
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK 2.19
Emelie Svensson 95 IFK Mora Friidrott 2.22.86
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
Moa Nilsson 03 Turebergs FK
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Izabella Lukic 03 Västerås FK 2.37,01
Maria Söderlund 99 IF Åland 2,31
 
K, F17, F16 1500m 10
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 5.22
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF
Simone Burger 04 Hammarby IF 5.00
Alva Malmsten Nilsson 03 IF Skade 4.49,93
Louise Berlin 87 FK Studenterna -
Dace Landström 83 Vallentuna FK
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Johanna Mickels 02 Ärla IF 4.55
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
K 3000m 6
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Julia Arnhult 01 IFK Lidingö
Alva Malmsten Nilsson 03 IF Skade
Dace Landström 83 Vallentuna FK
Filipa Rodrigues 96 Järla IF
Astou Sene 02 Tullinge FF 11.17
 
K Häck 60m 6
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Malin Eriksson 91 IFK Lidingö
Helena Kolte 98 Täby IS
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
K Höjd 3
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Bianca Salming 98 Turebergs FK 192
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
K Stav 3
Sophia Omar 87 IFK Lidingö 273
Marleen Mülla 01 Rakvere KJK ViKe
Emelie Palgi 00 Viljandi KJS Sakala 343
 
K Längd 11
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 5,26
Johanna Hedberg 91 Söderhamns IF
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Denise Sandell 94 KFUM Örebro
 
K Tresteg 8
Ellen Forsell 06 Hammarby IF
Emma Ehrlin 93 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
K Kula 5
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 11,57
Bianca Salming 98 Turebergs FK 14.10
Victoria Engström Kindmark 97 Upsala IF -
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
F17 60m 10
Lisen Rignell 03 Bromma IF 7,94
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,89
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 9,83
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 8,76
Minna Leijonhufvud 03 Huddinge AIS
Agnes With 03 Västerås FK
Ida Palmqvist 03 Västerås FK
Moa Holm 03 Västerås FK
Tyra Odén 03 Västerås FK
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland
 
F17 Häck 60m 2
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
 
F17 Höjd 3
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,46
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 7
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Agnes With 03 Västerås FK
Tyra Odén 03 Västerås FK
 
F17 Kula 3
Alice Lind 03 Hanvikens SK 10,25
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 10,00
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 7,93
 
F16 60m 13
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,15
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,10
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 8.26
Lia Cederberg 04 Hässelby SK 8,27
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 8,26
Ida Reutersten 04 Mälarhöjdens IK
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK 8.58
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F16 Häck 60m 2
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 9,45
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
 
F16 Höjd 5
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,46
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,41
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK 1,51
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
 
F16 Stav 0
 
F16 Längd 12
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,67
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 4,24
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 5.32
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 5,41
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF 4,95
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4.85
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F16 Kula 10
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,85
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 8,13
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Tilda Bernhult 04 KFUM Örebro
 
F15 60m 9
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 8,66
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF 8.53
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 8.25
 
F15 1000m 4
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
 
F15 Häck 60m 6
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF 9.62
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
 
F15 Höjd 3
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 1,30
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
 
F15 Stav 4
Lisa Appelquist 05 Bromma IF 2,2
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 2,11
 
F15 Längd 12
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 4,53
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 4,86
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
 
F15 Kula 4
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
 
F14 60m 24
Agnes Odda 06 Boo IF
Maja Ekenberg 06 Boo IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 9.60
Ellen Forsell 06 Hammarby IF 8,53
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 8,54
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 7,98
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Linnea Lyttle Härdelin 06 Hammarby IF 9,02
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 8,81
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9,25
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK 9,06
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 8,81
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 8,66
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS 9,48
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 8,68
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 9,40
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,82
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 9,01
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
 
F14 1000m 6
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 03:11,00
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 3.12,58
Fanny Helén 06 IF Åland
 
F14 Häck 60m 9
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 11.85
Ellen Forsell 06 Hammarby IF 10,35
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 11,04
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK 11,13
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 10,40
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
 
F14 Höjd 10
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 1.27
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 1,33
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 1,47
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS 1,47
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 152
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Johanna Bons 06 Värmdö IF 137
 
F14 Stav 2
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
 
F14 Längd 27
Agnes Odda 06 Boo IF
Maja Ekenberg 06 Boo IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 3.83
Ellen Forsell 06 Hammarby IF 4,65
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 4,31
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Linnea Lyttle Härdelin 06 Hammarby IF 4,11
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 4,15
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 4,37
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK 4,01
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 4.46
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,35
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 4,73
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 4,24
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
 
F14 Kula 6
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.72
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
 
F13 60m 22
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 8,91
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8,52
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,64
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,18
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 9:73
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 9.10
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS 09:05
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 8.88
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Wilda Runeborg 07 Råby-Rekarne FIF
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 8,72
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 8,88
 
F13 800m 11
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Matilda Borg 07 Hammarby IF 2.28,64
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Viola Pellas 07 Hammarby IF 3.01.80
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 2:37,00
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.35,95
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 2.26
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
 
F13 Häck 60m 10
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 10,00
Matilda Borg 07 Hammarby IF 10,41
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Viola Pellas 07 Hammarby IF 12.65
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 12,24
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 12:81
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 10,68
 
F13 Höjd 16
Anna Bergin 07 Hammarby IF 1,28
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,54
Matilda Borg 07 Hammarby IF 1,28
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 124
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 1.44
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS 1,38
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.38
Wilda Runeborg 07 Råby-Rekarne FIF
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 1,30
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 1,34
 
F13 Stav 5
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,72
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 1.72
 
F13 Längd 24
Amilia Moverare 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 4,73
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 4,80
Matilda Borg 07 Hammarby IF 4,80
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 3,89
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emelie Edelsvärd 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Juni Völgy 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 3:78
Nadja Travar 07 Huddinge AIS 4.36
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 5.00
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Wilda Runeborg 07 Råby-Rekarne FIF
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 4,45
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 4,61
 
F13 Kula 10
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 11,02
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8,13
Miriam Moverare 07 Hammarby IF
Simone Moverare 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F12 60m 25
Flora Scherman Reistam 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF 9,89
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 8,80
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Emelie Dani 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Klara Pettersson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS 9.99
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9.28
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 9.63
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Stella Weissenborn 08 Täby IS 9,13
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
 
F12 800m 13
Flora Scherman Reistam 08 Boo IF
Jennifer Westerdahl 08 Fredrikshofs FI 3:15
Elin Nordlund 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Maja Sigerstad 08 Hanvikens SK
Klara Pettersson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 3.03.95
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Stella Weissenborn 08 Täby IS 2:42
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
 
F12 Höjd 13
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 1.24
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Klara Pettersson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 1.21
Moa Hill 08 Hässelby SK 1.21
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
 
F12 Längd 28
Flora Scherman Reistam 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 4.27
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Emelie Dani 08 Huddinge AIS
Klara Pettersson 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS 3.18
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 3.84
Natalie Gustavsson 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Enas Amira 08 Huddinge AIS
Hanna Martinsson 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Stella Weissenborn 08 Täby IS 4,45
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
 
F12 Kula 18
My Hedman 08 Boo IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 8.98
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Elin Larsson 08 Huddinge AIS 8.28
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Emelie Dani 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Klara Pettersson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 6.31
Natalie Gustavsson 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole von Peltzer 08 Spårvägens FK
Stella Weissenborn 08 Täby IS 8,43
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
 
F11 60m 16
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF 9,96
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 9,32
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 9.70
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 9,29
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 9,45
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Viktoryia Statsevich 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Norah Garneij Sandström 09 Spårvägens FK
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
F11 800m 11
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF
Elsa Caddeo 09 Hammarby IF
Hammarby IF 3 09:1 09 Hammarby IF
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Norah Garneij Sandström 09 Spårvägens FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 3.09,46
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
F11 Längd 20
Vendela Vickberg 09 Boo IF
Wilda Frölund 09 Boo IF 3,47
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 4,13
Stina Östholm 09 Eskilstuna FI
Elsa Caddeo 09 Hammarby IF
Hammarby IF 3 09:1 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 3.91
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 3,7
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Enkh-uils Otgon 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Viktoryia Statsevich 09 Huddinge AIS
Vilma Nilsson 09 Huddinge AIS
Louise Wettersand 09 Spårvägens FK
Norah Garneij Sandström 09 Spårvägens FK
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
F11 Kula 13
Wilda Frölund 09 Boo IF
Nova Hedlund Carlson 09 Bromma IF 6,98
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 8.89
Amanda Bennerheim 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 6
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F10 60m 24
Freja Tael 10 Boo IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF 9,51
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Luna Granström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Olovsson 10 Huddinge AIS
Sina Abraham 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 10,36
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 9.93
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Maja Westerdahl 10 IFK Tumba 10.61
Elin Jernberg 10 Täby IS
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF 10:85
 
F10 Längd 24
Freja Tael 10 Boo IF
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Vilma Gustafsson 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Luna Granström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Olovsson 10 Huddinge AIS
Sina Abraham 10 Huddinge AIS
Tilda Stjernfelt 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 3,38
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 3,69
Josefin Cedergren 10 IFK Tumba
Maja Westerdahl 10 IFK Tumba
Elin Jernberg 10 Täby IS
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF 2:80
 
F9 60m 18
Daga Berglind 11 Boo IF
Maya Molin 11 Boo IF 10.91
Mei Hedman 11 Boo IF
Vira Erikson Asplund 11 Boo IF 12.9
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elim Abraham 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS 11,14
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 10,30
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Junie Rosenberg 11 Huddinge AIS
Märta Nimfält 11 Huddinge AIS
Neven Kallamni Sbeit 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Stella Mcdonough 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 10,70
Linn Nordlund 11 Österhaninge IF
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 10.07
 
F9 Längd 17
Daga Berglind 11 Boo IF
Maya Molin 11 Boo IF 2.92
Mei Hedman 11 Boo IF
Vira Erikson Asplund 11 Boo IF
Ebba Elmgren 11 Huddinge AIS
Elim Abraham 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS 2,78
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 3,08
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Junie Rosenberg 11 Huddinge AIS
Märta Nimfält 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Stella Mcdonough 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS 2,71
Linn Nordlund 11 Österhaninge IF
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK 3.20
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248