Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Hässelbyspelen
Antal starter / Total entries: 288 Printed: 2020-01-18 21:31
Antal individer / Total persons: 122
 
P15 60m 5
Alexander Sunell 06 Hässelby SK
Arvid Lundqvist 06 Hässelby SK
Leo Kraftling 06 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK 7,73
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 7.93
 
P15 1000m 2
Erik Norlén 05 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.53,09
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Stav 1
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 Längd 4
Alexander Sunell 06 Hässelby SK
Arvid Lundqvist 06 Hässelby SK
Leo Kraftling 06 Hässelby SK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
 
P15 Kula 1
Vidar Lind 05 Hässelby SK
 
P13 600m 5
Björn Engström 07 Bromma IF
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 1:48
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.44,48
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.43,51
Melker Larm 07 Turebergs FK 1,49:91
 
P13 Häck 60m 5
Lukas Alvén 07 Boo IF
Björn Engström 07 Bromma IF
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Melker Larm 07 Turebergs FK 12,26
 
P13 Höjd 4
Lukas Alvén 07 Boo IF
Björn Engström 07 Bromma IF
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Melker Larm 07 Turebergs FK 1,35
 
P13 Stav 3
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
 
P13 Kula 3
Lukas Alvén 07 Boo IF
Björn Engström 07 Bromma IF
Irving Lind 07 Hässelby SK
 
P12 60m 6
Oskar Thews 08 Bromma IF
Charlie Amos 08 Danderyds SK 8,53
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
 
P12 600m 5
Oskar Thews 08 Bromma IF
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
 
P12 Höjd 3
Oskar Thews 08 Bromma IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
 
P12 Kula 3
Oskar Thews 08 Bromma IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
 
P11 60m 7
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF 9,75
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Filip Söderlund 09 Turebergs FK 9.18
 
P11 600m 7
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Filip Söderlund 09 Turebergs FK 1.53,25
 
P11 Längd 8
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF 3,84
Kalle Arborén 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Filip Söderlund 09 Turebergs FK 4.06
 
P10 60m 10
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,46
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK 10.10
Linus Ålund 10 Hanvikens SK 9.29
Alfred Ohlsson 10 Hässelby SK
Kasper Axelsson 10 Hässelby SK
Vidar Ek 10 Hässelby SK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 10.30
 
P10 400m 11
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF 1,23
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Alfred Ohlsson 10 Hässelby SK
Kasper Axelsson 10 Hässelby SK
Vidar Ek 10 Hässelby SK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 1:17.00
 
P10 Längd 11
Marcus Edetoft 10 Danderyds SK
Ivar Janson 10 Hammarby IF 3,29
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK
Linus Ålund 10 Hanvikens SK 4.13
Victor Bergström 10 Hanvikens SK
Alfred Ohlsson 10 Hässelby SK
Kasper Axelsson 10 Hässelby SK
Vidar Ek 10 Hässelby SK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 3.22
 
P9 60m 1
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 9.80
 
P9 Längd 1
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 3.67
 
F15 60m 8
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 8,11
Linnea Lyttle Härdelin 06 Hammarby IF
Ines Palmgren 06 Hässelby SK 9:42
Xana Baxter 06 Hässelby SK 8,88
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.40
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8,15
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F15 1000m 0
 
F15 Häck 60m 7
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 9,40
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 9,06
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 9,23
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 10,65
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F15 Stav 1
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 3,22
 
F15 Längd 8
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 5,06
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 5,01
Linnea Lyttle Härdelin 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 4,58
Xana Baxter 06 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.89
 
F15 Kula 4
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.71
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 600m 6
Ida Thernelius 07 Bromma IF 2,12
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.46
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.42.41
Venla Engström 07 Turebergs FK 1:53.01
 
F13 Häck 60m 7
Ida Thernelius 07 Bromma IF
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF 11.53
Julia Wändin 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 10.74
Venla Engström 07 Turebergs FK 10.94
 
F13 Höjd 7
Ida Thernelius 07 Bromma IF 4,40
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Vasiliki Karlsson 07 Hammarby IF 1.28
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1.38
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 1,34
 
F13 Stav 5
Ida Thernelius 07 Bromma IF
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
My Susenbeth 07 Hässelby SK
 
F13 Kula 7
Ida Thernelius 07 Bromma IF 7,28
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
My Susenbeth 07 Hässelby SK
Elin Runemar 07 Turebergs FK
Filippa Kopparhed 07 Kungsängens FK 9,01
 
F12 60m 7
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK 9.56
Moa Hill 08 Hässelby SK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 8,73
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
 
F12 600m 2
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
 
F12 Höjd 6
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Moa Hill 08 Hässelby SK 1.21
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
 
F12 Kula 6
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Alma Waldelius 08 Hässelby SK 5.13
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK 6.99
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
 
F11 60m 6
Emma Tellström 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Klara Lidbom 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F11 600m 2
Klara Lidbom 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
 
F11 Längd 5
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Klara Lidbom 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Siri Kusters 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F10 60m 26
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Emilia Örtengren 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Clara Lyberg 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK 10.29
Ellie Öist 10 Hanvikens SK
Emma Djupsjö 10 Hanvikens SK
Eveline Bramme 10 Hanvikens SK
Ida Norberg 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK 11.16
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK 11.25
Thea Palmquist 10 Hanvikens SK 11.08
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK 11.74
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK 10.04
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK 11.32
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK 10.37
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK 11.04
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK 10.32
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Ester Sander 10 Hellas FK 10.19
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK 10,36
Emelie Hjelm 10 Hässelby SK
Ida Jarusjkin 10 Hässelby SK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 9.35
 
F10 400m 24
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Emilia Örtengren 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Clara Lyberg 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Ellie Öist 10 Hanvikens SK
Emma Djupsjö 10 Hanvikens SK
Eveline Bramme 10 Hanvikens SK
Ida Norberg 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Thea Palmquist 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Louise Zandrén 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Ester Sander 10 Hellas FK 1.24
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Emelie Hjelm 10 Hässelby SK
Ida Jarusjkin 10 Hässelby SK
 
F10 Längd 25
Ellen Sahlqvist 10 Hammarby IF
Ingrid Asp 10 Hammarby IF
Svea Landerholm 10 Hammarby IF
Alice Holm 10 Hanvikens SK
Clara Lyberg 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Ellie Öist 10 Hanvikens SK
Eveline Bramme 10 Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Thea Palmquist 10 Hanvikens SK
Tyra Fäldt 10 Hanvikens SK
Lina Jönsson 10 Hanvikens SK
Louise Zandrén 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Moa Fagerström 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Ester Sander 10 Hellas FK 3.38
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK 3,38
Emelie Hjelm 10 Hässelby SK
Ida Jarusjkin 10 Hässelby SK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 4.00
 
F9 60m 2
Siri Lindahl 11 Bromma IF
Lovelia Rajalakso 11 Turebergs FK 10.12
 
F9 Längd 2
Siri Lindahl 11 Bromma IF
Lovelia Rajalakso 11 Turebergs FK 3.47
 
P/F15 4 x 200m 5
Bromma IF 1 Bromma IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Hässelby SK 1 P/F15 Hässelby SK
Hässelby SK 2 P/F15 Hässelby SK
Tullinge FF 1 Tullinge FF
 
P/F13 4 x 200m 4
Bromma IF 1 Bromma IF
Bromma IF 2 Bromma IF
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK 1,54,96
Tullinge FF 1 Tullinge FF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248