Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hammarbyspelen inkl. IUDM 12-17 år
Antal starter / Total entries: 2662 Printed: 2020-04-08 11:34
Antal individer / Total persons: 1058
 
M 60m 52
Hector Falk 93 Eskilstuna FI
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 7.42
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 7,35
Felix Prins 00 Hammarby IF
Ibrahim Abakar 99 Hammarby IF
Kristoffer Kold Erlandsen 99 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7,09
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
William Hagman 00 Huddinge AIS
Edvard Hansson 02 Hässelby SK
Grigorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 7.01
Jonatan Håkansson 01 Hässelby SK 7,27
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK 7.55
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
Adam Lindhe 94 IFK Lidingö 6.99
Douglas Hellbratt 95 Malmö AI 7,06
Jacob Ewertzh 95 Malmö AI
Jean-Christian Zirignon 95 Malmö AI 10,87
Oliver Larsson 00 Nyköpings BIS 7,65
André Drummond 90 Spårvägens FK
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Björn Jóhann Thorsson 90 Spårvägens FK 7,16
Emeka Onwuka 99 Spårvägens FK 7,95
Malik N´Kunu 99 Spårvägens FK
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 7,73
Patrik Hellborg 01 Spårvägens FK 8,02
Peter Johansson 69 Spårvägens FK 7,75
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK 7,31
Henrik Renz 01 Tjalve IF Norrköping 7,29
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Imran Lernebo 01 Turebergs FK
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS 7.20
Oskar Edlund 02 Täby IS 7,14
Rodi Kay 98 Täby IS
Oskar Bengtsson 02 IF Udd 7.03
Frans Ingelstam 02 Upsala IF 7,32
Oskar Motta 98 Upsala IF 7.04
Lukas Nordén 98 Västerås FK 7.06
Braulio Ribeiro 92 KFUM Örebro 7,17
Wissam Al Mahmoud 89 KFUM Örebro
Harun Abda 90 USA
Oneal Robinson 98 USA
Tylin Mcadams 96 USA 7.10
Lion Martinez 78 AIK Friidrott 6.99
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 6,86
 
M 800m 25
Axel Hagerud 02 Bromma IF 2:06.61
Simon Wernersson 03 Bromma IF 2.12
Mika Repo 78 Enhörna IF 2;22,59
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF 2.25.49
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.54,49
Anton Axelsson 01 Hässelby SK
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1,59
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 1.57,00
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 2.19,32
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
Jakob Sandström 99 IFK Umeå
Alejandro Gutierrez 94 USA
Carey X Ledee 97 USA
Jacob Romitti 94 USA 2:06
Maucourant Christopher 91 Frankrike 1,59.60
David Cannmo 01 Trollhättan FIK 1.58
Daniel Eklund 84 Stockholm Snipers IF 2.22.07
Habton Asgede 95 Löparnas Vänner IF
Michael Mulgeta 01 Löparnas Vänner IF 2.08
Mikiele Sami 98 Löparnas Vänner IF 2.12
Mussie Ghide 03 Löparnas Vänner IF 2.15
 
M 3000m 32
Hugo Lindell 95 IK Akele 8.58
Yakub Kerar 00 Bollnäs FIK
Axel Hagerud 02 Bromma IF
Erik Bowallius 82 Enhörna IF 9:34
Staffan Dahlgren 71 Enhörna IF 10:20:47
Fredrik Westerdahl 79 Fredrikshofs FI
Simon Gudmundsson 92 Fredrikshofs FI 9:03,84
Staffan Westerdahl 70 Fredrikshofs FI 9,56,80
Albin Andersson 98 Hammarby IF 9.15
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 9.51
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 10:19
Albin Carlerud 02 Spårvägens FK 10.00,00
Anders Fox 95 Spårvägens FK 8.40,00
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 8.47,01
Dennis Olsson 97 Spårvägens FK 8.46,00
Samuel Eriksson Lidbrink 99 Spårvägens FK 8.57,00
Emil Ellervik 02 Tjalve IF Norrköping 9.57
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 10:19
Victor Gruber 02 Turebergs FK
Jakob Sandström 99 IFK Umeå
Martin Jarbeck 87 Åkersberga SK
Bryan Russell-Keely 88 Australien 8.40
Adam Treschow 79 Terrible Tuesdays TC 9.26
Kristian Ek 89 Terrible Tuesdays TC
Håkan Eriksson 61 Malungs Skid och FK 9,21,11
Martin Larsson 71 IKJ Haninge 13:30.48
David Nordqvist 91 Löparnas Vänner IF 9.20
Getacher Tedla 92 Löparnas Vänner IF 8.40
Habtmariam Tadesse 93 Löparnas Vänner IF 8.40
Lars Holmgren 65 Löparnas Vänner IF 10.30
Musie Araya 98 Löparnas Vänner IF 9.15
 
M Häck 60m 8
Amir Shaker 89 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 8,64
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 8.26
Marvin Tay 90 Spårvägens FK 8,00
Viktor Wahlén Diederichsen 98 Spårvägens FK 8.37
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8.42
Jacob Romitti 94 USA 9.0
 
M Höjd 9
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Adam Chiguer 91 Spårvägens FK 2,05
Per Liljegren 01 Spårvägens FK 1,91
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 2,00
Emil De Maria Petersson 02 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Oliver Ericsson 01 Upsala IF
 
M Stav 11
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Carl af Forselles 01 Hässelby SK 4,65
Fredrik Samuelsson 95 Hässelby SK 4.90
Jonatan Håkansson 01 Hässelby SK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
Inge Hermansson 45 IFK Lidingö 2,74
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
Oscar Janson 75 Ullevi FK 4,83
 
M Längd 16
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6,71
Gabriel Hoffman 01 Hammarby IF
Kristoffer Kold Erlandsen 99 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Josh Routh 02 Huddinge AIS
Oliver Gao 02 Hässelby SK
David Århammar 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Tobias Jonsson 96 IK Orient
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF 5,85
Fabian Engström 00 Spårvägens FK 6,19
Thomas Ryd Sternbeck 99 Spårvägens FK
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro
 
M Tresteg 6
Josh Routh 02 Huddinge AIS
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 12,92
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 14,07
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 13.75
Antonis Dinopoulos 95 Upsala IF 14.74
 
M Kula 5
Ali Al-Saadi 95 Eskilstuna FI
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS 10.53
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK
Jeffrey Ige 83 Spårvägens FK
Sebastian Löschner 00 Spårvägens FK
 
M Vikt 6
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS 11.02
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK
Ivar Moisander 00 Spårvägens FK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK 17,10
Johannes Nilsson 98 Västerås FK
Mikael Nyström 71 Ösmo Nynäs FK 13,49
 
M35 600m 4
Anders Brandel 64 Spårvägens FK
Hans Tove 57 Spårvägens FK
Roland Jansson 52 LK Roslagen
Martin Larsson 71 IKJ Haninge 2:15.00
 
P19 Häck 60m 11
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF
Jonatan Håkansson 01 Hässelby SK 8,11
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Imran Lernebo 01 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
 
P19 Kula 4
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS 15,73
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
Karl Ludvik 02 Turebergs FK 15,03
 
P17 60m 39
David Steinberg 04 Bromma IF 7,46
Felix Nyberg 03 Bromma IF 7,67
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF 7,25
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 7.28
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF 8.07
Filip Engström 04 Hammarby IF
Hugo Holmlund 03 Hammarby IF 7,56
Jonatan Borg 03 Hammarby IF 7.27
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7.75
Niklas Wall 03 Hammarby IF 7,12
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 7,79
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK 7,67
Anton Säll 03 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS 7,82
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS 7,60
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 8,09
Felix Johansson 04 Huddinge AIS 7,87
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 7,83
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS 7,94
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 7,46
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS 7,80
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 7,28
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.43
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 7,48
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Elias Wennolf 03 IFK Lund 7,18
Arvid Borg 04 Nyköpings BIS 7,47
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 7.53
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå 07.19
Lukas Söderlund 04 Västerås FK 7,40
Theodor Ranhem 03 Västerås FK
Tim Eriksson Agge 04 Mälarö SOK 8,07
Mathias Chang 04 Södertörns Friskolas IF
 
P17 400m 23
Nils Gähler 04 Bromma IF 58.73
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 55,31
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 52.08
Lukas Holm 03 Gefle IF 55.26
William Larsson 02 Gefle IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF 51,14
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 52,00
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 57,31
Olle Billgren 04 Hellas FK 52,07
Jonathan Appel 04 Linköpings GIF 52,11
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 56,54
Tadesse Johansson 03 Spårvägens FK 52,70
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK 56.12
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 54.12
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 54.93
Lukas Sällström 02 IFK Umeå 51,59
David Rindetoft 03 Västerås FK 54,06
Lukas Söderlund 04 Västerås FK 54,26
Simon Öberg 03 Västerås FK 55,20
Tim Eriksson Agge 04 Mälarö SOK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P17 1500m 12
Simon Wernersson 03 Bromma IF 4.35
Nils Holm 04 Hammarby IF 4,44
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 4.42,65
Linus Jansson 04 Hässelby SK 4.25,91
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 4:35
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Filip Svahn 03 Sundsvalls FI 4,22
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Arvid Eliasson 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 4:31:21
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 4.38.44
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
 
P17 Häck 60m 16
David Steinberg 04 Bromma IF 8,70
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 8.33
Lukas Holm 03 Gefle IF 8.86
Markus Moberg 03 Hammarby IF 8,01
Olle Billgren 04 Hellas FK 8.46
David Höglund 04 Huddinge AIS 9,66
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 10,79
Felix Johansson 04 Huddinge AIS 9,57
Elias Boman 04 Hässelby SK 9,19
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 8,29
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Mattias Sunneborn 70 Spårvägens FK 8,94
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Hugo Winther 04 Turebergs FK 8,60
Lukas Forss 04 Upsala IF 9.07
 
P17 Höjd 12
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF 1.96
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,74
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 1,91
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 1,81
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
William Peiro 03 Turebergs FK
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK 1,68
 
P17 Stav 8
Felix Nyberg 03 Bromma IF 4,33
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 450
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF 3,03
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK 3,75
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
 
P17 Längd 23
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 5.70
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 6,40
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 5,99
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 6,76
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.60
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 6,03
William Peiro 03 Turebergs FK
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå 6.02
Lukas Forss 04 Upsala IF 5.94
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P17 Tresteg 5
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 12,50
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
 
P17 Kula 13
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 11.63
David Thid 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF 15.69
Viktor Wall 03 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 14,34
David Höglund 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 12,19
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 12,97
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 12,79
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 19,18
Teo Paganus 03 Turebergs FK 14,79
Emil Frimansson Danielsson 04 Mälarö SOK 10,40
 
P17 Vikt 7
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 15,44
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 15,57
David Höglund 04 Huddinge AIS
Albin Silen 03 Strands IF 17,45
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 18,81
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 17,64
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P15 60m 33
Babu Badjie 05 Bromma IF 7,71
David Hedlund Carlson 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF 7,79
Victor Johnson 05 Bromma IF 8.41
Victor Törnström 05 Danderyds SK 7,55
Elias Sadek 05 Gefle IF 7.70
Måns Cyrén 05 Gefle IF 7.48
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9,45
Håkon Aaberg 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 7,81
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 8,41
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 8.04
Mindor Bergler 05 Hässelby SK 7,84
Vidar Lind 05 Hässelby SK 7.74
August Calles 05 IFK Lidingö 7.64
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö 7.60
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 7,96
David Levegård 05 IF Rigor
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 8.07
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 7.93
Viggo Stridh 05 Täby IS 7:97
Yannick Buchli 05 Täby IS 9.00
Ethan Chalon 05 Upsala IF 7,63
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 200m 32
Babu Badjie 05 Bromma IF 24,70
David Hedlund Carlson 05 Bromma IF 24.30
Filip Ekström 05 Bromma IF 25,52
Victor Johnson 05 Bromma IF 27.91
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 25,00
Noah Busch 05 Danderyds SK 27,50
Victor Törnström 05 Danderyds SK 23,83
Elias Sadek 05 Gefle IF 24.47
Måns Cyrén 05 Gefle IF 24.72
Håkon Aaberg 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Vidar Lind 05 Hässelby SK 25,21
August Calles 05 IFK Lidingö 25.05
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö 24.80
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 28:04
David Levegård 05 IF Rigor
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF 25.35
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 25.32
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 25.81
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba 25,26
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS 26,29
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Oskar Carlsson 05 Mälarö SOK
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF 25.66
 
P15 1000m 11
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 3,02,00
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 2.53,48
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 3:00:11
Filip Hansen 05 Nyköpings BIS 3,15
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Simon Bratt 05 IF Triangeln
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Erik Norlén 05 Täby IS 2.51.92
Markus Andersson 05 Västerås FK 2.55,45
Milian Hentschke 05 Tullinge FF 2.58
 
P15 Häck 60m 9
Filip Ekström 05 Bromma IF 8,16
Thirachai Schröder 05 Gefle IF 8.81
Håkon Aaberg 05 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 9
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Joel Enander 05 Täby IS 8,44
Viggo Stridh 05 Täby IS 8:85
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P15 Höjd 14
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Thirachai Schröder 05 Gefle IF 1,92
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1,56
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 1,65
Mindor Bergler 05 Hässelby SK 1,68
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 1.62
August Calles 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 1.56
Joel Enander 05 Täby IS 1,85
Viggo Stridh 05 Täby IS
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P15 Stav 13
Babu Badjie 05 Bromma IF 3,53
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Thirachai Schröder 05 Gefle IF 3,27
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 3,25
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 2,88
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Erik Norlén 05 Täby IS 3.20
Joel Enander 05 Täby IS 3,45
Viggo Stridh 05 Täby IS 2,90
 
P15 Längd 29
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF 440
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF 5,38
Måns Cyrén 05 Gefle IF 5,79
Thirachai Schröder 05 Gefle IF 6,06
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 4,25
Hongjun Wang 05 Hellas FK
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 5,46
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK 5,88
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 5.22
August Calles 05 IFK Lidingö 5.76
David Levegård 05 IF Rigor
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF 5.27
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Joel Enander 05 Täby IS 6,00
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 5,25
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 Tresteg 17
Babu Badjie 05 Bromma IF 11,69
Victor Johnson 05 Bromma IF 10,09
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Söder 05 Gefle IF
Thirachai Schröder 05 Gefle IF 13,37
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 11,78
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 10,51
August Calles 05 IFK Lidingö
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
David Levegård 05 IF Rigor
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 11.52
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 12,68
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 10,95
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 Kula 16
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF 8.16
Adam Söder 05 Gefle IF 11,57
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 7,38
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,28
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 10,63
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 12,58
Vidar Lind 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 13.20
Leon Bodén 05 Motala AIF 12,50
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 13.99
Fabian Mix 05 Täby IS 15.18
Viggo Stridh 05 Täby IS 13,31
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 12,47
 
P15 Vikt 7
Victor Johnson 05 Bromma IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 5.92
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 15.87
Fabian Mix 05 Täby IS 14.45
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 16,46
 
P14 60m 33
Hugo Theander 06 Boo IF
Morris Myhrström 06 Boo IF
Alex Wernersson 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 7,50
Kim Wingren 06 Bromma IF 8,22
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 7,99
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 8,56
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 8,05
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 8,57
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 8,85
Weijun Wang 06 Hellas FK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 8,66
Leo Marcus 06 Huddinge AIS 10,46
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 8,89
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK 9.20
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,19
August Humeur 06 Spårvägens FK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK 7,96
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 7,68
Tom Holmgren 06 Spårvägens FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK 8.02
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Anton Höglund 06 Täby IS 8,40
Oskar Sterner 06 Täby IS 8,80
Victor Tjeder 06 Täby IS 8,30
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 8,29 s
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
 
P14 200m 20
Hugo Theander 06 Boo IF
Morris Myhrström 06 Boo IF
Alex Wernersson 06 Bromma IF
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF 26,95
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 27,51
Aron Gullberg 06 Hammarby IF 28,02
Filip Herre 06 Hammarby IF 26,99
Neo Hall 06 Hammarby IF 27,00
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 28,87
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 27,64
Erik Andersson 06 Spårvägens FK 26,90
Filip Hessle 06 Turebergs FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK 26.59
Oskar Sterner 06 Täby IS 28,99
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS 26,69
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P14 1000m 24
Alex Wernersson 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Hjalmar Witt 06 Bromma IF
Daniel Jerndorf 06 Hammarby IF 3:10.37
Neo Hall 06 Hammarby IF 3,02
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 3.00,23
Anton Petersson 06 Hässelby SK 3.10,59
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.53,46
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 3,01
August Humeur 06 Spårvägens FK
Fabian Törnqvist 06 Turebergs FK 3:23:19
Filip Hessle 06 Turebergs FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall 06 Turebergs FK 3,11
Victor Tjeder 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 3,22,32
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 3,22
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.55
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P14 Häck 60m 16
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,20
Filip Herre 06 Hammarby IF 9,32
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 9,51
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 10,36
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 9,20
Vidar Pege 06 Spårvägens FK 10,55
Gustav Källström 06 Turebergs FK 9.62
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 9,87
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Oskar Sterner 06 Täby IS 10,90
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 10,98
 
P14 Höjd 21
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF 1,60
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 1,55
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 1,40
Neo Hall 06 Hammarby IF 1,55
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 1,48
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS 1,43
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 1,43
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 1,75
Vidar Pege 06 Spårvägens FK 1,38
Gustav Källström 06 Turebergs FK 1.66
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Anton Höglund 06 Täby IS 154
Oskar Sterner 06 Täby IS 1,45
Victor Tjeder 06 Täby IS 1,60
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 142
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 1,46
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 1,60
 
P14 Stav 14
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 2,63
Aron Gullberg 06 Hammarby IF 2,55
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 2,40
William Strandberg 06 Hanvikens SK 2,36
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 3,00
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK 3,23
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Oskar Sterner 06 Täby IS 1,40
 
P14 Längd 35
Hugo Theander 06 Boo IF
Alex Wernersson 06 Bromma IF
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 6,09
Hjalmar Witt 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF 5,03
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 4,87
Aron Gullberg 06 Hammarby IF 4,77
Elias Kapell 06 Hammarby IF 5,22
Filip Herre 06 Hammarby IF 5,01
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 4,42
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 4,77
William Strandberg 06 Hanvikens SK 3,34
Gustav Lübcke 06 Hellas FK
Weijun Wang 06 Hellas FK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 4,49
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Alexander Sunell 06 Hässelby SK 4.10
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö 4,24
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 4,33
Erik Andersson 06 Spårvägens FK 4,78
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 5,98
Tom Holmgren 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK 4,82
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Oskar Sterner 06 Täby IS 4,39
Victor Tjeder 06 Täby IS 5,08
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 4,16
 
P14 Tresteg 13
Filip Olsson 06 Bromma IF 11,99
Hjalmar Witt 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF 11,39
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 11,92
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Gustav Källström 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Oskar Sterner 06 Täby IS 8,73
Wilmer Klintorph Lidgren 06 Täby IS
 
P14 Kula 18
Alex Wernersson 06 Bromma IF
Enzo Öhman 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,07
Weijun Wang 06 Hellas FK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS 4,90
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 9,57
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 9,09
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK 9.84
Oskar Sterner 06 Täby IS
Victor Tjeder 06 Täby IS 9,15
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF 7,16
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 8,28
 
P14 Vikt 7
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 9,27
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS 5,96
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 9,31
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 11,56
Jacob Rappe 06 Turebergs FK 9.00
Oskar Sterner 06 Täby IS
 
P13 60m 38
Ludwig Winnhed 07 Boo IF
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF 8,52
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 08:80
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,32
Elliot Lindqvist 07 Hammarby IF
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,67
Noah Holmlund 07 Hammarby IF 9,06
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,20
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 8.21
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,21
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 9,69
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 8.89
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Adrian Kyllington 07 Sundbybergs IK 8,02
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 9,49
Albin Möller 07 Turebergs FK 8.83
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 8,08
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 9,41
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9,03
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 8.34
Karl Thilers 07 Turebergs FK 8.53
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,17
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 9.20
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8,64
Jacob Rune 07 Täby IS 8.23
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,37
David Berglund 07 AIK Friidrott
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott 8,55
Filip Wallnäs 07 AIK Friidrott 9,20
Alexander Sand 07 Tullinge FF 9.20
 
P13 200m 36
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 29:64
Oliver Persson 07 Danderyds SK 28,77
Philip Persson 07 Danderyds SK 29,75
Elliot Lindqvist 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 30,35
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 28
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Charlie Liljegren 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Adrian Kyllington 07 Sundbybergs IK 25,74
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 34,20
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 26,29
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Edvin Huss 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 31,50
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 28,57
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 28.11
Karl Thilers 07 Turebergs FK 29.72
Simon Lindström 07 Turebergs FK 27,73
Jacob Rune 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 28,20
David Berglund 07 AIK Friidrott 28,45
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott
 
P13 800m 17
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 2:34
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.31,37
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 2.25
Elliot Borgedahl 07 Hässelby SK 2.23,37
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 2.36.63
Simon Berhane 07 Hässelby SK 2.30,79
Sam Lundin 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 2,58,12
Iker García Lundström 07 Turebergs FK 2:32.17
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 2.33,05
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK 2.31
Leo Papinski 07 Täby IS 2.27,72
Alexander Sand 07 Tullinge FF 2,43.02
 
P13 Häck 60m 20
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 9,96
Elliot Lindqvist 07 Hammarby IF
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 10,40
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Vincent Am 07 IFK Lidingö
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 12,01
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 11,85
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 11.08
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,80
Jacob Rune 07 Täby IS 9.55
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 11,50
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 10,15
David Berglund 07 AIK Friidrott 10,20
 
P13 Höjd 27
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,57
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Elliot Lindqvist 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 1,48
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 1,45
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,35
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,36
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 1,28
Albin Möller 07 Turebergs FK 1,36
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 1,40
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 1,35
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1,43
Karl Thilers 07 Turebergs FK 1.40
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,45
Ludvig Sundström 07 Turebergs FK 1,25
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,53
David Berglund 07 AIK Friidrott 1,50
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott 1,42
Filip Wallnäs 07 AIK Friidrott 1,38
 
P13 Stav 23
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Philip Persson 07 Danderyds SK 1,98
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Hannes Johansson 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 2,61
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 1,78
Hugo Danielsson 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 2,90
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 2,92
Simon Lindström 07 Turebergs FK 2,70
 
P13 Längd 42
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK 4:63
Anton Roslund 07 Hammarby IF 5,41
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,93
Noah Holmlund 07 Hammarby IF 4,22
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 4,36
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 5.39
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 4,23
Love Rabnor 07 Huddinge AIS 3,67
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Ludvig Hoel Hermansson 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Vincent Am 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Lucas Westerberg 07 Spårvägens FK
Melvin Lindahl 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 3,82
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 5,26
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Edvin Huss 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 4,10
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 5,09
Jacob Rune 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4,83
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,67
David Berglund 07 AIK Friidrott 5,14
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott 4,63
Filip Wallnäs 07 AIK Friidrott 4,35
Berk Erdal 07 Tullinge FF
 
P13 Tresteg 21
Ludwig Winnhed 07 Boo IF
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 10,28
Hannes Johansson 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 8,58
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 8,41
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 8,23
Albin Möller 07 Turebergs FK
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 10,58
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 9,29
Gustav Snis 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,49
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10,45
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P13 Kula 31
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 8,15
Viktor Nordgren 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK 9,12
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,98
Alexander Christiansen 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Vincent Am 07 IFK Lidingö
Axel Neovius 07 Mälarhöjdens IK
Theo Tinaeus 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Adrian Kyllington 07 Sundbybergs IK 9,64
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 10,46
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 10,65
Edvin Hansen Tydén 07 Turebergs FK
Edvin Huss 07 Turebergs FK
Karl Thilers 07 Turebergs FK 9.21
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Morris All 07 Täby IS 8,88
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 6,57
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,23
David Berglund 07 AIK Friidrott 10,25
Erik Wallnäs 07 AIK Friidrott 9,83
Filip Wallnäs 07 AIK Friidrott 9,48
 
P12 60m 44
Moltas Wendel 08 Bromma IF
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Anton Johansson 08 Hammarby IF 9.68
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 9.03
David Bengtsson 08 Hammarby IF
Demba Conta 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 9,42
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Simon Hurtig 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 9,16
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.38
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 9,78
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.66
Valle Renkse 08 Huddinge AIS 10,26
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö 9.36
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Henry Wiberg 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,55
Martin Bergström 08 Turebergs FK 9.71
William Strömberg 08 Turebergs FK 9,16
Axel Arenander 08 Täby IS
Olle Malmborg 08 Täby IS
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Elis Averbo 08 Mälarö SOK
 
P12 200m 35
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 31,12
Charlie Amos 08 Danderyds SK
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 29.80
Ricky Wahlberg 08 Hammarby IF 31,10
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Simon Hurtig 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 36,0
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 30.75
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 31,86
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P12 600m 24
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 1,53,20
Anton Johansson 08 Hammarby IF 2:00.10
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
David Bengtsson 08 Hammarby IF
Demba Conta 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 1.52,56
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.51.13
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK 1.48.14
Costin Morariu 08 Mälarhöjdens IK
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 1.54,86
Martin Bergström 08 Turebergs FK 1:58,33
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P12 Häck 60m 23
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 11.13
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 11,45
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 11.2
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 11,49
William Strömberg 08 Turebergs FK
 
P12 Höjd 30
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 1,36
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 1,27
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 1.28
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Vincent Huselius 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Simon Hurtig 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 1,40
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 1.13
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.28
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 1,17
Valle Renkse 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 1,46
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,25
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK 134
 
P12 Längd 38
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.50
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 4,11
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 4,16
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.68
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 4.28
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 3,87
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.21
Valle Renkse 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 4,05
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,99
Martin Bergström 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK 4.18
Axel Arenander 08 Täby IS
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P12 Tresteg 34
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF 8,51
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8.49
David Bengtsson 08 Hammarby IF
Demba Conta 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 7.10
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 7,59
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Tim Gabrielson 08 IFK Lidingö
Henry Wiberg 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Olle Malmborg 08 Täby IS
 
P12 Kula 34
Moltas Wendel 08 Bromma IF
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 6,61
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 7.31
Demba Conta 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Vincent Huselius 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS 7,53
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 7.47
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS 5.76
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 8,75
Otto Sandklo 08 IFK Lidingö
Vilgot Nordin 08 IFK Lidingö
Henry Wiberg 08 Mälarhöjdens IK
Ivan Rutherhagen 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,56
Martin Bergström 08 Turebergs FK
William Strömberg 08 Turebergs FK 8.46
Olle Malmborg 08 Täby IS
Noah Karlsson Hjortborg 08 KFUM Örebro 9.02
 
K 60m 28
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK 7,99
Josefin M Möller 99 Gefle IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Ella Hagman 02 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK 8,29
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Freja Avebäck 95 Malmö AI
Disa Chin Nygårds 02 Mälarhöjdens IK
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Alicia Karell 01 Spårvägens FK
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK 8:27
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 8.61
Linda Tham 85 Spårvägens FK 8.69
Alva Sundin 01 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
Alyssa Green 93 USA 9.26
Jessica Covington 86 USA 9
Ma Sekina Sanvictores 97 USA
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
K 400m 11
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF 58.98
Emma Bodin 02 Gefle IF
Astrid Atle 00 Hammarby IF
Anna Eronn 74 Linköpings GIF
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK 62.61
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK 58.59
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK 70,98
Melissa Andersson 02 IFK Umeå 64,48
Melina Mancuso 01 Västerås FK 61,02
 
K 800m 13
Astrid Atle 00 Hammarby IF 2.30,00
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.17,23
Julia Richards Nilsson 02 Hammarby IF
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF 2,27
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Greta Graziani 94 Täby IS 2,12
Emilia Kjellgren 02 IFK Umeå 2.28
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Betti Lukic 74 Västerås FK
Izabella Lukic 03 Västerås FK 2.32,02
Carey Ledee 97 USA
Susanna Nilsson 93 Löparnas Vänner IF 2.30
 
K 3000m 2
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Carmen Deleito 90 IF Mantra Sport
 
K Häck 60m 14
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF 8,83
Alva von Gerber 00 Huddinge AIS 9,22
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 9.04
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 9,21
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK 9,61
Emma Tuvesson 91 Spårvägens FK 8,40
Clara Billing 02 Turebergs FK 9,12
Helena Kolte 98 Täby IS 9.20
Leticia Buchli 02 Täby IS
Maria Södergren 98 Täby IS 8,87
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
K Höjd 8
Emma Bodin 02 Gefle IF
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 1,72
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 1,63
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Karin Boestad 99 IFK Lidingö
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 167
 
K Stav 9
Selma Nilsson 01 Hammarby IF 3.10
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 3,22
Ylva Björnsjö 02 Huddinge AIS 2,80
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö 3.13
Sophia Omar 87 IFK Lidingö 273
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
Clara Billing 02 Turebergs FK 3,36
Sara Winberg 04 Täby IS
Frida Thornander 02 Upsala IF
 
K Längd 21
Liv Andersson 02 Alunda SK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Josefin M Möller 99 Gefle IF
Sandra Törnros 95 Gefle IF
Emilia Kjellberg 96 IF Göta Karlstad 6.21
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 5,20
Amanda Möller 00 Hässelby SK
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Aina Griksaite 94 Spårvägens FK 6,10
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK
Lovisa Olsson 99 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Ulrika Evjen 74 Spårvägens FK
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping
Helena Kolte 98 Täby IS
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Tresteg 6
Jasmin Sabir 92 Hammarby IF
Aina Griksaite 94 Spårvägens FK 13,82
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
K Kula 8
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Stina Gustafsson 01 Hässelby SK
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 12.71
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 12,07
Emma Stenlöf 96 Västerås FK
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
K Vikt 21
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF
Ida Forss 99 Hammarby IF 12,26
Hillevi Carlsson 02 Hässelby SK 16,70
Sofia Boman 02 Hässelby SK 13,86
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Sara Forssell 00 Motala AIF
Kristina Andersson 91 Råby-Rekarne FIF 17,56
Anneli Ståhl 90 Spårvägens FK 16,62
Caroline Wallin 94 Spårvägens FK
Eleni Larsson 93 Spårvägens FK
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 15,13
Rebecka Hallerth 96 Spårvägens FK
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK 13,89
Isabella Andersson 01 Vallentuna FK 12,10
Sanna Tollefors 92 Vallentuna FK 14,74
Anna Götberg 01 Västerås FK
Elin Jansson 02 Västerås FK
Maj Yngveson 02 Västerås FK
Maja Åkerblom 02 Västerås FK
Mireille Kosmala 68 Luxemburg
 
K35 600m 5
Gunnel Tolfes 58 Turebergs FK
Ulla Karnebäck 53 Turebergs FK
Ewa Wahlberg 55 Uppsala LK
Lilly Wizén 55 Roma IF
Susanna Neil 74 Löparnas Vänner IF 1.50
 
F17 60m 34
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8,08
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Lovisa Hallberg 04 Danderyds SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,42
Elisabeth Larsson 04 Hammarby IF
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,27
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 8,80
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,23
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 8.01
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 7,82
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 8,30
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Alice Lundborg 03 Spårvägens FK
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK 7,99
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,33
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK 8.49
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8.73
Moa Nyström 03 Turebergs FK 8.28
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 8.12
Stella Sällström 04 IFK Umeå 8,16
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK 8,97
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK 8,80
Moa Granat 04 Vallentuna FK 8,06
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Ida Palmqvist 03 Västerås FK
Malin Dahlström 03 Västerås FK
Moa Holm 03 Västerås FK
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF 8.72
 
F17 400m 15
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Lovisa Hallberg 04 Danderyds SK
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF 61.18
Isabelle Pettersson 03 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Hässelby SK 59.37
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Filippa Hägglund 03 Upsala IF 60,73
Maja Björnsson 03 Upsala IF 61,40
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Deborah Ahnfeldt 03 Västerås FK
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF 66.57
 
F17 1500m 12
Clara Lidén 03 Hammarby IF 5,12;07
Frida Hafström 03 Hässelby SK
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 4.45,35
Alva Malmsten Nilsson 03 IF Skade 4:49.97
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 4:50.55
Moa Nilsson 03 Turebergs FK
Sofia Amini 03 Upsala IF 5:00:68
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 5.09
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Simone Burger 04 Sydafrika 5.06,95
 
F17 Häck 60m 22
Lisen Rignell 03 Bromma IF 9,73
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 9,45
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 10,44
Mette Brands 04 Hellas FK
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 8.89
Laura Fodor 03 Hässelby SK 9.11
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 8,67
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 9,51
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Hedvig Ström 04 IF Skade 10.06
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK 9,11
Lovisa Ewerblad 03 Spårvägens FK 9,40
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9,52
Elin Snis 04 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,41
Louise Tilly 04 Täby IS
Stella Sällström 04 IFK Umeå 9,34
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK 9,32
Moa Granat 04 Vallentuna FK 8,72
 
F17 Höjd 13
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1.56
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,46
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,46
Moa Ringqvist 04 Hanvikens SK 1,51
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 1,62
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1.66
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
Lovisa Ewerblad 03 Spårvägens FK 1,63
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,60
Stella Sällström 04 IFK Umeå 1,56
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
 
F17 Stav 10
Clara Bolund 04 Eskilstuna FI
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 3,37
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2.80
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 2,72
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS 3,20
Ida Absér 03 Huddinge AIS 2,93
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS 3,03
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS 3,12
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK 2,90
Sara Winberg 04 Täby IS
 
F17 Längd 30
Lisen Rignell 03 Bromma IF 5,25
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Elisabeth Larsson 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,17
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 3,94
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 5.08
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 5.61
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 5.60
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 5,64
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 5,38
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF 5,22
Hedvig Ström 04 IF Skade 4.57
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Lovisa Ewerblad 03 Spårvägens FK 4,93
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,90
Stella Sällström 04 IFK Umeå 5,08
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK 4,41
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Malin Dahlström 03 Västerås FK
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF 4.55
 
F17 Tresteg 8
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 10,92
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 11,07
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 10,61
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Louise Tilly 04 Täby IS
 
F17 Kula 24
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Hanna Bertilsson 04 Eskilstuna FI
Valentina Murillo 04 Eskilstuna FI
Elisabeth Larsson 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 9,81
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,85
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 12,56
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 10,28
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 8,51
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 7,93
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 9,15
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 11.13
Laura Fodor 03 Hässelby SK 11.80
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Lovisa Ewerblad 03 Spårvägens FK 11,80
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F17 Vikt 16
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF 14,56
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 17,21
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 12,86
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Rebecka Essman 03 Råby-Rekarne FIF 13,08
Sofie Moroni 04 Råby-Rekarne FIF 13,29
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
Molly Skugge 03 Turebergs FK 16,84
Vilma Damberg 03 Turebergs FK 15,66
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
 
F15 60m 36
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Linnea Villskog 05 Gefle IF 8.51
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 8,67
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 8,59
Klara Pappila 05 Hellas FK
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 8,32
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 8,51
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 8,72
Louise Szwed 05 Hässelby SK 8.59
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.63
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8,20
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Gabriella Gumbricht 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 8.25
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,59
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8,15
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 8.71
Ebba Sjöström 05 Täby IS 8,91
Ellen Jernhall 05 Täby IS 8.80
Evelina Hamos 05 Täby IS 8,40
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Malin Garbell 05 Östhammar FI 8,63
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 8,96
 
F15 200m 35
Linnea Hjalmarsson 05 Boo IF
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 29,69
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 28,66
Klara Pappila 05 Hellas FK
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 27,48
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 28,54
Louise Szwed 05 Hässelby SK 28.27
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Gabriella Gumbricht 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK 28.23
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK 27.41
Anna Strunke 05 Turebergs FK 28,12
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 26.78
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 28.81
Ebba Sjöström 05 Täby IS 29,17
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK
Maya Domanowsky 05 Tullinge FF 31.13
 
F15 1000m 12
Felicia Jansson 05 Alunda SK 2:14:83
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK 3.46,72
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 3.19.17
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 3.24,63
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK 3.30
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F15 Häck 60m 15
Linnea Hjalmarsson 05 Boo IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 10.07
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,41
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 9,76
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 10.20
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,95
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Höjd 21
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 154
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 1,36
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Iris Kihl 05 Hellas FK
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1,60
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 1.41
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,43
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.49
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK 1,51
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Stav 12
Lisa Appelquist 05 Bromma IF 2.50
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 265
Suzanne Lesage 05 Bromma IF 2m35
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 2,41
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 2,23
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö 2,40
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H 2.67
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 3,22
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
 
F15 Längd 38
Lisa Appelquist 05 Bromma IF 4.42
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 5,34
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Saga Lundin 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 4,68
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 4,42
Klara Pappila 05 Hellas FK
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 4,93
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 4,49
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.75
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 4,93
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,73
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Gabriella Gumbricht 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 4.75
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4,53
Ellen Jernhall 05 Täby IS 4.37
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 4,42
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Maya Domanowsky 05 Tullinge FF 4.10
 
F15 Tresteg 18
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 11,07
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Linnea Villskog 05 Gefle IF 10,25
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Iris Kihl 05 Hellas FK
Klara Pappila 05 Hellas FK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 10,18
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 9,76
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 10.00
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
 
F15 Kula 16
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 9,35
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Emma Larsson 05 Kils AIK
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H 9.43
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 8,68
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 9.05
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Malin Garbell 05 Östhammar FI 11,87
Rebecka Sjöberg 05 Åkersberga SK 8,74
 
F15 Vikt 13
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 11,93
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Emiliah Johansson 05 Rånäs 4H 10.15
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 12.30
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK
 
F14 60m 50
Agnes Odda 06 Boo IF
Estelle Sallander 06 Boo IF
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 8,80
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF 8,83
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 7,98
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8,84
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8.85
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK 9,18
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 9,11
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 8,78
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 8,81
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 8,66
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 8,68
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 9,40
Ines Palmgren 06 Hässelby SK 9:29
Johanna Pihl 06 Hässelby SK 8.81
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK 8.83
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 8.53
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8.69
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK 9,16
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 8.50
Chérine Lindqvist 06 Nyköpings BIS
Ebba Lindegren Vare 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Stella Berggren 06 Spårvägens FK
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,69
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,78
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8.81
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,13
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 9.01
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8,41
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,54
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 8,64
Emilia Hermansson 06 Täby IS 8.65
Rut Grufman 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Täby IS 9,03
Angelica Vinberg 06 Visby IF Gute FIK
Norah Edström 06 AIK Friidrott 8.16
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF 8.72
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F14 200m 33
Elvira Elenäs 06 Alunda SK 30.64
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 33.39
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Linnea Lyttle Härdelin 06 Hammarby IF 30
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 30,16
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 29,07
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 31,80
Xana Baxter 06 Hässelby SK
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 28.51
Alice Enetjärn 06 Nyköpings BIS 27.98
Chérine Lindqvist 06 Nyköpings BIS
Ebba Lindegren Vare 06 Spårvägens FK
Em Lindstedt 06 Spårvägens FK
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 29,12
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 27,87
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 25,04
Ella Fallope 06 Turebergs FK 29.10
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 26,91
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 28,84
Emilia Hermansson 06 Täby IS 28.74
Rut Grufman 06 Täby IS
Vilma Stolpen 06 Täby IS 29,69
Angelica Vinberg 06 Visby IF Gute FIK
Norah Edström 06 AIK Friidrott 29.31
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F14 1000m 15
Elvira Elenäs 06 Alunda SK 3:34.39
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 03.11,00
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 3:32,57
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 3.04,91
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 3.12,82
Nora Hägg 06 Hässelby SK 3.43,78
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 3.17.03
Matilda Martini 06 Motala AIF 3.17.69
Evelina Swärdborn 06 Nyköpings BIS 3.20.30
Clara Widfeldt 06 Tjalve IF Norrköping 3.35.93
Liv Hanell 06 IFK Tumba 3.15,63
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 3.12,58
Emilia Hermansson 06 Täby IS 3.39.84
 
F14 Häck 60m 22
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 11.60
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 8,82
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 10,05
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lo Moberg 06 Hässelby SK 12,14
Xana Baxter 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 10,20
Stella Berggren 06 Spårvägens FK 11,18
Alva Back 06 Turebergs FK 9,99
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,79
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 10,25
Matilda Petersson