Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Hoppa över navigeringslänkar Logga in

0
Anmälda Hammarbyspelen inkl. IUDM 12-17 år
Antal starter / Total entries: 2662 Printed: Hammarbyspelen inkl. IUDM 12-17 år
Antal individer / Total persons: 1058
 
M 60m51
Adam Lindhe94IFK Lidingö6.99
André Barroso Johansson02Hammarby IF7,35
André Drummond90Spårvägens FK
Anton Runemar02Turebergs FK
Arvid Brikell01Spårvägens FK
Björn Jóhann Thorsson90Spårvägens FK7,16
Braulio Ribeiro92KFUM Örebro7,17
Douglas Hellbratt95Malmö AI7,06
Edvard Hansson02Hässelby SK
Emeka Onwuka99Spårvägens FK7,95
Felix Ekman01Sundbybergs IK7,31
Felix Prins00Hammarby IF
Frans Ingelstam02Upsala IF7,32
Fredrik Sundvall02Gefle IF
Grigorios Kyriakoudis97Hässelby SK7.01
Gustaf Vennerholm01Gefle IF
Harun Abda90USA
Hector Falk93Eskilstuna FI
Henrik Renz01Tjalve IF Norrköping7,29
Ibrahim Abakar99Hammarby IF
Imran Lernebo01Turebergs FK
Jacob Ewertzh95Malmö AI
Jean-Christian Zirignon95Malmö AI10,87
Jonatan Håkansson01Hässelby SK7,27
Jonathan Karlsson98Täby IS
Kamyar Shakiba01Hässelby SK7.55
Kristoffer Kold Erlandsen99Hammarby IF
Linus Simmerlein02Huddinge AIS
Lion Martinez78AIK Friidrott6.99
Ludvig All02Täby IS7.20
Lukas Nordén98Västerås FK7.06
Malik N´Kunu99Spårvägens FK
Mikael Agge02Hammarby IF
Milo Wahlgren02AIK Friidrott6,86
Oliver Gao02Hässelby SK
Oliver Larsson00Nyköpings BIS7,65
Oneal Robinson98USA
Oskar Bengtsson02IF Udd7.03
Oskar Edlund02Täby IS7,14
Oskar Motta98Upsala IF7.04
Patrik Hellborg01Spårvägens FK8,02
Paul Förnestig01Hammarby IF7,09
Peter Johansson69Spårvägens FK7,75
Rodi Kay98Täby IS
Sebastian Sandblom02Huddinge AIS
Sidrak Afework01Spårvägens FK
Tobias Solberg01Hässelby SK
Tylin Mcadams96USA7.10
William Hagman00Huddinge AIS
William Larsson02Gefle IF7.42
Wissam Al Mahmoud89KFUM Örebro
M 800m25
Alejandro Gutierrez94USA
Anton Axelsson01Hässelby SK
Arvid Brikell01Spårvägens FK
Axel Hagerud02Bromma IF2:06.61
Björn Axelsson73Turebergs FK2.19,32
Carey X Ledee97USA
Daniel Eklund84Stockholm Snipers IF2.22.07
David Cannmo01Trollhättan FIK1.58
Fredrik Sundvall02Gefle IF2.25.49
Gustaf Nordling97Spårvägens FK1.57,00
Habton Asgede95Löparnas Vänner IF
Henry Jacobson99Hammarby IF1.54,49
Jacob Romitti94USA2:06
Jakob Sandström 99IFK Umeå
Kevin Bodén02Motala AIF1,59
Kevin Duvert98Turebergs FK
Maucourant Christopher91Frankrike1,59.60
Michael Mulgeta01Löparnas Vänner IF2.08
Mika Repo78Enhörna IF2;22,59
Mikiele Sami98Löparnas Vänner IF2.12
Mussie Ghide03Löparnas Vänner IF2.15
Sebastian Christenson02Turebergs FK
Sebastian Svedhammer88Spårvägens FK
Simon Sandkvist01IF Triangeln
Simon Wernersson03Bromma IF2.12
M 3000m32
Adam Treschow79Terrible Tuesdays TC9.26
Albin Andersson98Hammarby IF9.15
Albin Carlerud02Spårvägens FK10.00,00
Anders Fox95Spårvägens FK8.40,00
Axel Hagerud02Bromma IF
Bryan Russell-Keely88Australien8.40
Christian Lindström74Hammarby IF
Daniel Gleimar92Spårvägens FK8.47,01
David Nordqvist91Löparnas Vänner IF9.20
Dennis Olsson97Spårvägens FK8.46,00
Emil Ellervik02Tjalve IF Norrköping9.57
Erik Bowallius82Enhörna IF9:34
Felix Davidsson-Berndtsson96Hammarby IF9.51
Fredrik Westerdahl79Fredrikshofs FI
Getacher Tedla92Löparnas Vänner IF8.40
Habtmariam Tadesse93Löparnas Vänner IF8.40
Håkan Eriksson61Malungs Skid och FK9,21,11
Hugo Lindell95IK Akele8.58
Jakob Sandström 99IFK Umeå
Kristian Ek89Terrible Tuesdays TC
Lars Holmgren65Löparnas Vänner IF10.30
Magnus Lindblom77Turebergs FK10:19
Martin Jarbeck87Åkersberga SK
Martin Larsson71IKJ Haninge13:30.48
Musie Araya98Löparnas Vänner IF9.15
Samuel Eriksson Lidbrink99Spårvägens FK8.57,00
Simon Gudmundsson92Fredrikshofs FI9:03,84
Staffan Dahlgren71Enhörna IF10:20:47
Staffan Westerdahl70Fredrikshofs FI9,56,80
Ulf Eriksson74Huddinge AIS10:19
Victor Gruber02Turebergs FK
Yakub Kerar00Bollnäs FIK
M Häck 60m8
Amir Shaker89Hammarby IF
David Adrian98Huddinge AIS8,64
Fredrik Kihlblom98Huddinge AIS
Fredrik Samuelsson95Hässelby SK8.26
Jacob Romitti94USA9.0
Marvin Tay90Spårvägens FK8,00
Staffan Risberg99Turebergs FK8.42
Viktor Wahlén Diederichsen98Spårvägens FK8.37
M Höjd9
Adam Chiguer91Spårvägens FK2,05
Elias Sahlin01Hellas FK
Emil De Maria Petersson02Turebergs FK
Gustaf Vennerholm01Gefle IF
Joakim Wadstein00Tjalve IF Norrköping2,00
Oliver Ericsson01Upsala IF
Per Liljegren01Spårvägens FK1,91
Theodor Duvert01Turebergs FK
William Larsson02Gefle IF
M Stav11
Carl af Forselles01Hässelby SK4,65
Elias Sahlin01Hellas FK
Erik Dahlberg02Turebergs FK
Fredrik Samuelsson95Hässelby SK4.90
Inge Hermansson45IFK Lidingö2,74
Jonatan Håkansson01Hässelby SK
Jonathan Karlsson98Täby IS
Leo Thillou Thomasson02Spårvägens FK
Oscar Janson75Ullevi FK4,83
Robin Isaksson02IFK Lidingö
Tobias Solberg01Hässelby SK
M Längd16
André Barroso Johansson02Hammarby IF6,71
David Århammar02IFK Lidingö
Elias Sahlin01Hellas FK
Fabian Engström00Spårvägens FK6,19
Fredrik Sundvall02Gefle IF
Gabriel Hoffman01Hammarby IF
Gustaf Vennerholm01Gefle IF
Josh Routh02Huddinge AIS
Kristoffer Kold Erlandsen99Hammarby IF
Oliver Gao02Hässelby SK
Olle Ek02Råby-Rekarne FIF5,85
Rasmus Hugosson01KFUM Örebro
Robin Isaksson02IFK Lidingö
Thomas Ryd Sternbeck99Spårvägens FK
Tobias Jonsson96IK Orient
William Larsson02Gefle IF
M Tresteg6
Albin Boestad97IFK Lidingö14,07
Antonis Dinopoulos95Upsala IF14.74
Jacob Tysén Holmberg00Hässelby SK
Josh Routh02Huddinge AIS
Mattias Sunneborn70Spårvägens FK13.75
Olle Hammarberg01Huddinge AIS12,92
M Kula5
Ali Al-Saadi95Eskilstuna FI
Jeffrey Ige83Spårvägens FK
Patrik Lindstedt99Hässelby SK
Sebastian Löschner00Spårvägens FK
Tony Karlsson76Huddinge AIS10.53
M Vikt6
Ivar Moisander00Spårvägens FK
Johannes Nilsson98Västerås FK
Karl Ludvik02Turebergs FK17,10
Mikael Nyström71Ösmo Nynäs FK13,49
Patrik Lindstedt99Hässelby SK
Tony Karlsson76Huddinge AIS11.02
M35 600m4
Anders Brandel64Spårvägens FK
Hans Tove57Spårvägens FK
Martin Larsson71IKJ Haninge2:15.00
Roland Jansson52LK Roslagen
P19 Häck 60m11
Benjamin Tinglöf01Ärla IF
Fred Österblom02Täby IS
Gustaf Vennerholm01Gefle IF
Imran Lernebo01Turebergs FK
Jonatan Håkansson01Hässelby SK8,11
Ludvig All02Täby IS
Måns Boshuis02IFK Lidingö
Melker Tingberg02Hässelby SK
Robin Isaksson02IFK Lidingö
Sidrak Afework01Spårvägens FK
Theodor Duvert01Turebergs FK
P19 Kula4
Benjamin Bodin02IF Triangeln
Caspar Larsson02Huddinge AIS15,73
Gustaf Vennerholm01Gefle IF
Karl Ludvik02Turebergs FK15,03
P17 60m39
Adam Eriksson04Hanvikens SK7,79
Anton Säll03Huddinge AIS
Arvid Borg04Nyköpings BIS7,47
Casper Gustafsson04Hanvikens SK7,67
David Höglund04Huddinge AIS7,82
David Steinberg04Bromma IF7,46
Elias Wennolf03IFK Lund7,18
Emil Sörqvist03Huddinge AIS7,60
Eric Mathier04Huddinge AIS8,09
Esbjörn Eriksson03Turebergs FK7.53
Fabian Linderoth04Hammarby IF8.07
Felix Johansson04Huddinge AIS7,87
Felix Nyberg03Bromma IF7,67
Filip Engström04Hammarby IF
Hugo Holmlund03Hammarby IF7,56
Hugo Winther04Turebergs FK
Jacob Vestman04Huddinge AIS7,83
Joakim Hellbratt03Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS7,94
Johan Sundgren03Huddinge AIS7,46
Jonatan Borg03Hammarby IF7.27
Jonatan Lindh04IK Hakarpspojkarna7.28
Kalle Aldskogius04Hammarby IF7.75
Linus Jonsson04Hässelby SK7,28
Lucas Lindberg04Hässelby SK7.43
Ludvig Granberg04Huddinge AIS7,80
Ludvig Wallén04Bromma IF
Lukas Söderlund04Västerås FK7,40
Mathias Chang04Södertörns Friskolas IF
Max Sundgren04Hässelby SK
Melker Carlens04IFK Lidingö
Niklas Wall03Hammarby IF7,12
Nils Gähler04Bromma IF
Petter Lundberg03Bromma IF7,25
Theodor Ranhem03Västerås FK
Tim Engqvist04IFK Tumba
Tim Eriksson Agge04Mälarö SOK8,07
Vilmer Vännman03IFK Umeå07.19
Vincent Arousell03Hässelby SK7,48
P17 400m23
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK55,31
Arvid Brikell01Spårvägens FK56,54
Axel Månsson04Hanvikens SK57,31
Christopher Lundberg03Turebergs FK56.12
David Rindetoft03Västerås FK54,06
Erik Skoglund04Danderyds SK52.08
Esbjörn Eriksson03Turebergs FK54.12
Filip Engström04Hammarby IF
Hugo Winther04Turebergs FK
Jonathan Appel04Linköpings GIF52,11
Kenan Kuru04Tullinge FF
Lukas Holm03Gefle IF55.26
Lukas Sällström02IFK Umeå51,59
Lukas Söderlund04Västerås FK54,26
Markus Moberg03Hammarby IF51,14
Nils Gähler04Bromma IF58.73
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IF52,00
Olle Billgren04Hellas FK52,07
Simon Öberg03Västerås FK55,20
Tadesse Johansson03Spårvägens FK52,70
Tim Eriksson Agge04Mälarö SOK
Valter Kjellberg04Turebergs FK54.93
William Larsson02Gefle IF
P17 1500m12
Alexander Ebbestad03Upsala IF
Anton Gruber04Turebergs FK
Arvid Eliasson04Turebergs FK
Axel Månsson04Hanvikens SK4.42,65
Conor Hogan04Turebergs FK4:31:21
Filip Svahn03Sundsvalls FI4,22
Linus Jansson04Hässelby SK4.25,91
Marlon Tollefors04Hässelby SK4:35
Nils Holm04Hammarby IF4,44
Simon Wernersson03Bromma IF4.35
Valter Kjellberg04Turebergs FK4.38.44
Vilhelm Werner03Hässelby SK
P17 Häck 60m16
David Höglund04Huddinge AIS9,66
David Steinberg04Bromma IF8,70
Elias Boman04Hässelby SK9,19
Eric Mathier04Huddinge AIS10,79
Felix Johansson04Huddinge AIS9,57
Hugo Winther04Turebergs FK8,60
Linus Jonsson04Hässelby SK8,29
Lukas Forss04Upsala IF9.07
Lukas Holm03Gefle IF8.86
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF8.33
Markus Moberg03Hammarby IF8,01
Mattias Sunneborn70Spårvägens FK8,94
Max Sundgren04Hässelby SK
Melker Carlens04IFK Lidingö
Olle Billgren04Hellas FK8.46
Tim Engqvist04IFK Tumba
P17 Höjd12
Eli Dahl Oud04Hässelby SK
Elias Boman04Hässelby SK1,74
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK1,68
Felix Johansson04Huddinge AIS
Jonatan Borg03Hammarby IF1.96
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
Patrik Lande03Huddinge AIS
Sebastian Cabanas Andersson04Turebergs FK1,81
Valter Kjellberg04Turebergs FK
Vincent Arousell03Hässelby SK1,91
William Peiro03Turebergs FK
P17 Stav8
Elliot Duvert03Turebergs FK
Eric Mathier04Huddinge AIS
Felix Nyberg03Bromma IF4,33
Johan Sundgren03Huddinge AIS
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF450
Olle Billgren04Hellas FK3,75
Oskar Törnvall03Hammarby IF3,03
Teodor Borgius03Hammarby IF
P17 Längd23
David Höglund04Huddinge AIS
Elias Boman04Hässelby SK5,99
Elliot Duvert03Turebergs FK
Eric Mathier04Huddinge AIS
Fabian Linderoth04Hammarby IF
Filip Engström04Hammarby IF
Jacob Vestman04Huddinge AIS
Joakim Hellbratt03Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
Kalle Aldskogius04Hammarby IF5.70
Kenan Kuru04Tullinge FF
Linus Jonsson04Hässelby SK6,76
Lucas Lindberg04Hässelby SK5.60
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Lukas Forss04Upsala IF5.94
Niklas Wall03Hammarby IF
Oscar Niklasson04Hanvikens SK6,40
Sebastian Cabanas Andersson04Turebergs FK6,03
Viggo Berlin04Spårvägens FK
Vilmer Vännman03IFK Umeå6.02
Vincent Arousell03Hässelby SK
William Peiro03Turebergs FK
Winston Marklund04Hammarby IF
P17 Tresteg5
Elias Boman04Hässelby SK12,50
Joel Borrman04Huddinge AIS
Niklas Wall03Hammarby IF
Oscar Niklasson04Hanvikens SK
Viggo Berlin04Spårvägens FK
P17 Kula13
David Höglund04Huddinge AIS
David Thid03Hammarby IF
Elias Boman04Hässelby SK12,19
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK10,40
Fredrik Frunck03Turebergs FK12,79
Jesper Ahlin03Turebergs FK19,18
Linus Jonsson04Hässelby SK12,97
Ludvig Wallén04Bromma IF11.63
Martin Sundberg03Hammarby IF15.69
Oscar Niklasson04Hanvikens SK14,34
Teo Paganus03Turebergs FK14,79
Viggo Berlin04Spårvägens FK
Viktor Wall03Hammarby IF
P17 Vikt7
Albin Silen03Strands IF17,45
Alexander Lindefalk03Hammarby IF15,44
David Höglund04Huddinge AIS
Fredrik Frunck03Turebergs FK18,81
Jesper Ahlin03Turebergs FK17,64
Leo Bystedt03Västerås FK
Oscar Niklasson04Hanvikens SK15,57
P15 60m32
Adam Torbjörnsson05Hammarby IF9,45
Adrian Siwek05Nyköpings BIS7,96
Babu Badjie05Bromma IF7,71
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK7,81
David Hedlund Carlson05Bromma IF
David Levegård05IF Rigor
Elias Bouloussaa05IFK Lidingö7.60
Elias Sadek05Gefle IF7.70
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK8.04
Ethan Chalon05Upsala IF7,63
Felix Elliot05Huddinge AIS
Filip Ekström05Bromma IF7,79
Gabriel Dag05Västerås FK
Gustav Hellsten05Spårvägens FK8.07
Håkon Aaberg05Hammarby IF
Hongjun Wang05Hellas FK
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK8,41
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK7.93
Leo Jordal05Huddinge AIS
Linus Hasselkvist05Huddinge AIS
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Måns Cyrén05Gefle IF7.48
Mindor Bergler05Hässelby SK7,84
Noel Ihlis05Värmdö IF
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Rome Löuke05Hammarby IF
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Victor Johnson05Bromma IF8.41
Victor Törnström05Danderyds SK7,55
Vidar Lind05Hässelby SK7.74
Viggo Stridh05Täby IS7:97
Yannick Buchli05Täby IS9.00
P15 200m31
Albert Söderqvist05Tullinge FF25.66
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Babu Badjie05Bromma IF24,70
David Hedlund Carlson05Bromma IF24.30
David Levegård05IF Rigor
Elias Bouloussaa05IFK Lidingö24.80
Elias Sadek05Gefle IF24.47
Filip Ekström05Bromma IF25,52
Håkon Aaberg05Hammarby IF
Jacob Nilsson05Spårvägens FK25.32
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK25.81
Leo Jordal05Huddinge AIS
Leonardo Garavini05IFK Lidingö28:04
Leopold Stavmark05IFK Tumba25,26
Linus Hasselkvist05Huddinge AIS
Lucas Törnström05Danderyds SK25,00
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Måns Cyrén05Gefle IF24.72
Marcus Eklund05Täby IS
Martin Wåglund-Rytter05Värmdö IF
Noah Busch05Danderyds SK27,50
Noel Ihlis05Värmdö IF
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Oskar Carlsson05Mälarö SOK
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Victor Johnson05Bromma IF27.91
Victor Törnström05Danderyds SK23,83
Vidar Lind05Hässelby SK25,21
Viktor Anheim05Täby IS26,29
William Brändeborn05Råby-Rekarne FIF25.35
P15 1000m11
Erik Norlén05Täby IS2.51.92
Filip Hansen05Nyköpings BIS3,15
Gustav Sandkvist05IF Triangeln
Hongjun Wang05Hellas FK
Leonardo Garavini05IFK Lidingö3:00:11
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Lucas Törnström05Danderyds SK3,02,00
Markus Andersson05Västerås FK2.55,45
Milian Hentschke05Tullinge FF2.58
Samuel Berhane05Hässelby SK2.53,48
Simon Bratt05IF Triangeln
P15 Häck 60m9
Adrian Siwek05Nyköpings BIS
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK9
Filip Ekström05Bromma IF8,16
Håkon Aaberg05Hammarby IF
Joel Enander05Täby IS8,44
Noel Ihlis05Värmdö IF
Thirachai Schröder05Gefle IF8.81
Viggo Stridh05Täby IS8:85
P15 Höjd13
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö1.62
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK1,65
Gustav Hellsten05Spårvägens FK1.56
Hongjun Wang05Hellas FK
Joel Enander05Täby IS1,85
Lucas Törnström05Danderyds SK
Martin Wåglund-Rytter05Värmdö IF
Mindor Bergler05Hässelby SK1,68
Noel Ihlis05Värmdö IF
Teodor Nyman05Hanvikens SK1,56
Thirachai Schröder05Gefle IF1,92
Viggo Stridh05Täby IS
P15 Stav13
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Babu Badjie05Bromma IF3,53
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK3,25
Erik Norlén05Täby IS3.20
Jakob Henningsohn05Hässelby SK2,88
Joel Enander05Täby IS3,45
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK
Leo Wickert05Hässelby SK
Lucas Törnström05Danderyds SK
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Thirachai Schröder05Gefle IF3,27
Victor Törnström05Danderyds SK
Viggo Stridh05Täby IS2,90
P15 Längd28
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö5.22
David Levegård05IF Rigor
Elias Sadek05Gefle IF5,38
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK5,46
Filip Ekström05Bromma IF
Gabriel Dag05Västerås FK
Hongjun Wang05Hellas FK
Joel Enander05Täby IS6,00
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK
Leo Jordal05Huddinge AIS
Leo Wickert05Hässelby SK
Leopold Stavmark05IFK Tumba
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Måns Cyrén05Gefle IF5,79
Marcus Eklund05Täby IS
Mindor Bergler05Hässelby SK5,88
Noel Ihlis05Värmdö IF
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Rome Löuke05Hammarby IF
Teodor Nyman05Hanvikens SK4,25
Thirachai Schröder05Gefle IF6,06
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Victor Johnson05Bromma IF440
Victor Törnström05Danderyds SK
Vidar Lind05Hässelby SK
Viggo Stridh05Täby IS5,25
William Brändeborn05Råby-Rekarne FIF5.27
P15 Tresteg16
Adam Söder05Gefle IF
Adrian Siwek05Nyköpings BIS
Babu Badjie05Bromma IF11,69
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK11,78
David Levegård05IF Rigor
Gabriel Dag05Västerås FK
Jacob Nilsson05Spårvägens FK11.52
Joel Enander05Täby IS12,68
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK
Marcus Eklund05Täby IS
Noel Ihlis05Värmdö IF
Teodor Nyman05Hanvikens SK10,51
Thirachai Schröder05Gefle IF13,37
Victor Johnson05Bromma IF10,09
Victor Törnström05Danderyds SK
Viggo Stridh05Täby IS10,95
P15 Kula15
Adam Söder05Gefle IF11,57
Adam Torbjörnsson05Hammarby IF7,38
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK10,28
Erik Ilison05Hammarby IF
Erik Larripa Taxell05Hässelby SK12,58
Fabian Mix05Täby IS15.18
Filip Ekström05Bromma IF
Jacob Nilsson05Spårvägens FK13.99
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK10,63
Leon Bodén05Motala AIF12,50
Niklas Lundahl05Väsby IK12,47
Rome Löuke05Hammarby IF
Victor Johnson05Bromma IF8.16
Vidar Lind05Hässelby SK
Viggo Stridh05Täby IS13,31
P15 Vikt7
Adam Torbjörnsson05Hammarby IF5.92
Erik Ilison05Hammarby IF
Fabian Mix05Täby IS14.45
Jacob Nilsson05Spårvägens FK15.87
Niklas Lundahl05Väsby IK16,46
Rome Löuke05Hammarby IF
Victor Johnson05Bromma IF
P14 60m33
Alex Wernersson06Bromma IF
Ali Diakite06Hanvikens SK8,56
Anton Höglund06Täby IS8,40
August Humeur06Spårvägens FK
Carl Bergmark06Hammarby IF
Elias Kapell06Hammarby IF7,99
Elliot Hultell06Hässelby SK
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK8,05
Emil Klockar06Huddinge AIS8,66
Enzo Öhman06Bromma IF
Erik Andersson06Spårvägens FK7,96
Filip Olsson06Bromma IF7,50
Gabriel Öhrner06Hammarby IF
Gustav Källström06Turebergs FK8.02
Hugo Theander06Boo IF
Joakim Rosengren06Värmdö IF8,29 s
Jonah Heldt06Hässelby SK9.20
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Kim Wingren06Bromma IF8,22
Leo Marcus06Huddinge AIS10,46
Ludvig Danielsson06Hanvikens SK8,57
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Mattias Nilsson06Hanvikens SK8,85
Morris Myhrström06Boo IF
Oliver Ericsson06Spårvägens FK7,68
Oliver Lindblom06Huddinge AIS8,89
Oskar Sterner06Täby IS8,80
Simon Johannesson06IFK Lidingö8,19
Tom Holmgren06Spårvägens FK
Victor Tjeder06Täby IS8,30
Vilmer Säll06Huddinge AIS
Weijun Wang06Hellas FK
Wilmer Klintorph Lidgren06Täby IS
P14 200m20
Alex Wernersson06Bromma IF
Alfred Berglind06Hammarby IF27,51
Ali Diakite06Hanvikens SK28,87
Aron Gullberg06Hammarby IF28,02
Arvid Wegler06Bromma IF
Enzo Öhman06Bromma IF
Erik Andersson06Spårvägens FK26,90
Filip Herre06Hammarby IF26,99
Filip Hessle06Turebergs FK
Gustav Källström06Turebergs FK26.59
Hugo Theander06Boo IF
Jack Holmberg06Danderyds SK
Joakim Rosengren06Värmdö IF
Kim Wingren06Bromma IF26,95
Morris Myhrström06Boo IF
Neo Hall06Hammarby IF27,00
Oskar Sterner06Täby IS28,99
Samuel Hillerström Stefansson06Täby IS
Simon Johannesson06IFK Lidingö27,64
Victor Tjeder06Täby IS26,69
P14 1000m24
Alex Wernersson06Bromma IF
Alexander Hägg06Hässelby SK3.00,23
Anton Petersson06Hässelby SK3.10,59
August Humeur06Spårvägens FK
Daniel Jerndorf06Hammarby IF3:10.37
Enzo Öhman06Bromma IF
Fabian Törnqvist06Turebergs FK3:23:19
Filip Hessle06Turebergs FK
Gustav Lübcke06Hellas FK
Hjalmar Witt06Bromma IF
Hugo Aronsson06Åkersberga SK
Hugo Ziegler06Huddinge AIS
Jacob Rappe06Turebergs FK
Jakob Bergström06Turebergs FK
Joakim Rosengren06Värmdö IF3,22,32
Karl Ottfalk06IFK Lidingö2.53,46
Lowe Barkvall06Turebergs FK3,11
Lukas Ståhl06Värmdö IF3,22
Max Österberg06Värmdö IF2.55
Neo Hall06Hammarby IF3,02
Victor Tjeder06Täby IS
Vilhelm Psilander06IFK Lidingö3,01
Vilmer Säll06Huddinge AIS
Weijun Wang06Hellas FK
P14 Häck 60m16
Arvid Wegler06Bromma IF
Carl Bergmark06Hammarby IF
Elias Kapell06Hammarby IF9,20
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK9,51
Emil Klockar06Huddinge AIS10,36
Filip Herre06Hammarby IF9,32
Filip Olsson06Bromma IF
Gustav Källström06Turebergs FK9.62
Gustav Lübcke06Hellas FK
Jacob Semb-Josefson06Turebergs FK
Joakim Rosengren06Värmdö IF10,98
John Bäck06Turebergs FK9,87
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Oliver Ericsson06Spårvägens FK9,20
Oskar Sterner06Täby IS10,90
Vidar Pege06Spårvägens FK10,55
P14 Höjd21
Anton Höglund06Täby IS154
Carl Bergmark06Hammarby IF
Elias Kapell06Hammarby IF
Enzo Öhman06Bromma IF
Filip Herre06Hammarby IF1,55
Gabriel Öhrner06Hammarby IF1,40
Gustav Källström06Turebergs FK1.66
Hugo Aronsson06Åkersberga SK1,60
Joakim Rosengren06Värmdö IF142
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Kim Wingren06Bromma IF1,60
Ludvig Danielsson06Hanvikens SK1,48
Lukas Ståhl06Värmdö IF1,46
Neo Hall06Hammarby IF1,55
Oliver Ericsson06Spårvägens FK1,75
Oliver Lindblom06Huddinge AIS1,43
Oliver Sandberg06Huddinge AIS1,43
Oskar Sterner06Täby IS1,45
Victor Tjeder06Täby IS1,60
Vidar Pege06Spårvägens FK1,38
Wilmer Klintorph Lidgren06Täby IS
P14 Stav14
Alfred Berglind06Hammarby IF2,63
Aron Gullberg06Hammarby IF2,55
Arvid Wegler06Bromma IF
Carl Bergmark06Hammarby IF
Elliot Hultell06Hässelby SK
Enzo Öhman06Bromma IF
Gabriel Öhrner06Hammarby IF2,40
Gustav Källström06Turebergs FK
Henrik Avebäck06Hellas FK
Jacob Semb-Josefson06Turebergs FK3,23
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Oliver Sandberg06Huddinge AIS3,00
Oskar Sterner06Täby IS1,40
William Strandberg06Hanvikens SK2,36
P14 Längd35
Alex Wernersson06Bromma IF
Alexander Sunell06Hässelby SK4.10
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS
Alfred Berglind06Hammarby IF4,87
Ali Diakite06Hanvikens SK4,42
Aron Gullberg06Hammarby IF4,77
Arvid Wegler06Bromma IF
Elias Kapell06Hammarby IF5,22
Elliot Hultell06Hässelby SK
Emil Klockar06Huddinge AIS4,49
Enzo Öhman06Bromma IF
Erik Andersson06Spårvägens FK4,78
Erik Johannesson06IFK Lidingö4,24
Filip Herre06Hammarby IF5,01
Filip Olsson06Bromma IF6,09
Gabriel Öhrner06Hammarby IF
Gustav Källström06Turebergs FK
Gustav Lübcke06Hellas FK
Hjalmar Witt06Bromma IF
Hugo Theander06Boo IF
Jacob Semb-Josefson06Turebergs FK
Joakim Rosengren06Värmdö IF4,16
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Kim Wingren06Bromma IF5,03
Mattias Nilsson06Hanvikens SK4,77
Oliver Ericsson06Spårvägens FK5,98
Oliver Lindblom06Huddinge AIS
Oskar Sterner06Täby IS4,39
Simon Johannesson06IFK Lidingö4,33
Tom Holmgren06Spårvägens FK
Victor Tjeder06Täby IS5,08
Vidar Pege06Spårvägens FK4,82
Weijun Wang06Hellas FK
William Strandberg06Hanvikens SK3,34
Wilmer Fjellestad06Spårvägens FK
P14 Tresteg13
Felix Holmqvist06Hanvikens SK
Filip Olsson06Bromma IF11,99
Gustav Källström06Turebergs FK
Hjalmar Witt06Bromma IF
Jonathan Edberg06Turebergs FK
Kim Wingren06Bromma IF11,39
Oliver Ericsson06Spårvägens FK11,92
Oliver Lindblom06Huddinge AIS
Oskar Sterner06Täby IS8,73
Ville Rennemark06Hanvikens SK
William Strandberg06Hanvikens SK
Wilmer Fjellestad06Spårvägens FK
Wilmer Klintorph Lidgren06Täby IS
P14 Kula18
Alex Wernersson06Bromma IF
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS4,90
Elias Kapell06Hammarby IF
Elliot Hultell06Hässelby SK
Emil Klockar06Huddinge AIS9,57
Enzo Öhman06Bromma IF
Hugo Aronsson06Åkersberga SK8,28
Jacob Rappe06Turebergs FK9.84
Joakim Rosengren06Värmdö IF7,16
Jonah Heldt06Hässelby SK
Leo Marcus06Huddinge AIS
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Mattias Nilsson06Hanvikens SK9,07
Oliver Sandberg06Huddinge AIS9,09
Oskar Sterner06Täby IS
Victor Tjeder06Täby IS9,15
Weijun Wang06Hellas FK
Wilmer Fjellestad06Spårvägens FK
P14 Vikt7
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS5,96
Alfred Berglind06Hammarby IF9,27
Emil Klockar06Huddinge AIS9,31
Jacob Rappe06Turebergs FK9.00
Leo Marcus06Huddinge AIS
Oliver Sandberg06Huddinge AIS11,56
Oskar Sterner06Täby IS
P13 60m38
Adrian Kyllington07Sundbybergs IK8,02
Albin Möller07Turebergs FK8.83
Alexander Mickelson07Turebergs FK8,08
Alexander Sand07Tullinge FF9.20
Anton Roslund07Hammarby IF8,32
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK
David Berglund07AIK Friidrott
Dennis Binay07Huddinge AIS
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS9,69
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Elliot Lindqvist07Hammarby IF
Erik Håkansson07Turebergs FK9,41
Erik Wallnäs07AIK Friidrott8,55
Filip Derezinski07IF Triangeln9,49
Filip Wallnäs07AIK Friidrott9,20
Gustav Snis07Turebergs FK9,03
Hannes Johansson07Hammarby IF8,67
Jacob Rune07Täby IS8.23
Joar Eriksson07Turebergs FK8.34
Jonathan Lyktberg07Bromma IF8,52
Karl Thilers07Turebergs FK8.53
Liam Dovander07Turebergs FK9,17
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Ludvig Ellgren07Turebergs FK9.20
Ludwig Winnhed07Boo IF
Matteus Edetoft07Danderyds SK08:80
Noah Holmlund07Hammarby IF9,06
Quincey Hackett07Hammarby IF9,20
Simon Lindström07Turebergs FK8,64
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Theo Wiklund07Hammarby IF
Theodor Yngström07Mälarö SOK8,37
Valter Åsberg07Huddinge AIS8.89
Victor Gil07Hanvikens SK8,21
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Vilmer Karlsson07Hammarby IF8.21
P13 200m36
Adrian Kyllington07Sundbybergs IK25,74
Alexander Mickelson07Turebergs FK26,29
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK
Charlie Liljegren07IFK Lidingö
David Berglund07AIK Friidrott28,45
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Edvin Huss07Turebergs FK
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Elliot Lindqvist07Hammarby IF
Erik Håkansson07Turebergs FK31,50
Erik Herre07Hammarby IF
Erik Wallnäs07AIK Friidrott
Filip Derezinski07IF Triangeln34,20
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Jacob Rune07Täby IS
Jakob Lennermark07Turebergs FK28,57
Joar Eriksson07Turebergs FK28.11
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Karl Thilers07Turebergs FK29.72
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK29:64
Noah Holmlund07Hammarby IF
Oliver Persson07Danderyds SK28,77
Philip Persson07Danderyds SK29,75
Quincey Hackett07Hammarby IF30,35
Simon Henjeby07Hanvikens SK
Simon Lindström07Turebergs FK27,73
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Theodor Yngström07Mälarö SOK28,20
Valter Åsberg07Huddinge AIS
Victor Gil07Hanvikens SK
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Vilgot Treskog07Täby IS
Vilmer Karlsson07Hammarby IF28
P13 800m17
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Alexander Sand07Tullinge FF2,43.02
Christoffer Bélec07Hammarby IF
Elliot Borgedahl07Hässelby SK2.23,37
Filip Derezinski07IF Triangeln2,58,12
Iker García Lundström07Turebergs FK2:32.17
Jakob Lennermark07Turebergs FK2.33,05
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Leo Papinski07Täby IS2.27,72
Matteus Edetoft07Danderyds SK2:34
Oliver Sörman07Hässelby SK2.36.63
Philip Persson07Danderyds SK2.31,37
Sam Lundin07Spårvägens FK
Simon Berhane07Hässelby SK2.30,79
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Vilhelm Lood Falgén07Turebergs FK2.31
Vilmer Karlsson07Hammarby IF2.25
P13 Häck 60m20
Anton Hellgren07Vallentuna FK11,50
Anton Roslund07Hammarby IF9,96
David Berglund07AIK Friidrott10,20
Elliot Lindqvist07Hammarby IF
Erik Håkansson07Turebergs FK11,85
Filip Derezinski07IF Triangeln12,01
Hannes Berg07Vallentuna FK10,15
Hannes Johansson07Hammarby IF10,40
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Jacob Rune07Täby IS9.55
Jakob Lennermark07Turebergs FK11.08
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Kevin Sjöström07IFK Märsta
Love Rabnor07Huddinge AIS
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Simon Lindström07Turebergs FK9,80
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Vilgot Treskog07Täby IS
Vincent Am07IFK Lidingö
Wilhelm Grahm07Bromma IF
P13 Höjd27
Albin Möller07Turebergs FK1,36
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Alexander Mickelson07Turebergs FK1,40
Anton Roslund07Hammarby IF1,57
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK
Christoffer Bélec07Hammarby IF
David Berglund07AIK Friidrott1,50
Dennis Binay07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS1,35
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Elliot Lindqvist07Hammarby IF
Erik Håkansson07Turebergs FK1,35
Erik Herre07Hammarby IF1,48
Erik Wallnäs07AIK Friidrott1,42
Filip Derezinski07IF Triangeln1,28
Filip Wallnäs07AIK Friidrott1,38
Gustav Snis07Turebergs FK1,43
Hannes Johansson07Hammarby IF1,45
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Karl Thilers07Turebergs FK1.40
Liam Dovander07Turebergs FK1,45
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Ludvig Sundström07Turebergs FK1,25
Simon Lindström07Turebergs FK1,53
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Valter Åsberg07Huddinge AIS1,36
P13 Stav23
Adam Ekström07Hässelby SK
Alexander Mickelson07Turebergs FK2,90
Christoffer Bélec07Hammarby IF
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK1,78
Hannes Johansson07Hammarby IF
Hugo Danielsson07Hässelby SK
Hugo Skymne07Hässelby SK
Irving Lind07Hässelby SK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Kevin Sjöström07IFK Märsta
Levi Back08Turebergs FK2,92
Love Rabnor07Huddinge AIS
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Oliver Åkerberg07Hässelby SK
Philip Persson07Danderyds SK1,98
Quincey Hackett07Hammarby IF2,61
Simon Lindström07Turebergs FK2,70
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Wilhelm Grahm07Bromma IF
P13 Längd42
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Alexander Mickelson07Turebergs FK5,26
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Anton Roslund07Hammarby IF5,41
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK
Berk Erdal07Tullinge FF
David Berglund07AIK Friidrott5,14
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Edvin Huss07Turebergs FK
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS4,23
Elias Skogberg07Spårvägens FK
Erik Håkansson07Turebergs FK4,10
Erik Wallnäs07AIK Friidrott4,63
Filip Derezinski07IF Triangeln3,82
Filip Wallnäs07AIK Friidrott4,35
Hannes Berg07Vallentuna FK4,83
Hannes Johansson07Hammarby IF4,93
Irving Lind07Hässelby SK
Jacob Rune07Täby IS
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Love Rabnor07Huddinge AIS3,67
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Ludvig Ellgren07Turebergs FK
Ludvig Hoel Hermansson07Hässelby SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK4:63
Melvin Lindahl07Sundbybergs IK
Nils Bergman07Hässelby SK
Noah Holmlund07Hammarby IF4,22
Oliver Åkerberg07Hässelby SK
Quincey Hackett07Hammarby IF4,36
Simon Henjeby07Hanvikens SK
Simon Lindström07Turebergs FK5,09
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Theodor Yngström07Mälarö SOK4,67
Truls Grahm07Bromma IF
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Vilgot Treskog07Täby IS
Vilmer Karlsson07Hammarby IF5.39
Vincent Am07IFK Lidingö
Wilhelm Grahm07Bromma IF
P13 Tresteg21
Albin Möller07Turebergs FK
Alexander Mickelson07Turebergs FK10,58
Anton Roslund07Hammarby IF10,28
David Berglund07AIK Friidrott
Dennis Binay07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS8,58
Erik Håkansson07Turebergs FK9,29
Filip Derezinski07IF Triangeln8,23
Gustav Snis07Turebergs FK
Hannes Johansson07Hammarby IF
Hannes Rehbinder07Hellas FK
Jacob Rune07Täby IS
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Leo Papinski07Täby IS
Liam Dovander07Turebergs FK9,49
Ludvig Ellgren07Turebergs FK
Ludwig Winnhed07Boo IF
Simon Lindström07Turebergs FK10,45
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Valter Åsberg07Huddinge AIS8,41
Victor Gil07Hanvikens SK
P13 Kula31
Adrian Kyllington07Sundbybergs IK9,64
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Alexander Mickelson07Turebergs FK10,65
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Anton Hellgren07Vallentuna FK6,57
Axel Neovius07Mälarhöjdens IK
Christoffer Bélec07Hammarby IF
David Berglund07AIK Friidrott10,25
Edvin Hansen Tydén07Turebergs FK
Edvin Huss07Turebergs FK
Egil Hänström07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS6,98
Erik Wallnäs07AIK Friidrott9,83
Filip Derezinski07IF Triangeln10,46
Filip Wallnäs07AIK Friidrott9,48
Hugo Skymne07Hässelby SK
Irving Lind07Hässelby SK
Jonathan Lyktberg07Bromma IF
Karl Thilers07Turebergs FK9.21
Kevin Sjöström07IFK Märsta
Ludvig Ellgren07Turebergs FK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Morris All07Täby IS8,88
Quincey Hackett07Hammarby IF8,15
Theo Tinaeus07Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta07Mälarhöjdens IK
Theodor Yngström07Mälarö SOK8,23
Victor Gil07Hanvikens SK9,12
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Vilgot Treskog07Täby IS
Vincent Am07IFK Lidingö
P12 60m44
Alex Ejendal08IFK Lidingö9.36
Alexander Granqvist08Huddinge AIS9,16
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Alvin Richtnér08Huddinge AIS
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Anton Johansson08Hammarby IF9.68
August Kainelainen08Spårvägens FK
Axel Arenander08Täby IS
Axel Victorin08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF9.03
Charlie Amos08Danderyds SK
David Bengtsson08Hammarby IF
Demba Conta08Hammarby IF
Elis Averbo08Mälarö SOK
Emil Ahlepil08Hanvikens SK
Emil Sundberg08Väsby IK
Emil Svensson08Turebergs FK
Emmanuel Eneh08Mälarhöjdens IK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Henry Wiberg08Mälarhöjdens IK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK9,55
Martin Bergström08Turebergs FK9.71
Moltas Wendel08Bromma IF
Noel Viberg08Huddinge AIS9.38
Olle Malmborg08Täby IS
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Oskar Thews08Bromma IF
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Hurtig08Hanvikens SK
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS9,78
Theo Pantzar08Huddinge AIS8.66
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Tim Karmteg08Hammarby IF9,42
Valle Renkse08Huddinge AIS10,26
Vilgot Didrikson08Bromma IF
William Strömberg08Turebergs FK9,16
P12 200m35
Alex Ejendal08IFK Lidingö
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Andreas Ålund08Hanvikens SK
August Kainelainen08Spårvägens FK
Axel Arenander08Täby IS
Axel Victorin08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF29.80
Charlie Amos08Danderyds SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK30.75
Emil Sundberg08Väsby IK
Emil Svensson08Turebergs FK
Emmanuel Eneh08Mälarhöjdens IK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK31,86
Martin Bergström08Turebergs FK
Noel Viberg08Huddinge AIS
Olle Tallroth08Hellas FK
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Oskar Thews08Bromma IF
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Ricky Wahlberg08Hammarby IF31,10
Ruben Hart08IFK Lidingö
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Hurtig08Hanvikens SK
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS36,0
Theo Pantzar08Huddinge AIS
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Tim Karmteg08Hammarby IF
Vilgot Didrikson08Bromma IF31,12
P12 600m24
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Anton Johansson08Hammarby IF2:00.10
Axel Öhrner08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Costin Morariu08Mälarhöjdens IK
David Bengtsson08Hammarby IF
Demba Conta08Hammarby IF
Emil Ahlepil08Hanvikens SK
Emil Sundberg08Väsby IK
Emmanuel Eneh08Mälarhöjdens IK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Levi Back08Turebergs FK1.54,86
Marcus Björklund08Hanvikens SK
Martin Bergström08Turebergs FK1:58,33
Oskar Thews08Bromma IF
Rami Fakhreddine08Hässelby SK1.48.14
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.51.13
Sebastian Simon08Hammarby IF
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Tim Karmteg08Hammarby IF1.52,56
Vilgot Didrikson08Bromma IF1,53,20
P12 Häck 60m23
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF11.13
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK11.2
Emil Svensson08Turebergs FK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Ålund08Hanvikens SK
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK11,49
Noel Viberg08Huddinge AIS
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Oskar Thews08Bromma IF
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Tim Karmteg08Hammarby IF11,45
Vilgot Didrikson08Bromma IF
William Strömberg08Turebergs FK
P12 Höjd30
Albin Wolgast08Hammarby IF1,27
Alexander Granqvist08Huddinge AIS1,40
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Axel Öhrner08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF1.28
Charlie Lind08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK1,46
Emil Svensson08Turebergs FK
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK1,25
Lowe Eriksson08Vallentuna FK134
Martin Bergström08Turebergs FK
Noel Viberg08Huddinge AIS1.13
Olle Tallroth08Hellas FK
Oskar Thews08Bromma IF
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.28
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Ruben Hart08IFK Lidingö
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Hurtig08Hanvikens SK
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS1,17
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Valle Renkse08Huddinge AIS
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Vilgot Didrikson08Bromma IF1,36
Vincent Huselius08Hammarby IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF
P12 Längd38
Albin Wolgast08Hammarby IF
Alex Ejendal08IFK Lidingö
Alexander Granqvist08Huddinge AIS4,16
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Andreas Ålund08Hanvikens SK
August Kainelainen08Spårvägens FK
Axel Arenander08Täby IS
Axel Victorin08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF4.50
Charlie Lind08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK4,05
Emil Sundberg08Väsby IK
Emil Svensson08Turebergs FK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Isak Ålund08Hanvikens SK
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK3,99
Martin Bergström08Turebergs FK
Noel Viberg08Huddinge AIS3.68
Olle Tallroth08Hellas FK
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Oskar Thews08Bromma IF
Rami Fakhreddine08Hässelby SK
Rasmus Berglund08Huddinge AIS4.28
Ruben Hart08IFK Lidingö
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS3,87
Theo Pantzar08Huddinge AIS4.21
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Tim Karmteg08Hammarby IF4,11
Valle Renkse08Huddinge AIS
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Vilgot Didrikson08Bromma IF
William Strömberg08Turebergs FK4.18
P12 Tresteg34
Albin Wolgast08Hammarby IF
Alex Ejendal08IFK Lidingö
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Alvin Richtnér08Huddinge AIS
Anton Johansson08Hammarby IF
Axel Victorin08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF8.49
David Bengtsson08Hammarby IF
Demba Conta08Hammarby IF
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK7,59
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Henry Wiberg08Mälarhöjdens IK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
Joar Stange08Huddinge AIS
Joel Åkerborg08Mälarhöjdens IK
Levi Back08Turebergs FK
Martin Bergström08Turebergs FK
Olle Malmborg08Täby IS
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Oskar Halfwordson08Bromma IF8,51
Oskar Thews08Bromma IF
Rasmus Berglund08Huddinge AIS
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS7.10
Theo Pantzar08Huddinge AIS
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Tim Gabrielson08IFK Lidingö
Tim Karmteg08Hammarby IF
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Vilgot Didrikson08Bromma IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF
P12 Kula34
Albin Wolgast08Hammarby IF6,61
Alexander Granqvist08Huddinge AIS7,53
Alexander Thomasson08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Axel Öhrner08Hammarby IF
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF7.31
Charlie Lind08Hanvikens SK
Demba Conta08Hammarby IF
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK8,75
Emil Ahlepil08Hanvikens SK
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Felix Camarstrand08Hammarby IF
Henry Wiberg08Mälarhöjdens IK
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Ivan Rutherhagen08Mälarhöjdens IK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Levi Back08Turebergs FK7,56
Marcus Björklund08Hanvikens SK
Martin Bergström08Turebergs FK
Moltas Wendel08Bromma IF
Noah Karlsson Hjortborg08KFUM Örebro9.02
Olle Malmborg08Täby IS
Oskar Thews08Bromma IF
Otto Sandklo08IFK Lidingö
Rasmus Berglund08Huddinge AIS7.47
Sebastian Simon08Hammarby IF
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS5.76
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Vilgot Didrikson08Bromma IF
Vilgot Nordin08IFK Lidingö
Vincent Huselius08Hammarby IF
William Strömberg08Turebergs FK8.46
Wilmer Davidgård08Bromma IF
K 60m28
Alicia Karell01Spårvägens FK
Alva Sundin01Täby IS
Alyssa Green93USA9.26
Anna Back Nilsson02Leksands FIK8,29
Anna Björkstedt78Spårvägens FK
Annina Stens99Spårvägens FK
Celina Reichardt99Spårvägens FK
Disa Chin Nygårds02Mälarhöjdens IK
Ebba Jernmark-Burrows00Hälle IF
Elisabeth Hvalgren02IFK Lidingö
Elise Legzdins02Mälarhöjdens IK
Ella Hagman02Huddinge AIS
Ellen Olsson97Wärnamo SK
Emilia Sjöstrand02AIK Friidrott
Freja Avebäck95Malmö AI
Helen Hermundstad73Spårvägens FK8:27
Jenny Åkervall72Spårvägens FK8.61
Jessica Covington86USA9
Josefin Wikfeldt02Mälarhöjdens IK
Josefin M Möller99Gefle IF
Kajsa Eriksson00Huddinge AIS
Leticia Buchli02Täby IS
Linda Eriksson00Huddinge AIS
Linda Tham85Spårvägens FK8.69
Ma Sekina Sanvictores97USA
Molly Freeman02Hammarby IF
Sarah Karlsson01Huddinge AIS
Tuva Lindqvist02Finspångs AIK7,99
K 400m11
Anna Eronn74Linköpings GIF
Astrid Atle00Hammarby IF
Cecilia Nybleus02Bromma IF58.98
Emma Bodin02Gefle IF
Gunnel Tolfes58Turebergs FK70,98
Jenny Åkervall72Spårvägens FK62.61
Jonna Claesson00Stora Skedvi IK58.59
Maja Åskag02Råby-Rekarne FIF
Melina Mancuso01Västerås FK61,02
Melissa Andersson02IFK Umeå64,48
Tuvalisa Rosenquist02Tjalve IF Norrköping
K 800m13
Alina Vuokila02IFK Lidingö
Astrid Atle00Hammarby IF2.30,00
Betti Lukic74Västerås FK
Carey Ledee97USA
Elsa Palmgren03Sundsvalls FI
Emilia Kjellgren02IFK Umeå2.28
Filippa Ramberg97Hammarby IF2.17,23
Greta Graziani94Täby IS2,12
Izabella Lukic03Västerås FK2.32,02
Julia Richards Nilsson02Hammarby IF
Nora Siltberg Almlöf99Hammarby IF2,27
Susanna Nilsson93Löparnas Vänner IF2.30
Ylva Garvén04Visby IF Gute FIK
K 3000m2
Alina Vuokila02IFK Lidingö
Carmen Deleito90IF Mantra Sport
K Häck 60m14
Alva von Gerber00Huddinge AIS9,22
Anna Back Nilsson02Leksands FIK9,61
Beatrice Lantz97IFK Växjö
Cecilia Nybleus02Bromma IF
Clara Billing02Turebergs FK9,12
Elwira Ripsweden02Huddinge AIS9.04
Emilia Stenström97Huddinge AIS
Emma Tuvesson91Spårvägens FK8,40
Helena Kolte98Täby IS9.20
Josefine Sandelius94Hammarby IF8,83
Kajsa Engblom01Huddinge AIS9,21
Leticia Buchli02Täby IS
Levina Ahlgren98Upsala IF
Maria Södergren98Täby IS8,87
K Höjd8
Ebba Melin02Katrineholms SK
Emilia Stenström97Huddinge AIS
Emma Bodin02Gefle IF
Kajsa Engblom01Huddinge AIS1,72
Karin Boestad99IFK Lidingö
Lina Löfqvist93Ullevi FK167
Linda Skantze95IFK Lidingö
Vendela Einberg02Huddinge AIS1,63
K Stav9
Clara Billing02Turebergs FK3,36
Emelie Forsberg02Huddinge AIS3,22
Frida Thornander02Upsala IF
Johanna Hellman99IFK Lidingö3.13
Sara Winberg04Täby IS
Selma Nilsson01Hammarby IF3.10
Sophia Omar87IFK Lidingö273
Tilde Tofft00Spårvägens FK
Ylva Björnsjö02Huddinge AIS2,80
K Längd21
Aina Griksaite94Spårvägens FK6,10
Amanda Möller00Hässelby SK
Annina Stens99Spårvägens FK
Beatrice Lantz97IFK Växjö
Celina Reichardt99Spårvägens FK