Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda MAIK-indoor
Antal starter / Total entries: 102 Printed: 2020-01-18 21:47
Antal individer / Total persons: 43
 
M 60m 2
Johan Hed 80 Mölndals AIK
Robin Noping 96 Sävedalens AIK
 
M 800m 0
 
M Stav 0
 
P17 60m 1
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 7,57
 
P17 400m 0
 
P17 1500m 2
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4:19.73
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P17 Häck 60m 1
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK P19 U.T
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 14,86
 
P17 Vikt 0
 
P15 60m 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 8,65
David Levegård 05 IF Rigor
 
P15 200m 1
David Levegård 05 IF Rigor
 
P15 1000m 0
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 1
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 1,55
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 4,76
David Levegård 05 IF Rigor
 
P15 Tresteg 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF -
David Levegård 05 IF Rigor
 
P15 Kula 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P15 Vikt 3
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 60m 0
 
P14 200m 0
 
P14 1000m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Längd 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 1
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
 
P13 60m 0
 
P13 200m 0
 
P13 800m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
 
P12 200m 3
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 29.39
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
 
P12 600m 3
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 1.50.86
Max Berggren 08 Mölndals AIK
 
P12 Höjd 2
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
 
P12 Längd 1
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
 
P12 Kula 1
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
 
P11 60m 2
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P11 600m 0
 
P11 Höjd 2
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P11 Längd 2
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P11 Kula 2
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
 
P10 60m 1
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
 
P10 600m 0
 
P10 Längd 1
Alexander Tinnerholm 10 Mölndals AIK
 
P10 Kula 0
 
K 60m 0
 
K 800m 0
 
K Stav 2
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F17 60m 2
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF 7,94
Saga Plessen 04 KA 2 IF
 
F17 400m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 60m 1
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.66
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 2
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.35
 
F17 Tresteg 2
Saga Plessen 04 KA 2 IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11.13
 
F17 Kula 1
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.46
 
F17 Vikt 4
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11.87
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
 
F15 60m 0
 
F15 200m 1
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F15 1000m 1
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 1
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F15 Vikt 2
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
 
F14 60m 2
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 8,81
 
F14 200m 2
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF
 
F14 1000m 1
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
 
F14 Häck 60m 2
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 10,94
 
F14 Höjd 0
 
F14 Längd 2
Enya Johannisson 06 KA 2 IF
Freja Strenius 06 KA 2 IF 4,50
 
F14 Tresteg 1
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 1
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
 
F13 200m 0
 
F13 800m 0
 
F13 Häck 60m 1
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
 
F13 Höjd 1
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 124
 
F13 Längd 2
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3,94
 
F13 Tresteg 0
 
F13 Kula 1
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 11,17
 
F12 60m 4
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 200m 2
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
 
F12 600m 0
 
F12 Höjd 2
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 Längd 4
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F12 Kula 3
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
 
F11 60m 2
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor
 
F11 600m 0
 
F11 Höjd 1
Ella Gross 09 Mölndals AIK
 
F11 Längd 2
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Thea Sundler 09 IF Rigor
 
F11 Kula 1
Ella Gross 09 Mölndals AIK
 
F10 60m 1
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 9.86
 
F10 600m 1
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 2.29
 
F10 Längd 1
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 3.58
 
F10 Kula 1
Tilda Nilsson 10 IF Rigor 4.39
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248