Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Persspelen
Antal starter / Total entries: 881 Printed: 2020-08-04 02:10
Antal individer / Total persons: 314
 
P12 60m 14
Anton Berggård 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Einar Frank 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville 9.10
Johannes Aspman 08 IF Kville 8,93
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott 8,82
Morris Säker 08 Majornas IK 10,01
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK 9,84
Axel Ohlsson 08 Bohus IF 9.50
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF 11.61
 
P12 200m 15
Einar Frank 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 28.67
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 30,60
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK 37,05
 
P12 600m 8
Adam Ellison 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville 30.00
Simon Rydén 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK 1,58,92
Anton Schöön 08 Mölndals AIK 2.18.39
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Max Berggren 08 Mölndals AIK 2.09.84
 
P12 Höjd 12
Alfred Robertsson 08 IF Kville 1.15
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Einar Frank 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK 115
Jacob Falsig 08 Mölndals AIK 120
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK 1.10
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 148
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK 1,25
Johan Helin 08 Bohus IF 124 cm
 
P12 Längd 20
Adam Ellison 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville 3.96
Lotus Berglund 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville 4.01
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott 3,64
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK 3,23
Morris Säker 08 Majornas IK 3,59
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK 4,80
Julian Lukebani 08 Mölndals AIK 3,28
Linus Weihard 08 Mölndals AIK 3,98m
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK 3.18
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 4,48
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK 3,67
Johan Helin 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF 2.95
 
P12 Kula 15
Adam Ellison 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Einar Frank 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville 7,35
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville 6.95
Alvin Brandqvist 08 Majornas IK 5,13
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK 5.53
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK 5.86
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 7,51
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF 6.11
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Johan Helin 08 Bohus IF 7.10 m
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF 4.55
 
P11 60m 17
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.16
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,05
Erik Wennergren 09 IF Kville
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
John-John Ludvigsson 09 IF Kville
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville 9.28
Per Josefsson 09 IF Kville 9.81
Aston Södling 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK 9,64
Noa Jarledal 09 Majornas IK 9,88
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK 9,31
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK 9,68
Claudio Joao Kåmark 09 Örgryte IS
Gabriel Andreasson. 09 Örgryte IS
John Lagergren 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
Alfred Tersing 09 Trollhättan FIK 10,18
 
P11 200m 18
Noel Johansson 09 Hälle IF
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Erik Wennergren 09 IF Kville
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
John-John Ludvigsson 09 IF Kville
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville 31.9
Per Josefsson 09 IF Kville x
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Aston Södling 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK 32,52
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK 33,74
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
 
P11 600m 4
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 2,26
John Lagergren 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
 
P11 Höjd 3
César Skoglund 09 IFK Göteborg 132
Noah Varkey 09 IF Kville 1.28
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK 1,24
 
P11 Längd 18
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,30
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
John-John Ludvigsson 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 3.61
Per Josefsson 09 IF Kville 3.23
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott 3,73
Melker Samor 09 Lerum Friidrott 3,49
Frans Bernström Printz 09 Majornas IK 1,73
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK 3,60
Noa Jarledal 09 Majornas IK 3,60
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK 3,81
Alvin Nettus 09 Ullevi FK
Justin Harwood 09 Ullevi FK
Max Johansson 09 Ullevi FK
Rasmus Carlberg 09 Ullevi FK
Claudio Joao Kåmark 09 Örgryte IS
Alfred Tersing 09 Trollhättan FIK 3,35
 
P11 Kula 12
César Skoglund 09 IFK Göteborg 8.13
Bo Torstensson 09 IF Kville 7.11
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Erik Wennergren 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott 5,07
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott 5,30
Melker Samor 09 Lerum Friidrott 8,02
Aston Södling 09 Majornas IK
Frans Bernström Printz 09 Majornas IK
Olle Fohlin 09 Majornas IK 6,64
Gabriel Andreasson. 09 Örgryte IS
Alfred Tersing 09 Trollhättan FIK 6,33
 
P10 60m 18
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 9,67
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Eman Husovic 10 IF Kville
Harry Carlsson 10 IF Kville 10:45
Joel De Masi Esaiasson 10 IF Kville 10,79
Joel Morén 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville 9,93
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
Ville Suomela 10 IF Kville 13,23
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK 11,31
Tage Strandler 10 Majornas IK 11,24
Erik Lövgren 10 Mölndals AIK 10.19
Filip Stamborg 10 Mölndals AIK
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK 9.47
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK 10.60
Svante Fernström 10 Mölndals AIK 9.34
Wilmer Karlsson 10 Mölndals AIK 10.64
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 9,85
 
P10 200m 20
Harry Carlsson 10 IF Kville x
Joel De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
Ville Suomela 10 IF Kville 46,49
Cobie Moran 10 Lerum Friidrott
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott
Teodor Sjölund 10 Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott
Adam Hadad 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
Erik Lövgren 10 Mölndals AIK
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Oscar Blomqvist 10 Mölndals AIK
Svante Fernström 10 Mölndals AIK
Wilmer Karlsson 10 Mölndals AIK
 
P10 600m 4
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 2,04,95
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK 2,25,05
 
P10 Höjd 9
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg
Harry Carlsson 10 IF Kville 1,10
Måns Eliasson 10 IF Kville
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
William Wulfsberg 10 IF Kville
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK 1,03
Espen Robinson 10 Mölndals AIK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 1,17
 
P10 Längd 20
Max Rongård Juhnke 10 IFK Göteborg 3,62
Victor Barck Dahlberg 10 IFK Göteborg
Harry Carlsson 10 IF Kville 3,45
Joel De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville 3,37
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
Ville Suomela 10 IF Kville 2,30
William Wulfsberg 10 IF Kville
Cobie Moran 10 Lerum Friidrott 2,85
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott 2,83
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott 3,91
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott 3,3
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott 3,01
Teodor Sjölund 10 Lerum Friidrott 3,3
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott 3,07
Adam Hadad 10 Majornas IK 3,01
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK 2,58
Maximus Dolderer 10 Mölndals AIK 3,83
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 3,55
 
P10 Kula 15
Joel De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Theo Weirig Fransson 10 IF Kville
Ville Suomela 10 IF Kville
William Wulfsberg 10 IF Kville
Cobie Moran 10 Lerum Friidrott 5,39
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott 4,28
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott 6,25
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott 6,4
Oscar Wärn 10 Lerum Friidrott 5,7
Teodor Sjölund 10 Lerum Friidrott 5,13
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott 4,76
Adam Hadad 10 Majornas IK 5,21
Nilas Ridderstedt 10 Majornas IK 3,82
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 5,49
 
P9 60m 8
Carl Fant 11 IF Kville
David Narella 11 IF Kville
Gustav Ruotsi 11 IF Kville
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Olle Gårdsby 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville 10,67
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK 10,47
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF 11,23
 
P9 200m 18
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK Har inget
Carl Fant 11 IF Kville
Gustav Ruotsi 11 IF Kville
Hugo Hermond 11 IF Kville
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Olle Gårdsby 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville
Albin Rosenberg 11 Lerum Friidrott
Bertil Lindell 11 Lerum Friidrott
Elliot Frew 11 Lerum Friidrott
Nick Alguren 11 Lerum Friidrott
Nils Ryttberg 11 Lerum Friidrott
Olle Aleborg Berglund 11 Lerum Friidrott
Viggo Winter 11 Lerum Friidrott
Viktor Gradin 11 Lerum Friidrott
Viktor Samor 11 Lerum Friidrott
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF
 
P9 600m 3
Hugo Hermond 11 IF Kville 2,33
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF
 
P9 Höjd 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK 0,98
David Narella 11 IF Kville
Hugo Hermond 11 IF Kville 0.98
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK 1,01
 
P9 Längd 8
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK 3,37
Carl Fant 11 IF Kville
David Narella 11 IF Kville
Hugo Hermond 11 IF Kville 3.00
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville
Olle Gårdsby 11 IF Kville
Sixten Svanberg 11 IF Kville 2.70
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF 3,00
 
P9 Kula 15
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK 2,90
Carl Fant 11 IF Kville
David Narella 11 IF Kville
Gustav Ruotsi 11 IF Kville
Olle Gårdsby 11 IF Kville
Albin Rosenberg 11 Lerum Friidrott
Bertil Lindell 11 Lerum Friidrott 2,97
Elliot Frew 11 Lerum Friidrott 2,21
Nick Alguren 11 Lerum Friidrott 5,19
Nils Ryttberg 11 Lerum Friidrott 4,72
Olle Aleborg Berglund 11 Lerum Friidrott
Viggo Winter 11 Lerum Friidrott
Viktor Gradin 11 Lerum Friidrott 3,80
Viktor Samor 11 Lerum Friidrott 4,89
Wilson Algebäck 11 Varbergs GIF 3,81
 
P8 60m 15
Oskar Edvardsson 12 Angereds IS 10,81
Anton Gårdsby 12 IF Kville
Elias Jergel 12 IF Kville
Joel Ellison 12 IF Kville 10,70
Max Weirig Fransson 12 IF Kville
Olle Kronvall 12 IF Kville
Vincent Östling 12 IF Kville
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Erik Hasselblad 12 Sävedalens AIK
Gustav Andersson 12 Sävedalens AIK
Gustav Överdahl 12 Sävedalens AIK
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
Pontus Marö 12 Sävedalens AIK 14.84
Sam Widén 12 Sävedalens AIK 12.40
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK 11.43
 
P8 200m 8
Oskar Edvardsson 12 Angereds IS
Elias Jergel 12 IF Kville
Joel Ellison 12 IF Kville
Vincent Östling 12 IF Kville
Erik Hasselblad 12 Sävedalens AIK
Gustav Andersson 12 Sävedalens AIK
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK
 
P8 600m 3
Eskil Gulliksen 12 Sävedalens AIK
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
Mio Svensson 12 Sävedalens AIK
 
P8 Höjd 10
Elias Jergel 12 IF Kville
Joel Ellison 12 IF Kville
Max Weirig Fransson 12 IF Kville
Vincent Östling 12 IF Kville
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Gustav Andersson 12 Sävedalens AIK
Gustav Överdahl 12 Sävedalens AIK
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
Pontus Marö 12 Sävedalens AIK 0,70
Sam Widén 12 Sävedalens AIK 0,75
 
P8 Längd 15
Oskar Edvardsson 12 Angereds IS 3,16
Anton Gårdsby 12 IF Kville
Joel Ellison 12 IF Kville 3.04
Max Weirig Fransson 12 IF Kville
Olle Kronvall 12 IF Kville
Vincent Östling 12 IF Kville
Alfred Grjotheim 12 Sävedalens AIK
Erik Hasselblad 12 Sävedalens AIK
Gustav Andersson 12 Sävedalens AIK
Gustav Överdahl 12 Sävedalens AIK
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
Mio Svensson 12 Sävedalens AIK
Pontus Marö 12 Sävedalens AIK 1,70
Sam Widén 12 Sävedalens AIK 2,16
Vincent Andréas 12 Sävedalens AIK 2,75
 
P8 Kula 4
Oskar Edvardsson 12 Angereds IS
Anton Gårdsby 12 IF Kville
Max Weirig Fransson 12 IF Kville
Johannes Holdenmark 12 Sävedalens AIK
 
P7 60m 0
 
P7 200m 0
 
P7 600m 0
 
P7 Höjd 0
 
P7 Längd 0
 
P7 Kula 0
 
F12 60m 32
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK 10.19
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK 10,83
Agnes Åberg 08 IF Kville 9,52
Alice Tullgren 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville 9,97
Stina Kolmodin 08 IF Kville 10,39
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott 9,8
Ellinor Karlsson 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott 9,38
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 9,07
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott 9,54
Lily Törngren 08 Lerum Friidrott
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott 9,9
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK 9,84
Amelie Luther 08 Mölndals AIK 9,61
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK 9,66
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK 9.50
Meja Andersson 08 Mölndals AIK 10.83
Minnea Lund 08 Mölndals AIK 10.03
Moa Svensson 08 Mölndals AIK
Sophia Spain 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 10,05
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Cornelia Andersson 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Siri Meyer 08 Örgryte IS
Vera Svedung 08 Trollhättan FIK 11,11
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 200m 21
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK har inge
Agnes Åberg 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville 38,00
Stella Bengtsson 08 IF Kville 33,95
Stina Kolmodin 08 IF Kville 33,76
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 33,33
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 37,41
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott 37,6
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 37,62
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ella Nesting 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 35,99
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Cornelia Andersson 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F12 600m 9
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK 2.37.10
Agnes Åberg 08 IF Kville 2.19,65
Stella Bengtsson 08 IF Kville 2.09,14
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 2,18,39
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
 
F12 Höjd 7
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville 1.20
Stina Juneståhl 08 IF Kville 1.26
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 1,32
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott 1,23
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK 117cm
Elin Larsson 08 IF Rigor 1,33
 
F12 Längd 37
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Selma Kristiansson 08 Göteborgs KIK 2.97
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK 3,03
Agnes Åberg 08 IF Kville 3.08
Alice Tullgren 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville 3.51
Stina Kolmodin 08 IF Kville 3.61
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott 3,53
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott 3,79
Emma Weis 08 Lerum Friidrott 3,93
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 3,1
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott 3,78
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 3,23
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott 3,85
Lily Törngren 08 Lerum Friidrott 3,74
Liv Hammarberg 08 Lerum Friidrott 3,42
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK 3,72
Amelie Luther 08 Mölndals AIK 3.80
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK 3.84
Meja Andersson 08 Mölndals AIK 3,17
Minnea Lund 08 Mölndals AIK 3,68
Sophia Spain 08 Mölndals AIK
Tess Andersson 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor 4,29
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 3,47
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Siri Meyer 08 Örgryte IS
Vera Svedung 08 Trollhättan FIK 3,00
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF 2.97
 
F12 Kula 18
Matilda Skoglund 08 IFK Göteborg 7.84
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK 6,47
Philippa Wrennfors 08 IF Kville 6.00
Stina Juneståhl 08 IF Kville 8.26
Stina Kolmodin 08 IF Kville 6.66
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott 5,45
Ellinor Karlsson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 7,42
Emma Weis 08 Lerum Friidrott kula
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott 7,13
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott 7,04
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 6,31
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor 9,49
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Vera Svedung 08 Trollhättan FIK 7,56
 
F11 60m 35
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 9.92
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK 10.34
Noeli Niklasson 09 Göteborgs KIK
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK 10,18
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Alma Hagman 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville 10.19
Kajsa Towns 09 IF Kville 9.87
Luna Ringbjer 09 IF Kville 11.32
Moa Lundgren 09 IF Kville
Molly Friberg 09 IF Kville
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville 10.77
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK 10,32
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK 11,02
Judit Markhede 09 Majornas IK 9,28
Judith Högberg 09 Majornas IK 9,70
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
Alice Dahl 09 Örgryte IS
Ellinor Norman 09 Örgryte IS
Emilia Djordjic 09 Örgryte IS
Julia Erhart 09 Örgryte IS
Julia Johnson 09 Örgryte IS
Mira Niva 09 Örgryte IS
Nellie Holm 09 Örgryte IS
Ofelia Jones Ringborg 09 Örgryte IS
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK 9,39
 
F11 200m 28
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Ida Åslund 09 IF Kville x
Inez Emanuelsson 09 IF Kville 34.14
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Kajsa Towns 09 IF Kville x
Luna Ringbjer 09 IF Kville x
Moa Lundgren 09 IF Kville
Molly Friberg 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville 38,65
Tintin Hildingsson 09 IF Kville x
Clara Lindgren 09 Lerum Friidrott
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 36,82
Julia Unger 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK 31,24
Judith Högberg 09 Majornas IK 33,67
Julia Johnson 09 Örgryte IS
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK 34,49
 
F11 600m 7
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 2.12
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK 2.17
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville
Clara Lindgren 09 Lerum Friidrott
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK
 
F11 Höjd 16
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 111
Inez Emanuelsson 09 IF Kville 1.10
Madicken Westling 09 IF Kville 1.00
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Stina Bergin 09 IF Kville 1.17
Tintin Hildingsson 09 IF Kville 1.10
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 1,29
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott 110
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 1,06
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott 105
Emmy Pauli 09 Majornas IK 0,97
Judith Högberg 09 Majornas IK 1,11
Stella Goodrich 09 Majornas IK 1,07
Emilia Djordjic 09 Örgryte IS
Mira Niva 09 Örgryte IS
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK 1,22
 
F11 Längd 37
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Amanda Eklöf 09 Göteborgs KIK 3.63
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Milla Andreasson 09 Göteborgs KIK 3.13
Noeli Niklasson 09 Göteborgs KIK
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK 3,24
Svea Strömberg 09 Göteborgs KIK
Alma Hagman 09 IF Kville
Ida Åslund 09 IF Kville 3.54
Izabella Kullberg 09 IF Kville
Kajsa Towns 09 IF Kville 3.44
Madicken Westling 09 IF Kville 3.00
Moa Lundgren 09 IF Kville
Molly Friberg 09 IF Kville
Nicole Bengtsson 09 IF Kville 3.56
Stina Bergin 09 IF Kville 3.65
Tintin Hildingsson 09 IF Kville 3
Tyra Runnberg 09 IF Kville 3.25
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott 2,70
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 3,05
Julia Unger 09 Lerum Friidrott 3,13
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK 3,17
Emmy Pauli 09 Majornas IK 2,82
Irem Görgülü 09 Majornas IK 2,82
Judit Markhede 09 Majornas IK 3,93
Judith Högberg 09 Majornas IK 3,48
Stella Goodrich 09 Majornas IK 3,09
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Emma Peterson 09 Ullevi FK
Jezania Kabongo 09 Ullevi FK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Judith Linden 09 Ullevi FK
Sonja Linden 09 Ullevi FK
Alice Dahl 09 Örgryte IS
Ellinor Norman 09 Örgryte IS
Julia Erhart 09 Örgryte IS
Ofelia Jones Ringborg 09 Örgryte IS
 
F11 Kula 23
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK 5,30
Alma Hagman 09 IF Kville
Ida Åslund 09 IF Kville 5.17
Luna Ringbjer 09 IF Kville 4.35
Madicken Westling 09 IF Kville 2.25
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville x
Clara Lindgren 09 Lerum Friidrott
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott 6,09
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 5,49
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 7,26
Julia Unger 09 Lerum Friidrott 5,02
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott 5,41
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 5,01
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott 4,11
Judit Markhede 09 Majornas IK 5,99
Judith Högberg 09 Majornas IK 6,60
Stella Goodrich 09 Majornas IK 5,58
Saga Löverdal 09 Mölndals AIK
Johanna Peterson 09 Ullevi FK
Elina Landqvist 09 Örgryte IS
Nellie Holm 09 Örgryte IS
 
F10 60m 32
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg 9.36
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Alma Josefsson 10 Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown 10 Göteborgs KIK
Amanda Normand 10 IF Kville 12,99
Anna Rindby 10 IF Kville
Ella Oswan 10 IF Kville
Elsa Andersson 10 IF Kville 10,77
Johanna Nilsson 10 IF Kville 12,20
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville 10,86
Thelma Johansson 10 IF Kville 11,90
Tyra Löfgren 10 IF Kville
Linn Karlsson 10 IF Kville 13
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 10,40
Maja Kolmodin 10 IF Kville 10,97
Maja Lewerth 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville 10,96
Selma Häger 10 IF Kville
Astrid Lindgren 10 Lidköpings IS 9,96
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS 10,15
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 9,82
Ebba Strömblad 10 Majornas IK 11,79
Gry Zackrisson 10 Majornas IK 10,34
Iris Granström 10 Majornas IK 11,48
Klara Völz 10 Majornas IK 11,24
Siri Sjöstrand 10 Mölndals AIK 11.26
Svea Gyllensten 10 Mölndals AIK 9.55
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Livia Claesson 10 Varbergs GIF 10.54
Alice Hamnebo 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 9,98
 
F10 200m 24
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Alma Josefsson 10 Göteborgs KIK
Elsa Andersson 10 IF Kville
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Maja Lewerth 10 IF Kville
Thelma Johansson 10 IF Kville
Tyra Löfgren 10 IF Kville
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Greta Widell 10 Lerum Friidrott
Ida Jangeberg 10 Lerum Friidrott
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott
Lovina Freij 10 Lerum Friidrott
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott
Nova Lachner 10 Lerum Friidrott
Tilde Hegge 10 Lerum Friidrott
Astrid Lindgren 10 Lidköpings IS
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 35,47
Maja Farnebo 10 Majornas IK
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK
Svea Gyllensten 10 Mölndals AIK
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 34,35
 
F10 600m 5
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 2:22:64
Thelma Johansson 10 IF Kville
Livia Claesson 10 Varbergs GIF 2.20.64
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,04.91
 
F10 Höjd 20
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Amanda Normand 10 IF Kville
Anna Rindby 10 IF Kville
Ella Jonsén 10 IF Kville
Johanna Nilsson 10 IF Kville 92
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Linn Karlsson 10 IF Kville 97
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 1,07
Maja Kolmodin 10 IF Kville 97
Molly Eriksson 10 IF Kville 97
Thelma Johansson 10 IF Kville 90
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS 0,99
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 1,15
Ebba Strömblad 10 Majornas IK 0,97
Gry Zackrisson 10 Majornas IK 0,97
Iris Granström 10 Majornas IK
Felicia Luukkonen 10 Mölndals AIK 1,02
Elin Amundin 10 Ullevi FK
Alice Hamnebo 10 Örgryte IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,17
 
F10 Längd 35
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg 3.20
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Alma Josefsson 10 Göteborgs KIK
Elisabeth Andersson Brown 10 Göteborgs KIK
Amanda Normand 10 IF Kville 2,06
Anna Rindby 10 IF Kville
Ella Jonsén 10 IF Kville
Ella Oswan 10 IF Kville
Johanna Nilsson 10 IF Kville 2,50
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Linn Karlsson 10 IF Kville 2,43
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 3,27
Maja Kolmodin 10 IF Kville 3,10
Molly Eriksson 10 IF Kville 3,23
Thelma Johansson 10 IF Kville 2,77
Tyra Löfgren 10 IF Kville
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott 2,72
Greta Widell 10 Lerum Friidrott 2,98
Ida Jangeberg 10 Lerum Friidrott 2,87
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott 2,63
Lovina Freij 10 Lerum Friidrott 2,91
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott 2,92
Nova Lachner 10 Lerum Friidrott 2,67
Tilde Hegge 10 Lerum Friidrott
Astrid Lindgren 10 Lidköpings IS 3,23
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS 3,23
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS 3,65
Ebba Strömblad 10 Majornas IK
Gry Zackrisson 10 Majornas IK 3,20
Iris Granström 10 Majornas IK 2,80
Maja Farnebo 10 Majornas IK 3,35
Miriam Munch 10 Mölndals AIK
Siri Sjöstrand 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Livia Claesson 10 Varbergs GIF 3.35
 
F10 Kula 22
Alysia Mohalland 10 IFK Göteborg 5.75
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ella Jonsén 10 IF Kville
Juni De Masi Esaiasson 10 IF Kville
Linn Karlsson 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 6,02
Maja Kolmodin 10 IF Kville 4,27
Molly Eriksson 10 IF Kville 5,36
Selma Häger 10 IF Kville
Thelma Johansson 10 IF Kville
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott 5,02
Greta Widell 10 Lerum Friidrott 4,25
Ida Jangeberg 10 Lerum Friidrott 3,74
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott 3,48
Lovina Freij 10 Lerum Friidrott 5,2
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott 4,21
Nova Lachner 10 Lerum Friidrott 3,6
Tilde Hegge 10 Lerum Friidrott
Astrid Lindgren 10 Lidköpings IS
Hedvig Elfström 10 Lidköpings IS 5,16
Miriam Munch 10 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
 
F9 60m 11
Estelle Furenberg Ring 11 Göteborgs KIK
Alice Bengtsson 11 IF Kville 11,04
Alice Ernestam 11 IF Kville
Amanda Savela 11 IF Kville 13,14
Annie Zimmerman 11 IF Kville
Elin Berglund 11 IF Kville
Elin Berntsson 11 IF Kville
Ella Josefsson 11 IF Kville 10,80
Kerstin Sebastyen 11 IF Kville
Nellie Reman 11 IF Kville
Nicole Varkey 11 IF Kville
 
F9 200m 10
Estelle Furenberg Ring 11 Göteborgs KIK
Alice Bengtsson 11 IF Kville
Ella Josefsson 11 IF Kville
Nellie Reman 11 IF Kville
Linnea Sivertsson 11 Lerum Friidrott
Lova Törngren 11 Lerum Friidrott
Lovisa Axvi 11 Lerum Friidrott
Nike Bergsten 11 Lerum Friidrott
Rut Wållgren 11 Lerum Friidrott
Saga Lindstrand 11 Lerum Friidrott
 
F9 600m 0
 
F9 Höjd 5
Alice Bengtsson 11 IF Kville 1.12
Annie Zimmerman 11 IF Kville
Elin Berntsson 11 IF Kville
Nicole Varkey 11 IF Kville
Saga Jansson 11 IF Kville
 
F9 Längd 9
Estelle Furenberg Ring 11 Göteborgs KIK
Alice Ernestam 11 IF Kville
Amanda Savela 11 IF Kville 2.32
Elin Berglund 11 IF Kville
Elin Berntsson 11 IF Kville
Ella Josefsson 11 IF Kville 2,80
Nellie Reman 11 IF Kville
Nicole Varkey 11 IF Kville
Saga Jansson 11 IF Kville
 
F9 Kula 12
Alice Bengtsson 11 IF Kville 5.25
Amanda Savela 11 IF Kville 3.42
Annie Zimmerman 11 IF Kville
Elin Berglund 11 IF Kville
Elin Berntsson 11 IF Kville
Kerstin Sebastyen 11 IF Kville
Linnea Sivertsson 11 Lerum Friidrott 2,91
Lova Törngren 11 Lerum Friidrott
Lovisa Axvi 11 Lerum Friidrott 4,52
Nike Bergsten 11 Lerum Friidrott
Rut Wållgren 11 Lerum Friidrott 5,00
Saga Lindstrand 11 Lerum Friidrott 2,69
 
F8 60m 17
Meja Hedberg 12 Göteborgs KIK
Freja Tiberg 12 IF Kville
Freja Wahlström 12 IF Kville
Jolene Kalimanjira 12 IF Kville
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 10,52
Alma Karlqvist 12 Sävedalens AIK
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK 13.34
Leija Kron 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Meja Aruvald 12 Sävedalens AIK
Mia Nilsson Sjögreen 12 Sävedalens AIK
Nelia Moberg 12 Sävedalens AIK
Nina Wallin 12 Sävedalens AIK
Olivia Hannon 12 Sävedalens AIK
Signe Löfdahl 12 Sävedalens AIK
Tilde Eftring 12 Sävedalens AIK
 
F8 200m 12
Freja Tiberg 12 IF Kville
Freja Wahlström 12 IF Kville
Jolene Kalimanjira 12 IF Kville
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 41,08
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Leija Kron 12 Sävedalens AIK
Mia Nilsson Sjögreen 12 Sävedalens AIK
Minea Martinsson 12 Sävedalens AIK
Olivia Hannon 12 Sävedalens AIK
Signe Löfdahl 12 Sävedalens AIK
Tora Käppi 12 Sävedalens AIK
Ida Fromell 12 Bohus IF
 
F8 600m 2
Estrid Flink 12 Göteborgs KIK
Jolene Kalimanjira 12 IF Kville
 
F8 Höjd 12
Freja Wahlström 12 IF Kville
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 1,06
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Hedvig Laag 12 Sävedalens AIK
Leija Kron 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Meja Aruvald 12 Sävedalens AIK
Nelia Moberg 12 Sävedalens AIK
Nina Wallin 12 Sävedalens AIK
Signe Löfdahl 12 Sävedalens AIK
Tora Käppi 12 Sävedalens AIK 70
Ida Fromell 12 Bohus IF
 
F8 Längd 16
Estrid Flink 12 Göteborgs KIK
Meja Hedberg 12 Göteborgs KIK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 3,29
Alma Karlqvist 12 Sävedalens AIK
Emma Berntsson 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK 2,22
Hedvig Laag 12 Sävedalens AIK
Matilda Morsten 12 Sävedalens AIK
Mia Nilsson Sjögreen 12 Sävedalens AIK
Minea Martinsson 12 Sävedalens AIK
Nina Wallin 12 Sävedalens AIK
Olivia Hannon 12 Sävedalens AIK
Signe Löfdahl 12 Sävedalens AIK
Tilde Eftring 12 Sävedalens AIK
Tora Käppi 12 Sävedalens AIK 2,00
Ida Fromell 12 Bohus IF
 
F8 Kula 14
Estrid Flink 12 Göteborgs KIK
Meja Hedberg 12 Göteborgs KIK
Freja Tiberg 12 IF Kville
Alma Karlqvist 12 Sävedalens AIK
Felicia Zackrisson 12 Sävedalens AIK 1,81
Hedvig Laag 12 Sävedalens AIK
Meja Aruvald 12 Sävedalens AIK
Mia Nilsson Sjögreen 12 Sävedalens AIK
Minea Martinsson 12 Sävedalens AIK
Nelia Moberg 12 Sävedalens AIK
Nina Wallin 12 Sävedalens AIK
Olivia Hannon 12 Sävedalens AIK
Tilde Eftring 12 Sävedalens AIK
Ida Fromell 12 Bohus IF
 
F7 60m 0
 
F7 200m 0
 
F7 600m 0
 
F7 Höjd 0
 
F7 Längd 0
 
F7 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248