Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

f=Förtävling kl 16-18, h=Huvudtävling kl 19-21, Kula kl 18-19
Anmälda Spåret GP
Antal starter / Total entries: 47 Printed: 2020-01-18 20:34
Antal individer / Total persons: 43
 
M 60m (f/h) 6
Emmanuel Dawlson 92 Hammarby IF 6,75
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7,09
Martin Hagberg 01 Hässelby SK 7.03
KidusYohannes Getahun 98 Malmö AI
Filip Böe 00 Fana IL
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 6,86
 
M 400m (h) 4
Gustav Gahne 01 Hässelby SK 49.69
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK 49.49
Oskar Edlund 02 Täby IS 48,00 48,00
Felix Francois 90 Örgryte IS 47,41
 
M 800m (f/h) 9
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.54.49
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 1.51.54
Max Bechtel 01 Hässelby SK 1.54,60
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1.55.18
Joakim Andersson 92 Spårvägens FK 1.48.44
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK 1:59.78 1:59.78
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK 2.14,20
Faustin Mugabo 00 Väsby IK 1.59
Felix Francois 90 Örgryte IS 1.49,89
 
M 1500m (h) 0
 
M 3000m (f) 11
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 8.34.26
John Foitzik 91 Spårvägens FK 8.09.19
Mohammad Reza 92 Spårvägens FK 8.04.09
Oliver Löfqvist 98 Spårvägens FK 8.27.84
Rasmus Bengtsson 95 Spårvägens FK 8.33.30
August Mollén 99 Tjalve IF Norrköping 08.34.00
Alexis Lemaire 97 Frankrike 08:10
Fouad Idbafdil 88 Frankrike 8.10
Hugo Arlabosse 99 Frankrike 08:05
Otmane Nait Hammou 95 Frankrike 8.09
Magnus Dewett 95 Herning Atletik 8.24.94
 
M Häck 60m (f) 0
 
M Höjd (f) 0
 
M Längd (f) 2
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 791
Samuel Khogali 97 Storbritannien 7.75 n/a
 
K 60m (f) 1
Greta Deltin 00 Hässelby SK 7,61
 
K 200m (h) 0
 
K 400m (f/h) 1
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 60,58
 
K 800m (h) 3
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 2:10.09 2:12.09
 
K 1500m (f) 7
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.49,36 4.52,52
Lisa Havell 88 Spårvägens FK 4.15.69
Elsa Wallenius 01 Västerås FK 4.32,67
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4:33.23
Line K Schulz 96 Aarhus 1900 A/M 4.17,84 4.29,75
 
K Häck 60m (h) 2
Malin Skogström 95 Hässelby SK 8.38
Elin Westerlund 90 Spårvägens FK 8,20
 
K Stav (h) 0
 
K Längd (h) 1
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS 5,74
 
K Tresteg (f) 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248