Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HäcXksan
Antal starter / Total entries: 250 Printed: 2020-08-04 01:52
Antal individer / Total persons: 201
 
M 60m 26
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 7.18
Olle Forslin 93 Hässelby SK 7.10
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.33
Gustav Tartu 02 IF Kville 7.50
Mohammad Al Masri 01 IF Kville 7.50
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8.19
Alex Pilgrim 03 Mölndals AIK 7.24
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.84 6.90
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 6.95 7.01
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK 7.47
Robin Noping 96 Sävedalens AIK 7.61 7.62
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7.30
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.05
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.30
Martin Selin 95 Ullevi FK 7.15
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.92
Peter Andreas 81 Ullevi FK 7.26
Richie Leong 02 Ullevi FK 7.27
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö 7.38
Michael Johansson 02 IK Ymer 7.51
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 7.89
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.01
Artur Engström 96 Örgryte IS 7.09 7.11
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 7.61
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 7.39
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 7.35
 
M 200m 26
Emil Bengtsson 02 IF Kville 24.25
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 26.48
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 25.09
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 22.66
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK 23.93
Robin Noping 96 Sävedalens AIK 24.50
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.88 22.35
Andreas Norström 92 Ullevi FK 23.20
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 22.99
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21.34 21.52
Erik Johansson 01 Ullevi FK 23.20
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23.20
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 23.50
Martin Selin 95 Ullevi FK 22.27
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö 22.98
Hampus Widlund 93 IFK Växjö 22.10
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö 23.25
Michael Johansson 02 IK Ymer 24.00
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 24.73
Fredrik Sangberg 90 Örgryte IS 24.07
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 24.66
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 23.60
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 24.39
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 23.67
Stefan Savic 02 Örgryte IS 23.18
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 23.59
 
M 1500m 17
Anders Grahl 87 Hälle IF 3,56
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 4.23.50 4.23.50
Nicolaus Fager 67 Hälle IF 4.46,50 4.46,50
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 3.57.13
Medhane Tumzghi 99 Lerum Friidrott 4.17.07
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 3.54.53
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4.19.73
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 4.15.20
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 4:00
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 4.14.91
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 3.52.42 3.54.80
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 4.17.57
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4.11.00
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 3.51.26
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK PACE
Ali Al-Janabi 94 Ullevi FK 3.50.80
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 4.40.00
 
M Häck 60m 5
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.24
Alexander Brorsson 90 IFK Växjö 7.99
Hampus Widlund 93 IFK Växjö 8.03
Kevin Fankl 95 Örgryte IS 8.56
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK 8.24
 
M Höjd 4
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 1.71
Herman Olvik 96 Ullevi FK 2.00
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.55
Sören Pauli 01 Ullevi FK 1.85
 
M Längd 9
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.23
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 5.96
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 6.76
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 6.01
Filip Lindh 01 IFK Växjö 6.31
Linus Leveau 97 IFK Växjö 6.57
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö 6.55
 
M Tresteg 7
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 14.91 14.23
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK 13.00
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 15.02 14.86
Melker Manne 01 Ullevi FK 14.04 13.65
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 13.25
Erik Olsson 89 Örgryte IS 14.79
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 14.27
 
P19 Häck 60m 6
Jesper Nordström 02 IF Kville 8.91
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 7.89
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI 8.20
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.46
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 8.83
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 8.43
 
P17 Häck 60m 8
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 9.53
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö 8.05
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö 8.47
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS 8.79
Sten Hagström 03 Örgryte IS 8.91
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 8.31
 
P15 Häck 60m 0
 
P14 Häck 60m 1
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8.26
 
P13 Häck 60m 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9.53
David Blixt 07 Mölndals AIK 10.53
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI 11.24
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 10.00
 
P12 Häck 60m 1
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
K 60m 29
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8.30
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 8.43
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK 8.00
Stina Östklint 01 Hovslätts IK 8.16
Therese Bjureby 97 Hovslätts IK 7.91
Caroline Larsson 93 Hässelby SK 7.66
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.45 7.62
Julia Björkman 00 IF Kville 7.74
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 8.07
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 8.42
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.06
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 8.28
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK 8.83
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.92 7.97
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.74 7.90
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 7.96
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8.24
Felicia Sjöblom 99 IK Orient 7.75
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 8.25
Aicha Camara 91 Ullevi FK 8.40
Claudia Payton 98 Ullevi FK 7.48 7.60
Ide Ileso 00 Ullevi FK 8.25
Rebecca Strand 99 Ullevi FK 7.85 8.13
Thilda Särnevång 96 IFK Växjö 7.86
Ida Persson 02 IK Ymer 8.12
Ebba Francois 04 Örgryte IS 8.75
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 8.10
Elna Wester 05 Örgryte IS 8.35
Julia Petrozsenyi 02 Örgryte IS 8.50
 
K 200m 24
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27.73
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 25.70 26.35
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 28.00
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 27.03
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 24.69 25.03
Hilda Johnsson 02 IF Kville 28.74
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 27.00
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 26.85
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 28.24
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 26.56
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 27.31
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 25.64
Aicha Camara 91 Ullevi FK 28.00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 26.50
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 23.58 24.04
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 23.88 24.55
Vendela Rydbäck 97 IFK Växjö 25.19
Melanie Simon 02 IK Ymer 28.36
Clara Weetom 04 Örgryte IS 29.75
Ebba Francois 04 Örgryte IS 29.50
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 26.44
Elna Wester 05 Örgryte IS 25.99
Ida Stenman 04 Örgryte IS 28.36
Julia Petrozsenyi 02 Örgryte IS 28.93
 
K 1500m 6
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg PACE
Philippa Duff 05 Hälle IF 5,13
Tilda Knauer 03 Hälle IF 4,44,50 4,46,63
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4.48.71
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK 4.21.19
 
K Häck 60m 8
Therese Bjureby 97 Hovslätts IK 8.81
Maja Maunsbach 01 IFK Lund 8.58
Filippa Rodrigues 99 Mölndals AIK 8.93
Estelle Montler 91 Ullevi FK 8.76
Ebba Åhman 02 IK Ymer 8.81
Julia Wennersten 01 IK Ymer 8.75
Thea Haahr 91 Sparta Atletik 8.59
Moa Kjellander 99 Utby IK 9.17
 
K Höjd 3
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 1.60
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 1.67
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS 1.83 1.71
 
K Längd 19
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.54 5.41
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 5.06
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.45
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 5.20
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 5.59
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Ida Nilsson 98 Mölndals AIK 5.84
Desirée Lindén 76 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 5.51
Thilda Särnevång 96 IFK Växjö 5.67
Ida Persson 02 IK Ymer 5.45
Clara Weetom 04 Örgryte IS 4.56
Elin Larsson 94 Örgryte IS 6.06
Jenny Lestander 98 Örgryte IS 6.01
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.27
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.80
 
K Tresteg 10
Elvira Richardsson 96 Göteborgs KIK 11.50
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10.10
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK 11.62
Moa Karlin Josefsson 94 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK 10.80
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö 11.95
Hilma Hofström 00 Örgryte IS 11.16
 
F19 Häck 60m 5
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 9.45
Tove Larsson 02 IFK Växjö 9.61
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 9.21
 
F17 Häck 60m 5
Annie Berntsson 03 Brattås CK 9.42
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 9.89
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 8.83
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.93
Siri Elofsson 03 IFK Växjö 9.25
 
F15 Häck 60m 5
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK 9.60 9.82
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 9.50
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad 9.71
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.25
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 9.00
 
F14 Häck 60m 7
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 10.13
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 11,84
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 9.96
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 9.82
Keline Richard 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 11.86
 
F13 Häck 60m 12
Elin Andersson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 10.88
Linn Bergerheim 07 IFK Göteborg
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 11.18
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 10.40
Johanna Gustén 07 Ullevi FK 11.23
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Alma Sandö 07 Varbergs GIF 12.30
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 10.95
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10.80
 
F12 Häck 60m 3
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK 9.71
Thea Sundler 09 IF Rigor
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248