Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Nordiska Ungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 81 Printed: 2020-01-18 22:37
Antal individer / Total persons: 16
 
P17 60m 0
 
P17 200m 0
 
P17 800m 0
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 0
 
P15 60m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 200m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Häck 60m 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Kula 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 60m 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 200m 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 800m 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 Häck 60m 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 Höjd 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P13 Kula 1
Victor Blårand 08 IFK Mora Friidrott
 
P11 60m 0
 
P11 200m 0
 
P11 Häck 60m 0
 
P11 Höjd 0
 
P11 Stav 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 0
 
P9 60m 0
 
P9 200m 0
 
P9 Höjd 0
 
P9 Längd 0
 
P9 Kula 0
 
F17 60m 0
 
F17 200m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Kula 0
 
F15 60m 2
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 200m 4
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
 
F15 800m 1
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
 
F15 Häck 60m 2
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
 
F15 Höjd 2
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
 
F15 Stav 1
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 2
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Kula 3
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
 
F13 60m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9.38
 
F13 200m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 31.13
 
F13 800m 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
 
F13 Häck 60m 1
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
 
F13 Höjd 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4,43
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
 
F13 Kula 2
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
 
F11 60m 5
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
 
F11 200m 5
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 3
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
 
F11 Höjd 5
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 5
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 5
Elsa Blårand 10 IFK Mora Friidrott
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
 
F9 60m 2
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
F9 200m 2
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
F9 Höjd 1
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
F9 Längd 2
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
F9 Kula 1
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 0
 
P13 4 x 200m 0
 
P11 4 x 200m 0
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 0
 
F13 4 x 200m 0
 
F11 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248