Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda ÖGIF Inne
Antal starter / Total entries: 351 Printed: 2020-08-04 01:13
Antal individer / Total persons: 90
 
M 30m 4
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF
Martin Larsson 71 IKJ Haninge
 
M 60m 3
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF 7.87
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI 8.14
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF 7,41
 
M 200m 2
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF 24.92
Joel Reinholdsson 01 Umedalens IF 23,92
 
M 400m 2
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 1.00.87
 
M 800m 1
Martin Larsson 71 IKJ Haninge 3:08.22
 
M 1500m 0
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 0
 
P17 30m 4
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF
 
P17 60m 7
Alvar Broth 04 Järvsö IF 8,33
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.05
Simon Vikström 04 Timrå AIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7,27
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 8,24
 
P17 200m 6
Alvar Broth 04 Järvsö IF 27,57
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 26.14
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 25.07
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 23,83
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 27,65
 
P17 800m 2
Simon Vikström 04 Timrå AIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
 
P17 Häck 60m 3
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 8.98
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 8,65
 
P17 Höjd 2
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 5,14
 
P17 Tresteg 1
Alvar Broth 04 Järvsö IF
 
P17 Kula 0
 
P15 30m 2
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 60m 4
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 9,05
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 8:86
 
P15 200m 3
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 30,18
 
P15 800m 2
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Häck 60m 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 11,57
 
P15 Höjd 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P15 Stav 1
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF 2,75
 
P15 Längd 2
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 1
Anton Persson 06 Östersunds GIF
 
P13 30m 2
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 60m 3
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 9.74
 
P13 200m 5
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 37.33
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 32.00
 
P13 800m 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 5
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 13.60
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 12.38
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Höjd 1
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 126
 
P13 Stav 2
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 160
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Längd 5
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 3.71
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 394
 
P13 Tresteg 1
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Kula 3
Alexander Petrini 08 Trångsvikens IF 6.26
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
 
P11 30m 3
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 60m 7
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 200m 7
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Alvar Klefbom 10 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Östersunds GIF, 1 P11 0 Östersunds GIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
 
P11 Häck 60m 5
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
 
P11 Höjd 4
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Längd 9
Alvar Klefbom 10 Östersunds GIF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Ingmar Brown 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Östersunds GIF, 1 P11 0 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Emanuel Järrebring 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P11 Kula 5
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
Alvar Hamren 10 Marieby GoIF
Lukas Kalen 10 Marieby GoIF
 
P9 3-kamp 10
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Casper Olovsson 11 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Victor Petrini 12 Trångsvikens IF
Ture Falk 11 Östersunds GIF
Wille Andersson 11 Östersunds GIF
Sixten Bragde 11 Marieby GoIF
 
K 30m 0
 
K 60m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
F17 30m 2
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 60m 3
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 9,17
 
F17 200m 1
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 1
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F17 Höjd 2
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 148
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 161
 
F17 Stav 3
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 240
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F17 Längd 3
Alma Sjöbom 04 Sundsvalls FI
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 5.07
 
F17 Tresteg 1
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 10.26
 
F17 Kula 3
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 10,48
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 11,33
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 11.02
 
F15 30m 7
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
 
F15 60m 9
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI 8,52
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 8,49
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.26
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 8,46
 
F15 200m 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 28.29
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
 
F15 800m 3
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
 
F15 Häck 60m 7
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 9,68
 
F15 Höjd 9
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Irma Andersson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 1,56
 
F15 Stav 3
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 4,83
 
F15 Tresteg 5
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
 
F15 Kula 6
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF 9,85
 
F13 30m 7
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.42
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 5.62
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 5.23
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF X
 
F13 60m 9
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 10.40
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.79
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 9.20
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9,27
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 9.60
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.43
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 8,96
 
F13 200m 7
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 35.07
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 29.38
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 30.98
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 30,53
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 32.92
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 32.7
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 31,05
 
F13 800m 3
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 2,45,37
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 2.54
 
F13 Häck 60m 6
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.00
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 11.91
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 11.47
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 11,38
 
F13 Höjd 8
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 1.13
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.43
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 140
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,43
 
F13 Stav 1
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
 
F13 Längd 10
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 3.52
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 5.00
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 4,45
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 3.87
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 3,95
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 4,22
 
F13 Tresteg 3
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.52
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
 
F13 Kula 9
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 5.06
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.06
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Natalie Iversen 07 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 7,09
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 10,83
 
F11 30m 7
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 60m 8
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 200m 9
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 7
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 7
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 9
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 8
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 3-kamp 8
Irma Berg 11 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Karin Johansson 12 Östersunds GIF
Lilly Glasberg 12 Östersunds GIF
Irma Laxbäck 11 Marieby GoIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 0
 
P13 4 x 200m 1
Östersunds GIF, 1 F13 Östersunds GIF
 
P11 4 x 200m 0
 
P9 4 x 200m 1
Anton Vestin Trångsvikens IF
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 0
 
F13 4 x 200m 2
Sophie Grahn Östersunds GIF
Östersunds GIF, 1 F13 Östersunds GIF
 
F11 4 x 200m 0
 
F9 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248