Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda JSM i hoppgrenar
Antal starter / Total entries: 272 Printed: 2020-09-19 06:46
Antal individer / Total persons: 215
 
M22 Höjd 8
Emil Uhlin 00 Falu IK 212 210
Arvid Ryberg 98 IF Göta Karlstad 211 202
Samuel Fransson 00 Malmö AI
Carl Windmar 00 Spårvägens FK 196 184
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 2,03 2,03
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 196
Simon Larsson 98 IK Ymer 2.07
 
M22 Stav 7
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 476 476
Simon Thor 00 Hässelby SK 5,15
Magnus Herstedt 98 Malmö AI
Gustav Magnusson 00 Tjalve IF Norrköping 4.95 4.95
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 5,00
Emil Östergren 98 IFK Växjö
 
M22 Längd 13
Emil Uhlin 00 Falu IK 703 703
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad
Alexander Nyman 00 Hässelby SK 6,72
Simon Thor 00 Hässelby SK 6,66
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK 6,75
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK 6.47
Thomas Ryd Sternbeck 99 Spårvägens FK 6,91
Gustav Magnusson 00 Tjalve IF Norrköping 7.02 6.66
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Jonatan Hirsh 98 Örgryte IS 7.39 7.26
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.80 6.80
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 7.32 7.32
 
M22 Tresteg 8
Alexander Nyman 00 Hässelby SK 13,71
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Simon Thor 00 Hässelby SK
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK 15,28
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 14,78
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 13.86
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 15.10
Victor Koch 98 Örgryte IS 14.59 13.02
 
P19 Höjd 13
Elias Sahlin 01 Hellas FK 2.01
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS
Jonatan Håkansson 01 Hässelby SK
Erik Olzon 01 IF Kville 1.85 1.82
Per Liljegren 01 Spårvägens FK 1,89
Emil De Maria Petersson 02 Turebergs FK
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK 190
Olle Bång 02 Umedalens IF 200 200
Oliver Ericsson 01 Upsala IF
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK 180 180
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 2.00 2.00
 
P19 Stav 11
Harald Gemmel 01 Hammarby IF 4,43
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Carl af Forselles 01 Hässelby SK 5.00
Jonatan Håkansson 01 Hässelby SK
Tobias Solberg 01 Hässelby SK 4,57
Joel Andersson 02 Kvarnsvedens GoIF 425 378
Peter Svensson 02 IF Rigor 4.20 4.20
Samuel Eriksson 02 Rånäs 4H 4.55 4.55
Jonathan Howser 02 Täby IS
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Oliver Edman 01 Örgryte IS 4.40 4.30
 
P19 Längd 15
Gustaf Vennerholm 01 Gefle IF 6,65 6,28
Elias Sahlin 01 Hellas FK 6.78 6.72
Carl af Forselles 01 Hässelby SK
Lukas Zarders 02 Hässelby SK 6,71
Oliver Gao 02 Hässelby SK 6,44
Gustav Tartu 02 IF Kville 7.01 7.01
Mohammad Al Masri 01 IF Kville 6.51 6.51
David Århammar 02 IFK Lidingö 6,87
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö 6,53
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö 6,89
Caleb Conable 01 Malmö AI 7.35 7.35
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7,52
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7,30 7,00
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 6.37 6.26
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK 5,96 5,96
 
P19 Tresteg 11
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS
Gustav Tartu 02 IF Kville 14.75 14.75
Mohammad Al Masri 01 IF Kville 12.73 12.73
David Århammar 02 IFK Lidingö 14,35
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 15.11 15.11
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK 13.08
Melker Manne 01 Ullevi FK 13,90
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 13.01 12.54
Pontus Gustavsson 02 Västerås FK 13.11 13.11
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 14.85 14.85
 
P17 Höjd 14
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1.92 1.75
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad 1.89
Jonatan Borg 03 Hammarby IF 1,92
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 1,85
Fabian Steene 03 IF Kville 1.97i 1.88/1.97i
Oliver Nilsson 03 Linköpings GIF 1.89 1.89
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK 195
Adam Svensson 03 Malmö AI 1.90 1.90
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.86 1.86
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 1.94 1.84
Eric Forsberg 03 Skellefteå AIK 1,84 1,84
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
William Peiro 03 Turebergs FK
Albin Eriksson 03 Tyresö FK 1.88
 
P17 Stav 13
Viktor Rydåker 03 Alunda SK 4.35 4.35
Felix Nyberg 03 Bromma IF 4.40 4.10
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 4.48 4.20
Birck Wärnström 03 Falu IK 380 380
Teodor Borgius 03 Hammarby IF 4,64
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 3,75
Noa Skomorowski 03 Kvarnsvedens GoIF 4.11
William Nestor 03 Linköpings GIF 428 428
Johan Jurander 03 Motala AIF 4,15 4,15
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Pontus Lindell 03 Upsala IF
Oliver Lundström 03 KFUM Örebro 453 453
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.10 4.01
 
P17 Längd 15
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI 6.71 6.71
Birck Wärnström 03 Falu IK 650 650
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad 6.97
David Thid 03 Hammarby IF 6,49w
Hugo Holmlund 03 Hammarby IF 6,18
Niklas Wall 03 Hammarby IF 6,75
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS 6,56 6,52
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 6,37
Noa Skomorowski 03 Kvarnsvedens GoIF 6.37
Oliver Nilsson 03 Linköpings GIF 6.29 6.29
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF 6,08 6,08
David Ulstein 03 Mölndals AIK 6.44
Nick Heidarian 03 Turebergs FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 6,88
Victor Hering 03 Ullevi FK 7,18
 
P17 Tresteg 8
Malte Edwardsson 03 Bollnäs FIK 12,88 12,88
David Thid 03 Hammarby IF 14.18
Niklas Wall 03 Hammarby IF 13,75
Noa Skomorowski 03 Kvarnsvedens GoIF
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF 12,03 12,03
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 13.14 13.11
Victor Hering 03 Ullevi FK 12,96
Nils Thorin 03 Örgryte IS 13.40 13.40
 
K22 Höjd 5
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 1.80
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 1.70
Karin Boestad 99 IFK Lidingö 1,60
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Maja Nilsson 99 Örgryte IS
 
K22 Stav 4
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 4.02
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK 2,72
Ebba Blomstrand 00 KFUM Örebro
 
K22 Längd 16
Anna Lennman 98 Falu IK 576 576
Kaiza Karlén 98 IF Göta Karlstad
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 5,87
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 6,19 6,13
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Ida Nilsson 98 Mölndals AIK 5.87
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK 5.70
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Emelie Eklund 00 Täby IS
Kajsa Lindqvist 00 Upsala IF
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF
Clara Augustsson 00 IK Ymer 5.68
Fanny Runheim 99 Örgryte IS
Jenny Lestander 98 Örgryte IS 6.08 6.08
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.84 5.62
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 5.88 5.62
 
K22 Tresteg 12
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 12.25 11.95
Klara Ekelund 99 KA 2 IF 12.39 11.61
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Emelina Wirebro 99 Motala AIF 11.40 11.24
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 12.97
Sara Sjögren 98 Mölndals AIK 11.11
Bianca Salming 98 Turebergs FK
Kajsa Lindqvist 00 Upsala IF 11,68 11,68
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF
Hilma Hofström 00 Örgryte IS 11.62 11.62
Jenny Lestander 98 Örgryte IS 12.49 12.15
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 12.00 11.63
 
F19 Höjd 12
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 170 168
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 1,72
Ebba Melin 02 Katrineholms SK 1,58 1,56
Anna Klingberg 02 Kvarnsvedens GoIF 1.57 1.51
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott 158 155
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS 167 164
Angel Richmore 01 Malmö AI
Elsa Hårrskog 01 IFK Mora Friidrott 162 156
Pernilla Norgren 02 Umedalens IF
Melanie Simon 02 IK Ymer 1.61
Emma Stenman 02 KFUM Örebro 159 159
 
F19 Stav 12
Tilda Kapell 01 Hammarby IF 3,53
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 3.95
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 3,41
Ylva Björnsjö 02 Huddinge AIS 2,86
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 353 340
Celina Johannsen 02 Malmö AI
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 3,93
Sanna Häggström 01 Skellefteå AIK 3,47 3,47
Clara Billing 02 Turebergs FK
Frida Thornander 02 Upsala IF
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Sandra Alvero 01 IFK Växjö
 
F19 Längd 16
Ebba Lindblom 02 Alunda SK 546 528
Liv Andersson 02 Alunda SK 5,27 5,27
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK 5,45 5,45
Molly Freeman 02 Hammarby IF 5,43 5,15
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg 533
Isabel Lindgren 01 Hässelby SK 5,49
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 5,63
Julia Strömberg 02 Istrums SK 514 514
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Angel Richmore 01 Malmö AI
Freja Andersdotter 01 Malmö AI
Samantha Oware 01 Malmö AI
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 6,01 6,01
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping 5.88 5.88
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 5.32
Olivia Bojang 02 Örgryte IS
 
F19 Tresteg 13
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan 11,69 11,22
Emilia Sjöstrand 02 Hellas FK 12.17 11.95
Tilde Johansson 02 Hälle IF
Clara Johansson 02 KA 2 IF 11.63 10.95
Hanna Johansson 01 KA 2 IF 11.71 11.41
Freja Andersdotter 01 Malmö AI
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 13,38 13,38
Cornelia Nilsson 01 Skellefteå AIK 12,38 12,02
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK 10,26
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK 9.57
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 10,66
Malin Eliasson 02 IK Ymer 10,15
Melanie Simon 02 IK Ymer
 
F17 Höjd 8
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 1.79 1.71
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1,65
Laura Fodor 03 Hässelby SK 1,65
Ebba Hedberg 03 Kvarnsvedens GoIF 1,68 1,68
Kim Rodén 03 IK Orient 1.60 1.50
Ally Robertsson Holmberg 03 Skellefteå AIK 1,62 1,62
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 166 157
Elvira Jonsson 03 Västerås FK 1.74 1.65
 
F17 Stav 11
Ellinor Hannerfors 03 Haparanda SKT 3,13 3
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS 3,06
Ida Absér 03 Huddinge AIS 2,75
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS 2,96
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK 2,85
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 3,48
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF 3,30 3,30
Frida Andersson 03 Malmö AI
Myra Eriksson 03 Stocksäters IF 3,65 3,55
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Julia Runesson 03 KFUM Örebro 2.45 2.45
 
F17 Längd 16
Annie Norström 03 Alunda SK 5.21 5.21
Lisen Rignell 03 Bromma IF 5.44 5.44
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.73 5.73
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 5,24
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 5,43
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 5,71
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 4,92
Laura Fodor 03 Hässelby SK 5,33
Ebba Hedberg 03 Kvarnsvedens GoIF 5,46 5,43
Justina Esangbedo 03 Kvarnsvedens GoIF 5.40
Sara Lundqvist 03 Linköpings GIF 5.30 5.08
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 6,01 6,01
Alma Flygt 03 Täby IS
Jennifer Axelsson 03 Wedevågs IF 5.07 4.93
 
F17 Tresteg 11
Klara Frykholm 03 Glanshammars IF 12.11 11.58
Tindra Frykholm 03 Glanshammars IF 11.80 11.38
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 11,06
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK 10,94
Justina Esangbedo 03 Kvarnsvedens GoIF
Frida Andersson 03 Malmö AI 11,85
Fia Viklund 03 Skellefteå AIK 11,11 11,11
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 11,02 11,02
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 12,01 11,28
Jennifer Axelsson 03 Wedevågs IF 10.99 10.95
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248