Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Veteranklaser M/K35-65, Korpklasser H20-65/D20-50
Anmälda Veteran och Korpttävling II
Antal starter / Total entries: 68 Printed: 2020-09-19 07:15
Antal individer / Total persons: 43
 
M35-65 200m 18
Eric Persson 63 IF Kville M55
Jan Erlandsson 58 IF Kville M60
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
J Peter Johansson 63 Lerum Friidrott M55
Joakim Hansson 74 Lerum Friidrott M45
Edin Nygren 76 Majornas IK 26,0 M40
Hans Melin 60 Majornas IK M60
Mats Erixon 58 Mölndals AIK M60
Erik Holmner 80 Solvikingarna 26 M40
Lars Pensjö 61 Solvikingarna 28,5 M55
Ola Hafström 60 Solvikingarna M60
Sten Thunberg 60 Solvikingarna M60
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK M45
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK M45
Niklas Fernqvist 73 Sävedalens AIK M45
Lars Diechle 69 Ullevi FK 26.5 M50
 
M35-65 1609m 9
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF 4:47 M45
Erik Framme 73 Hälle IF 4.40 M45
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.40 M40
Joakim Hansson 74 Lerum Friidrott M45
Erik Michaëlsson 67 Majornas IK 5.30 M50
Gunnar Bengtsson 55 Majornas IK 6:00 M65
Mattias Gustavsson 78 Majornas IK 5:10 M40
Erik Roos 77 Mölndals AIK 4.50 M40
Håkan Kristiansen 68 Sävedalens AIK 5:00 M50
 
M35-65 Längd 11
Eric Persson 63 IF Kville 4,98 M55
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
Joakim Hansson 74 Lerum Friidrott M45
Lars Frison 62 Mölndals AIK M55
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK 5,43 M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK 5.30 M45
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK 3.92 M65
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 3,94 M55
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK 5,47 M45
Niklas Fernqvist 73 Sävedalens AIK M45
Lars Diechle 69 Ullevi FK M50
 
M35-65 Diskus 11
Mikael Runsten 63 IFK Göteborg M55
Björn Carlén Bengtsson 65 Lerum Friidrott M55
Göran Åberg 60 Lerum Friidrott M60
Joakim Hansson 74 Lerum Friidrott M45
Lars Frison 62 Mölndals AIK M55
Daniel Johansson 84 Sävedalens AIK M35
Fredrik Olson 72 Sävedalens AIK M45
Kristjan Saag 51 Sävedalens AIK M65
Mattias Olsborg 75 Sävedalens AIK M45
Niklas Fernqvist 73 Sävedalens AIK M45
Lars Diechle 69 Ullevi FK M50
 
K35-65 200m 2
Anna Logg 78 Hälle IF 29.69 K40
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK K45
 
K35-65 1609m 2
Karin Schön 62 IF Kville 6:00.00 K55
Johanna Michaëlsson 71 Majornas IK 6.15 K45
 
K35-65 Längd 2
Anna Logg 78 Hälle IF 4.38 K40
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK K45
 
K35-65 Diskus 5
Maria Holmesson 66 Lerum Friidrott K50
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK K40
Anneli Bohm 74 Sävedalens AIK K45
Cecilia Hallin 75 Sävedalens AIK K45
Hanna Palmestål 77 Sävedalens AIK K40
 
H20-65 200m (Korpen) 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS H21
 
H20-65 1500m (Korpen) 1
André Bülow Bengtsson 03 Majornas IK 4.45 H20
 
H20-65 Längd (Korpen) 1
Viktor Åberg 93 Angereds IS H21
 
H20-65 Diskus (Korpen) 0
 
D20-50 200m (Korpen) 0
 
D20-50 1500m (Korpen) 1
Arina Ljung 96 Majornas IK D20
 
D20-50 Längd (Korpen) 0
 
D20-50 Diskus (Korpen) 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248