Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Hoppa över navigeringslänkar Logga in

Tävlingen inställd pga skärpta Covid-19 restriktioner.
Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 968 Printed: Göteborgs Adventsspel
Antal individer / Total persons: 395
 
M 60m1
Emil Engdahl02Ängelholms IF7:25
M 200m4
Pierre Nordqvist83Linköpings GIF24.25
Emil Engdahl02Ängelholms IF
Carl Hermansson03Bohus IF
Johan Börjeson77Lidköpings VSK25,09
M Häck 60m0
M Höjd7
Emmanuel Ogwo02Ullevi FK
Herman Forsberg02Ullevi FK
Jimmy Hellström03Ullevi FK
Johan Wahlgren02Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK
Richie Leong02Ullevi FK
Victor Hering03Ullevi FK
M Längd0
M Kula0
P19 Kula7
Emmanuel Ogwo02Ullevi FK
Herman Forsberg02Ullevi FK
Jimmy Hellström03Ullevi FK
Johan Wahlgren02Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK
Richie Leong02Ullevi FK
Victor Hering03Ullevi FK
P17 60m3
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Viggo Nielsen05Lerum Friidrott8,22
Hampus Hassel05IK Orient8,18
P17 200m8
Melker Svanberg05IF Kville
Elliot Lindbom05Lerum Friidrott
Theodor Johner05Lerum Friidrott24,86
Herman Helander05Mölndals AIK
Nils Askelund05Mölndals AIK
Wilmer Olsson05Mölndals AIK
Hampus Hassel05IK Orient26,38
André Samrin Ribeiro05Örgryte IS26.50
P17 Häck 60m2
Theodor Johner05Lerum Friidrott8,85
Casper Bergstrand04Stenungsunds FI
P17 Höjd10
Melker Svanberg05IF Kville
Elias Johansson05Ullevi FK
Felix Steene04Ullevi FK
Hugo Tilldal05Ullevi FK
Johannes Lundqvist04Ullevi FK
Jonas Gustén05Ullevi FK
Philip Karlsson04Ullevi FK
Shakeem Reid05Ullevi FK
Viggo Andersson04Ullevi FK
André Samrin Ribeiro05Örgryte IS1.72
P17 Längd4
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Viggo Nielsen05Lerum Friidrott5,18
Hampus Hassel05IK Orient5,30
Casper Bergstrand04Stenungsunds FI
P17 Kula9
Linus Wahl05Lerum Friidrott
Elias Johansson05Ullevi FK
Felix Steene04Ullevi FK
Hugo Tilldal05Ullevi FK
Johannes Lundqvist04Ullevi FK
Jonas Gustén05Ullevi FK
Philip Karlsson04Ullevi FK
Shakeem Reid05Ullevi FK
Viggo Andersson04Ullevi FK
P15 60m10
William Andersson06Falkenbergs IK8,21
Leo Bergman06Hälle IF
Hannes Lukkari06Lerum Friidrott8,87
Lucas Tode06Majornas IK
Anton Fäldt06Mölndals AIK
Linus Göpel06Mölndals AIK
Lukas Lehto06Mölndals AIK
Viggo Büller06Sävedalens AIK8.84
Jonas Ellison06Örgryte IS
Jack Wennman06Trollhättan FIK
P15 200m7
William Andersson06Falkenbergs IK27,79
Leo Bergman06Hälle IF
Elis Jönsson06Majornas IK
Linus Göpel06Mölndals AIK
Vinton Landelius06Mölndals AIK29,59
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF26.78
Jonas Ellison06Örgryte IS
P15 1000m6
Elis Jönsson06Majornas IK3.23
Albin Björk06Mölndals AIK
Axel Björås06Mölndals AIK
Rasmus Krenauer06Mölndals AIK3.25
Simon Grahn06Mölndals AIK
Philip Wernqvist06Ullevi FK
P15 Häck 60m0
P15 Höjd2
Erik Toll06IFK Göteborg
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF
P15 Längd7
Leo Bergman06Hälle IF
Hannes Lukkari06Lerum Friidrott4,91
Elis Jönsson06Majornas IK
Lukas Lehto06Mölndals AIK
Vinton Landelius06Mölndals AIK4,28
Valdemar Wik06Sävedalens AIK
Jack Wennman06Trollhättan FIK
P15 Kula5
Erik Toll06IFK Göteborg
Christopher Hermansson06Mölndals AIK
Valdemar Wik06Sävedalens AIK
Philip Wernqvist06Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg06Varbergs GIF
P14 60m10
Axel Rogö07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK9,45
Alfred Danerud07Sävedalens AIK8.34
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Jacob Wallin07Ullevi FK
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
P14 200m8
Axel Rogö07IFK Göteborg
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Måns Eklund07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK30,96
Alfred Danerud07Sävedalens AIK26.32
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Eskil Ekström07Trollhättan FIK
P14 1000m4
Nils Johner07Lerum Friidrott3.10
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Tage Sköld07Mölndals AIK
P14 Häck 60m2
Axel Rogö07IFK Göteborg
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
P14 Höjd2
Nils Lindsta Long07Lerum Friidrott1.28
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
P14 Längd8
Joel Pettersson07IFK Göteborg
Markus Eklund07IFK Göteborg
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen07Majornas IK
Alfred Danerud07Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck07Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl07Örgryte IS
Eskil Ekström07Trollhättan FIK
P14 Kula2
Rasmus Arnell07IFK Göteborg
Oskar Haak07Stenungsunds FI
P13 60m13
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Axel Moberg08Lerum Friidrott
Morris Säker08Majornas IK
Elliot Nigam08Mölndals AIK8.79
Eskil Fernström08Mölndals AIK8.19
Hubert Amberntsson08Mölndals AIK
Linus Weihard08Mölndals AIK
Maximiliam Bulow08Ullevi FK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
P13 200m11
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Axel Moberg08Lerum Friidrott
Morris Säker08Majornas IK32,51
Elliot Nigam08Mölndals AIK
Eskil Fernström08Mölndals AIK27.29
Linus Weihard08Mölndals AIK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
P13 800m3
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Elliot Nigam08Mölndals AIK
Hubert Amberntsson08Mölndals AIK
P13 Häck 60m6
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Uno Stål08KA 2 IF
Morris Säker08Majornas IK
Eskil Fernström08Mölndals AIK9.93
Nils Amundin08Sävedalens AIK
P13 Höjd5
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Eskil Fernström08Mölndals AIK1,48
Nils Amundin08Sävedalens AIK
P13 Längd13
Sebastian Siering08IFK Göteborg
Theodor Rogö08Habo Friidrott 04
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Uno Stål08KA 2 IF
Axel Moberg08Lerum Friidrott
Elliot Nigam08Mölndals AIK
Eskil Fernström08Mölndals AIK5,27
Arman Kosovic08Sävedalens AIK
Viggo Sjöström08Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow08Ullevi FK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Viggo Gustafsson08Ullevi FK
Rasmus Mattsson08Bohus IF
P13 Kula5
Eric Nilsson Struck08Istrums SK
Arman Kosovic08Sävedalens AIK
Nils Amundin08Sävedalens AIK
Pontus Setteskog08Ullevi FK
Rasmus Mattsson08Bohus IF
P12 60m20
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Eddie Nord09Hälle IF
Noel Johansson09Hälle IF8.59
Melker Samor09Lerum Friidrott
Noel Sahlberg09Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo09Lerum Friidrott
Aston Södling09Majornas IK
Jonah Ekelöf09Majornas IK
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK
Theo Allestam09Majornas IK
Olle Krenauer09Mölndals AIK
Love Ljungqvist09IK Orient
Alvin Nettus09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Noel Danielsson09Ullevi FK
Vincent Åberg09Ullevi FK
Alvin Hogedal09Bohus IF
Melvin Ström09Bohus IF
P12 200m19
César Skoglund09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Eddie Nord09Hälle IF
Noel Johansson09Hälle IF29.98
Melker Samor09Lerum Friidrott
Noel Sahlberg09Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo09Lerum Friidrott
Aston Södling09Majornas IK
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK31,0
Jakob Brandin09IF Rigor
Victor Hansson09IF Rigor
Justin Harwood09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Vincent Åberg09Ullevi FK
Alvin Hogedal09Bohus IF
Melvin Ström09Bohus IF
P12 Häck 60m11
Björn Roth09IFK Göteborg
César Skoglund09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Noel Sahlberg09Lerum Friidrott
Oskar Hallenbo09Lerum Friidrott
Aston Södling09Majornas IK
Victor Hansson09IF Rigor
Justin Harwood09Ullevi FK
Alvin Hogedal09Bohus IF
Melvin Ström09Bohus IF
P12 Höjd15
Emrik Hansson09Falkenbergs IK
Björn Roth09IFK Göteborg
César Skoglund09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg130
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Jonah Ekelöf09Majornas IK
Olle Fohlin09Majornas IK
Olle Krenauer09Mölndals AIK
Love Ljungqvist09IK Orient
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Victor Hansson09IF Rigor
Max Johansson09Ullevi FK
Vincent Åberg09Ullevi FK
P12 Längd17
Emrik Hansson09Falkenbergs IK
Björn Roth09IFK Göteborg
Herman Ryding09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg4.12
Sid Alexandersson09IFK Göteborg
Efraim Jonsson09Lidköpings IS3.56
Nelson Svensson Johansson09Majornas IK
Love Ljungqvist09IK Orient
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Jakob Brandin09IF Rigor
Victor Hansson09IF Rigor
Alvin Nettus09Ullevi FK
Justin Harwood09Ullevi FK
Max Johansson09Ullevi FK
Noel Danielsson09Ullevi FK
Vincent Åberg09Ullevi FK
P12 Kula11
Emrik Hansson09Falkenbergs IK
Björn Roth09IFK Göteborg
César Skoglund09IFK Göteborg
Isak Axelsson09IFK Göteborg
Ludvig Engbom09IFK Göteborg
Oliver Hedin09IFK Göteborg9.23
Efraim Jonsson09Lidköpings IS6.55
Jonah Ekelöf09Majornas IK
Filip Sternhufvud09IF Rigor
Jakob Brandin09IF Rigor
William Lidén09Bohus IF
P11 60m23
Silas Andersson10Falkenbergs IK8,89
Albin Fast10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Emilio Karnå10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg9,27
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg9:52
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Alexander Tinnerholm10Mölndals AIK
David Roos10Mölndals AIK
Erik Lövgren10Mölndals AIK
Karl Rangmar10Mölndals AIK
Neo Bersell10Mölndals AIK
Oscar Blomqvist10Mölndals AIK
Svante Fernström10Mölndals AIK
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Leon Hopf10Örgryte IS
Alve Alehall10Bohus IF
Hannes Svennblad10Bohus IFPb/10.56
Teodor Skånberg10Bohus IF
Ville Petersson10Bohus IF
P11 Längd24
Albin Fast10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Emilio Karnå10IFK Göteborg
Filip Ahnér10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Max Rongård Juhnke10IFK Göteborg3:96
Victor Barck Dahlberg10IFK Göteborg
Isac Minnhagen10Lerum Friidrott
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander10Lerum Friidrott
Adam Hadad10Majornas IK
Arvid Kristiansson Brynås10Majornas IK
Espen Robinson10Mölndals AIK
Svante Fernström10Mölndals AIK
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Ivar Dittmer Macduff10Ullevi FK
Alve Alehall10Bohus IF
Emil Alenvik-Dahl10Bohus IF
Hannes Svennblad10Bohus IF
Teodor Skånberg10Bohus IF
Ville Petersson10Bohus IF
P11 Kula19
Albin Fast10IFK Göteborg
Alfred Björkenor10IFK Göteborg
Gustav Waborg10IFK Göteborg
Hjalmar Hjort10IFK Göteborg
Ludvig Cederfalk10IFK Göteborg
Isac Minnhagen10Lerum Friidrott
Kevin Fatty10Lerum Friidrott
Oscar Axvi10Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander10Lerum Friidrott
Adam Hadad10Majornas IK
Espen Robinson10Mölndals AIK
Svante Fernström10Mölndals AIK
Jason Jonasson10Södra Vi IF
Leon Hopf10Örgryte IS
Alve Alehall10Bohus IF
Emil Alenvik-Dahl10Bohus IF
Hannes Svennblad10Bohus IF
Teodor Skånberg10Bohus IF
Ville Petersson10Bohus IF
K 60m1
Johanna Alvarsson84IK Ymer8.60
K 200m1
Johanna Alvarsson84IK Ymer28
K Häck 60m0
K Höjd6
Carolin Kobel92Brattås CK
Ebba Magnusson01Ullevi FK
Elin Hallbjörner02Ullevi FK
Elin Pettersson03Ullevi FK
Kajsa Karila02Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf02Ullevi FK
K Längd0
K Kula5
Ebba Magnusson01Ullevi FK
Elin Hallbjörner02Ullevi FK
Elin Pettersson03Ullevi FK
Kajsa Karila02Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf02Ullevi FK
F17 60m4
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott8,46
Leia Holm05Lerum Friidrott8,61
Tove Kajsjö05Lerum Friidrott9,75
Ane Torine Iversen05Mölndals AIK
F17 200m2
Paulina Hultberg05Alingsås IF
Annie Sturesson05Falkenbergs IK28,09
F17 Häck 60m1
Elsie Gerhardt05Brattås CK
F17 Höjd6
Annie Sturesson05Falkenbergs IK
Doris Erixon05Hälle IF
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott
Ester Schenk04Ullevi FK
Jeriel Kabongo05Ullevi FK
Nora Jolbäck04Ullevi FK
F17 Längd4
Paulina Hultberg05Alingsås IF
Alice Bengtsson05Lerum Friidrott4,94
Leia Holm05Lerum Friidrott4,75
Elina Samuelsson05Hönö IS
F17 Kula7
Josefine Holmesson05Lerum Friidrott
Aicha Koné04Ullevi FK
Ester Schenk04Ullevi FK
Jeriel Kabongo05Ullevi FK
Nora Jolbäck04Ullevi FK
Tilda Mjörnell04Ullevi FK
Emma Hansson05Bohus IF9.65
F15 60m11
Sabina Kern06Brattås CK8,50
Tilde Dahlberg06Hälle IF
Nellie Gullberg06Lerum Friidrott9,35
Linnéa Odéhn06Malmö AI8.45
Alva Nordlinder06Mölndals AIK
Olivia Lundberg06Mölndals AIK8.12
Annie Sjösten06Sävedalens AIK8.80
Ella Hallin06Sävedalens AIK8.95
Tilda Jildefjord06Sävedalens AIK8.45
Elsa Heyden06Ullevi FK
Linnea Johansson06Varbergs GIF8.42
F15 200m9
Sabina Kern06Brattås CK28,15
Tilde Dahlberg06Hälle IF
Sara Barndik06Lidköpings IS31.48
Linnéa Odéhn06Malmö AI27.82
Cornelia Ullsten06Mölndals AIK
Moa Stagemyr06Mölndals AIK30.18
Annie Sjösten06Sävedalens AIK27.83
Ella Hallin06Sävedalens AIK29.89
Tilda Jildefjord06Sävedalens AIK27.20
F15 1000m4
Malva Arvidsson06Brattås CK3.26,90
Sara Barndik06Lidköpings IS3:32.15
Cornelia Ullsten06Mölndals AIK
Anastasia Nilsson06Ängelholms IF3.15.00
F15 Häck 60m10
Kajsa Roth06IFK Göteborg
Julia Enevik06Lerum Friidrott
Meja Ahlfors06Majornas IK
Isabelle Colliander06Mölndals AIK
Moa Stagemyr06Mölndals AIK
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK
Annie Sjösten06Sävedalens AIK
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK9.84
Selma Oldenby06Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist06Bohus IF
F15 Höjd6
Sigrid Carlsson06Mölndals AIK
Annie Sjösten06Sävedalens AIK
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Ella Hallin06Sävedalens AIK
Elsa Heyden06Ullevi FK
F15 Längd8
Sabina Kern06Brattås CK
Julia Enevik06Lerum Friidrott
Sara Barndik06Lidköpings IS4.33
Meja Ahlfors06Majornas IK
Alva Nordlinder06Mölndals AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Linnea Johansson06Varbergs GIF4.62
Anastasia Nilsson06Ängelholms IF
F15 Kula6
Klara Berntsson06Brattås CK
Molly Klingener06Lerum Friidrott
Beatrice Amundin06Sävedalens AIK
Ella Gianneschi06Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh06Trollhättan FIK
Tilda Lindqvist06Bohus IF
F14 60m26
Alice Bredström07Brattås CK8,65
Alice Hjort07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg9.02
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Nadira Muminovic07Hälle IF
Jill Klint07Kongahälla AIK8.53
Ebba Rickardsson07Lidköpings IS11.27
Klara Rickardsson07Lidköpings IS9.52
Wilma Stenborg07Lidköpings IS9.75
Elsa Claesson07Mölndals AIK8:94
Ellen Perman07Stenungsunds FI8,46
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Bella Wennbom07Ullevi FK
Celine Lexa07Ullevi FK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Olivia Westlund07Ullevi FK
F14 200m25
Alice Hjort07IFK Göteborg
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson07Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson07Göteborgs KIK
Svea Götestam07Göteborgs KIK
Nadira Muminovic07Hälle IF
Jill Klint07Kongahälla AIK29.34
Ebba Rickardsson07Lidköpings IS42.15
Wilma Stenborg07Lidköpings IS34.71
Elsa Claesson07Mölndals AIK28:69
Lova Carlsson07Mölndals AIK31,25
Ellen Perman07Stenungsunds FI27,56
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Bella Wennbom07Ullevi FK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 1000m10
Alice Hjort07IFK Göteborg
Siri Provci07IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Agnes Knauer07Hälle IF3,25
Ester Strand07Hälle IF
Klara Rickardsson07Lidköpings IS3:05.89
Elsa Svantesson07Mölndals AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Tova Karlsson07Hönö IS
F14 Häck 60m15
Alice Hjort07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg9.60
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Lily Stigberg07Lerum Friidrott12.37
Wilma Stenborg07Lidköpings IS11.97
Ellen Perman07Stenungsunds FI9,76
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Freja Bäckström07Sävedalens AIK
Bella Wennbom07Ullevi FK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Tova Karlsson07Hönö IS10,58
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 Höjd10
Alice Bredström07Brattås CK
Isabelle Bou Naaman07IFK Göteborg
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Jill Klint07Kongahälla AIK
Alma Jolbäck07Lidköpings IS130
Emilia Blomdahl07Lidköpings IS138
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Daniella Kloth07Sävedalens AIK
Freja Bäckström07Sävedalens AIK
F14 Längd32
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt07IFK Göteborg5.00
Vera Nordwall07IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster07IFK Göteborg
Ella Thompson07Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson07Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson07Göteborgs KIK
Svea Götestam07Göteborgs KIK
Jill Klint07Kongahälla AIK
Lily Stigberg07Lerum Friidrott3.68
Alma Jolbäck07Lidköpings IS3.94
Ebba Rickardsson07Lidköpings IS2.81
Emilia Blomdahl07Lidköpings IS4.72
Klara Rickardsson07Lidköpings IS3.99
Wilma Stenborg07Lidköpings IS4.11
Lova Carlsson07Mölndals AIK
Nicolina Sinclair07Stenungsunds FI
Alice Berggren07Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Alma Engström07Sävedalens AIK
Ebba Bränholm07Sävedalens AIK
Elsa Dehre07Sävedalens AIK
Ingrid Levin07Sävedalens AIK
Celine Lexa07Ullevi FK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Hanna Amundin07Ullevi FK
Johanna Gustén07Ullevi FK
Mary Harwood07Ullevi FK
Olivia Westlund07Ullevi FK
Tova Karlsson07Hönö IS4,73
Linnea Johansson07Bohus IF
F14 Kula6
Emilia Emilsson07IFK Göteborg
Linn Bergerheim07IFK Göteborg
Ebba Rickardsson07Lidköpings IS5.07
Alice Boström Holmberg07Sävedalens AIK
Fatima Diaby07Ullevi FK
Moa Larsson07Bohus IF
F13 60m30
Astrid Fakelius08Brattås CK
Nellie Sturesson08Falkenbergs IK8,97
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad8,83
Adelia Svalstrand08IFK Göteborg
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg8,89
Emma Bergdén08IFK Göteborg
Ester Fredin08IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Olivia Bogeblad08IFK Göteborg
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04
Sofie Gisaeus08Hälle IF8,89
Elsa Skager08Lerum Friidrott8,70
Filippa Sjösten08Lerum Friidrott
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott9:90
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott9,70
Hannia Börjeson08Lidköpings IS9,46
Maja Barndik08Lidköpings IS10.06
Ella Alvelin08Mölndals AIK
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI09:00
Alva Wennbom08Ullevi FK
Lova Åkerberg08Ullevi FK
Blessing Ezennaya08Bohus IF
F13 200m22
Astrid Fakelius08Brattås CK
Ebba Holmén08IFK Göteborg30,78
Emma Bergdén08IFK Göteborg
Ester Fredin08IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04
Sofie Gisaeus08Hälle IF29,99
Alice Samuelsson08Kongahälla AIK31.0
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Klara Petersson08Lerum Friidrott29:70
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Hannia Börjeson08Lidköpings IS32,49
Ida Carlsson08Lidköpings IS33,49
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI29:82
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS29,69
Blessing Ezennaya08Bohus IF
F13 800m8
Ebba Holmén08IFK Göteborg2:41
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson08Kongahälla AIK2.52
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott3:03
Ida Carlsson08Lidköpings IS2,48,62
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Jenna Jonasson08Södra Vi IF
F13 Häck 60m21
Astrid Fakelius08Brattås CK
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad10,94
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson08Kongahälla AIK
Ellinor Carlsson08Lerum Friidrott
Liv Hammarberg08Lerum Friidrott10:94
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Hannia Börjeson08Lidköpings IS11,95
Ida Carlsson08Lidköpings IS11,18
Maja Barndik08Lidköpings IS13.37
Ester Magnusson08Majornas IK
Ella Alvelin08Mölndals AIK
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor11,31
Svea Pellme08Stenungsunds FI
Jenna Jonasson08Södra Vi IF10.54
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS10,64
F13 Höjd19
Nellie Sturesson08Falkenbergs IK
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Emma Bergdén08IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Nike Blomberg08Habo Friidrott 04
Alice Samuelsson08Kongahälla AIK
Elsa Skager08Lerum Friidrott1,38
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Hannia Börjeson08Lidköpings IS132
Maja Barndik08Lidköpings IS124
Emma Sparredal08Mölndals AIK
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor1,47
Svea Pellme08Stenungsunds FI
Vilma Lundqvist Ottordahl08Hönö IS
F13 Längd27
Astrid Fakelius08Brattås CK
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Annie Säwström08IFK Göteborg
Ebba Holmén08IFK Göteborg
Emma Bergdén08IFK Göteborg
Ester Fredin08IFK Göteborg
Frida Ahner08IFK Göteborg
Olivia Bogeblad08IFK Göteborg
Tindra Westlund Stenberg08Habo Friidrott 04
Annie Svenninghed08Lerum Friidrott
Elsa Skager08Lerum Friidrott4,46
Emma Weis08Lerum Friidrott
Ida Klingener08Lerum Friidrott
Leonie Alguren08Lerum Friidrott
Sanna Gullberg08Lerum Friidrott
Ester Magnusson08Majornas IK
Ella Alvelin08Mölndals AIK
Ida Ekengren08Mölndals AIK
Wilda Lamprecht08Mölndals AIK
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Inez Brocker08Stenungsunds FI
Jenna Jonasson08Södra Vi IF
Alva Wennbom08Ullevi FK
Lova Åkerberg08Ullevi FK
Blessing Ezennaya08Bohus IF
F13 Kula12
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad
Frida Ahner08IFK Göteborg
Matilda Skoglund08IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson08IFK Göteborg
Ida Bjerkliden08Kongahälla AIK
Annie Svenninghed08Lerum Friidrott
Klara Petersson08Lerum Friidrott
Maja Barndik08Lidköpings IS7.67
Elin Larsson08IF Rigor
Elsa Ekgrim08IF Rigor
Emilia Wåhlberg08IF Rigor
Emma Theander08Stenungsunds FI
F12 60m39
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK9,41
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Emilia Mannerström09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Siri Bjurén09IF Hagen FIK
Molly Sörling09Hälle IF
Noomi Bergman09Hälle IF
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott9,68
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott9,97
Irem Görgülü09Majornas IK
Judit Markhede09Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK
Judith Högberg09Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh09Majornas IK
Lisa Högberg09Mölndals AIK
Bianca Lemon09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Ida Ståhle09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Saga Drottz09IK Orient
Nellie Ask09IF Rigor9.21
Thea Sundler09IF Rigor
Chloe Almen09Ullevi FK
Elsa Ferm09Ullevi FK
Emma Peterson09Ullevi FK
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Johanna Peterson09Ullevi FK
Precious Ogwo09Ullevi FK
F12 200m29
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK31,57
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg33.96
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Emilia Mannerström09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg32.05
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Siri Bjurén09IF Hagen FIK
Noomi Bergman09Hälle IF
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott35,03
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott34,58
Judit Markhede09Majornas IK31,0
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh09Majornas IK
Ebba Hagelin09Mölndals AIK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK33.62
Ida Ståhle09IK Orient
Nellie Ask09IF Rigor
Emma Ekberg09Sävedalens AIK
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Olivia Johansson09Bohus IF
F12 Häck 60m29
Ellen Berntsson09Brattås CK
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Ellen Peterson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Siri Bjurén09IF Hagen FIK
Ella Jarenskog09Lerum Friidrott
Ida Lindstrand09Lerum Friidrott12,32
Ida Ryttberg09Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter09Lerum Friidrott
Liv Ternestedt09Lerum Friidrott
Vera Liøkel09Lerum Friidrott11,13
Irem Görgülü09Majornas IK
Elin Stagemyr09Mölndals AIK11.07
Bianca Lemon09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Ida Ståhle09IK Orient
Saga Drottz09IK Orient
Thea Sundler09IF Rigor
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Olivia Johansson09Bohus IF
Selma Suraiya09Bohus IF
F12 Höjd21
Ella Bredström09Brattås CK
Ellen Berntsson09Brattås CK
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK1,32
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS132
Emmy Pauli09Majornas IK
Judit Markhede09Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK
Stella Goodrich09Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh09Majornas IK
Alva Eurenius09IK Orient
Bianca Lemon09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Saga Drottz09IK Orient
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Selma Suraiya09Bohus IF
F12 Längd42
Jeanelle Hanna09Falköpings AIK3,91
Alice Lindblad09IFK Göteborg
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ebba Wikström09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Emilia Mannerström09IFK Göteborg
Gabriella Larsson09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Linnéa Holmén09IFK Göteborg
Nike Emanuelsson09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Rut Litsne09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Molly Sörling09Hälle IF
Noomi Bergman09Hälle IF
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS4.15
Emmy Pauli09Majornas IK
Irem Görgülü09Majornas IK
Judit Markhede09Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK
Judith Högberg09Majornas IK
Stella Goodrich09Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh09Majornas IK
Emma Ehrnborg09Mölndals AIK
Alva Eurenius09IK Orient
Bianca Lemon09IK Orient
Elvira Berg09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Ida Ståhle09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Saga Drottz09IK Orient
Noomi Hjortbäck09Sävedalens AIK
Chloe Almen09Ullevi FK
Elsa Ferm09Ullevi FK
Emma Peterson09Ullevi FK
Freja Åhsberg09Ullevi FK
Jezania Kabongo09Ullevi FK
Johanna Peterson09Ullevi FK
Precious Ogwo09Ullevi FK
Olivia Johansson09Bohus IF
Selma Suraiya09Bohus IF
Tilda Vickes09Bohus IF
F12 Kula20
Ella Bredström09Brattås CK
Athina Ringfeldt09IFK Göteborg
Ellen Bäckman09IFK Göteborg
Emilia Mannerström09IFK Göteborg
Isabella Siering09IFK Göteborg
Paulina Pappi09IFK Göteborg
Saga Boström09IFK Göteborg
Isabelle Blomdahl09Lidköpings IS10.90
Emmy Pauli09Majornas IK
Judit Markhede09Majornas IK
Judith Björnsdotter Magnusson09Majornas IK
Judith Högberg09Majornas IK
Stella Goodrich09Majornas IK
Vera-Linn Podlevskikh09Majornas IK
Alva Eurenius09IK Orient
Gabriella Foltin09IK Orient
Miranda Hult09IK Orient
Saga Drottz09IK Orient
Olivia Johansson09Bohus IF
Selma Suraiya09Bohus IF
F11 60m35
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Ellen Hedberg10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Signe Provci10IFK Göteborg
Siri Thompson10Göteborgs KIK
Linnea Stenborg10Lidköpings IS9,77
Ebba Strömblad10Majornas IK
Embla Norinder10Majornas IK
Gry Zackrisson10Majornas IK
Iris Granström10Majornas IK
Maja Farnebo10Majornas IK
Stina Lindhe Hemming10Majornas IK
Alice Edman10Mölndals AIK
Alicia Quinn10Mölndals AIK
Emma Richardson10Mölndals AIK
Ester Georgii10Mölndals AIK
Felicia Dagh10Mölndals AIK
Felicia Luukkonen10Mölndals AIK
Isabelle Drangel10Mölndals AIK
Julia Jensen10Mölndals AIK
Lova Rönnäs10Mölndals AIK10.66
Pauline Norén10Mölndals AIK
Tyra Mirmark Widholm10Mölndals AIK
Wilma Larsson Parsi10Mölndals AIK
Ella Larsson10IF Rigor
Elin Amundin10Ullevi FK
Alva Sämfors10Örgryte IS
Sarah Svartborn10Örgryte IS
Alicia Grev10Bohus IF
Astrid Frick10Bohus IF
Molly Eliasson10Bohus IF
F11 Längd32
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Lindblom10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Signe Provci10IFK Göteborg
Siri Thompson10Göteborgs KIK
Astrid Wikman10Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Ingrid Day10Lerum Friidrott
Lava Warberg10Lerum Friidrott
Linnea Stenborg10Lidköpings IS4,04
Ebba Strömblad10Majornas IK
Embla Norinder10Majornas IK
Gry Zackrisson10Majornas IK
Iris Granström10Majornas IK
Isabelle Avanzi10Majornas IK
Maja Farnebo10Majornas IK
Stina Lindhe Hemming10Majornas IK
Felicia Luukkonen10Mölndals AIK
Ella Larsson10IF Rigor
Elin Amundin10Ullevi FK
Alva Sämfors10Örgryte IS
Sarah Svartborn10Örgryte IS
Saga Karlsson10Hönö IS3,61
Alva Åberg10Bohus IF
Astrid Frick10Bohus IF
Ebba Boge10Bohus IF
Molly Eliasson10Bohus IF
Siri Wåhlström10Bohus IF
F11 Kula24
Alysia Mohalland10IFK Göteborg
Ellen Hedberg10IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo10IFK Göteborg
Julia Arnell10IFK Göteborg
Lykke Nyström10IFK Göteborg
Molly Emilsson10IFK Göteborg
Signe Alexandersson10IFK Göteborg
Signe Provci10IFK Göteborg
Astrid Wikman10Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long10Lerum Friidrott
Ingrid Day10Lerum Friidrott
Lava Warberg10Lerum Friidrott
Linnea Stenborg10Lidköpings IS5,24
Ebba Strömblad10Majornas IK
Iris Granström10Majornas IK
Isabelle Avanzi10Majornas IK
Stina Lindhe Hemming10Majornas IK
Siri Sjöstrand10Mölndals AIK
Ella Larsson10IF Rigor
Marika Söderlund Larsson10Stenungsunds FI
Alva Sämfors10Örgryte IS
Alva Åberg10Bohus IF
Astrid Frick10Bohus IF
Molly Eliasson10Bohus IF
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se