Anmälda Lilla Hässelbyspelen
Antal starter / Total entries: 930 Printed: Lilla Hässelbyspelen
Antal individer / Total persons: 424
 
P15 60m22
Hugo Theander06Boo IF
Aron Gullberg06Hammarby IF8,75
Leo Jordal05Huddinge AIS
Linus Hasselkvist05Huddinge AIS
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Mindor Bergler05Hässelby SK
Jonah Heldt06Hässelby SK9,19
Vidar Lind05Hässelby SK7,73
Baptiste Caderas06Hässelby SK
Alexander Sunell06Hässelby SK
Arvid Lundqvist06Hässelby SK
Elliot Hultell06Hässelby SK
Leo Kraftling06Hässelby SK
Robin Andersson06Nyköpings BIS8,32
Erik Andersson06Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK7.93
Dimitri Soulios05Spårvägens FK
Gustav Hellsten05Spårvägens FK
Tom Holmgren06Spårvägens FK
Gustav Källström06Turebergs FK8.12
P15 1000m11
Hugo Sundström06Hammarby IF
Alexander Hägg06Hässelby SK3.05,37
Samuel Berhane05Hässelby SK2.54,05
Anton Petersson06Hässelby SK3.13,48
Leonardo Garavini05IFK Lidingö3:07
Luca Gränzer05IFK Lidingö
Lenny Gränzer05IFK Lidingö
Filip Hansen05Nyköpings BIS3,15
Erik Norlén05Täby IS
Max Österberg06Värmdö IF2.53,09
Milian Hentschke05Tullinge FF2.58
P15 Häck 60m6
Elias Kapell06Hammarby IF
Filip Herre06Hammarby IF9,66
Aron Gullberg06Hammarby IF
Håkon Aaberg05Hammarby IF8,84
John Bäck06Turebergs FK9,83
Gustav Källström06Turebergs FK9.62
P15 Stav11
Alfred Berglind06Hammarby IF260
Hugo Sundström06Hammarby IF
Aron Gullberg06Hammarby IF2,55
Alexsander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Leo Wickert05Hässelby SK
Jonah Heldt06Hässelby SK
Jakob Henningsohn05Hässelby SK
Baptiste Caderas06Hässelby SK
Elliot Hultell06Hässelby SK
Erik Norlén05Täby IS
P15 Längd20
Aron Gullberg06Hammarby IF4,77
Leo Jordal05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Mindor Bergler05Hässelby SK
Leo Wickert05Hässelby SK
Jonah Heldt06Hässelby SK
Tim Laurell06Hässelby SK
Jakob Henningsohn05Hässelby SK
Baptiste Caderas06Hässelby SK
Alexander Sunell06Hässelby SK
Arvid Lundqvist06Hässelby SK
Elliot Hultell06Hässelby SK
Leo Kraftling06Hässelby SK
Robin Andersson06Nyköpings BIS4,79
Erik Andersson06Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad06Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK
Tom Holmgren06Spårvägens FK
Gustav Källström06Turebergs FK
P15 Kula8
Elias Kapell06Hammarby IF
Filip Herre06Hammarby IF
Jonah Heldt06Hässelby SK
Vidar Lind05Hässelby SK
Baptiste Caderas06Hässelby SK
Elliot Hultell06Hässelby SK
Wilmer Fjellestad06Spårvägens FK
Gustav Källström06Turebergs FK
P13 600m17
Björn Engström07Bromma IF
Philip Persson07Danderyds SK1.44,48
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK1:48
Viktor Nordgren07Hammarby IF
Nils Bergman07Hässelby SK
Simon Berhane07Hässelby SK1.47,98
Oliver Sörman07Hässelby SK1.53,31
Amandus Zagai07Hässelby SK
Love Allinger07IF Linden
Filip Derezinski07IF Triangeln2.11.29
Jakob Lennermark07Turebergs FK1.43,51
Melker Larm07Turebergs FK1,49:91
Jacob Rune07Täby IS
Leo Papinski07Täby IS1.43.96
Emil Hansson07Täby IS
Alexander Sand07Tullinge FF
P13 Häck 60m13
Lukas Alvén07Boo IF
Björn Engström07Bromma IF
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Marcus Beckman07Hässelby SK
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Filip Derezinski07IF Triangeln12.01
Gustav Snis07Turebergs FK11,66
Erik Håkansson07Turebergs FK
Jakob Lennermark07Turebergs FK
Melker Larm07Turebergs FK12,26
Jacob Rune07Täby IS9.67
Emil Hansson07Täby IS
P13 Höjd16
Lukas Alvén07Boo IF
Björn Engström07Bromma IF
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Erik Herre07Hammarby IF148
Theo Carlström Cousins07Hammarby IF
Hugo Beskow07Hammarby IF
Oliver Åkerberg07Hässelby SK
Nils Bergman07Hässelby SK
Hugo Danielsson07Hässelby SK
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Filip Derezinski07IF Triangeln1.28
Gustav Snis07Turebergs FK1,41
Erik Håkansson07Turebergs FK
Melker Larm07Turebergs FK1,35
Jacob Rune07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
P13 Stav13
Wilmer Davidgård08Bromma IF
Quincey Hackett07Hammarby IF2,40
Hugo Beskow07Hammarby IF
Irving Lind07Hässelby SK
Oliver Åkerberg07Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Adam Ekström07Hässelby SK
Hugo Danielsson07Hässelby SK
Marcus Beckman07Hässelby SK
Amandus Zagai07Hässelby SK
Levi Back08Turebergs FK2,80
Jacob Rune07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
P13 Kula13
Lukas Alvén07Boo IF
Björn Engström07Bromma IF
Quincey Hackett07Hammarby IF8,15
Viktor Nordgren07Hammarby IF6,56
Hugo Beskow07Hammarby IF
Irving Lind07Hässelby SK
Hugo Skymne07Hässelby SK7,96
Marcus Beckman07Hässelby SK
Alexander Christiansen07Hässelby SK
Filip Derezinski07IF Triangeln10.42
Erik Håkansson07Turebergs FK
Jacob Rune07Täby IS
Emil Hansson07Täby IS
P12 60m15
Vilgot Didrikson08Bromma IF9,57
Oskar Thews08Bromma IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF
Charlie Amos08Danderyds SK8,53
Elivn Rahm08Gefle IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK9.29
Nore Wennergren08Hässelby SK10,85
Philip Antivilo-Lindsjöö08Hässelby SK
Rami Fakhreddine08Hässelby SK9:12
Alex Ejendal08IFK Lidingö9.36
Emil Svensson08Turebergs FK
P12 600m13
Vilgot Didrikson08Bromma IF1,53
Oskar Thews08Bromma IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF
Charlie Amos08Danderyds SK
Anton Johansson08Hammarby IF2:00.10
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Bruno Lönnerstam08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Rami Fakhreddine08Hässelby SK1.48,14
Benjamin Andersson08Södertälje IF
Levi Back08Turebergs FK1,54.86
Emil Svensson08Turebergs FK
P12 Höjd10
Vilgot Didrikson08Bromma IF
Oskar Thews08Bromma IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF1,33
Elivn Rahm08Gefle IF
Anton Johansson08Hammarby IF1.10
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Charlie Lind08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK1.46
Levi Back08Turebergs FK1,25
Emil Svensson08Turebergs FK
P12 Kula8
Vilgot Didrikson08Bromma IF
Oskar Thews08Bromma IF
Wilmer Davidgård08Bromma IF7,29
Anton Johansson08Hammarby IF5.62
Charlie Lind08Hanvikens SK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK8.75
Philip Antivilo-Lindsjöö08Hässelby SK
P11 60m27
David Ahlberg09Bromma IF9,61
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Morgan Källqvist09Hammarby IF10,41
Alessandro Mancinella09Hammarby IF
Tage Fall09Hammarby IF
Olle Eide-Jensen09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF9,75
Kalle Arborén09Hammarby IF
Oliver Wallbom09Hanvikens SK
Samuel Oliveira09Hanvikens SK
Elliot Åkerberg09Hässelby SK
Magnus Claesson09Hässelby SK
Charlie Melander09Hässelby SK
Ville Heldt09Hässelby SK
Douglas Parsons09Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry09Hässelby SK
Gustav Rognes09Hässelby SK
Dante De Angelis Berman09Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson09Hässelby SK
Dante Stam09Hässelby SK
Oskar Liwell09Södertälje IF
Carl Grindange09Turebergs FK9,02
Filip Söderlund09Turebergs FK9.18
Oskar Källström09Turebergs FK
Oscar Helge09Täby IS
Leo Hesselroth09Ingarö IF
Gustav Yngström09Mälarö SOK8,58
P11 600m24
David Ahlberg09Bromma IF
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Morgan Källqvist09Hammarby IF2,16
Alessandro Mancinella09Hammarby IF
Olle Eide-Jensen09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF
Kalle Arborén09Hammarby IF
Samuel Oliveira09Hanvikens SK
Fred Ragnhäll09Hanvikens SK
Wilmer Hägg09Hässelby SK1.59,70
Elliot Åkerberg09Hässelby SK
Magnus Claesson09Hässelby SK
Charlie Melander09Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry09Hässelby SK
Dante De Angelis Berman09Hässelby SK
Dante Stam09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Luca Garavini09IFK Lidingö
Omar Temsah10Motala AIF
Oskar Liwell09Södertälje IF
Carl Grindange09Turebergs FK1:59.41
Filip Söderlund09Turebergs FK1.53,25
Oscar Helge09Täby IS
Folke Duhlin09Tullinge FF
P11 Längd30
David Ahlberg09Bromma IF4,13
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Morgan Källqvist09Hammarby IF3.28
Alessandro Mancinella09Hammarby IF
Tage Fall09Hammarby IF
Olle Eide-Jensen09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF3,84
Kalle Arborén09Hammarby IF
Oliver Wallbom09Hanvikens SK
Samuel Oliveira09Hanvikens SK
Wilmer Hägg09Hässelby SK3,53
Elliot Åkerberg09Hässelby SK
Magnus Claesson09Hässelby SK
Charlie Melander09Hässelby SK
Sixten Wallin09Hässelby SK
Ville Heldt09Hässelby SK
Douglas Parsons09Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry09Hässelby SK
Dante De Angelis Berman09Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson09Hässelby SK
Dante Stam09Hässelby SK
Hjalmar Gylbert09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Oskar Liwell09Södertälje IF
Carl Grindange09Turebergs FK4,64
Filip Söderlund09Turebergs FK4.06
Oskar Källström09Turebergs FK
Oscar Helge09Täby IS
Leo Hesselroth09Ingarö IF
Gustav Yngström09Mälarö SOK4,68
P10 60m29
Victor Herge10Bromma IF
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Klaus Heinonen10Hammarby IF10,04
Liam Sillén10Hammarby IF9,46
Ivar Janson10Hammarby IF
Hugo Winterman10Hanvikens SK10.10
Linus Ålund10Hanvikens SK9.29
Vidar Ek10Hässelby SK
Kasper Axelsson10Hässelby SK
Alfred Ohlsson10Hässelby SK
Linus Hamnerius10Hässelby SK
Hugo Klingvall Berglund10Hässelby SK
Isak Söderhäll10Hässelby SK
Sam Söderhäll Fonseca10Hässelby SK
Oliver Taha10IFK Lidingö9.10
Alfred Nilsson White10IFK Lidingö9.60
Karl Johan Hurtig10IFK Lidingö
Aron Schäder Johansson10IFK Lidingö
Hannes Salander10IF Linden
Omar Temsah10Motala AIF
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF11
Elliot Bax10Sundbybergs IK10,60
Alvar Engström10Turebergs FK10.30
Cian Hogan10Turebergs FK9.99
Vincent Norlin Hooper10Ingarö IF
Demian Schager10Ingarö IF
Alexander Viberg10Ingarö IF
P10 400m29
Victor Herge10Bromma IF
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Klaus Heinonen10Hammarby IF
Liam Sillén10Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF1,23
Hugo Winterman10Hanvikens SK
Victor Bergström10Hanvikens SK
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
Vidar Ek10Hässelby SK
Kasper Axelsson10Hässelby SK
Alfred Ohlsson10Hässelby SK
Linus Hamnerius10Hässelby SK
Hugo Klingvall Berglund10Hässelby SK
Isak Söderhäll10Hässelby SK
Sam Söderhäll Fonseca10Hässelby SK
Oliver Taha10IFK Lidingö1.16,01
Alfred Nilsson White10IFK Lidingö73.50
Karl Johan Hurtig10IFK Lidingö
Aron Schäder Johansson10IFK Lidingö
Elias Allinger10IF Linden
Omar Temsah10Motala AIF
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Elliot Bax10Sundbybergs IK
Alvar Engström10Turebergs FK1:17.00
Cian Hogan10Turebergs FK
Vincent Norlin Hooper10Ingarö IF
Demian Schager10Ingarö IF
Alexander Viberg10Ingarö IF
P10 Längd30
Victor Herge10Bromma IF
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Klaus Heinonen10Hammarby IF3,57
Liam Sillén10Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF3,29
Hugo Winterman10Hanvikens SK
Linus Ålund10Hanvikens SK4.13
Victor Bergström10Hanvikens SK
Vidar Ek10Hässelby SK
Kasper Axelsson10Hässelby SK
Alfred Ohlsson10Hässelby SK
Linus Hamnerius10Hässelby SK
Hugo Klingvall Berglund10Hässelby SK
Isak Söderhäll10Hässelby SK
Sam Söderhäll Fonseca10Hässelby SK
Oliver Taha10IFK Lidingö4,08
Alfred Nilsson White10IFK Lidingö
Karl Johan Hurtig10IFK Lidingö
Aron Schäder Johansson10IFK Lidingö
Hannes Salander10IF Linden
Omar Temsah10Motala AIF
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF2,78
Elliot Bax10Sundbybergs IK3,27m
Alvar Engström10Turebergs FK3.22
Cian Hogan10Turebergs FK3.64
Vincent Norlin Hooper10Ingarö IF
Demian Schager10Ingarö IF
P9 60m13
Erik Sahlén Martin11Bromma IF9,72
Viktor Lagerdahl11Bromma IF11.20
Hugo Ahlberg11Bromma IF
Gustav Reinholdsson Sandin11Bromma IF
Edvin Norrby11Bålsta IK
Alexander Göthesson Signal11Hässelby SK
Knut Soldeus11Saltsjöbadens IF
Philip Sparf11Spårvägens FK
Gabriel Ekengren11Turebergs FK9.80
Oscar Jörbeck11Täby IS
Pontus Wohlert11Ingarö IF11,23
Wilmer Skarin11Ingarö IF10,63
Max Campos11Ingarö IF10,89
P9 Längd12
Erik Sahlén Martin11Bromma IF
Viktor Lagerdahl11Bromma IF
Hugo Ahlberg11Bromma IF
Gustav Reinholdsson Sandin11Bromma IF
Alexander Göthesson Signal11Hässelby SK
Knut Soldeus11Saltsjöbadens IF
Philip Sparf11Spårvägens FK
Gabriel Ekengren11Turebergs FK3.67
Oscar Jörbeck11Täby IS
Pontus Wohlert11Ingarö IF3,10
Wilmer Skarin11Ingarö IF2,97
Max Campos11Ingarö IF2,66
F15 60m36
Agnes Odda06Boo IF
Maja Ekenberg06Boo IF
Lii Jabbour-Clarke06Hammarby IF8,11
Alice Ivarsson05Hammarby IF
Vera Jansson06Hammarby IF8,71
Maja Simonsson06Hammarby IF
Linnea Lyttle Härdelin06Hammarby IF
Elizabeth Paul06Hammarby IF
Alexandra Hovenäs05Huddinge AIS
Veronika Danilov05Huddinge AIS
Ida Malmborg05Hässelby SK
Isabelle Malmborg05Hässelby SK
Ines Palmgren06Hässelby SK9:42
Xana Baxter06Hässelby SK8,88
Nora Hägg06Hässelby SK
Tuva Wennergren05Hässelby SK
Philippa Rundbladh06Hässelby SK8,83
Lo Moberg06Hässelby SK
Nicole Donaldson06Hässelby SK
Maya Swedin06IFK Lidingö8.69
Hjördis Bäckman05IFK Lidingö8.40
Linn Johnsson06Mälarhöjdens IK9.15
Alice Enetjärn06Nyköpings BIS8.50
Ebba Svensson05Spårvägens FK
Olivia Bruzelius05Spårvägens FK8.55
Rebecka Hall05Spårvägens FK8.25
Em Lindstedt06Spårvägens FK
Evelina Sparf05Spårvägens FK
Ebba Lindegren Vare06Spårvägens FK
Emma Carlsson05Turebergs FK8,15
Ellen Jernhall05Täby IS
Philippa Kastberg05Täby IS
Ebba Sjöström05Täby IS8,86
Evelina Hamos05Täby IS8.41
Tyra Holst06AIK Friidrott
Norah Edström06AIK Friidrott8.16
F15 1000m11
Ella Johansson07Hammarby IF
Maja Simonsson06Hammarby IF
Olivia Grahn06Hammarby IF03:11,00
Linn Adolfsson06Hässelby SK3.12,82
Hannah Kinane06Hässelby SK3.04.91
Maya Swedin06IFK Lidingö3.17
Tyra Hedin05IFK Lidingö
Evelina Swärdborn06Nyköpings BIS3.20.30
Agnes Olsson05Turebergs FK
Vera Rietz05Täby IS3.50.01
Chloe Gillard05Täby IS3.55
F15 Häck 60m20
Agnes Jansson05Hammarby IF9,40
Lii Jabbour-Clarke06Hammarby IF9,23
Linnéa Lindefalk05Hammarby IF9,60
Alice Ivarsson05Hammarby IF
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Molly Zachrison06Hammarby IF
Esther Sahlqvist06Hammarby IF9,06
Livia Klaesson06Hässelby SK
Nora Hägg06Hässelby SK
Elsa Kjellström06Hässelby SK10,65
Philippa Rundbladh06Hässelby SK11,02
Lo Moberg06Hässelby SK
Ebba Svensson05Spårvägens FK
Kristelle Grahn06Spårvägens FK
Annie Grindange06Turebergs FK9,85
Ellen Jernhall05Täby IS
Philippa Kastberg05Täby IS
Eleonora Wahlin06Täby IS10. 16
Ebba Sjöström05Täby IS9,95
Tyra Holst06AIK Friidrott
F15 Stav7
Ines Palmgren06Hässelby SK
Livia Klaesson06Hässelby SK
Greta Erlandsson05Rånäs 4H3,63
Alva Back06Turebergs FK3,14
Emma Carlsson05Turebergs FK3,22
Alvah Lind05Tyresö FK
Norah Lind05Tyresö FK
F15 Längd31
Agnes Odda06Boo IF
Agnes Jansson05Hammarby IF5,06
Lii Jabbour-Clarke06Hammarby IF5,01
Alice Ivarsson05Hammarby IF
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Molly Zachrison06Hammarby IF
Linnea Lyttle Härdelin06Hammarby IF
Ellen Forsell06Hammarby IF
Elizabeth Paul06Hammarby IF
Isabelle Malmborg05Hässelby SK
Xana Baxter06Hässelby SK
Nora Hägg06Hässelby SK
Elsa Kjellström06Hässelby SK4,58
Tuva Wennergren05Hässelby SK
Philippa Rundbladh06Hässelby SK4,03
Lo Moberg06Hässelby SK
Nicole Donaldson06Hässelby SK
Maya Swedin06IFK Lidingö
Tyra Hedin05IFK Lidingö
Hjördis Bäckman05IFK Lidingö4.89
Alice Enetjärn06Nyköpings BIS4.84
Kristelle Grahn06Spårvägens FK
Rebecka Hall05Spårvägens FK
Em Lindstedt06Spårvägens FK
Annie Grindange06Turebergs FK4,54
Alva Back06Turebergs FK4,62
Ellen Jernhall05Täby IS
Philippa Kastberg05Täby IS
Eleonora Wahlin06Täby IS4.43
Ebba Sjöström05Täby IS4,53
Norah Edström06AIK Friidrott4.41
F15 Kula15
Tyra Hedberg06Hammarby IF
Vera Jansson06Hammarby IF
Maja Simonsson06Hammarby IF
Esther Sahlqvist06Hammarby IF
Ellen Forsell06Hammarby IF
Livia Klaesson06Hässelby SK
Elsa Kjellström06Hässelby SK9.71
Philippa Rundbladh06Hässelby SK8,66
Nicole Donaldson06Hässelby SK
Em Lindstedt06Spårvägens FK
Alvah Lind05Tyresö FK
Norah Lind05Tyresö FK
Philippa Kastberg05Täby IS
Tyra Holst06AIK Friidrott
Norah Edström06AIK Friidrott
F13 600m11
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ida Thernelius07Bromma IF2,12
Matilda Borg07Hammarby IF1,42,60
Mina Hägglund07Hässelby SK1.53,49
Julia Wändin07IFK Lidingö1.46
Carmen Cernjul07Spårvägens FK1.42.41
Ellinore Sparf07Spårvägens FK
Zara Klouda07Turebergs FK1,48,93
Venla Engström07Turebergs FK1:53.01
Lova Tillaeus07Täby IS
F13 Häck 60m18
Lovisa Kedeby07Bromma IF
Rose Masoudi07Bromma IF
Ida Thernelius07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF10.36
Ebba Wennebjer07Hammarby IF10,00
Alevtina Zholudieva07Hammarby IF11.53
Anna Bergin07Hammarby IF11,75
Matilda Borg07Hammarby IF10,41
Caisa Wibler07Hässelby SK
Saga Eckeskog07Hässelby SK
Sophia Zuccato07Hässelby SK
Julia Wändin07IFK Lidingö
Carmen Cernjul07Spårvägens FK10.74
Venla Engström07Turebergs FK10.94
Emma Olofsson07Täby IS10,45
Alice Helge07Täby IS11.08
Ida Borglund07Täby IS10,52
Lova Tillaeus07Täby IS
F13 Höjd23
Lovisa Kedeby07Bromma IF
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ida Thernelius07Bromma IF4,40
Ella Johansson07Hammarby IF1.23
Ebba Wennebjer07Hammarby IF1,54
Anna Bergin07Hammarby IF1,30
Tyra Norberg07Hammarby IF1,32
Linnea Sillén07Hammarby IF1,40
Elsa Heinonen07Hammarby IF134
Vasiliki Karlsson07Hammarby IF1.28
Caisa Wibler07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Mina Hägglund07Hässelby SK1.24
Ines Dahl07Hässelby SK
Matilda Forsander07Hässelby SK1,16
Julia Wändin07IFK Lidingö1.38
Ellinore Sparf07Spårvägens FK
Emma Olofsson07Täby IS139
Alice Helge07Täby IS124
Ida Borglund07Täby IS1,42
Lova Tillaeus07Täby IS
Filippa Kopparhed07Kungsängens FK1,34
F13 Stav15
Lovisa Kedeby07Bromma IF
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ida Thernelius07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF2.22
Caisa Wibler07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Ines Dahl07Hässelby SK
My Susenbeth07Hässelby SK
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK
Zara Klouda07Turebergs FK1,88
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS
Lova Tillaeus07Täby IS
F13 Kula18
Lovisa Kedeby07Bromma IF
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ida Thernelius07Bromma IF7,28
Ella Johansson07Hammarby IF9.77
Ebba Wennebjer07Hammarby IF11,66
Anna Bergin07Hammarby IF8,20
Elsa Heinonen07Hammarby IF8,90
Caisa Wibler07Hässelby SK
Alisha Mirza07Hässelby SK
Ines Dahl07Hässelby SK
Saga Eckeskog07Hässelby SK
My Susenbeth07Hässelby SK
Elin Runemar07Turebergs FK
Emma Olofsson07Täby IS11,75
Alice Helge07Täby IS
Ida Borglund07Täby IS8,07
Filippa Kopparhed07Kungsängens FK9,01
F12 60m20
Sofia Sahlén08Bromma IF9,14
Noomi Karboub08Bromma IF9.36
Ines Kieffer08Bromma IF
Clara Herge08Bromma IF
Sofia Östregård08Bromma IF8.89
Filippa Holmqvist08Hanvikens SK
Iris Boqvist08Hanvikens SK
Elsa Sandahl08Hanvikens SK
Ella Hägg08Hässelby SK
Matilda Barasciutti08Hässelby SK9.56
Moa Hill08Hässelby SK
Isabella Sjöholm Vitasovic08Hässelby SK9.45
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK10,63
Saga Berg Ojeda08Turebergs FK9,18
Ebba Dahlström08Täby IS8,73
Johanna Gummérus08Täby IS9,80
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS8,75
Stella Weissenborn08Täby IS9,13
F12 600m14
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF1.56
Ines Kieffer08Bromma IF
Clara Herge08Bromma IF
Sofia Östregård08Bromma IF2.07,36
Ella Östblom08Gefle IF1,54,00
Elsa Sandahl08Hanvikens SK
Maja Sigerstad08Hanvikens SK
Mila Almström08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK2,10
Annabelle Grahn08Spårvägens FK
Johanna Gummérus08Täby IS2,05,00
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Stella Weissenborn08Täby IS1:53.59
F12 Höjd15
Sofia Sahlén08Bromma IF
Antonia Van Uelft08Bromma IF
Ines Kieffer08Bromma IF
Sofia Östregård08Bromma IF1,25
Filippa Holmqvist08Hanvikens SK
Iris Boqvist08Hanvikens SK
Thea Lind08Hanvikens SK
Elsa Sandahl08Hanvikens SK
Moa Hill08Hässelby SK1.21
Mila Almström08Hässelby SK
Kajsa Westberg08Hässelby SK
Saga Berg Ojeda08Turebergs FK1,30
Johanna Gummérus08Täby IS
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS1,42
F12 Kula18
Sofia Sahlén08Bromma IF
Noomi Karboub08Bromma IF7.77
Antonia Van Uelft08Bromma IF
Ines Kieffer08Bromma IF
Clara Herge08Bromma IF
Sofia Östregård08Bromma IF7.45
Filippa Holmqvist08Hanvikens SK
Iris Boqvist08Hanvikens SK
Thea Lind08Hanvikens SK
Ella Hägg08Hässelby SK
Matilda Barasciutti08Hässelby SK6.99
Alma Waldelius08Hässelby SK5.13
Kajsa Westberg08Hässelby SK
Miranda Brolin08Hässelby SK5,63
Johanna Gummérus08Täby IS
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
Ebba Borglund08Täby IS9,77
Stella Weissenborn08Täby IS8,43
F11 60m19
Emelie Lagerdahl09Bromma IF9.40
Stella Rajala Styrman09Bromma IF9,66
Tove Norrby09Bålsta IK
Märta Berggren09Hammarby IF
Tyra Sternlind09Hammarby IF
Filippa Ekener09Hammarby IF
Lo Dahl09Hammarby IF
Smilla Runeborg09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF
Siri Kusters09Hammarby IF
Emma Tellström09Hammarby IF
Lea Enell09Hammarby IF
Klara Lidbom09Hammarby IF
Esther Elliot09Huddinge AIS
Meja Johansson09Hässelby SK
Rut Lundberg09Hässelby SK
Leah Ssempasa09Turebergs FK9,00
Amanda Jörbeck09Täby IS
Leia Alvén09Ingarö IF
F11 600m11
Emelie Lagerdahl09Bromma IF
Tove Norrby09Bålsta IK1,55,35
Märta Berggren09Hammarby IF
Lo Dahl09Hammarby IF
Smilla Runeborg09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF
Klara Lidbom09Hammarby IF
Esther Elliot09Huddinge AIS
Meja Johansson09Hässelby SK
Rut Lundberg09Hässelby SK
Leah Ssempasa09Turebergs FK1,59.79
F11 Längd24
Emelie Lagerdahl09Bromma IF
Stella Rajala Styrman09Bromma IF3,91
Tove Norrby09Bålsta IK
Märta Berggren09Hammarby IF
Tyra Sternlind09Hammarby IF
Filippa Ekener09Hammarby IF
Alva Windirsch09Hammarby IF
Lo Dahl09Hammarby IF
Amelie Crona09Hammarby IF
Smilla Runeborg09Hammarby IF
Malva Lönn09Hammarby IF
Siri Kusters09Hammarby IF
Lea Enell09Hammarby IF
Klara Lidbom09Hammarby IF
Olivia Jasner09Hanvikens SK
Esther Elliot09Huddinge AIS
Meja Johansson09Hässelby SK
Rut Lundberg09Hässelby SK
Alice Conradsson09Saltsjöbadens IF
Molly Dahlberg09Saltsjöbadens IF
Leah Ssempasa09Turebergs FK4,14
Jill Lundmark09Turebergs FK3,22
Amanda Jörbeck09Täby IS
Leia Alvén09Ingarö IF
F10 60m53
Svea Landerholm10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Emilia Örtengren10Hammarby IF
Betty Samuelsson10Hammarby IF
Ebba Holmström10Hanvikens SK10.29
Clara Lyberg10Hanvikens SK
Saga Sonander10Hanvikens SK
Stina Martinelle10Hanvikens SK11.25
Signe Martinelle10Hanvikens SK11.16
Marilu De Kwant10Hanvikens SK10.37
Moa Martinsson10Hanvikens SK10.32
Lina Jönsson10Hanvikens SK11.32
Tyra Fäldt10Hanvikens SK11.74
Julia Brolin Bacsovics10Hanvikens SK10.04
Moa Fagerström10Hanvikens SK11.04
Julia Nyberg10Hanvikens SK
Thea Palmquist10Hanvikens SK11.08
Ellie Öist10Hanvikens SK
Eveline Bramme10Hanvikens SK
Ester Sander10Hellas FK10.19
Ella Crona10Hässelby SK10,36
Astrid Wetterstrand10Hässelby SK
Emelie Hjelm10Hässelby SK
Ida Jarusjkin10Hässelby SK
Malou Ejendal10IFK Lidingö11
Caroline Burvall10IFK Lidingö
Edit Nordlander10IF Linnéa9.93
Sarah Berkani10Malmö AI
Melina Theofilaktou10Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand10Mälarhöjdens IK
Isabella Squalli10Mälarhöjdens IK
Isolde Hibbs10Saltsjöbadens IF
Martine Krötö10Saltsjöbadens IF
Märta Svedlund10Saltsjöbadens IF
Mathilda Wiberg10Saltsjöbadens IF
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Nora Smetana10Sundbybergs IK
Anhelina Hyrych10Sundbybergs IK
Ebba Hellberg10Södertälje IF
Maja Westerdahl10IFK Tumba
Josefin Cedergren10IFK Tumba
Emma Håkansson10Turebergs FK9,76
Celine Rajalakso10Turebergs FK9.35
Meja Björnlund10Ingarö IF
Siri Lindblad10Ingarö IF
Alicia Jalvén10Ingarö IF
Malou Hansson10Ingarö IF
Emma Wallin10Ingarö IF
F10 400m37
Ingrid Asp10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Emilia Örtengren10Hammarby IF
Ebba Holmström10Hanvikens SK
Clara Lyberg10Hanvikens SK
Saga Sonander10Hanvikens SK
Louise Zandrén10Hanvikens SK
Stina Martinelle10Hanvikens SK
Signe Martinelle10Hanvikens SK
Marilu De Kwant10Hanvikens SK
Moa Martinsson10Hanvikens SK
Lina Jönsson10Hanvikens SK
Tyra Fäldt10Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics10Hanvikens SK
Moa Fagerström10Hanvikens SK
Thea Palmquist10Hanvikens SK
Ellie Öist10Hanvikens SK
Eveline Bramme10Hanvikens SK
Ester Sander10Hellas FK1.24
Astrid Wetterstrand10Hässelby SK
Emelie Hjelm10Hässelby SK
Ida Jarusjkin10Hässelby SK
Caroline Burvall10IFK LidingöI
Edit Nordlander10IF Linnéa1:20.44
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Nora Smetana10Sundbybergs IK
Ebba Hellberg10Södertälje IF
Emma Håkansson10Turebergs FK81,00
Siri Lindblad10Ingarö IF
Alicia Jalvén10Ingarö IF
Malou Hansson10Ingarö IF
Emma Wallin10Ingarö IF
Sonja Duhlin10Tullinge FF
F10 Längd53
Svea Landerholm10Hammarby IF
Ingrid Asp10Hammarby IF
Stella Hagström10Hammarby IF
Märta Lundin10Hammarby IF
Ellen Sahlqvist10Hammarby IF
Betty Samuelsson10Hammarby IF
Alice Holm10Hanvikens SK
Ebba Holmström10Hanvikens SK
Clara Lyberg10Hanvikens SK
Saga Sonander10Hanvikens SK
Louise Zandrén10Hanvikens SK
Stina Martinelle10Hanvikens SK
Signe Martinelle10Hanvikens SK
Marilu De Kwant10Hanvikens SK
Moa Martinsson10Hanvikens SK
Lina Jönsson10Hanvikens SK
Tyra Fäldt10Hanvikens SK
Julia Brolin Bacsovics10Hanvikens SK
Moa Fagerström10Hanvikens SK
Julia Nyberg10Hanvikens SK
Thea Palmquist10Hanvikens SK
Ellie Öist10Hanvikens SK
Eveline Bramme10Hanvikens SK
Ester Sander10Hellas FK3.38
Ella Crona10Hässelby SK3,38
Astrid Wetterstrand10Hässelby SK
Emelie Hjelm10Hässelby SK
Ida Jarusjkin10Hässelby SK
Malou Ejendal10IFK Lidingö3
Caroline Burvall10IFK Lidingö
Edit Nordlander10IF Linnéa3,69
Sarah Berkani10Malmö AI
Melina Theofilaktou10Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK
Isolde Hibbs10Saltsjöbadens IF
Martine Krötö10Saltsjöbadens IF
Märta Svedlund10Saltsjöbadens IF
Mathilda Wiberg10Saltsjöbadens IF
Felicia Henningsson10Sundbybergs IK
Elise Emm Östlund10Sundbybergs IK
Lara Stenvall10Sundbybergs IK
Nora Smetana10Sundbybergs IK
Ebba Hellberg10Södertälje IF
Maja Westerdahl10IFK Tumba
Josefin Cedergren10IFK Tumba
Emma Håkansson10Turebergs FK
Celine Rajalakso10Turebergs FK4.00
Meja Björnlund10Ingarö IF
Siri Lindblad10Ingarö IF
Alicia Jalvén10Ingarö IF
Malou Hansson10Ingarö IF
Emma Wallin10Ingarö IF
Sonja Duhlin10Tullinge FF3,20
F9 60m20
Elsa Lönn11Boo IF10,21
Vera Davidgård11Bromma IF12,47
Siri Lindahl11Bromma IF
Ninsun Badur11Bromma IF
Sally Faxén11Bromma IF
Mia Elinder11Bromma IF
Astrid Östblom12Gefle IF10.36
Ingrid Jansson11Hässelby SK
Ebba Granqvist11Hässelby SK
Tuva Ekvall11Hässelby SK
Enid Neale11IF Linden
Molly Bermheden11Saltsjöbadens IF
Lily Ssempasa11Turebergs FK10,29
Lovelia Rajalakso11Turebergs FK10.12
Amanda Dyberg11Turebergs FK10.87
Ella Hilding11Turebergs FK11,49
Elsa Lindblad11Ingarö IF11,73
Ellen Hesselroth11Ingarö IF12,77
Junea Midow11Ingarö IF12,02
Lova Zettersten11Ingarö IF11,42
F9 Längd20
Elsa Lönn11Boo IF3.43
Vera Davidgård11Bromma IF2,52
Siri Lindahl11Bromma IF
Ninsun Badur11Bromma IF
Sally Faxén11Bromma IF
Mia Elinder11Bromma IF
Astrid Östblom12Gefle IF
Ingrid Jansson11Hässelby SK
Ebba Granqvist11Hässelby SK
Tuva Ekvall11Hässelby SK
Enid Neale11IF Linden
Molly Bermheden11Saltsjöbadens IF
Lily Ssempasa11Turebergs FK3,15
Lovelia Rajalakso11Turebergs FK3.47
Amanda Dyberg11Turebergs FK2.95
Ella Hilding11Turebergs FK2,80
Elsa Lindblad11Ingarö IF2,57
Ellen Hesselroth11Ingarö IF2,24
Junea Midow11Ingarö IF2,59
Lova Zettersten11Ingarö IF2,58
P/F15 4 x 200m16
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Hammarby IF 1 06;5Hammarby IF
Hammarby IF 2 06;5Hammarby IF
Hammarby IF 3 06;5Hammarby IF
Hanvikens SK 1Hanvikens SKLinnéa Boqvist -05
Linus Fondin -05
Felicia Renman -06
Marcus Julin -05
Hanvikens SK 2Hanvikens SKIda Tuving -05
Jonathan Hurtig -05
Wilja Hagström -06
Ali Diakite -06
Huddinge AIS -05 lag 1Huddinge AIS
Hässelby SK 1Hässelby SK
Hässelby SK 1 SvartHässelby SK
Hässelby SK 2 RödHässelby SK
Hässelby SK 1 P/F15Hässelby SK
Hässelby SK 2 P/F15Hässelby SK
Spårvägens FK 2Spårvägens FK
Spårvägens FK 3Spårvägens FK
Tullinge FF 1Tullinge FF
P/F13 4 x 200m13
Boo IF 1 Lag 1Boo IF
Bromma IF 1Bromma IF
Bromma IF 2Bromma IF
Hammarby IF 1 Team07Hammarby IF
Hammarby IF 2 Team07Hammarby IF
Hammarby IF 3 Team07Hammarby IF
Hässelby SK, 1 PF13Hässelby SK
Hässelby SK, 2 PF13Hässelby SK
Mälarhöjdens IK 1Mälarhöjdens IK1,54,96
Täby IS 4 Mix07Täby IS
Täby IS 5 Mix07Täby IS
Täby IS 6 Mix07Täby IS
Tullinge FF 1Tullinge FF