Endast för elitaktiva med ”tävlingslicens”, publicerad på friidrott.se 15 december. frågor kontakta Åke Ruus, ake.ruus@gmail.com
Entried Raka Spåret
Antal starter / Total entries: 131 Printed: Raka Spåret
Antal individer / Total persons: 118
 
M 60m18
Henrik Larsson99IF Göta Karlstad6.606.69
David Thid03Hammarby IF7.23
Tom Kling-Baptiste90Huddinge AIS6.65
Austin Hamilton97Malmö AI6.62
Anton Levin92Malmö AI6.99
Douglas Hellbratt95Malmö AI6.91
Jean-Christian Zirignon95Malmö AI6.86
Emmanuel Dawlson92Malmö AI6.716.91
Odain Rose92Spårvägens FK6.62
Viktor Thor00Strands IF6.866.86
William Thor00Strands IF6.936.97
Emil Johansson02Turebergs FK6.89
Zion Eriksson02Täby IS6.88
Milo Wahlgren02Täby IS6.826.96
Johan Sjölander99Täby IS6.99
Simon Plesse02Upsala IF6.916.91
Thomas Jones01IFK Växjö6.756.87
Simon Sharapo01KFUM Örebro7.15-
M 200m2
Dennis Otieno91Hammarby IF21.50
Mattias Waernulf02Västerås FK23.41
M 400m3
Andreas Movin96IFK Lidingö50.30
Filip Nilsson92IFK Lund50.32-
Emil Johansson02Turebergs FK47.76
M 1500m22
Erik Djurberg97Hässelby SK3:56.583:56.58
Gustav Berlin95Hässelby SK3:49.843:49,84
Axel Djurberg99Hässelby SK3:57.253:53.45
David Nilsson87Högby IF3:54.543:50.07
Omar Ismail00Högby IF3:50.57
Olof Silvander99IFK Lidingö4:02.173:52.04
Miguel Palm98Mölndals AIK3:59.40
John Foitzik91Spårvägens FK3:54.063:46.67
Abdelfath Yassin95Spårvägens FK3:55.003:44.96
Daniel Gleimar92Spårvägens FK3:59.703:52.34
Oliver Löfqvist98Spårvägens FK3:56.333:50.42
Estifanos Faid92Spårvägens FK3:58.34
Mohammad Reza92Spårvägens FK3:47.39
Emil Danielsson97Spårvägens FK3:45.933:40.08
Leo Magnusson98Sävedalens AIK3:45.123:45.12
Vidar Johansson96Sävedalens AIK3:54.54
Daniel Lundgren85Turebergs FK3:48.563:48.56
Robin Rohlén90IFK Umeå3:45.75
Albin Wallenius03Västerås FK4:12.484:00.59
Markus Andersson05Västerås FK4:02.47
Efrem Brhane94Västerås FK3:51.173:48.52
Diego ESTRADA89USA
M Häck 60m4
Amir Shaker89Hammarby IF7.778.17
Anton Levin92Malmö AI7.798.15
Sidrak Afework01Spårvägens FK8.558.55
Staffan Risberg99Turebergs FK8.328.32
M Höjd4
Arvid Ryberg98IF Göta Karlstad2.082.06
Fabian Delryd96Täby IS2.262.14
Oskar Lundqvist97Upsala IF2.152.03
Oliver Ericsson01Upsala IF2.051.97
M Längd8
Oskar Erixon99IF Göta Karlstad7.287.02
Andreas Otterling86IFK Lidingö8.12
Caleb Conable01Malmö AI7.407.40
Viktor Thor00Strands IF6.826.82
William Thor00Strands IF6.796.79
Patric Hjort93Västerås FK7.267.23
Albin Månsson99IFK Växjö6.77
Andreas Carlsson95IK Ymer7.657.49
M Tresteg2
Erik Ehrlin90Hammarby IF
Jesper Hellström95Hässelby SK
M Kula4
Arvid Mägi Theorin01Malmö AI16.5315.55
Wictor Petersson98Malmö AI21.15
Jesper Arbinge97Spårvägens FK18.59
Viktor Gardenkrans95Upsala IF18.8918.04
M Vikt5
Ragnar Carlsson00Hässelby SK
Karl Ludvik02Turebergs FK
Hugo Sörby01Upsala IF
Johannes Nilsson98Västerås FK
Leo Bystedt03Västerås FK
K 60m7
Greta Deltin00Hässelby SK7.617.69
Fatou Sowe93Malmö AI7.36
Irene Ekelund97Spårvägens FK7.267.43
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK7.78
Maja Almgren98Täby IS7.40
Moa Granat04Vallentuna FK7.82
Emma Jansson97KFUM Örebro7.59
K 200m6
Maja Åskag02Råby-Rekarne FIF25.81
Moa Hjelmer90Spårvägens FK23.32
Celina Reichardt99Spårvägens FK26.14
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK25.04
Moa Granat04Vallentuna FK24.6724.67
Emma Jansson97KFUM Örebro24.64
K 400m2
Moa Hjelmer90Spårvägens FK52.04
Ebba Svantesson97Upsala IF55.26-
K 1500m10
Alice Magnell Millán05Eskilstuna FI4:24.574:24.57
Olivia Weslien97IF Göta Karlstad4:28.904:28.90
Nora Lundin03Hammarby IF4:31.974:25.62
Anna Silvander93Hässelby SK4:11.014:11.01
Sandra Eriksson89Spårvägens FK4:11.89
Meija Peterson05Säffle FIK
Elin Marcusson99Trångsvikens IF4:36.914:34.43
Elvira Bredin03Turebergs FK4:50.55
Klara Ygeby02Upsala IF4:28.334:28.33
Elsa Wallenius01Västerås FK4:35.924:30.62
K Häck 60m3
Klara Rådbo01Hässelby SK8.81
Elin Westerlund90Spårvägens FK8.20
Sofia Linde95Täby IS8.36
K Höjd5
Louise Ekman97Gefle IF1.851.82
Sofie Skoog90IF Göta Karlstad1.941.85
Evelina Erlandsson94IF Göta Karlstad1.801.68
Klara Rådbo01Hässelby SK1.761.76
Ella Junnila98Tampereen Pyrintö1.95
K Längd7
Kaiza Karlén98IF Göta Karlstad6.406.40
Klara Rådbo01Hässelby SK5.885.88
Maja Åskag02Råby-Rekarne FIF6.02
Irene Ekelund97Spårvägens FK5.835.71
Sandra Törnros95Spårvägens FK6.145.97
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK5.555.55
Malin Otterling Marmbrandt85Västerås FK6.336.29
K Tresteg3
Emma Ehrlin93Hammarby IF12.49
Emilia Sjöstrand02Hellas FK12.2311.53
Lisa Weyhenmeyer00Upsala IF11.9711.95
K Kula7
Emilia Malmehed01IF Göta Karlstad13.81
Frida Åkerström90Hässelby SK17.06
Axelina Johansson00Hässelby SK17.13
Fanny Roos95Malmö AI18.64
Mathilda Eriksson98Malmö AI13.51
Sara Lennman96Spårvägens FK16.38
Bianca Salming98Turebergs FK14.10
K Vikt9
Grete Ahlberg98Hammarby IF20.5720.57
Sara Forssell00Motala AIF18.32
Kristina Andersson91Råby-Rekarne FIF17.97
Rebecka Hallerth96Spårvägens FK17.7517.24
Eleni Larsson93Spårvägens FK21.0820.16
Linnea Jönsson95Upsala IF19.2019.20
Kajsa Wennberg96Upsala IF18.1218.12
Michaela Norrbelius97Upsala IF16.4816.29
Emma Holmgren-Löf02Upsala IF