Endast för elitaktiva med ”tävlingslicens”, publicerad på friidrott.se, frågor kontakta Ullevi FK, vikingen@ullevi.nu
Entried Göteborg Inomhus
Antal starter / Total entries: 91 Printed: Göteborg Inomhus
Antal individer / Total persons: 76
 
M 60m11
Omar Chaaban00IFK Helsingborg6.827.10
Filip Schwartz98Mölndals AIK6.776.94
Tarley Allison97Mölndals AIK6.946.99
Patrik Andersson91Ullevi FK6.786.91
Nils Thornberg94Ullevi FK6.906.96
Adam Denguir94Ullevi FK6.886.89
Lucas Bolin01Ullevi FK6.987.05
Oliwer Danielsson01Ullevi FK6.91
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK7.167,04
Desmond Rogo96Upsala IF6.907.05
Alexander Andreasson99Örgryte IS6.896.89
M 200m8
Omar Chaaban00IFK Helsingborg22.2022.37
Alexander Lesser93Ullevi FK21.6122.62
Erik Lindahl90Ullevi FK22.8423.08
Nils Thornberg94Ullevi FK22.0022.09
Erik Annerfalk94Ullevi FK21.3321.67
Rafael Tejada De Leon02Ullevi FK22.2022.20
Desmond Rogo96Upsala IF21.7721.95
Carl Bengtström00Örgryte IS21.26
M 400m8
Martin Selin95Ullevi FK49.1351.37
Alexander Lesser93Ullevi FK49.2448,79
Anton Bertilsson99IFK Växjö49.6549.65
Johan Claeson01IFK Växjö48,3448,34
Kalle Wållgren01Örgryte IS48.0848.08
Gustav Karlsson00Örgryte IS50.1150.44
Samuel Wiik98Örgryte IS49.2850.22
Anders Pihlblad98Örgryte IS48.2948.29
M 800m10
Aleksej Pirgholizadeh94Eskilstuna FI1:55.371:55.98
Yared Kidane99Eskilstuna FI1:51.111:52.31
Benjamin Åberg95Hälle IF1:51.221:52.96
Johan Lamm98Mölndals AIK1:55.69
Jonathan Grahn04Mölndals AIK1.56.20
Joakim Andersson92Spårvägens FK1:48.031:48.71
Erik Guander02Sävedalens AIK
Alexander Lundskog96Ullevi FK1:49.521:49.52
Johan Claeson01IFK VäxjöPACE
Felix Francois90Örgryte IS1:50.17
M 3000m1
Yared Kidane99Eskilstuna FI
M Häck 60m3
Oscar Hjerm97KA 2 IF8.058.30
Elias Martinsson97Mölndals AIK8.018.01
Petter Gustafsson94Örgryte IS7.937.93
M Höjd2
Simon Wiklund99Mölndals AIK
Markus Lundborg99Ullevi FK1.75
M Längd2
Olof Ryberg00Örgryte IS6.056.05
Jonatan Hirsh98Örgryte IS7.277.13
M Tresteg7
Gustav Tartu02IF Kville14.19
Oskar Weidenholm01Mölndals AIK14.43
Gustaf Bålström98Ullevi FK15.5314.95
Lukas Edqvist02Örgryte IS14.66
Isak Persson95Örgryte IS15.8615.86
Artur Engström96Örgryte IS15.49
Gabriel Wallmark02Örgryte IS14.9114.51
M Kula0
K 60m6
Julia Henriksson00IFK Helsingborg7.487.56
Amanda Holmberg98Lidköpings IS7.67
Fatou Sowe93Malmö AI7.36-
Lisa Lilja96Ullevi FK7.597.59
Claudia Payton98Ullevi FK7.447.44
Elvira Tanderud04Ullevi FK7.537.56
K 200m3
Julia Henriksson00IFK Helsingborg24.0324.03
Daniella Busk93Malmö AI23.6323.63
Denise Eriksson98Örgryte IS24.10
K 400m2
Amanda Holmberg98Lidköpings IS56.0756.07
Vendela Rydbäck97IFK Växjö55,4355,43
K 800m6
Madeleine Björlin-Delmar96IFK Göteborg2:09.802:09.80
Saga Provci04IFK Göteborg2:10.712:10.71
Gaël De Coninck01Sävedalens AIK2:05.432:09.57
Rebecca Högberg84KFUM Örebro2:07.65
Elna Wester05Örgryte IS2:33.25
Radha Fiedler96Tyskland2:09,11
K 3000m4
Lisa Bergdahl95Sävedalens AIK9:43.05
Johanna Larsson93Örgryte IS9:54.81
Lina Strand88Göteborg-Majorna OK00
Moa Enmark94Göteborg-Majorna OK
K Häck 60m7
Tess Hertz-Saebbö98Göteborgs KIK8.50
Elin Lindeblad95Kalmar SK8.758.82
Amanda Holmberg98Lidköpings IS8.43
Maja Maunsbach01IFK Lund8.418.41
Mari Klaup90Ullevi FK8.57
Estelle Montler91Ullevi FK8.498,67
Ebba Åhman02IK Ymer8.648,96
K Höjd0
K Längd7
Tess Hertz-Saebbö98Göteborgs KIK6.075.70
Viktoria Karlsson97Göteborgs KIK
Emilia Hammarström96Mölndals AIK5.995.99
Mari Klaup90Ullevi FK5.825.36
Ebba Åhman02IK Ymer5.215.21
Jenny Lestander98Örgryte IS6.236.18
Jazmin Sawyers94Storbritannien6.71
K Tresteg2
Elvira Richardsson96Göteborgs KIK12.30
Estelle Montler91Ullevi FK
K Kula2
Maria Nilsson95IK Orient15.10
Mari Klaup90Ullevi FK13.12