Preliminär startlista
SM-JSM-USM stafett 2016-05-28/29
Uppdaterad: 2016-05-27
 


M 4 x 100m
Angereds IS Angereds IS
17 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
34 Malmö AI Malmö AI
51 Täby IS Täby IS
56 Västerås FK Västerås FK
61 Öresund FK Öresund FK
105 Hammarby IF Hammarby IF
112 Hammarby IF 2Hammarby IF
134 Hässelby SK Hässelby SK
206 Mölndals AIK Mölndals AIK
222 Spårvägens FK Spårvägens FK
293 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 12

M 4 x 400m
124 Huddinge AIS Huddinge AIS
135 Hässelby SK Hässelby SK
202 Malmö AI Malmö AI
230 Spårvägens FK Spårvägens FK
268 Turebergs FK Turebergs FK
292 Ullevi FK Ullevi FK
298 Ullevi FK 2Ullevi FK
Antal: 7

M 4 x 800m
14 Heleneholms IF Heleneholms IF
96 Hammarby IF Hammarby IF
122 Huddinge AIS Huddinge AIS
136 Hässelby SK Hässelby SK
212 Mölndals AIK Mölndals AIK
223 Spårvägens FK Spårvägens FK
243 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
246 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
267 Turebergs FK Turebergs FK
291 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 10

M 4 x 1500m
37 Mölndals AIK Mölndals AIK
75 Eskilstuna FI Eskilstuna FI
130 Huddinge AIS Huddinge AIS
139 Hässelby SK Hässelby SK
188 Malmö AI Malmö AI
237 Spårvägens FK Spårvägens FK
242 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
248 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
266 Turebergs FK Turebergs FK
Antal: 9

M22 4 x 100m
52 Ullevi FK Ullevi FK
98 Hammarby IF Hammarby IF
128 Huddinge AIS Huddinge AIS
175 IFK Lidingö IFK Lidingö
219 Mölndals AIK Mölndals AIK
236 Spårvägens FK Spårvägens FK
280 Täby IS Täby IS
Antal: 7

M22 3 x 400m
40 Spårvägens FK Spårvägens FK
129 Huddinge AIS Huddinge AIS
133 Hässelby SK Hässelby SK
167 IFK Lidingö IFK Lidingö
289 Ullevi FK Ullevi FK
297 Ullevi FK 2Ullevi FK
304 Upsala IF Upsala IF
Antal: 7

M22 3 x 800m
24 Högby IF Högby IF
138 Hässelby SK Hässelby SK
220 Mölndals AIK Mölndals AIK
255 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
265 Turebergs FK Turebergs FK
294 Ullevi FK Ullevi FK
321 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 7

P19 4 x 100m
Bromma IF Bromma IF
IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
13 Hammarby IF 2 Hammarby IF
99 Hammarby IF Hammarby IF
126 Huddinge AIS Huddinge AIS
140 Hässelby SK Hässelby SK
183 IFK Lidingö IFK Lidingö
189 Malmö AI Malmö AI
218 Mölndals AIK Mölndals AIK
235 Spårvägens FK Spårvägens FK
288 Ullevi FK Ullevi FK
310 IFK Växjö IFK Växjö
320 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 13

P19 3 x 800m
Eskilstuna FI 2Eskilstuna FI
23 Hässelby SK 2 Hässelby SK
53 Ullevi FK 2 Ullevi FK
74 Eskilstuna FI Eskilstuna FI
100 Hammarby IF Hammarby IF
141 Hässelby SK Hässelby SK
168 IFK Lidingö IFK Lidingö
190 Malmö AI Malmö AI
217 Mölndals AIK Mölndals AIK
234 Spårvägens FK Spårvägens FK
254 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
264 Turebergs FK Turebergs FK
287 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 13

P19 Stafett 1000m
Eskilstuna FI Eskilstuna FI
48 Turebergs FK Turebergs FK
55 Upsala IF Upsala IF
64 Bromma IF Bromma IF
76 Eskilstuna FI 2Eskilstuna FI
101 Hammarby IF Hammarby IF
113 Hammarby IF 2Hammarby IF
127 Huddinge AIS Huddinge AIS
142 Hässelby SK Hässelby SK
169 IFK Lidingö IFK Lidingö
191 Malmö AI Malmö AI
216 Mölndals AIK Mölndals AIK
233 Spårvägens FK Spårvägens FK
312 IFK Växjö IFK Växjö
319 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 15

P17 4 x 100m
60 Örgryte IS 2Örgryte IS
70 Danderyds SK Danderyds SK
89 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
110 Hammarby IF Hammarby IF
125 Huddinge AIS Huddinge AIS
170 IFK Lidingö IFK Lidingö
272 Täby IS Täby IS
286 Ullevi FK Ullevi FK
318 Örgryte IS Örgryte IS
328 IFK Göteborg IFK Göteborg
Antal: 10

P17 3 x 800m
21 Huddinge AIS Huddinge AIS
25 Kongahälla AIK Kongahälla AIK
41 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
58 KFUM Örebro KFUM Örebro
71 Danderyds SK Danderyds SK
143 Hässelby SK Hässelby SK
171 IFK Lidingö IFK Lidingö
232 Spårvägens FK Spårvägens FK
253 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
285 Ullevi FK Ullevi FK
322 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 11

P17 Stafett 1000m
19 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
72 Danderyds SK Danderyds SK
87 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
103 Hammarby IF Hammarby IF
123 Huddinge AIS Huddinge AIS
159 Kongahälla AIK Kongahälla AIK
263 Turebergs FK Turebergs FK
279 Täby IS Täby IS
317 Örgryte IS Örgryte IS
324 Örgryte IS 2Örgryte IS
Antal: 10

P15 4 x 80m
30 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
38 Mölndals AIK 2Mölndals AIK
43 Sundsvalls FI Sundsvalls FI
59 Örgryte IS Örgryte IS
65 Bromma IF Bromma IF
69 Bromma IF Bromma IF
95 Hammarby IF Hammarby IF
131 Huddinge AIS Huddinge AIS
144 Hässelby SK Hässelby SK
161 IF Kville IF Kville
172 IFK Lidingö IFK Lidingö
186 IFK Lidingö 2IFK Lidingö
192 Malmö AI Malmö AI
215 Mölndals AIK Mölndals AIK
224 Spårvägens FK Spårvägens FK
241 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
284 Ullevi FK Ullevi FK
299 Upsala IF Upsala IF
305 Västerås FK Västerås FK
313 KFUM Örebro KFUM Örebro
Antal: 20

P15 3 x 800m
12 Hammarby IF Hammarby IF
32 IFK Lidingö 2IFK Lidingö
145 Hässelby SK Hässelby SK
162 IF Kville IF Kville
182 IFK Lidingö IFK Lidingö
214 Mölndals AIK Mölndals AIK
231 Spårvägens FK Spårvägens FK
244 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
327 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Antal: 9

K 4 x 100m
79 Gefle IF Gefle IF
88 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
154 Hässelby SK Hässelby SK
193 Malmö AI Malmö AI
205 Mölndals AIK Mölndals AIK
238 Spårvägens FK Spårvägens FK
281 Täby IS Täby IS
283 Ullevi FK Ullevi FK
300 Upsala IF Upsala IF
Antal: 9

K 4 x 400m
20 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
146 Hässelby SK Hässelby SK
194 Malmö AI Malmö AI
259 IFK Tumba IFK Tumba
278 Täby IS Täby IS
295 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 6

K 4 x 800m
137 Hässelby SK Hässelby SK
158 Hässelby SK 2Hässelby SK
173 IFK Lidingö IFK Lidingö
213 Mölndals AIK Mölndals AIK
251 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
277 Täby IS Täby IS
Antal: 6

K 3 x 1500m
31 IFK Lidingö IFK Lidingö
147 Hässelby SK Hässelby SK
157 Hässelby SK 2Hässelby SK
221 Mölndals AIK Mölndals AIK
229 Spårvägens FK Spårvägens FK
250 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Antal: 6

K22 4 x 100m
18 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
45 Goif Tjalve GoIF Tjalve
80 Gefle IF Gefle IF
106 Hammarby IF Hammarby IF
148 Hässelby SK Hässelby SK
176 IFK Lidingö IFK Lidingö
195 Malmö AI Malmö AI
211 Mölndals AIK Mölndals AIK
Antal: 8

K22 3 x 400m
116 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
149 Hässelby SK Hässelby SK
210 Mölndals AIK Mölndals AIK
249 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
296 Ullevi FK Ullevi FK
301 Upsala IF Upsala IF
Antal: 6

K22 3 x 800m
44 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
102 Hammarby IF Hammarby IF
150 Hässelby SK Hässelby SK
Antal: 3

F19 4 x 100m
28 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
33 Linköpings GIF Linköpings GIF
66 Bromma IF Bromma IF
86 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
90 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
107 Hammarby IF Hammarby IF
121 Huddinge AIS Huddinge AIS
196 Malmö AI Malmö AI
258 IFK Tumba IFK Tumba
276 Täby IS Täby IS
Antal: 10

F19 3 x 800m
151 Hässelby SK Hässelby SK
209 Mölndals AIK Mölndals AIK
247 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
275 Täby IS Täby IS
326 Hammarby IF Hammarby IF
Antal: 5

F19 Stafett 1000m
47 IFK Tumba IFK Tumba
49 Täby IS Täby IS
85 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
91 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
120 Huddinge AIS Huddinge AIS
165 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
187 Linköpings GIF Linköpings GIF
197 Malmö AI Malmö AI
Antal: 8

F17 4 x 100m
Falu IK Falu IK
Gefle IF Gefle IF
10 IF Göta Karlstad 2 IF Göta Karlstad
27 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
35 Motala AIF Motala AIF
39 IK Orient IK Orient
62 Öresund FK Öresund FK
81 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
92 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
108 Hammarby IF Hammarby IF
119 Huddinge AIS Huddinge AIS
152 Hässelby SK Hässelby SK
177 IFK Lidingö IFK Lidingö
198 Malmö AI Malmö AI
208 Mölndals AIK Mölndals AIK
227 Spårvägens FK Spårvägens FK
257 IFK Tumba IFK Tumba
274 Täby IS Täby IS
290 Ullevi FK Ullevi FK
302 Upsala IF Upsala IF
306 Västerås FK Västerås FK
311 IFK Växjö IFK Växjö
316 Örgryte IS Örgryte IS
325 Örgryte IS 2Örgryte IS
Antal: 24

F17 3 x 800m
46 Trångsvikens IF Trångsvikens IF
54 Umedalens IF Umedalens IF
93 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
109 Hammarby IF Hammarby IF
153 Hässelby SK Hässelby SK
178 IFK Lidingö IFK Lidingö
203 Motala AIF Motala AIF
273 Täby IS Täby IS
Antal: 8

F17 Stafett 1000m
11 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
50 Täby IS 2Täby IS
57 IFK Växjö IFK Växjö
77 Falu IK Falu IK
78 Gefle IF Gefle IF
84 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
97 Hammarby IF Hammarby IF
118 Huddinge AIS Huddinge AIS
155 Hässelby SK Hässelby SK
160 Kongahälla AIK Kongahälla AIK
164 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
179 IFK Lidingö IFK Lidingö
199 Malmö AI Malmö AI
204 Motala AIF Motala AIF
207 Mölndals AIK Mölndals AIK
228 Spårvägens FK Spårvägens FK
260 IFK Tumba IFK Tumba
269 Turebergs FK Turebergs FK
271 Täby IS Täby IS
307 Västerås FK Västerås FK
323 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 21

F15 4 x 80m
Bromma IF 2Bromma IF
Danderyds SK Danderyds SK
15 Hellas FK Hellas FK
16 Hellas FK 2 Hellas FK
22 Hässelby SK Hässelby SK
36 Mälarhöjdens IK Mälarhöjdens IK
42 Spårvägens FK 3Spårvägens FK
63 Öresund FK Öresund FK
67 Bromma IF Bromma IF
83 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
94 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
104 Hammarby IF Hammarby IF
117 Huddinge AIS Huddinge AIS
156 Hässelby SK 2Hässelby SK
163 IF Kville IF Kville
166 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
180 IFK Lidingö IFK Lidingö
184 IFK Lidingö 2IFK Lidingö
200 Malmö AI Malmö AI
226 Spårvägens FK Spårvägens FK
240 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
245 Sundsvalls FI Sundsvalls FI
262 Turebergs FK Turebergs FK
270 Täby IS Täby IS
282 Täby IS Täby IS
303 Upsala IF Upsala IF
308 Västerås FK Västerås FK
314 KFUM Örebro KFUM Örebro
315 Örgryte IS Örgryte IS
329 Hammarby IF 2Hammarby IF
Antal: 30

F15 3 x 800m
26 IF Kville IF Kville
29 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
68 Bromma IF Bromma IF
73 Danderyds SK Danderyds SK
82 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
111 Hammarby IF Hammarby IF
114 Hellas FK Hellas FK
115 Hellas FK 2Hellas FK
132 Hässelby SK Hässelby SK
181 IFK Lidingö IFK Lidingö
185 IFK Lidingö 2IFK Lidingö
201 Malmö AI Malmö AI
225 Spårvägens FK Spårvägens FK
239 Spårvägens FK 2Spårvägens FK
252 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
261 Turebergs FK Turebergs FK
309 Västerås FK Västerås FK
Antal: 17

Antal anmälda totalt: 327

© Track & Field, Christer Falk