Preliminär startlista
Stafett-SM 2018-05-26/27
Uppdaterad: 2018-05-24 23:05
 


M 4 x 100m
Angereds IS Angereds IS
12 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
40 Hammarby IF Lag 1Hammarby IF
41 Hammarby IF Lag 2Hammarby IF
125 Malmö AI Malmö AI
146 Mölndals AIK Mölndals AIK
173 IK Orient IK Orient
176 Spårvägens FK Spårvägens FK
223 Täby IS Täby IS
238 Ullevi FK Ullevi FK
289 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 11

M 4 x 400m
58 Huddinge AIS Huddinge AIS
210 Turebergs FK Turebergs FK
239 Ullevi FK Lag 1Ullevi FK
240 Ullevi FK Lag 2Ullevi FK
290 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 5

M 4 x 800m
72 Hässelby SK Hässelby SK
147 Mölndals AIK Mölndals AIK
177 Spårvägens FK Lag 1Spårvägens FK
178 Spårvägens FK Lag 2Spårvägens FK
195 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
211 Turebergs FK Turebergs FK
241 Ullevi FK Ullevi FK
291 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 8

M 4 x 1500m
73 Hässelby SK Hässelby SK
148 Mölndals AIK Mölndals AIK
179 Spårvägens FK Lag 1Spårvägens FK
180 Spårvägens FK Lag 2Spårvägens FK
196 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
212 Turebergs FK Turebergs FK
242 Ullevi FK Ullevi FK
282 KFUM Örebro KFUM Örebro
292 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 9

M22 4 x 100m
42 Hammarby IF Hammarby IF
128 Malmö AI Malmö AI
149 Mölndals AIK Mölndals AIK
174 IK Orient IK Orient
243 Ullevi FK Ullevi FK
266 IFK Växjö IFK Växjö
293 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 7

M22 3 x 400m
59 Huddinge AIS Huddinge AIS
74 Hässelby SK Hässelby SK
112 IFK Lidingö IFK Lidingö
244 Ullevi FK Ullevi FK
267 IFK Växjö IFK Växjö
Antal: 5

M22 3 x 800m
43 Hammarby IF Hammarby IF
75 Hässelby SK Hässelby SK
113 IFK Lidingö IFK Lidingö
150 Mölndals AIK Mölndals AIK
197 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
314 LK Roslagen LK Roslagen
Antal: 6

P19 4 x 100m
Bromma IF Bromma IF
13 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
20 IFK Göteborg IFK Göteborg
213 Turebergs FK Turebergs FK
224 Täby IS Täby IS
245 Ullevi FK Ullevi FK
268 IFK Växjö IFK Växjö
294 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 8

P19 Stafett 1000m
Bromma IF Bromma IF
14 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
21 IFK Göteborg IFK Göteborg
181 Spårvägens FK Spårvägens FK
214 Turebergs FK Turebergs FK
225 Täby IS Täby IS
246 Ullevi FK Ullevi FK
269 IFK Växjö IFK Växjö
295 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 9

P19 3 x 800m
44 Hammarby IF Hammarby IF
66 Hälle IF Hälle IF
106 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
182 Spårvägens FK Spårvägens FK
198 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
283 KFUM Örebro Lag 1KFUM Örebro
284 KFUM Örebro Lag 2KFUM Örebro
Antal: 7

P17 4 x 100m
45 Hammarby IF Hammarby IF
53 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
76 Hässelby SK Hässelby SK
95 IF Kville Lag 1IF Kville
96 IF Kville Lag 2IF Kville
130 Malmö AI Malmö AI
151 Mölndals AIK Lag 1Mölndals AIK
152 Mölndals AIK Lag 2Mölndals AIK
215 Turebergs FK Turebergs FK
226 Täby IS Täby IS
247 Ullevi FK Ullevi FK
263 Västerås FK Västerås FK
270 IFK Växjö IFK Växjö
285 KFUM Örebro KFUM Örebro
296 Örgryte IS Örgryte IS
308 AIK Friidrott AIK Friidrott
Antal: 16

P17 Stafett 1000m
54 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
93 Höörs IS Höörs IS
97 IF Kville Lag 1IF Kville
98 IF Kville Lag 2IF Kville
122 Linköpings GIF Linköpings GIF
131 Malmö AI Malmö AI
153 Mölndals AIK Lag 1Mölndals AIK
154 Mölndals AIK Lag 2Mölndals AIK
183 Spårvägens FK Spårvägens FK
193 Sundsvalls FI Sundsvalls FI
216 Turebergs FK Turebergs FK
227 Täby IS Täby IS
271 IFK Växjö IFK Växjö
276 IK Ymer IK Ymer
286 KFUM Örebro KFUM Örebro
297 Örgryte IS Örgryte IS
309 AIK Friidrott AIK Friidrott
Antal: 17

P17 3 x 800m
67 Hälle IF Hälle IF
77 Hässelby SK Lag 1Hässelby SK
78 Hässelby SK Lag 2Hässelby SK
99 IF Kville Lag 1IF Kville
100 IF Kville Lag 2IF Kville
132 Malmö AI Malmö AI
155 Mölndals AIK Mölndals AIK
184 Spårvägens FK Spårvägens FK
194 Sundsvalls FI Sundsvalls FI
199 Sävedalens AIK Lag 1Sävedalens AIK
200 Sävedalens AIK Lag 2Sävedalens AIK
255 Upsala IF Upsala IF
313 Thorengruppen TFC Thorengruppen TFC
Antal: 13

P15 4 x 80m
Bollnäs FIK Bollnäs FIK
Bromma IF Bromma IF
15 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
46 Hammarby IF Hammarby IF
60 Huddinge AIS Huddinge AIS
79 Hässelby SK Hässelby SK
114 IFK Lidingö IFK Lidingö
133 Malmö AI Malmö AI
156 Mölndals AIK Mölndals AIK
217 Turebergs FK Turebergs FK
222 Tyresö FK Tyresö FK
248 Ullevi FK Ullevi FK
256 Upsala IF Upsala IF
272 IFK Växjö IFK Växjö
298 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 15

P15 3 x 800m
16 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
47 Hammarby IF Hammarby IF
80 Hässelby SK Hässelby SK
115 IFK Lidingö IFK Lidingö
134 Malmö AI Malmö AI
157 Mölndals AIK Mölndals AIK
257 Upsala IF Lag 1Upsala IF
258 Upsala IF Lag 2Upsala IF
299 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 9

M35 4 x 100m
Antal: 0

M35 3 x 800m
Alingsås IF M45Alingsås IFM45
48 Hammarby IF Hammarby IFM40
68 Hälle IF M35Hälle IF
69 Hälle IF M45Hälle IF
70 Hälle IF M40Hälle IF
124 Majornas IK Majornas IKM60
158 Mölndals AIK Lag 1Mölndals AIKM60
159 Mölndals AIK Lag 2Mölndals AIKM40
160 Mölndals AIK Lag 3Mölndals AIKM45
175 Solvikingarna SolvikingarnaM50
185 Spårvägens FK Spårvägens FKM40
Antal: 11

K 4 x 100m
26 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
39 IFK Halmstad IFK Halmstad
49 Hammarby IF Hammarby IF
81 Hässelby SK Hässelby SK
135 Malmö AI Malmö AI
186 Spårvägens FK Spårvägens FK
249 Ullevi FK Ullevi FK
300 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 8

K 4 x 400m
27 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
82 Hässelby SK Hässelby SK
107 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
228 Täby IS Lag 1Täby IS
229 Täby IS Lag 2Täby IS
250 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 6

K 4 x 800m
83 Hässelby SK Hässelby SK
161 Mölndals AIK Mölndals AIK
201 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
230 Täby IS Täby IS
301 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 5

K 3 x 1500m
84 Hässelby SK Hässelby SK
116 IFK Lidingö IFK Lidingö
162 Mölndals AIK Mölndals AIK
187 Spårvägens FK Spårvägens FK
202 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
302 Örgryte IS Lag 1Örgryte IS
303 Örgryte IS Lag 2Örgryte IS
Antal: 7

K22 4 x 100m
22 IFK Göteborg IFK Göteborg
28 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
163 Mölndals AIK Mölndals AIK
203 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
231 Täby IS Täby IS
251 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 6

K22 3 x 400m
17 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
23 IFK Göteborg IFK Göteborg
29 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
85 Hässelby SK Hässelby SK
232 Täby IS Täby IS
252 Ullevi FK Ullevi FK
Antal: 6

K22 3 x 800m
30 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
50 Hammarby IF Hammarby IF
86 Hässelby SK Hässelby SK
164 Mölndals AIK Mölndals AIK
204 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
Antal: 5

F19 4 x 100m
31 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
61 Huddinge AIS Huddinge AIS
188 Spårvägens FK Spårvägens FK
233 Täby IS Täby IS
253 Ullevi FK Ullevi FK
279 Åhus FIK Åhus FIK
304 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 7

F19 Stafett 1000m
32 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
62 Huddinge AIS Huddinge AIS
101 IF Kville IF Kville
108 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
189 Spårvägens FK Spårvägens FK
234 Täby IS Täby IS
254 Ullevi FK Ullevi FK
280 Åhus FIK Åhus FIK
Antal: 8

F19 3 x 800m
87 Hässelby SK Hässelby SK
117 IFK Lidingö IFK Lidingö
144 Motala AIF Motala AIF
165 Mölndals AIK Mölndals AIK
209 Trångsvikens IF Trångsvikens IF
Antal: 5

F17 4 x 100m
24 IFK Göteborg IFK Göteborg
33 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
52 Hellas FK Hellas FK
55 IFK Helsingborg IFK Helsingborg
63 Huddinge AIS Huddinge AIS
88 Hässelby SK Hässelby SK
102 IF Kville IF Kville
137 Malmö AI Lag 1Malmö AI
138 Malmö AI Lag 2Malmö AI
145 Mälarhöjdens IK Mälarhöjdens IK53,0053,00
166 Mölndals AIK Mölndals AIK
205 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
218 Turebergs FK Turebergs FK
273 IFK Växjö IFK Växjö
287 KFUM Örebro KFUM Örebro
305 Örgryte IS Örgryte IS
310 AIK Friidrott AIK Friidrott
Antal: 17

F17 Stafett 1000m
25 IFK Göteborg IFK Göteborg
34 Göteborgs KIK Lag 1Göteborgs KIK
35 Göteborgs KIK Lag 2Göteborgs KIK
56 IFK Helsingborg Lag 1IFK Helsingborg
57 IFK Helsingborg Lag 2IFK Helsingborg
64 Huddinge AIS Huddinge AIS
89 Hässelby SK Hässelby SK
103 IF Kville IF Kville
109 Lerum Friidrott Lerum Friidrott
139 Malmö AI Lag 1Malmö AI
140 Malmö AI Lag 2Malmö AI
167 Mölndals AIK Mölndals AIK
206 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
219 Turebergs FK Turebergs FK
264 Västerås FK Västerås FK
274 IFK Växjö IFK Växjö
277 IK Ymer Lag 1IK Ymer
278 IK Ymer Lag 2IK Ymer
288 KFUM Örebro KFUM Örebro
306 Örgryte IS Örgryte IS
311 AIK Friidrott AIK Friidrott
Antal: 21

F17 3 x 800m
36 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
94 Höörs IS Höörs IS
118 IFK Lidingö IFK Lidingö
141 Malmö AI Malmö AI
168 Mölndals AIK Mölndals AIK
207 Sävedalens AIK Lag 1Sävedalens AIK
208 Sävedalens AIK Lag 2Sävedalens AIK
220 Turebergs FK Turebergs FK
259 Upsala IF Upsala IF
312 AIK Friidrott AIK Friidrott
Antal: 10

F15 4 x 80m
Alingsås IF Alingsås IF
Bromma IF Bromma IF
11 Glanshammars IF Glanshammars IF
18 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
37 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
51 Hammarby IF Hammarby IF
65 Huddinge AIS Huddinge AIS
90 Hässelby SK Hässelby SK
104 IF Kville IF Kville41,55
110 Lerum Friidrott Lag 1Lerum Friidrott
111 Lerum Friidrott Lag 2Lerum Friidrott
119 IFK Lidingö IFK Lidingö
123 IFK Lund IFK Lund
142 Malmö AI Lag 1Malmö AI
143 Malmö AI Lag 2Malmö AI
169 Mölndals AIK Lag 1Mölndals AIK
170 Mölndals AIK Lag 2Mölndals AIK
221 Turebergs FK Turebergs FK
235 Täby IS Lag 1Täby IS
236 Täby IS Lag 2Täby IS
261 Varbergs GIF Varbergs GIF40.89
262 Villstads GIF Villstads GIF40,87
265 Västerås FK Västerås FK
275 IFK Växjö IFK Växjö
281 Åhus FIK Åhus FIK
307 Örgryte IS Örgryte IS
Antal: 26

F15 3 x 800m
10 Bromma IF Bromma IF
19 IF Göta Karlstad IF Göta Karlstad
38 Göteborgs KIK Göteborgs KIK
71 Hälle IF Hälle IF
91 Hässelby SK Lag 1Hässelby SK
92 Hässelby SK Lag 2Hässelby SK
120 IFK Lidingö Lag 1IFK Lidingö
121 IFK Lidingö Lag 2IFK Lidingö
171 Mölndals AIK Lag 1Mölndals AIK
172 Mölndals AIK Lag 2Mölndals AIK
237 Täby IS Täby IS
260 Upsala IF Upsala IF
Antal: 12

K35 4 x 100m
190 Spårvägens FK Lag 1Spårvägens FK
191 Spårvägens FK Lag 2Spårvägens FKK50
Antal: 2

K35 3 x 800m
Alingsås IF K40Alingsås IFK40
105 IF Kville IF KvilleK50
192 Spårvägens FK Spårvägens FKK40
Antal: 3

Antal anmälda totalt: 310

© Track & Field, Christer Falk