Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 13-17 år
Antal starter / Total entries: 823 Printed: 2020-02-17 22:56
Antal individer / Total persons: 422
 
M 60m 31
Viktor Åberg 93 Angereds IS
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 7.45
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Erik Isaksson 02 IF Kville
Filip Wicklund 02 IF Kville
Yosef Al Masri 02 IF Kville
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8.19
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 7.33
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.84
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7.50
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 6.94
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.09
Robin Noping 96 Sävedalens AIK
Alex Berhe 01 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7.30
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK 7.33
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.12
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 7.29
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.10
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.25
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK 7.10
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6.93
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.85
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 7.13
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 7.60
 
M 200m 23
Viktor Åberg 93 Angereds IS
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23.29
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 26.67
Alex Pilgrim 03 Mölndals AIK 23.00
Jacob Helsing 00 IK Orient 22.91
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 29.39
Alex Berhe 01 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK 22.80
Emmanuel Ogwo 02 Ullevi FK 23.50
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 22.90
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 23.80
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 23.25
Alexander Sörensen 02 Örgryte IS 27.00
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 23.50
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 24.22
Stefan Savic 02 Örgryte IS 23.34
 
P17 60m 18
Gustav Larsson 03 Angereds IS
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg 7.44
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg 7.55
Simon Hellsing 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 7.65
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 8.39
Yogesh Mathivanan 03 Sävedalens AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 7.43
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.58
Victor Hering 03 Ullevi FK 7.43
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Vincent Abika 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 7.35
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 7.57
Mattias Carman 03 Örgryte IS 7.60
Nils Thorin 03 Örgryte IS 7.45
 
P17 400m 5
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Robin Turan 04 IFK Göteborg 53.60
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 56.84
Carl Hermansson 03 Bohus IF
 
P17 1500m 9
Abdinasir Faarah 04 IFK Göteborg
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 4.46.47
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Alexander Höglind 04 Mölndals AIK
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 4.56.54
Louis Schmitz 04 Ullevi FK
Philip Frick 04 Örgryte IS 4.35.00
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 4.59.42
 
P17 Häck 60m 6
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 10.56
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 9.28
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS 8.93
Nils Thorin 03 Örgryte IS 8.56
Sten Hagström 03 Örgryte IS 8.91
 
P17 Höjd 10
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 1.72
Erik Olzon 01 IF Kville ut
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.87
Herman Olvik 96 Ullevi FK ut
Sören Pauli 01 Ullevi FK ut
Victor Hering 03 Ullevi FK 1.84
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.81
Elmer Evanson 02 Örgryte IS ut
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS ut
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 1.70
 
P17 Stav 3
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 2.81
Felix Steene 04 Ullevi FK 4.00
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.22
 
P17 Längd 17
Gustav Larsson 03 Angereds IS
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 5.43
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 5.61
Erik Johansson 01 Ullevi FK ut
Felix Steene 04 Ullevi FK 6.36
Hampus Helamb 01 Ullevi FK ut
Herman Forsberg 02 Ullevi FK ut
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 6.26
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK ut
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 5.72
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK ut
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 5.96
Victor Hering 03 Ullevi FK 6.40
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 8
Favour Chidison 01 Ullevi FK ut
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK ut
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK ut
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 12.85
Melker Manne 01 Ullevi FK ut
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 12.63
Victor Hering 03 Ullevi FK 13.81
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P17 Kula 7
Philip Ketels 04 Angereds IS
Felix Jordebrandt 03 IF Kville 13.45
Fredrik Grund 02 IF Kville ut
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 8.53
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK 9.22
Leo Zikovic 04 Örgryte IS 14.21
William Kindbom 04 Örgryte IS 10.67
 
P17 Vikt 5
Philip Ketels 04 Angereds IS 6.51
William Lanndalen 01 IF Kville ut
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott 12.85
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 10.63
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P15 60m 6
Melker Svanberg 05 IF Kville 8.00
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 8.23
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK 8.13
Johan Conway 05 Mölndals AIK 8.05
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 7.58
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 7.94
 
P15 200m 11
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Enzo Martini Tedfelt 05 Mölndals AIK 27.50
Herman Helander 05 Mölndals AIK
Johan Conway 05 Mölndals AIK 26.61
Max Persson 05 Mölndals AIK 28.55
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 30.30
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 27.50
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 25.36
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 27.47
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 28.25
 
P15 1000m 2
Henok Ande 05 Mölndals AIK
Olle Hansryd 05 Mölndals AIK 2.59.33
 
P15 Häck 60m 4
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8.67
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8.85
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.38
 
P15 Höjd 4
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK 1.57
Elias Johansson 05 Ullevi FK 1.38
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.67
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.82
 
P15 Stav 3
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 3.40
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 3.11
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 2.70
 
P15 Längd 7
Melker Svanberg 05 IF Kville 5.13
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 5.21
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 5.18
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 5.07
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 5.60
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 5.38
 
P15 Tresteg 7
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 10.63
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9.65
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 10.46
Elias Johansson 05 Ullevi FK 9.15
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 12.01
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 9.98
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 11.57
 
P15 Kula 7
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 11.29
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 11.41
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK 5.32
Max Persson 05 Mölndals AIK 7.81
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 10.93
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P15 Vikt 6
Albin Östman 05 Lerum Friidrott 9.82
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK 11.95
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK 7.91
Max Persson 05 Mölndals AIK 7.43
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P14 60m 10
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 7.64
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK 8.33
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK 8.01
Linus Göpel 06 Mölndals AIK 8.79
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.84
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 7.92
 
P14 200m 9
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 25.80
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Göpel 06 Mölndals AIK 29.68
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 27.05
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 29.59
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 26.76
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P14 1000m 7
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 3.41.54
Albin Björk 06 Mölndals AIK 3.22.09
Arvid Hermansson 06 Mölndals AIK 3.28.03
Karl Aderstedt Althoff 06 Mölndals AIK 3.10.07
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 3.32.30
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P14 Häck 60m 3
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 11.00
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 11.88
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
 
P14 Höjd 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1.48
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 1.50
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 1.28
 
P14 Stav 1
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 2.60
 
P14 Längd 12
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 4.00
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott 4.24
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott 4.11
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK 4.47
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK 3.61
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 4.75
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 4.28
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK 4.44
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 6
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.15
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 10.34
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 8.86
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 10.93
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P14 Kula 6
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8.21
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott 8.10
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK 9.09
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK 6.53
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK 9.07
 
P13 60m 14
Albin Bolin 07 IFK Göteborg 8.50
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 8.44
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 9.45
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 9.84
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
David Blixt 07 Mölndals AIK 8.83
Hugo Persson 07 Mölndals AIK 8.93
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK 8.79
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 8.42
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 8.07
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 200m 14
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 27.93
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 28.95
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 27.66
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 27.87
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nelson Löwenmark 07 Lerum Friidrott 29.60
Victor Klein 07 Lerum Friidrott 31.31
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott 33.22
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 28.07
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK 29.58
Gustav Romell 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 800m 12
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 2.32.06
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2.18.99
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 2.18.65
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 2.32.25
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2.38.17
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK 2.23.30
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 2.21.11
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2.24.33
William Svensson 07 Sävedalens AIK 2.26.74
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P13 Häck 60m 7
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9.53
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 10.30
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 11.14
David Blixt 07 Mölndals AIK 10.53
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK 12.74
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK 11.74
 
P13 Höjd 11
Gustav Karlsson 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 1.46
Hugo Persson 07 Mölndals AIK
Nuuno Grytter 07 Mölndals AIK 1.39
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK 1.45
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK 1.48
William Svensson 07 Sävedalens AIK 1.39
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS 1.67
Hugo Holgersson 07 Bohus IF 1.57
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Stav 5
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 3.05
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Leon Östling 07 IF Kville 2.30
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK 1.90
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.66
 
P13 Längd 19
Albin Bolin 07 IFK Göteborg 4.31
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 4.07
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 4.89
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 4.60
Samuel Rasmuson 07 IFK Göteborg 4.87
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott
Nelson Löwenmark 07 Lerum Friidrott 4.54
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 4.12
Victor Klein 07 Lerum Friidrott 3.87
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott 3.36
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 4.77
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK 4.58
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK 4.43
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P13 Tresteg 6
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 9.72
David Blixt 07 Mölndals AIK 9.34
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 10.22
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P13 Kula 17
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 9.04
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 9.43
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott 8.01
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 7.11
Victor Klein 07 Lerum Friidrott 5.83
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Hugo Persson 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 9.59
Gustav Romell 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Albin Elmgren-Warberg 07 Bohus IF 9.86
 
K 60m 25
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 8.12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.45
Julia Björkman 00 IF Kville 7.77
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 8.48
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott 8.44
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.09
Astrid Lees 99 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.92
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.30
Aicha Camara 91 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Claudia Payton 98 Ullevi FK 7.60
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 8.28
Estelle Montler 91 Ullevi FK 7.85
Ide Ileso 00 Ullevi FK 8.04
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 7.95
Rebecca Starnd 99 Ullevi FK 7.98
Julia Petrozsenyi 02 Örgryte IS 8.25
Nike Thanner 01 Örgryte IS 8.40
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8.04
 
K 200m 16
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 26.15
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 28.09
Alma Svanberg 02 IF Kville 26.65
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Paulina Orell Sahlberg 81 Lerum Friidrott
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 26.00
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK 28.33
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 27.88
Ida Stenman 04 Örgryte IS 28.50
Julia Petrozsenyi 02 Örgryte IS 26.75
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 25.93
 
F17 60m 15
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 8.10
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 8.21
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville 8.20
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.12
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8.28
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.27
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK 8.27
Lovisa Agfors 03 Bohus IF
 
F17 400m 6
Saga Provci 04 IFK Göteborg 61.51
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 64.51
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 62.06
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 65.97
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Ebba Francois 04 Örgryte IS 64.71
 
F17 1500m 6
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4.52.10
Felicia Brink 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 4.45.90
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK ut
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK ut
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 5.14.80
 
F17 Häck 60m 2
Cindy Darrell 02 Ullevi FK ut
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK ut
 
F17 Höjd 8
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 1.60
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 1.60
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott ut
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 1.50
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 1.51
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 1.42
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK 1.42
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK ut
 
F17 Stav 4
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2.55
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.40
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott 2.60
Ester Schenk 04 Ullevi FK 2.41
 
F17 Längd 22
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.54
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 4.90
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville 4.63
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville 4.56
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott ut
Ellen Pettersson 03 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 4.70
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 4.13
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 5.05
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.56
Astrid Berg 02 Ullevi FK ut
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 4.70
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS ut
 
F17 Tresteg 8
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 11.33
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.84
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 11.11
Aicha Koné 04 Ullevi FK 11.79
Sofie Hallman 92 Ullevi FK ut
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.33
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F17 Kula 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 10.99
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK 13.64
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 11.85
Irma Bergius 03 Majornas IK
Nicole Dinu 03 Ullevi FK 11.34
Malin Prytz 04 Bohus IF
 
F17 Vikt 4
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 12.04
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK 11.09
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK 14.01
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F15 60m 21
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 8.24
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 8.69
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 8.87
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8.79
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 8.72
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 9.67
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 8.20
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 8.85
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Filippa Couture 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 8.59
 
F15 200m 12
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 29.15
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.38
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 28.85
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 29.17
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS 26.84
Inez Yngve 05 Örgryte IS 26.86
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 28.21
 
F15 1000m 6
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF ut
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK 3.27.53
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 3.19.14
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.10.70
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.12.23
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.45.00
 
F15 Häck 60m 8
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9.27
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 10.20
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 12.64
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.25
Filippa Couture 05 Ullevi FK 10.10
Engla Nilsson 05 Bohus IF 10.17
 
F15 Höjd 5
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1.52
Leia Holm 05 Lerum Friidrott 1.35
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 1.42
Engla Nilsson 05 Bohus IF 1.66
 
F15 Stav 1
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2.81
 
F15 Längd 20
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 5.00
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 4.53
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK 4.48
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 4.06
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK
Helena Celik 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK 4.50
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Thea Johansson 05 Ullevi FK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.30
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.30
Inez Yngve 05 Örgryte IS 5.19
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 4.45
 
F15 Tresteg 11
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK 9.70
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.17
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK 10.27
Elsa Sandsten 05 Ullevi FK 9.92
Filippa Couture 05 Ullevi FK 9.78
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK 9.50
Thea Johansson 05 Ullevi FK 9.99
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 9.00
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 9.46
 
F15 Kula 12
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.48
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 10.39
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott 7.76
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 6.66
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 9.67
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 13.41
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK 8.00
Ebba Halling 05 Örgryte IS 8.52
Matilda Bloom 05 Örgryte IS 8.40
Emma Hansson 05 Bohus IF 9.98
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F15 Vikt 8
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 11.45
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 9.94
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 14.30
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK 10.26
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK F14
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Auinn Ahmad Mohammad 05 Bohus IF 7.39
Emma Krantz 05 Bohus IF 13.10
 
F14 60m 12
Zonita Chou 06 Angereds IS
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 8.36
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg 8.38
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8.12
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8,73
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 8.81
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 8.86
Victory Ezennaya 06 Bohus IF 8.64
 
F14 200m 11
Lina Mikael 06 Angereds IS
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 27.53
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alma Cullberg 06 IF Kville
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 30.55
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK 29.08
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 31.12
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 27.55
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 28,89
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 28.71
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F14 1000m 7
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 3.20.62
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 3.21.81
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 3.30.46
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 3.12.53
Viola Engdegård 06 Mölndals AIK 3.31.96
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
 
F14 Häck 60m 13
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 10.13
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 9.44
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 12.25
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK 12.32
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 10.69
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 9.82
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.59
 
F14 Höjd 10
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg
Frida Steene 06 IF Kville 1.51
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 1.45
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 1.45
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 1.51
Ebba Pauli 06 Sävedalens AIK 1.49
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 1.36
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 1.36
Elin Björn 06 Bohus IF 1.57
Emma Wendel 06 Bohus IF 1.54
 
F14 Stav 8
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 2.80
Alma Cullberg 06 IF Kville 2.10
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville 2.10
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott 1.91
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott 2.10
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 2.30
 
F14 Längd 19
Elenor Alija 06 Angereds IS
Jaelle Sandwing 06 Angereds IS
Jenna Perhonen 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Zonita Chou 06 Angereds IS
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg 5.05
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg 5.03
Alma Cullberg 06 IF Kville
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK 3.66
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 4.47
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 4.43
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Ida Josefsson 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF 4.59
Emma Wendel 06 Bohus IF 4.42
Victory Ezennaya 06 Bohus IF 4.30
 
F14 Tresteg 4
Alva Thunberg 06 IFK Göteborg 9.43
Julia Kühnel Pappila 06 IFK Göteborg 10.55
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Victory Ezennaya 06 Bohus IF 9.80
 
F14 Kula 8
Mikal Loul 06 Angereds IS
Natalia Kowalczyk 06 Angereds IS
Ester Ahlbäck Björck 06 IFK Göteborg
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 9.14
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF 11.59
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 9.26
 
F13 60m 30
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8.78
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,17
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9.15
Siri Borg 07 IFK Göteborg 8.86
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg 8.63
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 8.88
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott 8.97
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9.48
Tyra Lundqvist 07 Mölndals AIK 9.17
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK 8.87
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 8.54
Mary Harwood 07 Ullevi FK 8.73
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Scarlett Bright 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 8.78
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 200m 21
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 29.72
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 29.81
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 31.25
Siri Borg 07 IFK Göteborg 30.63
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 29.88
Elvira Engman 07 Mölndals AIK 31.90
Tyra Lundqvist 07 Mölndals AIK 31.62
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 30.11
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 29.36
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 28.15
Mary Harwood 07 Ullevi FK 29.04
 
F13 800m 9
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 2.47.21
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.58.44
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 2.36.86
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2.36,04
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK 2.45.50
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 2.42.60
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2,30.61
Linnea Johansson 07 Bohus IF 2.42.75
 
F13 Häck 60m 15
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 10.87
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 10.46
Siri Borg 07 IFK Göteborg 10.83
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 10.91
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville 11.03
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 12.87
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK 10.54
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 10.80
Linnea Johansson 07 Bohus IF 11.19
 
F13 Höjd 15
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1.27
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.42
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK 1.38
Elvira Engman 07 Mölndals AIK 1.29
Selma Springfors 07 Mölndals AIK 1.42
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 1.32
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK 1.32
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK 1.53
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF 1.32
 
F13 Stav 3
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott ut
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK 2.10
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK 1.90
 
F13 Längd 25
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 4.21
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 4.47
Siri Borg 07 IFK Göteborg 3.86
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg 4.38
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 4.49
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott 4.55
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott 3.42
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK 3.97
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 4.50
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Olivia Westlund 07 Ullevi FK
Scarlett Bright 07 Ullevi FK
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS 4.25
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F13 Tresteg 10
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 9.40
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 10.35
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK 9.19
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK 8.88
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9.61
Linnea Johansson 07 Bohus IF 8.88
 
F13 Kula 16
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg 8.86
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 8.27
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville 9.90
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott 8.66
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK 10.77
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Hilda Rydén 07 Sävedalens AIK 9.14
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK 9.43
Sigrid Högberg 07 Ullevi FK
Moa Larsson 07 Bohus IF 10.53
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248