Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 121 Printed: 2020-02-17 23:08
Antal individer / Total persons: 34
 
P14 60m 0
 
P14 800m 1
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 80m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
William Strömberg 08 Turebergs FK 9.16
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 1
William Strömberg 08 Turebergs FK 4.18
 
P12 Kula 1
William Strömberg 08 Turebergs FK 8.46
 
P11 60m 3
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 9.33
 
P11 600m 4
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P11 Höjd 4
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 1.28
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P11 Längd 4
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 3.78
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P11 Kula 4
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 8.45
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P10 60m 4
Nils Risérus 10 Hellas FK
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Filip Edholm 10 Turebergs FK 9,34
 
P10 400m 4
Ivar Janson 10 Hammarby IF 1,23
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Filip Edholm 10 Turebergs FK
 
P10 Höjd 5
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Filip Edholm 10 Turebergs FK 1,28
 
P10 Längd 6
Ivar Janson 10 Hammarby IF
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Filip Edholm 10 Turebergs FK 3,73
 
P10 Kula 3
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Sidney Kwinten 10 Huddinge AIS
Filip Edholm 10 Turebergs FK 7,30
 
P9 60m 3
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 9,67
Tudor Tocca 11 Turebergs FK 9,63
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
 
P9 400m 2
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 77,19
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
 
P9 Höjd 3
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
 
P9 Längd 2
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK 3,67
Tudor Tocca 11 Turebergs FK 3,61
 
P9 Kula 1
Tudor Tocca 11 Turebergs FK
 
P8 60m 4
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
 
P8 Längd 4
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
 
P8 Kula 4
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Frans Christensson 12 IFK Lidingö
 
P7 60m 0
 
F14 60m 0
 
F14 800m 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 0
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 1
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 8.9
 
F13 800m 1
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Höjd 1
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 1.3
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 1
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK 4.13
 
F13 Tresteg 1
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
 
F13 Kula 0
 
F12 60m 0
 
F12 600m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 0
 
F12 Kula 0
 
F11 60m 3
Ellen Choppelo Garneij 09 Hellas FK
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 9,52
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
 
F11 600m 2
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 2:26,72
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
 
F11 Höjd 2
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 1,00
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
 
F11 Längd 2
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 3,86
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
 
F11 Kula 2
Ellen Choppelo Garneij 09 Hellas FK
Maya Purmonen 09 Rånäs 4H 8,20
 
F10 60m 3
Ester Sander 10 Hellas FK
Hedda Kirk 10 Hellas FK
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
 
F10 400m 2
Ester Sander 10 Hellas FK
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
 
F10 Höjd 1
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
 
F10 Längd 2
Ester Sander 10 Hellas FK
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
 
F10 Kula 1
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
 
F9 60m 3
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 9.93
 
F9 400m 3
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 1,31
 
F9 Höjd 3
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 1,0
 
F9 Längd 3
Elva Köhler 11 Turebergs FK
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 3,25
 
F9 Kula 2
Estelle Strömberg 11 Turebergs FK
Iva Järeholm 11 AIK Friidrott 5,05
 
F8 60m 5
Signe Smedh 12 Fredrikshofs FI
Nina Morne 12 Hammarby IF
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
 
F8 Längd 5
Signe Smedh 12 Fredrikshofs FI
Nina Morne 12 Hammarby IF
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
 
F8 Kula 4
Nina Morne 12 Hammarby IF
Elisra Bezgin 12 Huddinge AIS
Sue Sanyang 12 Huddinge AIS
Julia Enhörning Edholm 12 Turebergs FK
 
F7 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248