Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Löparkväll på Slottsskogsvallen
Antal starter / Total entries: 57 Printed: 2020-10-25 00:48
Antal individer / Total persons: 57
 
M 800m 4
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1.51,08
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 1:56.14
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 1.59.7
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1.57.68
 
M 10000m 37
Christoffer Hiding 85 Fredrikshofs FI 31.59
Max Peter Bejmer 92 IFK Göteborg
Oscar Claesson 95 IK Hakarpspojkarna 30:29.13
Anders Bergman 88 Hälle IF
Anders Grahl 87 Hälle IF
Arvid Öhrn 94 Hälle IF
Daniel Cullin 97 Hälle IF
Olle Ahlberg 97 Hälle IF
Oscar Carlsson 91 Hälle IF 30.26
Richard Bäckström 81 Hälle IF 32:23
Samuel Fitsumbrhan 99 Hälle IF
Andreas Åhwall 89 Hässelby SK 30.30
Andreas Davidsson 95 Högby IF 31:33
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF 31.36
Gustav Algestrand 94 Kongahälla AIK
Linus Therén 88 IF Kville 36.52
Olof Simann 95 Majornas IK 32:56
Daniel Erikssson 97 Mölndals AIK 34.34.08
Olle Dahlberg 87 Solvikingarna
Johan Rogestedt 93 Stenungsunds FI
Mikael Ekvall 89 Strömstad LK
Geert Tuinstra 90 Sävedalens AIK 32:35.00
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 30.43
Linus Hultegård 90 Sävedalens AIK
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK
Abdinor Aden 00 IFK Växjö
Omar Nuur 01 IFK Växjö
Jesper Evervall 94 Örgryte IS 32:59
Oskar Simann Ax 91 Örgryte IS 37:11
Daniel Martinsson 91 Göteborg-Majorna OK 34:00
Nazir Rezai 98 Lysekil SLF 34.30
Jonatan Fahlén 90 Proletären FF 33:00
Andreas Schöndell 84 Aktivitus SC 37:29
Jerker Aspgård 82 Aktivitus SC 37:10
Fredrik Überbacher 87 Triathlon Väst 33.45
Jonas Örarbäck 90 Triathlon Väst 33:50
Jonathan Flod 87 Triathlon Väst 33:00
 
K 800m 5
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.10.22
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK PACE
Alicia Nilsson 98 Ullevi FK 2.11,46
Hanna Kumlin 92 Örgryte IS
 
K 10000m 11
Tova Eurén 94 Göteborgs KIK
Alice Greberg 98 Mölndals AIK 38.08.96
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK
Malin Strand 93 Sävedalens AIK
Sara Christiansson 97 Sävedalens AIK
Desiree Lilliehöök 86 Örgryte IS 38:52
Johanna Larsson 93 Örgryte IS 35:46
Johanna Widarsson Norbeck 89 Örgryte IS 37.09
Madeleine Ekblad 89 Ryda SK
Liduina Van Sitteren 89 Örebro AIK 35:09
Lilian Forsgren 90 OK Tisaren 37:32
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248