Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 809 Printed: 2020-10-25 01:50
Antal individer / Total persons: 381
 
M 100m 8
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK 15.00
Patrik Artell 67 IFK Lidingö
Hjalmar Didriksson 74 Spårvägens FK 12.24
Peter Johansson 69 Spårvägens FK 12,09
Mats Holmberg 73 IF Åland 12,06
Roland Jonsson 56 Runacademy IF 15.15
Habton Asgede 95 Löparnas Vänner IF
 
M 800m 9
Otto Lidén 99 Hammarby IF 2.14,04
Anders Klockar 75 Huddinge AIS 2,11,70
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 2:12
Morten Linnes 67 IFK Märsta 2,19
Mats Holmberg 73 IF Åland
Joakim Philstrand-Trulp 77 LK Roslagen 2:10.00
Habton Asgede 95 Löparnas Vänner IF 1:53.28
Michael Mulgeta 01 Löparnas Vänner IF 2:09.61
Musie Araya 98 Löparnas Vänner IF
 
M 1500m 18
Daniel Förberg 74 Fredrikshofs FI
Fredrik Bernsmed 89 Fredrikshofs FI
Elias Dahl 76 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 4.28,00
Mikael Rosengren 80 Huddinge AIS 4:38
Nils Hänström 75 Huddinge AIS 5:00?
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 4:32
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Olof Silvander 99 IFK Lidingö
Albin Carlerud 02 Spårvägens FK
Fredrik Nybäck 70 Spårvägens FK 4.46
Oskar Palm 01 Spårvägens FK
Alexander Käll 00 IFK Tumba
Björn Axelsson 73 Turebergs FK 4:45
Kevin Bodén 02 KFUM Örebro 4.13.00
Martin Jansson 78 Stockholm Snipers IF 4:28
Håkan Eriksson 61 Malungs Skid och FK 4.26.62
Joakim Philstrand-Trulp 77 LK Roslagen
 
M 3000m 4
Daniel Förberg 74 Fredrikshofs FI
Fredrik Nybäck 70 Spårvägens FK 10.02
Christian Smedberg 86 Nacka Värmdö SK
Getacher Tedla 92 Löparnas Vänner IF 8:53.63
 
M Kula 2
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Bengt Petersson 61 Spårvägens FK 12.79
 
M Diskus 2
Per-Jonas Trollsås 65 Danderyds SK 25.17
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
 
P17 100m 1
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 11.89
 
P17 200m 1
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 23.93
 
P17 400m 2
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS 53,27
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P17 800m 1
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P17 1500m 1
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P17 3000m 0
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Hinder 2000m 2
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Erik Framme 73 Hälle IF
 
P17 Höjd 2
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
William Peiro 03 Turebergs FK
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 2
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 2
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
 
P17 Diskus 3
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
 
P17 Slägga 2
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P17 Spjut 1
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
 
P16 100m 7
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK 11,32
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Alfred Sandström 04 IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
 
P16 200m 6
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 23.80
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK 23,24
Alfred Sandström 04 IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P16 400m 4
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 52.99
Markus Brodin 04 Danderyds SK
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P16 800m 5
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 2.00.68
Markus Brodin 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1:57.56
Filip Engström 04 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK 2.02
 
P16 1500m 4
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Nils Holm 04 Hammarby IF
Conor Hogan 04 Turebergs FK 4:25,59
 
P16 3000m 2
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 10:03
 
P16 110m häck 2
Alfred Sandström 04 IFK Mora Friidrott
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
 
P16 Häck 300m 0
 
P16 Hinder 2000m 3
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 7:13
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P16 Höjd 4
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 175
Olle Billgren 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P16 Stav 1
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
 
P16 Längd 4
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 6,54
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
 
P16 Tresteg 2
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
 
P16 Kula 0
 
P16 Diskus 2
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
 
P16 Slägga 1
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 41.73
 
P16 Spjut 1
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 55,54
 
P15 80m 16
August Calles 05 Bromma IF 9.63
Victor Törnström 05 Danderyds SK 9,55
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,14
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 10,90
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 10.19
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 11.42
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 9.88
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 10.29
Matteo De Petris 05 IFK Lidingö
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 9.95
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 9.97
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Albin Edgert 05 Täby IS
Elias Bouloussaa 05 Täby IS 9.67
Viktor Anheim 05 Täby IS
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P15 300m 9
Babu Badjie 05 Bromma IF 37,22
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Noah Busch 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 42,50
Matteo De Petris 05 IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 39.69
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P15 800m 4
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 2,20.77
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Simon Bratt 05 IF Triangeln 2:12.33
Albert Söderqvist 05 Tullinge FF
 
P15 2000m 2
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 6:24.44
Milian Hentschke 05 Tullinge FF
 
P15 Häck 80m 6
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 12.73
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 12.07
Albin Edgert 05 Täby IS 11.10
Elias Bouloussaa 05 Täby IS 12.36
Joel Enander 05 Täby IS 11.02
Viggo Stridh 05 Täby IS 11.02
 
P15 Häck 300m 6
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF 43,62
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 44.82
Joel Enander 05 Täby IS 41.50
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P15 Hinder 1500m 2
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö 4:48.61
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK
 
P15 Höjd 13
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Noah Busch 05 Danderyds SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1,60
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 176
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Gustav Hellsten 05 Spårvägens FK 1,65
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 1.73
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1.68
Joel Enander 05 Täby IS 179
Viggo Stridh 05 Täby IS 1.82
 
P15 Stav 6
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 2 96
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 2,72
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 310
 
P15 Längd 10
August Calles 05 Bromma IF 6.25
Babu Badjie 05 Bromma IF 6,02
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 5,59
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 5,14
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Matteo De Petris 05 IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK 5.76
 
P15 Tresteg 2
Babu Badjie 05 Bromma IF 12,20
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 11,04
 
P15 Kula 4
August Calles 05 Bromma IF 13.14
Victor Johnson 05 Bromma IF 10.02
Fabian Mix 05 Täby IS 15.77
Viktor Anheim 05 Täby IS
 
P15 Diskus 9
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 26,45
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 35,98
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 29,05
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 35
 
P15 Slägga 3
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 42.39
Fabian Mix 05 Täby IS 52.57
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 57,79
 
P15 Spjut 11
Victor Johnson 05 Bromma IF
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 30,85
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 37,63
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS 42.09
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 30,48
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 35
Lukas Svensson 05 Väsby IK 36,93
 
P14 80m 16
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 10 71
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 10,34
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 11,57
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 10,58
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 10,37
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 10,67
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 11,34
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 9.86
Victor Lidén 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 10.33
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
David Svanberg 06 Tullinge FF
 
P14 800m 8
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.10.10
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.06,35
Philip Byman 06 IFK Lidingö
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 2:50,70
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.10,02
Meron Assefaw 06 Löparnas Vänner IF
Michael Negassi 06 Löparnas Vänner IF 2:23.52
 
P14 2000m 2
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Max Österberg 06 Värmdö IF
 
P14 Häck 80m 5
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 12,01
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 12,12
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 12,40
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P14 Längd 13
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 5 33
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 5,28
Erik Alteskog 06 Hammarby IF 4,42
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 4,40
William Strandberg 06 Hanvikens SK 4,61
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS 3,71
Emil Klockar 06 Huddinge AIS 5,06
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 6.28
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P14 Tresteg 3
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 11 65
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 11,74
 
P14 Kula 11
Aron Gullberg 06 Hammarby IF
Carl Bergmark 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 11,57
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,26
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS 7,34
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS 7,01
Joel Wikström 06 Huddinge AIS 12,31
Leo Marcus 06 Huddinge AIS 7,05
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 10,48
Oliver Ericsson 06 Spårvägens FK 11.94
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
 
P13 60m 11
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 8,63
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK 7,97
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 8.54
Alexander Sand 07 Tullinge FF
 
P13 600m 6
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Dexter Kock 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Iker García Lundström 07 Turebergs FK 1:43.53
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.40,93
Alexander Sand 07 Tullinge FF
 
P13 Längd 9
Matteus Edetoft 07 Danderyds SK
Hannes Johansson 07 Hammarby IF 4,97
Noah Holmlund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Skogberg 07 Spårvägens FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.83
Berk Erdal 07 Tullinge FF
 
P13 Kula 8
Hannes Johansson 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 11.00
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 11,05
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK
Berk Erdal 07 Tullinge FF
 
P12 60m 22
Oskar Thews 08 Bromma IF 9,15
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8.98
Ted Edberg 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9.03
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9,32
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8,64
Linus Framme 08 Hälle IF
Uno Stål 08 KA 2 IF 8.46
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 9,85
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 600m 15
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF 1.51
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 2.03
Ted Edberg 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 2:08
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.51,28
Linus Framme 08 Hälle IF 1.51,72
Uno Stål 08 KA 2 IF 1.46
Sebastian Lörstad 08 IFK Lidingö 1,48
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P12 Längd 19
Oskar Thews 08 Bromma IF 4,32
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.66
Henning Linder 08 Hammarby IF
Ted Edberg 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 4.56
Andreas Ålund 08 Hanvikens SK
Isak Ålund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 4,18
Uno Stål 08 KA 2 IF 5.03
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 3,37
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
 
K 100m 5
Emma Sidwall 02 Danderyds SK
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF 13:12
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Ylva Jakobsson 98 Hammarby IF
Mathilda Hellevik 02 Hanvikens SK 14,45
 
K 800m 5
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.17,23
Nora Slitberg Almlöf 99 Hammarby IF 2.27,40
Nina Willén Holgersson 67 IFK Lidingö
Nathalie Tolvers 90 Spårvägens FK
Susanna Nilsson 93 Löparnas Vänner IF 2:31.08
 
K 1500m 2
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.43
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
 
K 3000m 5
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Nina Willén Holgersson 67 IFK Lidingö
Marianne Smedmark 74 LK Roslagen 12:00.00
Erica Smedberg 87 Nacka Värmdö SK
Michelle Janus 98 TSV Bergendorf
 
K Kula 1
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 12,43
 
K Diskus 1
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 45,04
 
F17 100m 0
 
F17 200m 2
Alice Lind 03 Hanvikens SK 30,28
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
 
F17 400m 1
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
 
F17 800m 1
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
 
F17 1500m 0
 
F17 3000m 1
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Hinder 1500m 1
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
 
F17 Höjd 3
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,47
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 1,53
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,58
 
F17 Stav 3
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
 
F17 Längd 1
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 2
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF 14,92
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F17 Diskus 3
Linn Gellar 03 Mälarhöjdens IK
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF 42,51
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F17 Slägga 3
Linn Harryson 03 Hammarby IF 53,45
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
 
F17 Spjut 2
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
 
F16 100m 3
Lovisa Hallberg 04 Danderyds SK
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 14,03
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
 
F16 200m 4
Lovisa Hallberg 04 Danderyds SK
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 27,4
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F16 400m 5
Linn Engelgren 04 Danderyds SK 1.09,08
Lovisa Hallberg 04 Danderyds SK
Estelle Strand 04 IFK Lidingö 61.18
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F16 800m 7
Linn Engelgren 04 Danderyds SK 2.32,14
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Emma Hättestrand 04 Högbo GIF 2:26.34
Estelle Strand 04 IFK Lidingö 2.21.00
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 2,20
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 2.22,03
 
F16 1500m 0
 
F16 3000m 0
 
F16 100m häck 0
 
F16 Häck 300m 2
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK 45,92
Moa Granat 04 Vallentuna FK 41,30
 
F16 Hinder 1500m 0
 
F16 Höjd 0
 
F16 Stav 1
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
 
F16 Längd 4
Kharma Sarenbrant 04 Bromma IF
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK 4,47
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK 4,99
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
 
F16 Tresteg 0
 
F16 Kula 3
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 10.02
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
 
F16 Diskus 2
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
 
F16 Slägga 4
Alva Enblad 04 Hammarby IF 44,97
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
 
F16 Spjut 4
Jill Fredell 04 Bromma IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
 
F15 80m 16
Ella Gustafsson 05 Bromma IF
Frida Nyström 05 Bromma IF
Mellanie Neudinger Nellmer 05 Bromma IF 10.44
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 10.55
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 11.76
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS 11.40
Lina Ånstad 05 Motala AIF 10.15
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK 10,75
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Evelina Hamos 05 Täby IS 10.96
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 11,41
Ellen Ejhed 05 Vallentuna FK
Maya Domanowsky 05 Tullinge FF
 
F15 300m 11
Mellanie Neudinger Nellmer 05 Bromma IF 42.00
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 43.14
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 44,29
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK 42,51
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 42.51
Evelina Hamos 05 Täby IS 43.71
Clara Knutsson 06 Upsala IF 43.83
Maya Domanowsky 05 Tullinge FF
 
F15 800m 4
Elin Sundell 05 Huddinge AIS 2:47.91
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK 2.25,99
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
 
F15 2000m 1
Melina Karagianni 05 Vallentuna FK
 
F15 Häck 80m 7
Mellanie Neudinger Nellmer 05 Bromma IF
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK 13.20
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 13.64
Ebba Sjöström 05 Täby IS 12,91
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 15,00
 
F15 Häck 300m 7
Mellanie Neudinger Nellmer 05 Bromma IF 53.36
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Clara Unnerud Wallhagen 06 Huddinge AIS 50.93
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Lina Ånstad 05 Motala AIF 47.89
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Clara Knutsson 06 Upsala IF 48,19
 
F15 Hinder 1500m 4
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Elin Gezelius 06 IFK Mora Friidrott
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
 
F15 Höjd 12
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 160
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 1,57
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS 1.61
Lovisa Blomsten 06 Rånäs 4H
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 1,52
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 1,64
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 1,43
 
F15 Stav 5
Lisa Appelquist 05 Bromma IF 270
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 270
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 2,91
Alvah Lind 05 Tyresö FK 3,62
Norah Lind 05 Tyresö FK 3,26
 
F15 Längd 14
Ella Gustafsson 05 Bromma IF
Frida Nyström 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 5.26
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 5.16
Irene Dahl 05 Huddinge AIS 4,38
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Lina Ånstad 05 Motala AIF 5.37
Alice Ivarsson 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 5,37
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 4,80
Melina Karagianni 05 Vallentuna FK 3,89
 
F15 Tresteg 4
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 11.71
Melina Lidberg 05 Bromma IF 11.40
Emma Sjöblom 05 Rånäs 4H 10,68
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
 
F15 Kula 10
Irene Dahl 05 Huddinge AIS 7,83
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Alice Ivarsson 05 Spårvägens FK
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Anna Strunke 05 Turebergs FK 12.47
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 13,81
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Rebecka Sjöberg 05 Täby IS 8,75
 
F15 Diskus 13
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Irene Dahl 05 Huddinge AIS 21,96
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 28.44
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 22,67
Ninni Dahlfors 05 IF Triangeln 33,95
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 36,48
Norah Lind 05 Tyresö FK 40,37
Elise Angsten 06 Upsala IF 32.91
 
F15 Slägga 14
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Ellen Forsell 06 Hammarby IF 44,76
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 44,40
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 47,71
Norah Lind 05 Tyresö FK 56,27
Elise Angsten 06 Upsala IF 32.24
 
F15 Spjut 10
Lisa Appelquist 05 Bromma IF 24,72
Suzanne Lesage 05 Bromma IF 24.84
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 21,81
Irene Dahl 05 Huddinge AIS 28,31
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Anna Leykauf 05 Rånäs 4H
Anna Strunke 05 Turebergs FK 31,57
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 33,48
Alvah Lind 05 Tyresö FK 31,29
Norah Lind 05 Tyresö FK 38,00
 
F14 80m 18
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 12.22
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 11,20
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 11,49
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 11,63
Clara Unnerud Wallhagen 06 Huddinge AIS 11,29
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 11,20
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 11,28
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 11,86
Tilde Hammarvall 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 10,02
Ella Fallope 06 Turebergs FK 11.13
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 11.59
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 10,54
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 10,97
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10:97
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
Linnea Hentschke 06 Tullinge FF
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F14 800m 8
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 2:32.48
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 2.22
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2:25.05
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Ella Fallope 06 Turebergs FK 2.24,54
Clara Knutsson 06 Upsala IF 2:25,76
 
F14 2000m 4
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS 7:43.35
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 7:24.58
Elin Gezelius 06 IFK Mora Friidrott
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 7.21,61
 
F14 Häck 80m 10
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 11,74
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 14,60
Clara Unnerud Wallhagen 06 Huddinge AIS 14,58
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 13,60
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 14,20
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 16,42
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 12,53
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 12,51
 
F14 Längd 21
Agnes Odda 06 Boo IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 3.95
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4,31
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Clara Unnerud Wallhagen 06 Huddinge AIS 3,80
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS 5,14
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 4,91
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 4,42
Julia Hansson 06 Huddinge AIS 3,99
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 5,00
Tilde Hammarvall 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,48
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 4.54
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 5,25
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 4,78
Johanna Fernberg 06 IK Westmannia FI
Linnea Hentschke 06 Tullinge FF
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F14 Tresteg 7
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 10,45
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS 9,83
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK 10,54
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 11,06
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
 
F14 Kula 11
Ellen Forsell 06 Hammarby IF 11,89
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS 10,05
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 8,77
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,66
Ella Fallope 06 Turebergs FK 9.54
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 11,11
Kajsa Cabanas Andersson 06 Turebergs FK 12,98
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10:13
Elise Angsten 06 Upsala IF 10.43
 
F13 60m 25
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 8.60
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 8.63
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Julia Wändin 07 Hammarby IF 8.87
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 9.19
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8.46
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,33
Elsa Segersten 07 Hanvikens SK
Emma Hedebrant 07 Hanvikens SK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,09
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 8.68
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,45
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tilde Karlsson 07 IFK Mora Friidrott 8.61
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,58
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 8,90
Ida Bonow 07 Kungsängens FK 9.63
Tilde Norrbrand 07 Kungsängens FK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F13 600m 15
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1:42.07
Julia Wändin 07 Hammarby IF 1,41.00
Matilda Borg 07 Hammarby IF 1.41,85
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Elsa Unger 07 IF Linnéa 1:59.36
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 1.58,08
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.37,41
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK 1.48,22
Ida Bonow 07 Kungsängens FK 2:02.07
Tilde Norrbrand 07 Kungsängens FK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Elsa Hedenius 07 Tullinge FF
 
F13 Längd 26
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 4.95
Ella Johansson 07 Hammarby IF 4.67
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Julia Wändin 07 Hammarby IF 5,00
Matilda Borg 07 Hammarby IF 4.98
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Elsa Segersten 07 Hanvikens SK
Emma Hedebrant 07 Hanvikens SK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 4,18
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tilde Karlsson 07 IFK Mora Friidrott 5.10
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 4,60
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 5.02
Beate Pott 07 Turebergs FK 5,19
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 4,62
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Bonow 07 Kungsängens FK 4.02
Tilde Norrbrand 07 Kungsängens FK
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F13 Kula 12
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 9.68
Ella Johansson 07 Hammarby IF 10.02
Matilda Borg 07 Hammarby IF 8.89
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS 10.20
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Beate Pott 07 Turebergs FK 11,11
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Bonow 07 Kungsängens FK 7.29
Tilde Norrbrand 07 Kungsängens FK
 
F12 60m 30
Ines Kieffer 08 Bromma IF 9,38
Noomi Karboub 08 Bromma IF 9.20
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 8,90
Ida Lindgren 08 Eskilstuna FI 9,10
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 8,79
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9.00
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Matilda Breitung 08 IFK Lidingö 9.29
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Irma Malm 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 9.30
Agnes Larsén 08 Spårvägens FK
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Bea Humeur 08 Spårvägens FK
Kajsa Adelly 08 IFK Tumba
Ebba Dahlström 08 Täby IS 8.73
Stella Weissenborn 08 Täby IS 09,13
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 600m 17
Ines Kieffer 08 Bromma IF 2,02,31
Noomi Karboub 08 Bromma IF 1.47.93
Ida Lindgren 08 Eskilstuna FI 2.06,76
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 1,57,03
Klara Nyblom Berg 08 Hammarby IF
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Matilda Breitung 08 IFK Lidingö
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 2.02
Agnes Larsén 08 Spårvägens FK
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK 1,59,8
Kajsa Adelly 08 IFK Tumba
Stella Weissenborn 08 Täby IS 1.52,50
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F12 Längd 30
Ines Kieffer 08 Bromma IF
Noomi Karboub 08 Bromma IF 4.09
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 4,18
Edit Jansson 08 Hammarby IF 4,51
Elin Nordlund 08 Hammarby IF 4,43
Klara Nyblom Berg 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 4.29
Elin Larsson 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Mikaela Alatalo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Stjernfelt 08 Huddinge AIS
Matilda Breitung 08 IFK Lidingö 4.37
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 4,52
Irma Malm 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 4.12
Alice Jeansson 08 Spårvägens FK
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK 4,04
Bea Humeur 08 Spårvägens FK
Kajsa Adelly 08 IFK Tumba
Ebba Dahlström 08 Täby IS 4.49
Stella Weissenborn 08 Täby IS 4,38
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248