Anmälan på 400, 800 och 1500m sker i seniorklass. Priser delas ut i resp. klass.
Entried Scandic Indoor Games
Antal starter / Total entries: 1339 Printed: Scandic Indoor Games
Antal individer / Total persons: 614
 
M 60m10
Paul Förnestig01Hammarby IF7,09
Sebastian Sandblom02Huddinge AIS
Linus Simmerlein02Huddinge AIS
Timothy Olsson98Huddinge AIS
Sebastian Landström94IFK Lidingö
David Århammar02IFK Lidingö
Kidus Yohannes Getahun98Malmö AI
Patrik Hellborg01Spårvägens FK8,02
Philip Stömne00Valbo AIF
Eric Sjölund00IF Åland7,18
 
M 200m11
Petter Lundberg03Bromma IF
David Steinberg04Bromma IF
Gabriel Hoffman01Hammarby IF
Oscar Niklasson04Hanvikens SK24,01
Johan Sundgren03Huddinge AIS
Anton Säll03Huddinge AIS
Sebastian Sandblom02Huddinge AIS
Linus Simmerlein02Huddinge AIS
Timothy Olsson98Huddinge AIS
Melker Tingberg02Hässelby SK
Eric Sjölund00IF Åland22,82
 
M, P17 400m14
Axel Hagerud02Bromma IF
Casper Elliot03Huddinge AIS
Emil Sörqvist03Huddinge AIS
Anders Klockar75Huddinge AIS60,97
Jonathan Appel04Linköpings GIF53.06
Jesper Sjölund99Spårvägens FK52,10
Leo Thillou Thomasson02Spårvägens FK
Kristian Efremov90Spårvägens FK49.49
Joakim Andersson92IFK Trelleborg49.98
Kevin Duvert98Turebergs FK50.71
Jesper Rilegård98Täby IS
Simon Öberg03Västerås FK
Tobias Hertzman81Ösmo Nynäs FK62,73
Albert Söderqvist05Tullinge FI58.00
 
M, P17, P16 800m24
Nils Gähler04Bromma IF
Axel Hagerud02Bromma IF2:06.61
Erik Bowallius82Enhörna IF2.17.40
Mika Repo78Enhörna IF2:25
Aleksej Pirgholizadeh94Eskilstuna FI1.57
Nils Holm04Hammarby IF
Henry Jacobson99Hammarby IF1:57.87
Axel Månsson04Hanvikens SK2,09.01
Anders Klockar75Huddinge AIS2,20,03
Anton Axelsson01Hässelby SK
Erik Bungerfeldt01Hässelby SK
Samuel Berhane05Hässelby SK2:13.28
Linus Jansson04Hässelby SK
Johan Engholm62Hässelby SK2:15:00
Axel Alness-Borg98IFK Lidingö
Sebastian Svedhammer88Spårvägens FK
Jesper Sjölund99Spårvägens FK1.58,80
Martin Jansson91Söderhamns IF2,10.12
Simon Sandkvist01IF Triangeln
Johan Eriksson88Turebergs FK1:50.78
Magnus Lindblom77Turebergs FK2:13.8
Konstantinos Baritsis04Tyresö FK-
Simon Öberg03Västerås FK
Maucourant Christopher91Frankrike1.58,65
 
M, P17, P16 1500m36
Axel Hagerud02Bromma IF4:31
Erik Bowallius82Enhörna IF
Simon Gudmundsson92Fredrikshofs FIF4:12
Yahan Faarax95Fredrikshofs FIF4:55.00
Nils Holm04Hammarby IF
Axel Månsson04Hanvikens SK4,42.65
Gustav Berlin95Hässelby SK
Linus Jansson04Hässelby SK
Marlon Tollefors04Hässelby SK4:35
Johan Engholm62Hässelby SK4:45:00
Jacob Klinth01IFK Lidingö4,12
Axel Alness-Borg98IFK Lidingö
Julius Mördrup02IFK Lidingö4.12.78
Olle Staaf04Linköpings GIF
Gustaf Nordling97Spårvägens FK3.55,63
John Foitzik91Spårvägens FK3.46,67
Rasmus Bengtsson95Spårvägens FK3.50,49
Daniel Gleimar92Spårvägens FK3.52,34
Archie Casteel96Spårvägens FK4.00,00
Oliver Löfqvist98Spårvägens FK3.50,42
Estifanos Faid92Spårvägens FK3.53,64
Mohammad Reza92Spårvägens FK3.50,92
Martin Jansson91Söderhamns IF4,34.23
Valter Kjellberg04Turebergs FK
Anton Gruber04Turebergs FK
Björn Axelsson73Turebergs FK4:47
Thomas Kvarnehag84Turebergs FK
Arvid Eliasson04Turebergs FK
Max Österberg06Värmdö IF4:38.00
Hassan Abdiqadir 01Västerås FK3.57
Efrem Brhane94Västerås FK3.48
Mats Liljegren76Team Skavsåret IF6:45
Martin Jarbeck87Åkersberga SK
Stefan Iulius Gavril89Rumänien3.59
Kenan Kuru04Tullinge FI
Martin Larsson71IKJ Haninge6:20.39
 
M 3000m22
Jonas Hellström61Danderyds SK10.40
Nathan Tanner-Malmén77Enhörna IF10:20
Erik Arumskog87Enhörna IF9:49
Staffan Dahlgren71Enhörna IF10:34
Staffan Westerdahl70Fredrikshofs FIF
Simon Gudmundsson92Fredrikshofs FIF9:12
Christian Lindström74Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson96Hammarby IF9.51,53
Ulf Eriksson74Huddinge AIS10:29
Erik Bungerfeldt01Hässelby SK
Ludvig Johansson98IFK Lidingö
Heshlu Andemariam97IFK Lidingö
Andreas Åkesson87Saltsjöbadens IF9:12
Isak Hellström91FK Studenterna8.47
Johan Falk87FK Studenterna8:57
Martin Jansson91Söderhamns IF9,35.34
Björn Axelsson73Turebergs FK10:27
Thomas Kvarnehag84Turebergs FK
Hassan Abdiqadir 01Västerås FK8.40
Efrem Brhane94Västerås FK8.25
Stefan Iulius Gavril89Rumänien8.26
Luis Loucel88El Salvador09:15
 
M Häck 60m1
Staffan Risberg99Turebergs FK
 
M Höjd3
Carl Windmar00Spårvägens FK
Per Liljegren01Spårvägens FK1,90
Philip Stömne00Valbo AIF
 
M Stav3
Inge Hermansson45IFK Lidingö
Leo Thillou Thomasson02Spårvägens FK
Philip Stömne00Valbo AIF
 
M Längd9
Emil Uhlin00Falu IK
André Barroso Johansson02Hammarby IF6,68
Sture Holmberg51Huddinge AIS4,76
Josh Routh02Huddinge AIS
Markus Lantto01Hässelby SK
Robin Isaksson02IFK Lidingö
Henning André97Nyköpings BIS
Tim Svantesson00Nyköpings BIS
Daniel Örevik97Visby IF Gute FIK
 
M Tresteg5
Joel Borrman04Huddinge AIS
Josh Routh02Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg00Hässelby SK
David Århammar02IFK Lidingö
Adrian Siwek05Nyköpings BIS
 
M Kula8
Ali Al-Saadi95Eskilstuna FI
Caspar Larsson02Huddinge AIS
Tony Karlsson76Huddinge AIS
Jesper Arbinge97Spårvägens FK
Jeffrey Ige83Spårvägens FK15,43
Philip Stömne00Valbo AIF
Johan Jergander70Ösmo Nynäs FK
Sören Svedberg81Ösmo Nynäs FK9,87
 
P19 Häck 60m1
Robin Isaksson02IFK Lidingö
 
P19 Kula1
Benjamin Bodin02IF Triangeln
 
P17 60m5
Petter Lundberg03Bromma IF7,42
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
Joakim Hellbratt03Huddinge AIS
Johan Sundgren03Huddinge AIS
Anton Säll03Huddinge AIS
 
P17 Häck 60m4
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
Casper Elliot03Huddinge AIS
Emil Sörqvist03Huddinge AIS
Oliver Kruuspan03SK Audentese8.52
 
P17 Höjd2
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
Patrik Lande03Huddinge AIS
 
P17 Stav2
Casper Elliot03Huddinge AIS
Johan Sundgren03Huddinge AIS
 
P17 Längd5
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
David Thid03Hammarby IF
Joakim Hellbratt03Huddinge AIS
Johan Sundgren03Huddinge AIS
Oliver Kruuspan03SK Audentese6,87
 
P17 Kula2
Malte Fuchs Edberg03Bromma IF
Tushar Nyqvist03Råby-Rekarne FIF
 
P16 60m11
David Steinberg04Bromma IF
Kalle Aldskogius04Hammarby IF
Adam Eriksson04Hanvikens SK7,98
Jacob Vestman04Huddinge AIS
David Höglund04Huddinge AIS
Eric Mathier04Huddinge AIS
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
Felix Johansson04Huddinge AIS
Philip Tennhed04Råby-Rekarne FIF
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK
 
P16 Häck 60m5
David Steinberg04Bromma IF
Oscar Niklasson04Hanvikens SK8,96
David Höglund04Huddinge AIS
Eric Mathier04Huddinge AIS
Felix Johansson04Huddinge AIS
 
P16 Höjd5
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Felix Johansson04Huddinge AIS
Valter Kjellberg04Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson04Turebergs FK
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK
 
P16 Stav1
Eric Mathier04Huddinge AIS
 
P16 Längd10
Kalle Aldskogius04Hammarby IF
Jacob Vestman04Huddinge AIS
David Höglund04Huddinge AIS
Eric Mathier04Huddinge AIS
Ludvig Granberg04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
Philip Tennhed04Råby-Rekarne FIF
Sebastian Cabanas Andersson04Turebergs FK
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK
Kenan Kuru04Tullinge FI
 
P16 Kula5
Ludvig Wallén04Bromma IF
Oscar Niklasson04Hanvikens SK14,32
David Höglund04Huddinge AIS
Felix Johansson04Huddinge AIS
Emil Frimansson Danielsson04Mälarö SOK
 
P15 60m13
Victor Johnson05Bromma IF8.36
Leo Jordal05Huddinge AIS
Linus Hasselkvist05Huddinge AIS
Felix Elliot05Huddinge AIS
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Agaton Winfridsson05Huddinge AIS
Dante Schulze05Huddinge AIS
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Adrian Siwek05Nyköpings BIS7.96
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK7.93
Erik Norlén05Täby IS
 
P15 1000m7
Simon Johansson05Bromma IF
Samuel Berhane05Hässelby SK2.54.05
Gustav Sandkvist05IF Triangeln
Simon Bratt05IF Triangeln
Erik Norlén05Täby IS3:01.00
Oskar Carlsson05Mälarö SOK
Milian Hentschke05Tullinge FI
 
P15 Häck 60m4
Victor Johnson05Bromma IF
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK9,84
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Adrian Siwek05Nyköpings BIS
 
P15 Höjd5
Linus Fondin05Hammarby IF1,46
Teodor Nyman05Hanvikens SK1,52
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö
Edvin Unger05IFK Lidingö
 
P15 Stav7
Victor Johnson05Bromma IF
Felix Elliot05Huddinge AIS
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Dante Schulze05Huddinge AIS
Adrian Siwek05Nyköpings BIS3.35
Erik Norlén05Täby IS
 
P15 Längd14
Victor Johnson05Bromma IF4.50
Simon Johansson05Bromma IF
Teodor Nyman05Hanvikens SK4,22
Leo Jordal05Huddinge AIS
Felix Elliot05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Dante Schulze05Huddinge AIS
Ludvig Richtnér05Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö
Adrian Siwek05Nyköpings BIS
Viktor Lögdahl05Råby-Rekarne FIF5,42
William Brändeborn05Råby-Rekarne FIF
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK
 
P15 Kula8
Victor Johnson05Bromma IF8.02
Simon Johansson05Bromma IF
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK10,26
Leo Jordal05Huddinge AIS
Tim Forsberg05Huddinge AIS
Dante Schulze05Huddinge AIS
Viktor Lögdahl05Råby-Rekarne FIF15,41
William Brändeborn05Råby-Rekarne FIF
 
P14 60m21
Morris Myhrström06Boo IF
Hugo Theander06Boo IF
Elias Kapell06Hammarby IF8,11
Erik Alteskog06Hammarby IF10
Carl Bergmark06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK8,21
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK8,15
Ludvig Danielsson06Hanvikens SK8,70
Mattias Nilsson06Hanvikens SK8,86
Oliver Lindblom06Huddinge AIS8,76
Emil Klockar06Huddinge AIS8,66
Joel Wikström06Huddinge AIS8,52
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS9,89
Vilmer Säll06Huddinge AIS9,09
Filip Cedérus06Huddinge AIS9,41
Leo Marcus06Huddinge AIS10,46
Alexander Johansson06Huddinge AIS9,78
Hugo Ziegler06Huddinge AIS
Max Holm06Råby-Rekarne FIF8.65
Oliver Ericsson06Spårvägens FK7,68
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P14 1000m6
Alexander Hägg06Hässelby SK3.05,37
Anton Petersson06Hässelby SK3.13,88
Elliot Jannert06Tjalve FIF
Fabian Törnqvist06Turebergs FK
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P14 Häck 60m4
Filip Herre06Hammarby IF9.76
Emil Klockar06Huddinge AIS10,71
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Joakim Rosengren06Värmdö IF12,53 s
 
P14 Höjd9
Carl Bergmark06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK1,56
Ludvig Danielsson06Hanvikens SK1,48
Oliver Lindblom06Huddinge AIS1,43
Emil Klockar06Huddinge AIS1,38
Joel Wikström06Huddinge AIS1,40
Oliver Sandberg06Huddinge AIS1,43
Lukas Ståhl06Värmdö IF1.44
Joakim Rosengren06Värmdö IF1,36 m
 
P14 Stav5
Carl Bergmark06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK2,80
William Strandberg06Hanvikens SK2,15
Oliver Lindblom06Huddinge AIS1,85
Oliver Sandberg06Huddinge AIS2,70
 
P14 Längd20
Hugo Theander06Boo IF
Elias Kapell06Hammarby IF
Erik Alteskog06Hammarby IF
Carl Bergmark06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK4,90
Ville Rennemark06Hanvikens SK4,51
Ludvig Danielsson06Hanvikens SK4,59
Mattias Nilsson06Hanvikens SK4,77
William Strandberg06Hanvikens SK
Oliver Lindblom06Huddinge AIS
Emil Klockar06Huddinge AIS
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS
Vilmer Säll06Huddinge AIS
Filip Cedérus06Huddinge AIS
Erik Kagerstedt06Huddinge AIS
Alexander Johansson06Huddinge AIS
Hugo Ziegler06Huddinge AIS
Max Holm06Råby-Rekarne FIF
Oliver Ericsson06Spårvägens FK5,98
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P14 Kula12
Elias Kapell06Hammarby IF
Erik Alteskog06Hammarby IF
Carl Bergmark06Hammarby IF
Felix Holmqvist06Hanvikens SK9,95
Mattias Nilsson06Hanvikens SK10,71
Emil Klockar06Huddinge AIS
Joel Wikström06Huddinge AIS
Oliver Sandberg06Huddinge AIS
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS
Leo Marcus06Huddinge AIS
Erik Kagerstedt06Huddinge AIS
Jacob Rappe06Turebergs FK9.84
 
P13 60m20
Arvid Ahlstrand07Boo IF9,12
Ludwig Winnhed07Boo IF
Philip Persson07Danderyds SK9,07
Hannes Johansson07Hammarby IF8,71
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Victor Gil07Hanvikens SK8,29
Simon Henjeby07Hanvikens SK
Samuel Lindfors07Hanvikens SK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS9,69
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS
Dante Boman07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS8,97
Herman Cato07Huddinge AIS
Love Rabnor07Huddinge AIS
Egil Hänström07Huddinge AIS
Oskar Tennhed07Råby-Rekarne FIF
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Jacob Rune07Täby IS8.26
 
P13 800m9
Philip Persson07Danderyds SK2.33,77
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS2:53,58
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Herman Cato07Huddinge AIS
Love Rabnor07Huddinge AIS
Simon Berhane07Hässelby SK2.34,67
Oliver Sörman07Hässelby SK2.37,86
Sam Lundin07Spårvägens FK
 
P13 Häck 60m3
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS12,16
Jacob Rune07Täby IS9.74
 
P13 Höjd9
Philip Persson07Danderyds SK1,28
Hannes Johansson07Hammarby IF1,45
Elias Häggkvist07Huddinge AIS1,32
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS1,36
Herman Cato07Huddinge AIS
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Casper Håkansson07Turebergs FK135
Jacob Rune07Täby IS1,48
 
P13 Stav5
Philip Persson07Danderyds SK1,90
Theodor Håkansson08Hammarby IF
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Casper Håkansson07Turebergs FK
 
P13 Längd21
Arvid Ahlstrand07Boo IF
Ludwig Winnhed07Boo IF
Philip Persson07Danderyds SK4,35
Hannes Johansson07Hammarby IF4,93
Alfred Eriksson07Hanvikens SK
Victor Gil07Hanvikens SK4,32
Simon Henjeby07Hanvikens SK
Samuel Lindfors07Hanvikens SK
Eric Björklund07Huddinge AIS
Elias Häggkvist07Huddinge AIS4,15
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto07Huddinge AIS
Dante Boman07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS4,33
Herman Cato07Huddinge AIS
Love Rabnor07Huddinge AIS
Egil Hänström07Huddinge AIS
Oskar Tennhed07Råby-Rekarne FIF
Sam Lundin07Spårvägens FK
Lucas Westerberg07Spårvägens FK
Jacob Rune07Täby IS5,33
 
P13 Kula10
Ludwig Winnhed07Boo IF
Victor Gil07Hanvikens SK9,02
Elias Häggkvist07Huddinge AIS6,98
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Kit Fossengen07Huddinge AIS
Dante Boman07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS6,92
Love Rabnor07Huddinge AIS
Egil Hänström07Huddinge AIS
Jacob Rune07Täby IS9,21
 
P12 60m24
Alvin Berglind08Boo IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF9.03
Tim Karmteg08Hammarby IF9,55
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS9,05
Noel Sandberg08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS8.79
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS9.52
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Valle Renkse08Huddinge AIS10,26
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Emil Svarverud Svensson08Turebergs FK8,70
Axel Arenander08Täby IS
Linus Westerlund08Mälarö SOK8,67
 
P12 800m16
Alvin Berglind08Boo IF
Tim Karmteg08Hammarby IF2,40.18
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Bruno Lönnerstam08Hanvikens SK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS3.18,75
Noel Sandberg08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS2.50.76
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS2:47,00
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
 
P12 Höjd20
Theodor Håkansson08Hammarby IF1.41
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Charlie Salomonsson Lind08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS1,30
Noel Sandberg08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS1.33
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.24
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS1.05
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS1,35
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Valle Renkse08Huddinge AIS
Emil Svarverud Svensson08Turebergs FK1,47
Linus Westerlund08Mälarö SOK1,35
 
P12 Längd26
Alvin Berglind08Boo IF
Theodor Håkansson08Hammarby IF4.56
Tim Karmteg08Hammarby IF4,11
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS4,07
Noel Sandberg08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Neo Boman08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS4.21
Rasmus Berglund08Huddinge AIS3.62
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Alexander Thomasson08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS3.60
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS3,74
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
Valle Renkse08Huddinge AIS
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Emil Svarverud Svensson08Turebergs FK4,86
Axel Arenander08Täby IS
Linus Westerlund08Mälarö SOK4,67
 
P12 Kula20
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved08Hanvikens SK
Charlie Salomonsson Lind08Hanvikens SK
Jonas Atlassi08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS6,28
Noel Sandberg08Huddinge AIS
Douglas Bedarvik08Huddinge AIS
Neo Boman08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS7.47
Simon Koningen08Huddinge AIS
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Alexander Thomasson08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Arvid Samuelsson-Schildt08Huddinge AIS
 
P11 60m24
Jumanne Hackett09Hammarby IF9,41
Morgan Källqvist09Hammarby IF10.41
Filip Svanehav09Hammarby IF9.50
Anton Brundin09Hammarby IF9,75
Jonatan Borg09Hammarby IF8,91
Hugo Wiklund09Hanvikens SK
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS9,22
Anton Stålkula09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS8,67
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS11,57
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Leo Sonesson09Huddinge AIS
Leo Axtilius09Huddinge AIS
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS10,39
Ebbe Björkman09Huddinge AIS
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Malcolm Lundin09Spårvägens FK
Måns Lidman09Turebergs FK9.32
Albin Rydling09Mälarö SOK8:92
 
P11 800m22
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF
Ivar Janson10Hammarby IF
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS2.48,30
Anton Stålkula09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Leo Sonesson09Huddinge AIS
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS
Wilmer Hägg09Hässelby SK
Oliver Taha10IFK Lidingö2:44.15
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Malcolm Lundin09Spårvägens FK
Bence Kormos09Spårvägens FK
Måns Lidman09Turebergs FK
Folke Duhlin09Tullinge FI2:34,0
 
P11 Längd28
Jumanne Hackett09Hammarby IF4,28
Morgan Källqvist09Hammarby IF3.2
Filip Svanehav09Hammarby IF3.77
Anton Brundin09Hammarby IF3,84
Jonatan Borg09Hammarby IF4,65
Hugo Wiklund09Hanvikens SK
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS
Theo Wikström09Huddinge AIS
Anton Stålkula09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Leo Sonesson09Huddinge AIS
Leo Axtilius09Huddinge AIS
Axel Hansson09Huddinge AIS
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS
Ebbe Björkman09Huddinge AIS
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Malcolm Lundin09Spårvägens FK
Bence Kormos09Spårvägens FK
Ludvig Håkansson09Turebergs FK
Albin Rydling09Mälarö SOK4,08
 
P11 Kula25
Jumanne Hackett09Hammarby IF10,70
Morgan Källqvist09Hammarby IF6.29
Anton Brundin09Hammarby IF7,41
Jonatan Borg09Hammarby IF7,64
Hugo Wiklund09Hanvikens SK
Theo Wikström09Huddinge AIS
Anton Stålkula09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS5,18
Sixten Norrbro Asp09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS
Leo Sonesson09Huddinge AIS
Axel Hansson09Huddinge AIS
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS
Ebbe Björkman09Huddinge AIS
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Bence Kormos09Spårvägens FK
Ludvig Håkansson09Turebergs FK
Albin Rydling09Mälarö SOK7,94
 
P10 60m29
Vidar Ahlstrand10Boo IF9,34
Hanwen Dong10Danderyds SK
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Ivar Janson10Hammarby IF
Anyo Åsander10Hammarby IF
Joel Edström Larsson10Hammarby IF
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS
Julian Wygler10Huddinge AIS
David Malmberg10Huddinge AIS
Vilmer Forsberg10Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers10Huddinge AIS
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS