Tävlingen inställd, se arrangörens hemsida
Entried Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 1407 Printed: Sista Chansen
Antal individer / Total persons: 487
 
P14 60m13
Oliver Lindblom06Huddinge AIS8,91
Emil Klockar06Huddinge AIS8,66
Joel Wikström06Huddinge AIS8,46
Oliver Sandberg06Huddinge AIS9,25
Filip Cedérus06Huddinge AIS9,41
Leo Marcus06Huddinge AIS9,57
Alexander Johansson06Huddinge AIS9,61
Oliver Ericsson06Spårvägens FK7.68
Gustav Källström06Turebergs FK8.02
Lukas Ståhl06Värmdö IF
Joakim Rosengren06Värmdö IF8,29 s
Mathias Häggblom06IF Åland
Valter Wattman06AIK Friidrott
 
P14 800m6
Jack Holmberg06Danderyds SK
August Humeur06Spårvägens FK
Max Österberg06Värmdö IF2.15,09
Joakim Rosengren06Värmdö IF
Mathias Häggblom06IF Åland
Valter Wattman06AIK Friidrott
 
P14 Häck 60m3
Emil Klockar06Huddinge AIS10,29
Gustav Källström06Turebergs FK9.41
Joakim Rosengren06Värmdö IF10,48 s
 
P14 Höjd5
Oliver Lindblom06Huddinge AIS1,46
Joel Wikström06Huddinge AIS1,45
Gustav Källström06Turebergs FK1.66
Lukas Ståhl06Värmdö IF146
Joakim Rosengren06Värmdö IF142 cm
 
P14 Stav3
Oliver Sandberg06Huddinge AIS3,00
Oliver Ericsson06Spårvägens FK2.59
Gustav Källström06Turebergs FK2.40
 
P14 Tresteg8
Oliver Lindblom06Huddinge AIS9,83
Emil Klockar06Huddinge AIS9,09
Filip Cedérus06Huddinge AIS
Leo Marcus06Huddinge AIS
Alexander Johansson06Huddinge AIS8,15
Oliver Ericsson06Spårvägens FK12.21
Gustav Källström06Turebergs FK10.97
Mathias Häggblom06IF Åland
 
P14 Kula7
Emil Klockar06Huddinge AIS9,57
Joel Wikström06Huddinge AIS11,22
Oliver Sandberg06Huddinge AIS9,36
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS5,36
Erik Kagerstedt06Huddinge AIS4,49
Oliver Ericsson06Spårvägens FK10.42
Joakim Rosengren06Värmdö IF7,16
 
P13 60m15
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincey Hackett07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF8,64
Victor Gil07Hanvikens SK8:21
Eric Björklund07Huddinge AIS9,63
Elias Häggkvist07Huddinge AIS9.69
Valter Åsberg07Huddinge AIS8,89
Elijah Rollins07Huddinge AIS
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Alexander Mickelson07Turebergs FK7,99
Anton Hellgren07Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl07Vallentuna FK
Hannes Berg07Vallentuna FK8.62
David Berglund07AIK Friidrott8,40
Alexander Sand07Tullinge FI9.22
 
P13 800m8
Philip Persson07Danderyds SK2.31,37
Oliver Persson07Danderyds SK2.30,98
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS2:53.00
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Jakob Lennermark07Turebergs FK2.29,61
Alexander Sand07Tullinge FI2.40
 
P13 Häck 60m8
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Hannes Johansson07Hammarby IF10,40
Victor Gil07Hanvikens SK
Elias Häggkvist07Huddinge AIS13.34
Valter Åsberg07Huddinge AIS11,67
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Jakob Lennermark07Turebergs FK10,58
David Berglund07AIK Friidrott9,54
 
P13 Höjd6
Alexander Kronqvist07Danderyds SK
Hannes Johansson07Hammarby IF1,45
Elias Häggkvist07Huddinge AIS1.35
Valter Åsberg07Huddinge AIS1,36
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
David Berglund07AIK Friidrott156
 
P13 Stav6
Philip Persson07Danderyds SK2.03
Quincey Hackett07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF2,33
Elias Häggkvist07Huddinge AIS
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Alexander Mickelson07Turebergs FK2,90
 
P13 Längd11
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincey Hackett07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF4,96
Eric Björklund07Huddinge AIS3,75
Elias Häggkvist07Huddinge AIS4.23
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Henrik Deresiewicz07Sundbybergs IK
Alexander Mickelson07Turebergs FK5,31
Jacob Nilsson Diehl07Vallentuna FK
Hannes Berg07Vallentuna FK4.83
David Berglund07AIK Friidrott5,15
 
P13 Tresteg4
Elias Häggkvist07Huddinge AIS8.58
Valter Åsberg07Huddinge AIS8,41
Alexander Mickelson07Turebergs FK11,07
Jakob Lennermark07Turebergs FK
 
P13 Kula9
Quincey Hackett07Hammarby IF
Victor Gil07Hanvikens SK9,12
Elias Häggkvist07Huddinge AIS6.98
Joppe Odhner07Huddinge AIS
Valter Åsberg07Huddinge AIS6,96
Alexander Mickelson07Turebergs FK11,43
Anton Hellgren07Vallentuna FK
Jacob Nilsson Diehl07Vallentuna FK
David Berglund07AIK Friidrott10,84
 
P12 60m29
Alvin Berglind08Boo IF
Axel Victorin08Hammarby IF8.88
Sebastian Simon08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS9,01
Sigge Nilzen08Huddinge AIS9.43
Theo Pantzar08Huddinge AIS8.62
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS9,71
Joar Stange08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS9.38
Isak Kernell08Huddinge AIS
Noah Öhrström08Huddinge AIS
Alvin Richtnér08Huddinge AIS
Valle Renkse08Huddinge AIS10,26
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Alec Malmgren08Huddinge AIS
Justus Nordqvist08Huddinge AIS
Rami Fakhreddine08Hässelby SK8.98
Alex Ejendal08IFK Lidingö9.36
Elis Stenelund08Mälarhöjdens IK
William Strömberg08Turebergs FK9.16
Matti Laks Parik08Tyresö FK
Pontus Aasa08Tullinge FI
 
P12 600m15
Alvin Berglind08Boo IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS2.17,85
Sigge Nilzen08Huddinge AIS2.02.19
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Joar Stange08Huddinge AIS
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Jacob Engver08Huddinge AIS
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Rami Fakhreddine08Hässelby SK1.48,14
Pontus Aasa08Tullinge FI
 
P12 Höjd17
Alvin Berglind08Boo IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS1,30
Theo Pantzar08Huddinge AIS1.33
Simon Koningen08Huddinge AIS
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS1,13
Joar Stange08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS1.17
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
Matti Laks Parik08Tyresö FK
Pontus Aasa08Tullinge FI
 
P12 Längd28
Alvin Berglind08Boo IF
Axel Victorin08Hammarby IF4.24
Sebastian Simon08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Andreas Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS4,22
Sigge Nilzen08Huddinge AIS3.66
Theo Pantzar08Huddinge AIS4.30
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS3,81
Joar Stange08Huddinge AIS
Noel Viberg08Huddinge AIS3.68
Isak Kernell08Huddinge AIS
Nemanja Opacic08Huddinge AIS
Noah Öhrström08Huddinge AIS
Alvin Richtnér08Huddinge AIS
Valle Renkse08Huddinge AIS3,22
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Alec Malmgren08Huddinge AIS
Rami Fakhreddine08Hässelby SK4.23
Alex Ejendal08IFK Lidingö3.88
William Strömberg08Turebergs FK4.18
Matti Laks Parik08Tyresö FK
Pontus Aasa08Tullinge FI
 
P12 Kula17
Alvin Berglind08Boo IF
Sebastian Simon08Hammarby IF
Ricky Wahlberg08Hammarby IF9,27
Vincent Yllèn08Huddinge AIS
Algot Särnbrink08Huddinge AIS6,28
Simon Koningen08Huddinge AIS
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Erik Jönsson08Huddinge AIS
Elliot Sjöberg08Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström08Huddinge AIS5,78
Isak Kernell08Huddinge AIS
Adem-Kerem Deniz08Huddinge AIS
Isak Dahlberg Benauda08Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell08Hässelby SK
William Strömberg08Turebergs FK8.46
Matti Laks Parik08Tyresö FK
Alvin Ohlsson08Tullinge FI
 
P11 60m34
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Axel Stolt09Danderyds SK
Jumanne Hackett09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF
Jonatan Borg09Hammarby IF8,89
Elis Morawski09Hellas FK
Theo Wikström09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS9,99
Joar Larsson09Huddinge AIS8,53
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS10,43
Theo Zetterberg09Huddinge AIS9,75
Elliot Stenborg09Huddinge AIS10.11
Theo Gutke09Huddinge AIS9,26
Axel Hansson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS11,05
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS10,23
Ebbe Björkman09Huddinge AIS11,05
Sixten Norrbo Asp09Huddinge AIS
Magnus Claesson09Hässelby SK
Hugo Dahl09Hässelby SK
Jeppe Karlsson09IFK Lidingö9.33
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Herman Lenander09Rånäs 4H
Kasper Langevoort09Sundbybergs IK
Oskar Källström09Turebergs FK
Ivar Olofsson09Tyresö FK
Alvin Westman09Österhaninge IF
Folke Duhlin09Tullinge FI
Vilgot Delsmo Rehn09Tullinge FI
Alf Bäckström09Tullinge FI
 
P11 600m25
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Hugo Finquist09Duvbo IK
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Oliver Micanovic09Hammarby IF
Elis Morawski09Hellas FK
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS1:52.64
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Samuel Werner09Huddinge AIS2,11:07
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Elliot Stenborg09Huddinge AIS
Theo Gutke09Huddinge AIS2,03:81
Axel Hansson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Sixten Norrbo Asp09Huddinge AIS
Elliot Åkerberg09Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry09Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson09Hässelby SK
Dante Stam09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Jeppe Karlsson09IFK Lidingö
Luca Garavini09IFK Lidingö2:07:09
Herman Lenander09Rånäs 4H
Sean Dovander09Turebergs FK1.59.20
Alvin Westman09Österhaninge IF
Alf Bäckström09Tullinge FI
 
P11 Höjd29
Axel Stolt09Danderyds SK
Jumanne Hackett09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF
Jonatan Borg09Hammarby IF1,23
Theo Wikström09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS
Joar Larsson09Huddinge AIS1,38
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS
Theo Zetterberg09Huddinge AIS1,20
Elliot Stenborg09Huddinge AIS0.92
Theo Gutke09Huddinge AIS1,41
Axel Hansson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS1,03
Sixten Norrbo Asp09Huddinge AIS
Magnus Claesson09Hässelby SK
Hugo Dahl09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Jeppe Karlsson09IFK Lidingö1.28
Luca Garavini09IFK Lidingö1:13
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Herman Lenander09Rånäs 4H
Sean Dovander09Turebergs FK1,21
Ivar Olofsson09Tyresö FK
Alvin Westman09Österhaninge IF
Folke Duhlin09Tullinge FI
Vilgot Delsmo Rehn09Tullinge FI
 
P11 Längd34
Edvin Lundberg09Danderyds SK
Hugo Finquist09Duvbo IK
Jumanne Hackett09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Oliver Micanovic09Hammarby IF
Jonatan Borg09Hammarby IF4,65
Elis Morawski09Hellas FK
Hannes Bergkvist09Huddinge AIS3.88
Harald Wahlin09Huddinge AIS3,47
Samuel Werner09Huddinge AIS3,04
Joar Larsson09Huddinge AIS4,63
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS3,30
Theo Zetterberg09Huddinge AIS3,55
Elliot Stenborg09Huddinge AIS3.60
Theo Gutke09Huddinge AIS4,00
Axel Hansson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS2,98
Sixten Norrbo Asp09Huddinge AIS
Elliot Åkerberg09Hässelby SK
Ibrahim Umer Chaudhry09Hässelby SK
Elias Spiridopoulos Petersson09Hässelby SK
Dante Stam09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Jeppe Karlsson09IFK Lidingö3.78
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Herman Lenander09Rånäs 4H
Kasper Langevoort09Sundbybergs IK
Edvin Wedin09Turebergs FK3,98
Sean Dovander09Turebergs FK3,67
Oskar Källström09Turebergs FK
Alvin Westman09Österhaninge IF
 
P11 Kula32
Axel Stolt09Danderyds SK
Jumanne Hackett09Hammarby IF
Morgan Källqvist09Hammarby IF
Anton Brundin09Hammarby IF
Jonatan Borg09Hammarby IF8,02
Theo Wikström09Huddinge AIS
Harald Wahlin09Huddinge AIS5,82
Joar Larsson09Huddinge AIS7,47
Olle Wärlegård09Huddinge AIS
Trent Nordén09Huddinge AIS
Hampus Axelsson09Huddinge AIS5,74
Theo Zetterberg09Huddinge AIS5,96
Elliot Stenborg09Huddinge AIS5.24
Theo Gutke09Huddinge AIS7,08
Axel Hansson09Huddinge AIS
Maximus Annerstedt09Huddinge AIS5,50
Jordan Nordstrand09Huddinge AIS5,46
Ebbe Björkman09Huddinge AIS5,20
Sixten Norrbo Asp09Huddinge AIS
Magnus Claesson09Hässelby SK
Hugo Dahl09Hässelby SK
Love Willen Holgersson09IFK Lidingö
Jeppe Karlsson09IFK Lidingö8.45
Alexander Hulthén Gyllered09IF Linnéa
Mio Norén09IF Linnéa
Herman Lenander09Rånäs 4H
Kasper Langevoort09Sundbybergs IK
Sean Dovander09Turebergs FK5,99
Oskar Källström09Turebergs FK
Alvin Westman09Österhaninge IF
Vilgot Delsmo Rehn09Tullinge FI
Alf Bäckström09Tullinge FI
 
P10 60m25
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Ísak Máni Pálmarsson10Danderyds SK
Nils Risérus10Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler10Hellas FK
Vide Tapper10Hellas FK
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS9,90
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS10.11
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Julian Byrfors10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Albin Holmer10Mälarhöjdens IK
Frank Ungerstedt Törngren10Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt10Rånäs 4H8,61
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Elliot Bax10Sundbybergs IK
Alfred Höiom10Vallentuna FK
Noah Brugge10Österhaninge IF
 
P10 400m22
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Ísak Máni Pálmarsson10Danderyds SK
Ivar Janson10Hammarby IF1,23
Vincent Lundvall10Hellas FK
Vide Tapper10Hellas FK
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS76.86
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Max Unger10IF Linnéa
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt10Rånäs 4H1,20
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Elliot Bax10Sundbybergs IK
Eliah Hallberg Hossain10Turebergs FK
Noah Brugge10Österhaninge IF
 
P10 Höjd22
Ísak Máni Pálmarsson10Danderyds SK
Ivar Janson10Hammarby IF
Albert Gottfarb10Hellas FK
Bob Adler10Hellas FK
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS0.98
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Max Unger10IF Linnéa1,10
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt10Rånäs 4H1,05
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Eliah Hallberg Hossain10Turebergs FK
Noah Brugge10Österhaninge IF
 
P10 Längd30
Marcus Edetoft10Danderyds SK
Ísak Máni Pálmarsson10Danderyds SK
Ivar Janson10Hammarby IF
Albert Gottfarb10Hellas FK
Nils Risérus10Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler10Hellas FK
Vide Tapper10Hellas FK
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS3.28
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman10Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén10Mälarhöjdens IK
Albin Holmer10Mälarhöjdens IK
Frank Ungerstedt Törngren10Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt10Rånäs 4H3,48
Rasmus O Donnell10Saltsjöbadens IF
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Elliot Bax10Sundbybergs IK
Alfred Höiom10Vallentuna FK
Noah Brugge10Österhaninge IF
 
P10 Kula20
Ísak Máni Pálmarsson10Danderyds SK
Eric Sigsfors Cinadler10Hellas FK
Vide Tapper10Hellas FK
Ossian Särnbrink10Huddinge AIS
Olle Klockar10Huddinge AIS
Otto Ahlerup10Huddinge AIS
Lucas Bergman10Huddinge AIS
Gustav Dundeberg10Huddinge AIS
Noel Hedman10Huddinge AIS
Benjamin Karlsson10Huddinge AIS7.33
Wilmer Rantzow10Huddinge AIS
Emil Askerud10Huddinge AIS
Sidney Kwinten10Huddinge AIS
Petter Borgstrand10Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver10Mälarhöjdens IK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Ivar Lundstedt10Rånäs 4H5,92
Joel Köhn10Sundbybergs IK
Elliot Bax10Sundbybergs IK
Noah Brugge10Österhaninge IF
 
P9 60m21
Leo Ryberg11Boo IF11.40
Viktor Lagerdahl11Bromma IF11,20
Hampus Westerholm11Duvbo IK
Filip Finquist11Duvbo IK
Sebastian Kotte11Hammarby IF
Axel Barratt-Due11Hammarby IF
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Isak Andersson11Huddinge AIS
Jonathan Werner11Huddinge AIS
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Gabriel Ekengren11Turebergs FK9,67
Tudor Tocca11Turebergs FK9,63
Leam Sundgren11Tyresö FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Vincent Wamala11AIK Friidrott
Vilgot Ohlsson11Tullinge FI
Danan Girma11Tullinge FI
Adrian Rauschenbach11Tullinge FI
 
P9 400m23
Edvin Isacson11Huddinge AIS1.23.75
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Isak Andersson11Huddinge AIS
Rayen Manai11Huddinge AIS
Sixten Campbell11Huddinge AIS
Jonathan Werner11Huddinge AIS
Victor Wanjau11Huddinge AIS
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Ingmar Snell11IF Linnéa
Silas Lådö11IF Linnéa
Gabriel Ekengren11Turebergs FK77,19
Tudor Tocca11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Emil Sköldberg11AIK Friidrott
Björn Gröndahl Hemlin11AIK Friidrott
Vilgot Ohlsson11Tullinge FI
Felix Gräns11Tullinge FI
Noah Enberg11Tullinge FI
Anton Westin11Tullinge FI
Malte Johnson11Tullinge FI
Danan Girma11Tullinge FI
 
P9 Höjd17
Leo Ryberg11Boo IF
Hampus Westerholm11Duvbo IK
Sebastian Kotte11Hammarby IF
Axel Barratt-Due11Hammarby IF
Albin Nilsson11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Isak Andersson11Huddinge AIS
Jonathan Werner11Huddinge AIS
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Gabriel Ekengren11Turebergs FK
Tudor Tocca11Turebergs FK
Leam Sundgren11Tyresö FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Vincent Wamala11AIK Friidrott
Vilgot Ohlsson11Tullinge FI
Danan Girma11Tullinge FI
Adrian Rauschenbach11Tullinge FI
 
P9 Längd26
Leo Ryberg11Boo IF2.82
Filip Finquist11Duvbo IK
Edvin Isacson11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Isak Andersson11Huddinge AIS
Rayen Manai11Huddinge AIS
Vidar Skenk11Huddinge AIS
Jonathan Werner11Huddinge AIS
Victor Wanjau11Huddinge AIS
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Elias Öhrström11IF Linden
Ingmar Snell11IF Linnéa
Silas Lådö11IF Linnéa
Gabriel Ekengren11Turebergs FK3,67
Tudor Tocca11Turebergs FK3,61
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Emil Sköldberg11AIK Friidrott
Björn Gröndahl Hemlin11AIK Friidrott
Vilgot Ohlsson11Tullinge FI
Felix Gräns11Tullinge FI
Noah Enberg11Tullinge FI
Anton Westin11Tullinge FI
Malte Johnson11Tullinge FI
Danan Girma11Tullinge FI
 
P9 Kula24
Leo Ryberg11Boo IF
Filip Finquist11Duvbo IK
Edvin Isacson11Huddinge AIS
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Malte Wärlegård11Huddinge AIS
Isak Andersson11Huddinge AIS
Rayen Manai11Huddinge AIS
Sixten Campbell11Huddinge AIS
Vidar Skenk11Huddinge AIS
Jonathan Werner11Huddinge AIS
Victor Wanjau11Huddinge AIS
Hannes Nordin11IFK Lidingö
Karl-Axel Söderqvist11IFK Lidingö
Ingmar Snell11IF Linnéa
Silas Lådö11IF Linnéa
Tudor Tocca11Turebergs FK
Eliaz Fazeli11Österhaninge IF
Björn Gröndahl Hemlin11AIK Friidrott
Vilgot Ohlsson11Tullinge FI
Felix Gräns11Tullinge FI
Noah Enberg11Tullinge FI
Anton Westin11Tullinge FI
Malte Johnson11Tullinge FI
Danan Girma11Tullinge FI
 
P8 60m37
Edvin Källqvist12Hammarby IF
Max Wennebjer12Hammarby IF
Olof Lager12Hammarby IF
Filip Bellos Blomqvist12Hammarby IF
Assar Östholm12Hammarby IF
Robin Hertz12Hammarby IF
Sixten Skeppstedt12Hammarby IF
Ruben Palm12Hammarby IF
Anton Nyman12Hammarby IF
Alfred Borselius12Hammarby IF
Kilian Makalo Clifford12Hammarby IF
Milo Stiwenius12Hammarby IF
Noha Stiwenius12Hammarby IF
Melvin Choppelo Garneij12Hellas FK
Nikolaj Tapper12Hellas FK
Elliot Kellner12Huddinge AIS
Vincent Stenborg12Huddinge AIS12.08
Alfred Askerud12Huddinge AIS
Wilhelm Stadig12Huddinge AIS
Adam Johannesson12Huddinge AIS
Melker Wahlsten12Huddinge AIS
Elliot Chressman12Huddinge AIS
Clint Wadeborn12Huddinge AIS
Sixten Ek12Huddinge AIS
Walter Persson12Huddinge AIS
Folke Sundelin12Huddinge AIS
Frans Christensson12IFK Lidingö
Aston Hjelm12IFK Lidingö
Benjamin Franzén12Mälarhöjdens IK
Algot Tinaeus12Mälarhöjdens IK
Herman Axelson12Mälarhöjdens IK11.15
Hjalmar Ehn12Mälarhöjdens IK
Casper Formanek12Mälarhöjdens IK
Walter Johnson12Mälarhöjdens IK11.40
Anton Höglund12Mälarhöjdens IK11.25
Linus Vågesjö12Mälarhöjdens IK
Santos Westerberg Pedroso12AIK Friidrott
 
P8 Längd35
Edvin Källqvist12Hammarby IF
Max Wennebjer12Hammarby IF
Olof Lager12Hammarby IF
Filip Bellos Blomqvist12Hammarby IF
Assar Östholm12Hammarby IF
Robin Hertz12Hammarby IF
Sixten Skeppstedt12Hammarby IF
Ruben Palm12Hammarby IF
Anton Nyman12Hammarby IF
Alfred Borselius12Hammarby IF
Milo Stiwenius12Hammarby IF
Noha Stiwenius12Hammarby IF
Nikolaj Tapper12Hellas FK
Elliot Kellner12Huddinge AIS
Vincent Stenborg12Huddinge AIS2.69
Alfred Askerud12Huddinge AIS
Wilhelm Stadig12Huddinge AIS
Adam Johannesson12Huddinge AIS
Melker Wahlsten12Huddinge AIS
Elliot Chressman12Huddinge AIS
Clint Wadeborn