Entried Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 809 Printed: Huddingespelen
Antal individer / Total persons: 381
 
M 100m5
Per-Jonas Trollsås65Danderyds SK15.00
Fredrik Sandell97Danderyds SK
Hjalmar Didrikson74Spårvägens FK12.24
Peter Johansson69Spårvägens FK12,09
Habtom Asgede95Löparnas Vänner IF
 
M 800m3
Anders Klockar75Huddinge AIS2,11,70
Sven Petersson83Huddinge AIS2:12
Habtom Asgede95Löparnas Vänner IF1:53.28
 
M 1500m12
Fredrik Bernsmed89Fredrikshofs FIF
Daniel Förberg74Fredrikshofs FIF
Felix Davidsson-Berndtsson96Hammarby IF4.28,00
Sven Petersson83Huddinge AIS4:32
Nils Hänström75Huddinge AIS5:00?
Mikael Rosengren80Huddinge AIS4:38
Axel Alness-Borg98IFK Lidingö
Olof Silvander99IFK Lidingö
Kevin Bodén02Mölndals AIK4.13.00
Albin Carlerud02Spårvägens FK
Fredrik Nybäck70Spårvägens FK4.46
Håkan Eriksson61Malungs Skid och FK4.26.62
 
M 3000m3
Daniel Förberg74Fredrikshofs FIF
Fredrik Nybäck70Spårvägens FK10.02
Christian Smedberg86Nacka Värmdö SK
 
M Kula2
Tony Karlsson76Huddinge AIS
Bengt Petersson61Spårvägens FK12.79
 
M Diskus2
Per-Jonas Trollsås65Danderyds SK25.17
Tony Karlsson76Huddinge AIS
 
P17 100m0
 
P17 200m0
 
P17 400m2
Emil Sörqvist03Huddinge AIS53,27
Simon Öberg03Västerås FK
 
P17 800m1
Simon Öberg03Västerås FK
 
P17 1500m1
Simon Öberg03Västerås FK
 
P17 3000m0
 
P17 110m häck0
 
P17 Häck 300m0
 
P17 Hinder 2000m1
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IF
 
P17 Höjd1
William Peiro03Turebergs FK
 
P17 Stav0
 
P17 Längd1
Noah Bucht Wesslén03Hammarby IF
 
P17 Tresteg0
 
P17 Kula1
Teo Paganus03Turebergs FK
 
P17 Diskus1
Teo Paganus03Turebergs FK
 
P17 Slägga1
Leo Bystedt03Västerås FK
 
P17 Spjut0
 
P16 100m4
Casper Gustafsson04Hanvikens SK11,32
Jacob Vestman04Huddinge AIS
Eric Mathier04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
 
P16 200m4
Erik Skoglund04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK23.80
Casper Gustafsson04Hanvikens SK23,24
Kenan Kuru04Tullinge FI
 
P16 400m4
Markus Brodin04Danderyds SK
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK52.99
Filip Engström04Hammarby IF
Kenan Kuru04Tullinge FI
 
P16 800m5
Markus Brodin04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK1:57.56
Alexander Davidsson Eriksson04Danderyds SK2.00.68
Filip Engström04Hammarby IF
Olle Billgren04Hellas FK2.02
 
P16 1500m4
Erik Skoglund04Danderyds SK
Viktor Skoglund04Danderyds SK
Nils Holm04Hammarby IF
Conor Hogan04Turebergs FK4:25,59
 
P16 3000m1
Erik Skoglund04Danderyds SK
 
P16 110m häck0
 
P16 Häck 300m0
 
P16 Hinder 2000m2
Valter Kjellberg04Turebergs FK
Conor Hogan04Turebergs FK
 
P16 Höjd3
Viktor Skoglund04Danderyds SK175
Olle Billgren04Hellas FK
Valter Kjellberg04Turebergs FK
 
P16 Stav1
Eric Mathier04Huddinge AIS
 
P16 Längd3
Oscar Niklasson04Hanvikens SK6,54
Jacob Vestman04Huddinge AIS
Joel Borrman04Huddinge AIS
 
P16 Tresteg2
Kalle Aldskogius04Hammarby IF
Joel Borrman04Huddinge AIS
 
P16 Kula0
 
P16 Diskus2
Erik Skoglund04Danderyds SK
Olle Billgren04Hellas FK
 
P16 Slägga1
Ludvig Wallén04Bromma IF41.73
 
P16 Spjut1
Oscar Niklasson04Hanvikens SK55,54
 
P15 80m12
Elias Bouloussaa05Bromma IF9.67
Victor Törnström05Danderyds SK9,55
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK10,90
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK10,14
Leo Jordal05Huddinge AIS10.19
Oscar Heaton05Huddinge AIS11.42
Tim Forsberg05Huddinge AIS9.88
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö10.29
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK9.97
Gustav Hellsten05Spårvägens FK9.95
Albin Edgert05Täby IS
Albert Söderqvist05Tullinge FI
 
P15 300m7
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Babu Badjie05Danderyds SK37,22
Noah Busch05Danderyds SK
Linus Fondin05Hammarby IF42,50
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK39.69
Albert Söderqvist05Tullinge FI
 
P15 800m3
Linus Fondin05Hammarby IF2,20.77
Simon Bratt05IF Triangeln2:12.33
Albert Söderqvist05Tullinge FI
 
P15 2000m2
Leonardo Garavini05IFK Lidingö6:24.44
Milian Hentschke05Tullinge FI
 
P15 Häck 80m6
Elias Bouloussaa05Bromma IF12.36
Alexander Heaton05Huddinge AIS12.73
Tim Forsberg05Huddinge AIS12.07
Joel Enander05Täby IS11.02
Albin Edgert05Täby IS11.10
Viggo Stridh05Täby IS11.02
 
P15 Häck 300m6
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Elias Kapell06Hammarby IF43,62
Emil Klockar06Huddinge AIS44.82
Joel Enander05Täby IS41.50
Viggo Stridh05Täby IS
 
P15 Hinder 1500m1
Leonardo Garavini05IFK Lidingö4:48.61
 
P15 Höjd12
Lucas Törnström05Danderyds SK
Noah Busch05Danderyds SK
Teodor Nyman05Hanvikens SK1,60
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg05IFK Lidingö176
Edvin Unger05IFK Lidingö
Andrei Popa06Mariestads AIF
Gustav Hellsten05Spårvägens FK1,65
Oliver Ericsson06Spårvägens FK1.73
Jonathan Edberg06Turebergs FK1.68
Joel Enander05Täby IS179
Viggo Stridh05Täby IS1.82
 
P15 Stav6
Lucas Törnström05Danderyds SK
Gabriel Öhrner06Hammarby IF2,72
Alfred Berglind06Hammarby IF2 96
Aron Gullberg06Hammarby IF
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Oliver Sandberg06Huddinge AIS310
 
P15 Längd8
Babu Badjie05Danderyds SK6,02
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK5,14
Christoffer Bergkvist05Hanvikens SK5,59
Leo Jordal05Huddinge AIS
Alexander Heaton05Huddinge AIS
Oscar Heaton05Huddinge AIS
Edvin Unger05IFK Lidingö
Konrad Sundbom Kopparberg05Spårvägens FK5.76
 
P15 Tresteg2
Babu Badjie05Danderyds SK12,20
Teodor Nyman05Hanvikens SK11,04
 
P15 Kula1
Victor Johnson05Bromma IF10.02
 
P15 Diskus9
Victor Johnson05Bromma IF
Lucas Törnström05Danderyds SK
Victor Törnström05Danderyds SK
Adam Torbjörnsson05Hammarby IF26,45
Aron Gullberg06Hammarby IF
Joel Wikström06Huddinge AIS35,98
Bo Rydstrand06Rånäs 4H29,05
Joel Enander05Täby IS35
Albin Edgert05Täby IS
 
P15 Slägga2
Oliver Sandberg06Huddinge AIS42.39
Niklas Lundahl05Väsby IK57,79
 
P15 Spjut10
Victor Johnson05Bromma IF
Victor Törnström05Danderyds SK
Jonathan Hurtig05Hanvikens SK30,85
Leo Jordal05Huddinge AIS
Joel Wikström06Huddinge AIS37,63
Oliver Sandberg06Huddinge AIS42.09
Bo Rydstrand06Rånäs 4H30,48
Joel Enander05Täby IS35
Albin Edgert05Täby IS
Lukas Svensson05Väsby IK36,93
 
P14 80m15
Edvin Sidwall06Danderyds SK10.33
Elias Kapell06Hammarby IF10,34
Gabriel Öhrner06Hammarby IF11,57
Alfred Berglind06Hammarby IF10 71
Carl Bergmark06Hammarby IF
Aron Gullberg06Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK10,58
Emil Klockar06Huddinge AIS10,37
Joel Wikström06Huddinge AIS10,67
Leo Marcus06Huddinge AIS
Andrei Popa06Mariestads AIF
Bo Rydstrand06Rånäs 4H11,34
Oliver Ericsson06Spårvägens FK9.86
Joakim Rosengren06Värmdö IF
David Svanberg06Tullinge FI
 
P14 800m5
Alexander Hägg06Hässelby SK2.10.10
Karl Ottfalk06IFK Lidingö2.06,35
Bo Rydstrand06Rånäs 4H2:50,70
Max Österberg06Värmdö IF2.10,02
Michael Negasi06Löparnas Vänner IF2:23.52
 
P14 2000m2
Erik Alteskog06Hammarby IF
Max Österberg06Värmdö IF
 
P14 Häck 80m5
Elias Kapell06Hammarby IF12,01
Aron Gullberg06Hammarby IF
Emil Kågström Tyboni06Hanvikens SK12,12
Emil Klockar06Huddinge AIS12,40
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P14 Längd12
Edvin Sidwall06Danderyds SK
Elias Kapell06Hammarby IF5,28
Gabriel Öhrner06Hammarby IF4,40
Alfred Berglind06Hammarby IF5 33
Erik Alteskog06Hammarby IF4,42
Aron Gullberg06Hammarby IF
William Strandberg06Hanvikens SK4,61
Emil Klockar06Huddinge AIS5,06
Andrei Popa06Mariestads AIF
Oliver Ericsson06Spårvägens FK6.28
Jonathan Edberg06Turebergs FK4,93
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P14 Tresteg2
Alfred Berglind06Hammarby IF11 65
Aron Gullberg06Hammarby IF
 
P14 Kula9
Carl Bergmark06Hammarby IF
Aron Gullberg06Hammarby IF
Mattias Nilsson06Hanvikens SK9,26
Joel Wikström06Huddinge AIS12,31
Alfred Bergkvist06Huddinge AIS7,01
Leo Marcus06Huddinge AIS7,05
Bo Rydstrand06Rånäs 4H10,48
Oliver Ericsson06Spårvägens FK11.94
Joakim Rosengren06Värmdö IF
 
P13 60m6
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincy Hackett07Hammarby IF
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF8,63
Ludvig Ellgren07Turebergs FK
Alexander Sand07Tullinge FI
 
P13 600m4
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Jakob Lennermark07Turebergs FK1.40,93
Iker García Lundström07Turebergs FK1:43.53
Alexander Sand07Tullinge FI
 
P13 Längd4
Matteus Edetoft07Danderyds SK
Quincy Hackett07Hammarby IF
Noah Holmlund07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF4,97
 
P13 Kula4
Quincy Hackett07Hammarby IF
Hannes Johansson07Hammarby IF
Filip Derezinski07IF Triangeln11.00
Ludvig Ellgren07Turebergs FK11,05
 
P12 60m15
Theodor Håkansson08Hammarby IF9.03
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF8.98
Axel Victorin08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Theo Pantzar08Huddinge AIS8,64
Rasmus Berglund08Huddinge AIS9,32
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Linus Framme08Hälle IF
Uno Stål08KA 2 IF8.46
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK9,85
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
Erik Rosenquist08Vallentuna K
 
P12 600m9
Vilgot Didrikson08Bromma IF1.51
Theodor Håkansson08Hammarby IF2:08
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF2.03
Axel Victorin08Hammarby IF
Rasmus Berglund08Huddinge AIS1.51,28
Linus Framme08Hälle IF1.51,72
Uno Stål08KA 2 IF1.46
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK
Erik Rosenquist08Vallentuna K
 
P12 Längd12
Theodor Håkansson08Hammarby IF4.56
Benjamin Wilkinson08Hammarby IF4.66
Axel Victorin08Hammarby IF
Oscar Johansson08Hanvikens SK
Isak Ålund08Hanvikens SK
Algot Särnbrink08Huddinge AIS
Rasmus Berglund08Huddinge AIS4,18
Alexander Granqvist08Huddinge AIS
Uno Stål08KA 2 IF5.03
Theodor Dauner08Mälarhöjdens IK3,37
Viktor Melén08Mälarhöjdens IK
Jakob Melén08Mälarhöjdens IK
 
K 100m4
Fredrika Pettersson02Hammarby IF13:12
Molly Freeman02Hammarby IF
Ylva Jakobsson98Hammarby IF
Mathilda Hellevik02Hanvikens SK14,45
 
K 800m2
Filippa Ramberg97Hammarby IF2.17,23
Nathalie Tolvers90Spårvägens FK
 
K 1500m1
Filippa Ramberg97Hammarby IF4.43
 
K 3000m2
Marianne Smedmark74LK Roslagen12:00.00
Erica Smedberg87Nacka Värmdö SK
 
K Kula1
Hannah Hilding02Spårvägens FK12,43
 
K Diskus1
Hannah Hilding02Spårvägens FK45,04
 
F17 100m0
 
F17 200m2
Alice Lind03Hanvikens SK30,28
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
 
F17 400m1
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
 
F17 800m1
Elvira Fredin03Spårvägens FK
 
F17 1500m0
 
F17 3000m1
Elvira Fredin03Spårvägens FK
 
F17 100m häck0
 
F17 Häck 300m0
 
F17 Hinder 1500m1
Albertina Brandt03Hammarby IF
 
F17 Höjd2
Alice Lind03Hanvikens SK1,47
Moa Skagerlund03Mälarhöjdens IK1,53
 
F17 Stav1
Moa Ivarsson03Huddinge AIS
 
F17 Längd1
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
 
F17 Tresteg0
 
F17 Kula2
Linn Gabrielli Gustafsson03Eskilstuna FI14,92
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
 
F17 Diskus2
Linn Gabrielli Gustafsson03Eskilstuna FI42,51
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
 
F17 Slägga3
Linn Harryson03Hammarby IF53,45
Sofia Hammarwall03IFK Tumba
Vilma Damberg03Turebergs FK
 
F17 Spjut1
Madeleine Söderqvist03Huddinge AIS
 
F16 100m1
Felicia Johansson04Hanvikens SK14,03
 
F16 200m2
Thea Katsoulaki04Hanvikens SK27,4
Anelia Danielsson04Tullinge FI
 
F16 400m3
Estelle Strand04IFK Lidingö61.18
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF
Anelia Danielsson04Tullinge FI
 
F16 800m4
Lia Cederberg04Hässelby SK
Estelle Strand04IFK Lidingö2.21.00
Julia Meijer04IFK Mora FIK2,20
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF2.22,03
 
F16 1500m0
 
F16 3000m0
 
F16 100m häck0
 
F16 Häck 300m2
Moa Granat04Vallentuna K41,30
Lizette Carlsson04Vallentuna K45,92
 
F16 Hinder 1500m0
 
F16 Höjd0
 
F16 Stav1
Rebecka Forsling04Huddinge AIS
 
F16 Längd3
Kharma Sarenbrant04Bromma IF
Lizette Carlsson04Vallentuna K4,99
Lykke Iacobaeus04Värmdö IF
 
F16 Tresteg0
 
F16 Kula2
Frida Krantz04Hammarby IF
Emma Hallencreutz04Hammarby IF10.02
 
F16 Diskus2
Frida Krantz04Hammarby IF
Jennie Gregestam04Huddinge AIS
 
F16 Slägga2
Jennie Gregestam04Huddinge AIS
Simone Adolfsson04Huddinge AIS
 
F16 Spjut2
Frida Krantz04Hammarby IF
Amanda Helgesson04Hanvikens SK
 
F15 80m9
Ophelia Viirman05Bromma IF10.55
Frida Nyström05Bromma IF
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF10.44
Ella Gustafsson05Bromma IF
Linnéa Boqvist05Hanvikens SK
Lina Ånstad05Motala AIF10.15
Evelina Hamos05Täby IS10.96
Rebecka Sjöberg05Täby IS11,41
Maya Domanowsky05Tullinge FI
 
F15 300m9
Ophelia Viirman05Bromma IF43.14
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF42.00
Maja Simonsson06Hammarby IF44,29
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Ebba Hasselgren Svensson05Spårvägens FK
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK42.51
Evelina Hamos05Täby IS43.71
Clara Knutsson06Upsala IF43.83
Maya Domanowsky05Tullinge FI
 
F15 800m1
Tyra Hedin05IFK Lidingö
 
F15 2000m1
Melina Karagianni05Vallentuna K
 
F15 Häck 80m6
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Ebba Hasselgren Svensson05Spårvägens FK13.20
Lara Johnsson05Turebergs FK13.64
Ebba Sjöström05Täby IS12,91
Rebecka Sjöberg05Täby IS15,00
 
F15 Häck 300m7
Mellanie Neudinger Nellmer05Bromma IF53.36
Esther Sahlqvist06Hammarby IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS50.93
Lina Ånstad05Motala AIF47.89
Ebba Sjöström05Täby IS
Clara Knutsson06Upsala IF48,19
 
F15 Hinder 1500m3
Tyra Hedin05IFK Lidingö
Elin Gezelius06IFK Mora FIK
Agnes Olsson05Turebergs FK
 
F15 Höjd12
Matilda Halfwordson05Bromma IF160
Tuva Johansson06Hammarby IF
Wilma Alexandersson06Huddinge AIS1.61
Elin Hjertzell06Huddinge AIS1,57
Irma Dahlborn06Huddinge AIS
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Lovisa Blomsten06Rånäs 4H
Lara Johnsson05Turebergs FK
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK1,52
Alvah Lind05Tyresö FK1,64
Ebba Sjöström05Täby IS
Rebecka Sjöberg05Täby IS1,43
 
F15 Stav5
Matilda Halfwordson05Bromma IF270
Lisa Appelquist05Bromma IF270
Esther Sahlqvist06Hammarby IF2,91
Alvah Lind05Tyresö FK3,62
Norah Lind05Tyresö FK3,26
 
F15 Längd13
Matilda Halfwordson05Bromma IF5.26
Ophelia Viirman05Bromma IF5.16
Frida Nyström05Bromma IF
Ella Gustafsson05Bromma IF
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS4,38
Lina Ånstad05Motala AIF5.37
Alice Ivarsson05Spårvägens FK
Lara Johnsson05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK5,37
Ebba Sjöström05Täby IS
Rebecka Sjöberg05Täby IS4,80
Melina Karagianni05Vallentuna K3,89
 
F15 Tresteg4
Matilda Halfwordson05Bromma IF11.71
Melina Lidberg05Bromma IF11.40
Emma Sjöblom05Rånäs 4H10,68
Lara Johnsson05Turebergs FK
 
F15 Kula8
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS7,83
Alice Ivarsson05Spårvägens FK
Anna Strunke05Turebergs FK12.47
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Lara Johnsson05Turebergs FK
Norah Lind05Tyresö FK13,81
Rebecka Sjöberg05Täby IS8,75
 
F15 Diskus11
Suzanne Lesage05Bromma IF
Lisa Appelquist05Bromma IF
Irma Dahlborn06Huddinge AIS28.44
Irene Dahl05Huddinge AIS21,96
Tindra Törnestam06Spårvägens FK
Isabella Petäjistö05IF Triangeln22,67
Ninni Dahlfors05IF Triangeln33,95
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK36,48
Norah Lind05Tyresö FK40,37
Elise Angsten06Upsala IF32.91
 
F15 Slägga11
Suzanne Lesage05Bromma IF
Lisa Appelquist05Bromma IF
Linnéa Lindefalk05Hammarby IF44,40
Maja Simonsson06Hammarby IF
Ellen Forsell06Hammarby IF44,76
Johanna Schlyter05Huddinge AIS
Tindra Törnestam06Spårvägens FK
Olivia Ellgren05Turebergs FK
Alvah Lind05Tyresö FK47,71
Norah Lind05Tyresö FK56,27
Elise Angsten06Upsala IF32.24
 
F15 Spjut9
Suzanne Lesage05Bromma IF24.84
Lisa Appelquist05Bromma IF24,72
Alva Bergström05Hanvikens SK21,81
Lisa Mårtensson05Huddinge AIS
Irene Dahl05Huddinge AIS28,31
Anna Strunke05Turebergs FK31,57
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK33,48
Alvah Lind05Tyresö FK31,29
Norah Lind05Tyresö FK38,00
 
F14 80m14
Emma Fogdö06Hanvikens SK11,20
Felicia Renman06Hanvikens SK11,49
Elin Hjertzell06Huddinge AIS11,20
Julia Hansson06Huddinge AIS11,86
Felicia Lundberg06Huddinge AIS11,28
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS11,29
Ida Chrifi06Turebergs FK10,54
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK10,02
Ella Fallope06Turebergs FK11.13
Matilda Petersson06Turebergs FK10:97
Emilia Nielsen06Turebergs FK11.59
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK10,97
Pritha Routh06Tullinge FI
Alicia Nordmark Niska06Tullinge FI
 
F14 800m6
Lisa Bäckdén06Huddinge AIS2:32.48
Linn Adolfsson06Hässelby SK2.22
Maya Swedin06IFK Lidingö2:25.05
Liv Hanell06IFK Tumba
Ella Fallope06Turebergs FK2.24,54
Clara Knutsson06Upsala IF2:25,76
 
F14 2000m4
Lisa Bäckdén06Huddinge AIS7:43.35
Maya Swedin06IFK Lidingö7:24.58
Elin Gezelius06IFK Mora FIK
Elsa Kagevik06Turebergs FK7.21,61
 
F14 Häck 80m8
Esther Sahlqvist06Hammarby IF11,74
Emma Jäderberg06Hanvikens SK14,60
Elin Hjertzell06Huddinge AIS13,60
Irma Dahlborn06Huddinge AIS14,20
Julia Hansson06Huddinge AIS16,42
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS14,58
Ida Chrifi06Turebergs FK12,53
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK12,51
 
F14 Längd14
Tuva Johansson06Hammarby IF4,31
Elin Hjertzell06Huddinge AIS5,14
Emilia Szajda06Huddinge AIS
Irma Dahlborn06Huddinge AIS4,42
Julia Hansson06Huddinge AIS3,99
Felicia Lundberg06Huddinge AIS4,91
Clara Unnerud Wallhagen06Huddinge AIS3,80
Kristelle Grahn06Spårvägens FK5,00
Ida Chrifi06Turebergs FK5,25
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK5,48
Emilia Nielsen06Turebergs FK4.54
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK4,78
Johanna Fernberg06IK Westmannia FI
Pritha Routh06Tullinge FI
 
F14 Tresteg6
Esther Sahlqvist06Hammarby IF10,45
Felicia Lundberg06Huddinge AIS9,83
Kristelle Grahn06Spårvägens FK10,54
Liv Hanell06IFK Tumba
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK11,06
Alicia Nordmark Niska06Tullinge FI
 
F14 Kula9
Ellen Forsell06Hammarby IF11,89
Wilma Alexandersson06Huddinge AIS
Irma Dahlborn06Huddinge AIS8,77
Ida Chrifi06Turebergs FK11,11
Ayla Hallberg Hossain06Turebergs FK9,66
Ella Fallope06Turebergs FK9.54
Matilda Petersson06Turebergs FK10:13
Kajsa Cabanas Andersson06Turebergs FK12,98
Elise Angsten06Upsala IF10.43
 
F13 60m18
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Anna Bergin07Hammarby IF8.60
Clara Aldskogius07Hammarby IF8.63
Lilly Ståhl07Hammarby IF9.19
Matilda Borg07Hammarby IF8.46
Julia Wändin07Hammarby IF8.87
Alba Boric07Hanvikens SK8,33
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS8.68
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS9,45
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Alice Dahl07Huddinge AIS9,09
Beate Pott07Turebergs FK8,58
Emmie Wedin07Turebergs FK8,90
Anastasia Rozhkova07Tullinge FI
Vera Duhlin07Tullinge FI
 
F13 600m11
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF1:42.07
Matilda Borg07Hammarby IF1.41,85
Julia Wändin07Hammarby IF1,41.00
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK1.58,08
Carmen Cernjul07Spårvägens FK1.37,41
Ellinore Sparf07Spårvägens FK1.48,22
Anastasia Rozhkova07Tullinge FI
Elsa Hedenius07Tullinge FI
 
F13 Längd19
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF4.67
Clara Aldskogius07Hammarby IF4.95
Matilda Borg07Hammarby IF4.98
Julia Wändin07Hammarby IF5,00
Alba Boric07Hanvikens SK
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS
Frida Sörqvist07Huddinge AIS
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Matilda Wirén07Huddinge AIS
Alice Dahl07Huddinge AIS4,18
Judith Nielsén07Mälarhöjdens IK4,60
Carmen Cernjul07Spårvägens FK5.02
Beate Pott07Turebergs FK5,19
Emmie Wedin07Turebergs FK4,62
Emma Olofsson07Täby IS
Vera Duhlin07Tullinge FI
 
F13 Kula10
Rose Masoudi07Bromma IF
Norah Hamberg07Bromma IF
Ella Johansson07Hammarby IF10.02
Clara Aldskogius07Hammarby IF9.68
Matilda Borg07Hammarby IF8.89
Alicia Gruvberger07Huddinge AIS10.20
Ebba Ahlerup07Huddinge AIS
Julia Åström07Huddinge AIS
Beate Pott07Turebergs FK11,11
Emma Olofsson07Täby IS
 
F12 60m18
Sofia Sahlén08Bromma IF8,90
Noomi Karboub08Bromma IF9.20
Ines Kieffer08Bromma IF9,38
Tyra Sparv08Hammarby IF9.00
Edit Jansson08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF8,79
Alva Hasselkvist08Huddinge AIS
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson08Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson08Rånäs 4H9.30
Ebba Dahlström08Täby IS8.73
Stella Weissenborn08Täby IS09,13
Agnes Parmhed08Tullinge FI
 
F12 600m8
Noomi Karboub08Bromma IF1.47.93
Ines Kieffer08Bromma IF2,02,31
Edit Jansson08Hammarby IF
Elin Nordlund08Hammarby IF1,57,03
Nadja Nori08Huddinge AIS
Elsa Eriksson08Rånäs 4H2.02
Stella Weissenborn08Täby IS1.52,50
Agnes Parmhed08Tullinge FI
 
F12 Längd17
Sofia Sahlén08Bromma IF4,18
Noomi Karboub08Bromma IF4.09
Ines Kieffer08Bromma IF
Tyra Sparv08Hammarby IF4.29
Edit Jansson08Hammarby IF4,51
Elin Nordlund08Hammarby IF4,43
Nadja Nori08Huddinge AIS
Stella Johansson08Huddinge AIS
Emma Edgren08Huddinge AIS
Embla Arfvidson08Huddinge AIS
Elin Larsson08Huddinge AIS
Ester Wikfeldt08Mälarhöjdens IK4,52
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson08Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson08Rånäs 4H4.12
Ebba Dahlström08Täby IS4.49
Stella Weissenborn08Täby IS4,38