Entried Folksam GP Söderhamn
Antal starter / Total entries: 72 Printed: Folksam GP Söderhamn
Antal individer / Total persons: 69
 
M 100m9
Zion Eriksson02Falu IKSWE10.4620 aug -21
Carl Narup98IFK GöteborgSWE10.776 jun -2210.776 jun -22
Tarley Allison97IFK GöteborgSWE10.7819 jun -2110.9321 jun -22
Viktor Thor00Strands IFSWE10.471 jun -2210.471 jun -22
William Thor00Strands IFSWE10.5714 aug -2110.6212 jun -22
Simon Plesse02Upsala IFSWE10.7720 aug -2110.896 jun -22
Desmond Rogo96Upsala IFSWE10.476 jun -2210.476 jun -22
Christian Mensah96Trondheim FriidrettNOR10.6510.90
Matt Denny96AustralienAUS
 
M 400m2
Christopher Hallden94Turebergs FKSWE50.6650.66
Alexander Nyström03Rehns BKSWE47.3510 jun -2247.3510 jun -22
 
M 800m6
Lukas Holm03Gefle IFSWE2:00.0917 jul -21
Jimmy Öhman01Gefle IFSWE1:53.767 aug -211:55.1326 jun -22
Anton Axelsson01Hässelby SKSWE1:51.5415 jun -19
Alexander Nyström03Rehns BKSWE1:51.593 jul -19
Abbe Ali02Rehns BKSWE2:04.387 aug -21
Joel Etienne Schmitz06LAV Bayer Uerdingen/DormagenGER1:55.21 1:55.21
 
M 1500m5
Yohannes Kiflay02Hässelby SKSWE3:49.7712 jun -223:49.7712 jun -22
Alexander Nilsson95Mölndals AIKSWE
Miguel Palm98Mölndals AIKSWE3.48
Robert Glazers04SC AsaisLAT3:57.953:57.95
Peter Hart93Southampton ACGBR4:00
 
M 400m häck4
Isak Andersson96Upsala IFSWE50.0515 jul -1750.8521 jun -22
Oskari Mörö93FinlandFIN49.04
Patrik Dömötör00SlovakienSVK51,0051,00
Aleix Porras Cantons99SpanienESP50,3450,52
 
M Höjd2
Albin Eriksson03Tyresö FKSWE2.0318 jun -222.0318 jun -22
Erlend Bolstad Raa00Fana ILNOR2,092,09
 
M Tresteg1
Oskar Weidenholm01Mölndals AIKSWE15.118 aug -2014.9221 jun -22
 
M Diskus1
Johannes Lilius01Huddinge AISSWE48.8621 aug -2148.4925 jun -22
 
M Spjut3
Theodor Thor93Eskilstuna FISWE72.4631 jul -1667.966 jun -22
Jakob Eriksson98IF Göta KarlstadSWE71.286 jun -2271.286 jun -22
Otto Sundell00Söderhamns IFSWE64.0517 aug -1954.864 jun -22
 
K 100m2
Fatou Sowe93Malmö AISWE11.5323 aug -2011.958 jun -22
Helene Rønningen98Tyrving ILNOR11.46
 
K 400m0
 
K 800m3
Madeleine Björlin-Delmar96IFK GöteborgSWE2:06.882 jun -18
Ida Ekroth96Upsala IFSWE2:14.6029 jun -172:20.1912 jun -22
Emma Kiplagat Kondrup04Aarhus 1900 A/MDEN2:08.532:13.64
 
K 1500m2
Filippa Ramberg97Hammarby IFSWE
Ida Knutsson04Upsala IFSWE4:33.3730 aug -204:33.7721 jun -22
 
K 100m häck1
Elin Lindeblad95Kalmar SKSWE13.9313 jun -2114.1522 jun -22
 
K 400m häck2
Ella Hagman02Huddinge AISSWE1,02,23
Hanna Palmqvist96Mölndals AIKSWE57.3157.93
 
K Stav1
Saga Andersson00Esbo IFFIN445445
 
K Tresteg3
Maja Åskag02Råby-Rekarne FIFSWE14.0516 jul -2113.2919 jun -22
Kajsa Lindqvist00Upsala IFSWE12.9921 jun -2212.9921 jun -22
Emelie Nyman Wänseth98Östersunds GIFSWE
 
K Kula4
Emilia Malmehed01IF Göta KarlstadSWE
Vanessa Kamga98Hässelby SKSWE15,41
Frida Åkerström90Hässelby SKSWE17,3616,95
Axelina Johansson00Hässelby SKSWE18,3918,39
 
K Diskus11
Erica Larsson90IF Göta KarlstadSWE
Vanessa Kamga98Hässelby SKSWE60,01
Frida Åkerström90Hässelby SKSWE51,7948,91
Mathilda Eriksson98Malmö AISWE
Emma Ljungberg94Spårvägens FKSWE58,1854,31
Hannah Hilding02Spårvägens FKSWE49.0049.00
Daniella Persson00Spårvägens FKSWE54,5154,51
Ellen Pettersson97Upsala IFSWE51,8650,09
Jennifer Rudberg98IFK VäxjöSWE53.1952.06
Salla Sipponen95FinlandFIN59.5258.38
Lotta Flatum02Brandbu ILNOR56,5356,53
 
K Slägga10
Grete Ahlberg98Hammarby IFSWE69.6328 maj -2269.6328 maj -22
Hillevi Carlsson02Hässelby SKSWE60.5329 maj -2160.3031 jan -22
Sara Forssell00Motala AIFSWE66.9126 jun -2266.9126 jun -22
Kristina Andersson91Råby-Rekarne FIFSWE59.4826 aug -1858.3426 jun -22
Rebecka Hallerth96Spårvägens FKSWE64.8126 jun -2264.8126 jun -22
Eleni Larsson93Spårvägens FKSWE69.0413 jun -2161.741 maj -22
Linnea Jönsson95Upsala IFSWE63.1712 maj -1761.4817 apr -22
Kajsa Wennberg96Upsala IFSWE66.0623 apr -2266.0623 apr -22
Emma Holmgren Löf02Upsala IFSWE59.09 59.09
Sara Killinen01FinlandFIN69.5069.50