Entried Götas Ungdomsspel inne
Antal starter / Total entries: 486 Printed: Götas Ungdomsspel inne
Antal individer / Total persons: 167
 
M 60m3
Viktor Rydåker03Upsala IF7.575 feb -227.6514 dec -22
Stefan Franzén03KFUM Örebro7.2915 jan -237.2915 jan -23
Sigmund Le Fjeld05Tyrving IL7.317.31
 
M 200m2
Stefan Franzén03KFUM Örebro23.2212 feb -22
Sigmund Le Fjeld05Tyrving IL23.16
 
M 400m0
 
M 1500m1
Christoffer Skantz85IF Göta Karlstad4:25.5226 mar -22
 
M Häck 60m1
Viktor Rydåker03Upsala IF8.913 dec -228.913 dec -22
 
M Höjd1
Viktor Rydåker03Upsala IF1.825 feb -221.8017 dec -22
 
M Stav2
Rikard Throgen-Hedin03IF Göta Karlstad4.276 feb -22
Viktor Rydåker03Upsala IF4.576 feb -224.403 dec -22
 
M Längd3
Rikard Throgen-Hedin03IF Göta Karlstad6.1428 jan -22
Albin Gyhlenius05KFUM Örebro6.7219 feb -226.6315 jan -23
Sigmund Le Fjeld05Tyrving IL6.61
 
M Tresteg2
Douglas Goldén04Katrineholms SK12.8419 jan -2012.3617 dec -22
Sigmund Le Fjeld05Tyrving IL13.86
 
M Kula3
Rikard Throgen-Hedin03IF Göta Karlstad
Leo Frid Göransson02Sävedalens AIK1630
Viktor Rydåker03Upsala IF
 
M Vikt2
Jacob Nilsson05Spårvägens FK
Gustav Rydåker05Upsala IF
 
P19 Häck 60m1
Albin Gyhlenius05KFUM Örebro8.8014 jan -238.8014 jan -23
 
P19 Kula4
Viktor Lögdahl05Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson05Spårvägens FK13.5014 jan -2313.5014 jan -23
Gustav Rydåker05Upsala IF16.8519 dec -2216.8519 dec -22
Leo Zikovic04Örgryte IS19.2114 jan -2319.2114 jan -23
 
P17 60m8
Albin Westlund07Kils AIK7.9519 mar -22
Lukas Eriksson07Kils AIK
Tinh Lundström06Leksands FIK7.4730 jan -227.683 dec -22
Andrei Popa06Mariestads AIF7.2414 jan -237.2414 jan -23
Gustav Johansson07IFK Växjö7.768 jan -237.768 jan -23
Casper Nilsson Holmgren07IFK Växjö7.8314 dec -227.8314 dec -22
Danilo Potaliko07IFK Växjö7.7214 dec -227.7214 dec -22
Markus Le Fjeld07Tyrving IL7.207.20
 
P17 200m4
Lukas Eriksson07Kils AIK
Gustav Johansson07IFK Växjö25.4114 jan -2325.4114 jan -23
Danilo Potaliko07IFK Växjö24.2214 dec -2224.2214 dec -22
Markus Le Fjeld07Tyrving IL22.70
 
P17 800m1
Albin Westlund07Kils AIK2:45.6525 jan -20
 
P17 Häck 60m5
Albin Westlund07Kils AIK
Kevin Nordin07IFK Växjö
Liam Belo Da Silva07IFK Växjö
Casper Nilsson Holmgren07IFK Växjö9.7514 dec -229.7514 dec -22
Markus Le Fjeld07Tyrving IL
 
P17 Höjd6
Vilgot Hakeberg06IKHP Huskvarna1.805 feb -22
Albin Westlund07Kils AIK1.8212 mar -22
Andrei Popa06Mariestads AIF1.9412 mar -221.9014 jan -23
Kevin Nordin07IFK Växjö1.636 mar -22
Liam Belo Da Silva07IFK Växjö1.5515 jan -22
Casper Nilsson Holmgren07IFK Växjö1.6714 jan -231.6714 jan -23
 
P17 Stav4
Albin Westlund07Kils AIK2.6419 mar -22
Kevin Nordin07IFK Växjö3.1613 mar -223.0114 jan -23
Liam Belo Da Silva07IFK Växjö3.6114 jan -233.6114 jan -23
Hugo Sjösten07IFK Växjö3.4114 jan -233.4114 jan -23
 
P17 Längd4
Albin Westlund07Kils AIK5.7719 mar -22
Andrei Popa06Mariestads AIF6.2614 jan -236.2614 jan -23
Casper Nilsson Holmgren07IFK Växjö4.974 dec -214.7814 jan -23
Markus Le Fjeld07Tyrving IL6.31
 
P17 Kula2
Kevin Nordin07IFK Växjö
Liam Belo Da Silva07IFK Växjö
 
P17 Vikt0
 
P15 60m0
 
P15 200m0
 
P15 1000m0
 
P15 Häck 60m0
 
P15 Höjd1
Robin Lövdal08Karlskoga FI1.7414 jan -231.7414 jan -23
 
P15 Stav2
Olle Höök08Säffle FIK1.5323 nov -19
Gustav Höök08Säffle FIK1.8323 nov -19
 
P15 Längd0
 
P15 Kula2
Olle Höök08Säffle FIK
Gustav Höök08Säffle FIK10,80
 
P15 Vikt0
 
P14 60m1
Alex Nordh09KFUM Örebro9.36
 
P14 200m1
Alex Nordh09KFUM Örebro31.31
 
P14 1000m1
Gabriel Laine09Karlskoga FI3:23.7829 jan -22
 
P14 Häck 60m0
 
P14 Höjd0
 
P14 Längd1
Alex Nordh09KFUM Örebro4.32
 
P14 Kula0
 
P13 60m0
 
P13 200m0
 
P13 800m0
 
P13 Höjd0
 
P13 Stav0
 
P13 Längd0
 
P13 Kula1
Ludvig Antonsson10Sävedalens AIK8.7314 jan -238.7314 jan -23
 
P12 60m5
Oliver Dimming11IF Göta Karlstad10.4712 feb -22
Abel Halász11IF Göta Karlstad11.034 dec -2211.034 dec -22
Olle Falk11IF Göta Karlstad9.004 dec -229.004 dec -22
Nils Ekvall11KFUM Örebro8.9615 jan -238.9615 jan -23
Johan Le Fjeld11Tyrving IL8.628.62
 
P12 200m5
Oliver Dimming11IF Göta Karlstad
Abel Halász11IF Göta Karlstad37.064 dec -2237.064 dec -22
Olle Falk11IF Göta Karlstad30.754 dec -2230.754 dec -22
Hugo Victorén11KFUM Örebro30.3019 nov -2230.3019 nov -22
Johan Le Fjeld11Tyrving IL27.3527.35
 
P12 600m4
Walter Olofsson11IF Göta Karlstad
Abel Halász11IF Göta Karlstad
Olle Falk11IF Göta Karlstad
Johan Le Fjeld11Tyrving IL1.47.50
 
P12 Höjd4
Walter Olofsson11IF Göta Karlstad0.9325 jan -20
Olle Falk11IF Göta Karlstad
Hugo Victorén11KFUM Örebro1.5519 nov -221.5519 nov -22
Nils Ekvall11KFUM Örebro1.4326 nov -221.4326 nov -22
 
P12 Längd5
Walter Olofsson11IF Göta Karlstad3.324 dec -223.324 dec -22
Oliver Dimming11IF Göta Karlstad3.0512 feb -22
Olle Falk11IF Göta Karlstad3.924 dec -223.924 dec -22
Nils Ekvall11KFUM Örebro4.4019 nov -224.4019 nov -22
Johan Le Fjeld11Tyrving IL4.64
 
P12 Kula4
Walter Olofsson11IF Göta Karlstad5.914 dec -225.914 dec -22
Olle Falk11IF Göta Karlstad6.934 dec -226.934 dec -22
Hugo Victorén11KFUM Örebro10.0127 nov -218.3719 nov -22
Nils Ekvall11KFUM Örebro8.8927 nov -218.4114 jan -23
 
P11 60m5
Valter Ruuth12IF Göta Karlstad9.594 dec -229.594 dec -22
Viktor Herrlin12IF Göta Karlstad9.444 dec -229.444 dec -22
Lucas Munter12Kils AIK11.639 feb -20
Axel Östh12Åsbro GoIF9.1619 nov -229.1619 nov -22
Teodor Kvelland12KFUM Örebro9.2026 feb -22
 
P11 400m4
Valter Ruuth12IF Göta Karlstad
Viktor Herrlin12IF Göta Karlstad
Axel Östh12Åsbro GoIF1:14.5111 jan -22
Teodor Kvelland12KFUM Örebro1:16.2426 feb -22
 
P11 Höjd5
Valter Ruuth12IF Göta Karlstad1.1026 feb -22
Viktor Herrlin12IF Göta Karlstad115115
Lucas Munter12Kils AIK1,07
Axel Östh12Åsbro GoIF1.2626 nov -221.2626 nov -22
Teodor Kvelland12KFUM Örebro1.3126 feb -22
 
P11 Längd5
Valter Ruuth12IF Göta Karlstad4.054 dec -224.054 dec -22
Viktor Herrlin12IF Göta Karlstad3.964 dec -223.964 dec -22
Lucas Munter12Kils AIK2.629 feb -20
Axel Östh12Åsbro GoIF3.9819 nov -223.9819 nov -22
Teodor Kvelland12KFUM Örebro4.0527 mar -22
 
P11 Kula4
Valter Ruuth12IF Göta Karlstad6.624 dec -226.624 dec -22
Lucas Munter12Kils AIK3.299 feb -20
Axel Östh12Åsbro GoIF7.1113 feb -22
Teodor Kvelland12KFUM Örebro
 
P10 60m4
Axel Tallsäter13IF Göta Karlstad9.514 dec -229.514 dec -22
Eskil Zetterberg13IF Göta Karlstad10.274 dec -2210.274 dec -22
Loui Högberg13Kils AIK10.9612 feb -22
Theodor Dahlström13KFUM Örebro9.3226 nov -229.3226 nov -22
 
P10 400m4
Axel Tallsäter13IF Göta Karlstad
Eskil Zetterberg13IF Göta Karlstad
Loui Högberg13Kils AIK1.26.10
Theodor Dahlström13KFUM Örebro1:18.6819 nov -221:18.6819 nov -22
 
P10 Höjd3
Eskil Zetterberg13IF Göta Karlstad
Loui Högberg13Kils AIK95
Theodor Dahlström13KFUM Örebro1.1726 nov -221.1726 nov -22
 
P10 Längd4
Axel Tallsäter13IF Göta Karlstad3.944 dec -223.944 dec -22
Eskil Zetterberg13IF Göta Karlstad3.224 dec -223.224 dec -22
Loui Högberg13Kils AIK2.8212 feb -22
Theodor Dahlström13KFUM Örebro3.9526 nov -223.9526 nov -22
 
P10 Kula2
Axel Tallsäter13IF Göta Karlstad5.354 dec -225.354 dec -22
Loui Högberg13Kils AIK4.4812 feb -22
 
P9 60m6
Victor Frykholm14IF Göta Karlstad10.1726 nov -2210.1726 nov -22
Einar Ruuth14IF Göta Karlstad11.7830 jan -22
Loui Ryno14IF Göta Karlstad11.134 dec -2211.134 dec -22
Sebastian Simo14IF Göta Karlstad9.964 dec -229.964 dec -22
Ruben Ahlberg Schütt14IF Göta Karlstad10.844 dec -2210.844 dec -22
Axel Ekvall14KFUM Örebro10.6019 nov -2210.6019 nov -22
 
P9 400m4
Victor Frykholm14IF Göta Karlstad
Einar Ruuth14IF Göta Karlstad
Loui Ryno14IF Göta Karlstad
Sebastian Simo14IF Göta Karlstad1:21.8019 nov -221:21.8019 nov -22
 
P9 Höjd4
Victor Frykholm14IF Göta Karlstad1.0926 nov -221.0926 nov -22
Einar Ruuth14IF Göta Karlstad0.9626 mar -22
Loui Ryno14IF Göta Karlstad1.0126 nov -221.0126 nov -22
Axel Ekvall14KFUM Örebro
 
P9 Längd6
Victor Frykholm14IF Göta Karlstad3.4126 nov -223.4126 nov -22
Einar Ruuth14IF Göta Karlstad2.7230 jan -22
Loui Ryno14IF Göta Karlstad3.094 dec -223.094 dec -22
Sebastian Simo14IF Göta Karlstad3.4919 nov -223.4919 nov -22
Ruben Ahlberg Schütt14IF Göta Karlstad3.304 dec -223.304 dec -22
Axel Ekvall14KFUM Örebro3.2719 nov -223.2719 nov -22
 
P9 Kula5
Victor Frykholm14IF Göta Karlstad5.394 dec -225.394 dec -22
Einar Ruuth14IF Göta Karlstad3.8030 jan -22
Loui Ryno14IF Göta Karlstad5.104 dec -225.104 dec -22
Sebastian Simo14IF Göta Karlstad4.184 dec -224.184 dec -22
Ruben Ahlberg Schütt14IF Göta Karlstad5.034 dec -225.034 dec -22
 
P8 60m2
Elis Sefton15IF Göta Karlstad10.724 dec -2210.724 dec -22
Widar Garp15Åsbro GoIF10.2219 nov -2210.2219 nov -22
 
P8 400m1
Widar Garp15Åsbro GoIF1:30.6419 nov -221:30.6419 nov -22
 
P8 Höjd2
Elis Sefton15IF Göta Karlstad
Widar Garp15Åsbro GoIF0.9726 nov -220.9726 nov -22
 
P8 Längd2
Elis Sefton15IF Göta Karlstad2.664 dec -222.664 dec -22
Widar Garp15Åsbro GoIF3.2819 nov -223.2819 nov -22
 
P8 Kula1
Elis Sefton15IF Göta Karlstad4.564 dec -224.564 dec -22
 
K 60m4
Sissel Eliasson04Alingsås IF8.076 jan -188.1814 jan -23
Erica Jarder86IF Göta Karlstad7.4625 jan -147.7715 jan -23
Emilia Kjellberg96IF Göta Karlstad7.4922 feb -147.6915 jan -23
Elin Molinder04Mölndals AIK7.984 dec -218.0714 dec -22
 
K 200m3
Sissel Eliasson04Alingsås IF27.1511 mar -18
Amanda Hansson99Hässelby SK24.544 feb -17
Hanna Joabsson04IFK Växjö26.9914 jan -2326.9914 jan -23
 
K 400m3
Nora Hägg06Hässelby SK1:02.1519 feb -22
Elin Joabsson04IFK Växjö56.9912 feb -2258.1515 jan -23
Hanna Joabsson04IFK Växjö59.4115 jan -2359.4115 jan -23
 
K 1500m1
Nora Hägg06Hässelby SK5:41.966 feb -22
 
K Häck 60m4
Sissel Eliasson04Alingsås IF9.6112 feb -229.6713 jan -23
Irma Jonhed05IF Göta Karlstad9.3314 jan -239.3314 jan -23
Ebba Hedberg03Kvarnsvedens GoIF9.206 feb -229.3414 jan -23
Elin Molinder04Mölndals AIK9.4527 feb -229.45
 
K Höjd5
Emilia Olsson94Eskilstuna FI1.48
Emma Sandin05IKHP Huskvarna1.6824 feb -191.6615 jan -23
Ebba Hedberg03Kvarnsvedens GoIF1.706 feb -221.6217 dec -22
Stina Larsson04IK Wilske1.705 feb -221.673 dec -22
Hedvig Kallåk04Tyrving IL179170
 
K Stav2
Agnes Friberg05IF Göta Karlstad3.1018 dec -21-
Hedvig Kallåk04Tyrving IL
 
K Längd12
Irma Jonhed05IF Göta Karlstad5.4112 feb -225.2814 jan -23
Erica Jarder86IF Göta Karlstad6.712 mar -13
Emilia Kjellberg96IF Göta Karlstad6.2727 jan -19
Ebba Melin02IF Göta Karlstad5.276 jan -225.0514 jan -23
Ella Hakeberg04IKHP Huskvarna5.165 feb -224.674 dec -22
Emma Eriksson93Karlskoga FI4.6223 feb -13-
Sophie Säwe04Kils AIK5.2014 jan -235.2014 jan -23
Ebba Hedberg03Kvarnsvedens GoIF5.986 mar -225.7014 jan -23
Elin Molinder04Mölndals AIK5.3817 dec -225.3817 dec -22
Stina Larsson04IK Wilske5.1012 jan -19
Ronja Rickardsson05IFK Växjö4.7926 jan -20
Vendela Mörstam04IFK Växjö4.5318 jan -20
 
K Tresteg7
Josefine Johansson08IF Göta Karlstad10.367 jan -2310.367 jan -23
Sophie Säwe04Kils AIK11.6212 feb -2211.5714 jan -23
Julia Hillerström09Kils AIK
Evelina Olsson08IFK Sunne FK11.193 dec -2211.193 dec -22
Elin Joabsson04IFK Växjö12.095 mar -2211.4414 jan -23
Ronja Rickardsson05IFK Växjö10.8815 jan -22
Livia Nilsson07IFK Växjö9.344 dec -21
 
K Kula12
Emilia Malmehed01IF Göta Karlstad14.312 feb -2213.5414 jan -23
Annie Engelbrektsson Jonsson05IF Göta Karlstad7.4829 dec -227.4829 dec -22
Ebba Hedberg03Kvarnsvedens GoIF11.9012 mar -2211.123 dec -22
Beatrice Pettersson05Mölndals AIK13.3714 jan -2313.3714 jan -23
Jonna Lundgren04Skruvs IF12.5222 jan -22
Bea Vold Johannesson04IFK Sunne FK11.9015 jan -2311.9015 jan -23
Ebba Toorell03Sävedalens AIK11.9414 jan -2311.9414 jan -23
Natalie Nilssen Zappalà00Ullevi FK12.9914 jan -2312.9914 jan -23
Malin Garbell05Upsala IF11.753 dec -2211.753 dec -22
Ronja Rickardsson05IFK Växjö
Vendela Mörstam04IFK Växjö
Edvina Norberg05Ransäters AIS10.9614 jan -2310.9614 jan -23
 
K Vikt9
Annie Engelbrektsson Jonsson05IF Göta Karlstad9.0714 jan -239.0714 jan -23
Alexandra Nilsson02IF Göta Karlstad16.2325 feb -22
Sara Forssell00IF Göta Karlstad20.9719 feb -2218.9714 jan -23
Beatrice Pettersson05Mölndals AIK12.00
Malin Garbell05Upsala IF17.0919 dec -2217.0919 dec -22
Ruth Eklöf05Upsala IF13.9714 jan -2313.9714 jan -23
Saga Berg04Upsala IF17.6219 dec -2217.6219 dec -22
Ella Asplund00KFUM Örebro15.0114 jan -2315.0114 jan -23
Edvina Norberg05Ransäters AIS15.6514 jan -2315.6514 jan -23
 
F17 60m6
Amanda Karlsson07IF Göta Karlstad8.9412 mar -22
Aliz Halász07IF Göta Karlstad9.1812 feb -22
Thilda Lipkin06IFK Kristinehamn8.41
Lia Hagström07Säters IF8.2827 nov -218.287 jan -23
Thea Rönnmark07IFK Växjö8.3214 dec -218.4814 dec -22
Julia Falk07IFK Växjö7.9114 dec -227.9114 dec -22
 
F17 200m3
Mathilda Ivarsson07IF Göta Karlstad30.6112 feb -22
Nora Hägg06Hässelby SK29.083 dec -2229.083 dec -22
Lia Hagström07Säters IF28.557 jan -2328.557 jan -23
 
F17 800m0
 
F17 Häck 60m3
Lia Hagström07Säters IF
Livia Nilsson07IFK Växjö10.9114 dec -2210.9114 dec -22
Julia Falk07IFK Växjö9.1514 dec -229.1514 dec -22
 
F17 Höjd2
Aliz Halász07IF Göta Karlstad1.3915 jan -22
Julia Falk07IFK Växjö1.5914 jan -231.5914 jan -23
 
F17 Stav0
 
F17 Längd5
Amanda Karlsson07IF Göta Karlstad4.5226 mar -22
Lia Hagström07Säters IF5.017 jan -235.017 jan -23
Thea Rönnmark07IFK Växjö4.5722 jan -22
Livia Nilsson07IFK Växjö4.3516 jan -22
Julia Falk07IFK Växjö5.3514 jan -235.3514 jan -23
 
F17 Kula6
Emma Andersson07IF Hagen FIK10.198 jan -2310.198 jan -23
Alma Jolbäck07Lidköpings IS9.5327 mar -22
Desiree Essman06Råby-Rekarne FIF11.7214 feb -2110.7914 jan -23
Lia Hagström07Säters IF12.0715 jan -2312.0715 jan -23
Thea Rönnmark07IFK Växjö
Julia Falk07IFK Växjö10.7013 feb -22
 
F17 Vikt6
Emma Andersson07IF Hagen FIK11.897 jan -2311.897 jan -23
Molly Klingener06Lerum Friidrott16.7618 dec -2216.7618 dec -22
Alma Jolbäck07Lidköpings IS
Ella Friberg07Lidköpings IS
Desiree Essman06Råby-Rekarne FIF16.1514 jan -2316.1514 jan -23
Ellen Adolfsson06IK Sisu14.8712 mar -2212.9714 jan -23
 
F15 60m8
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad8.676 feb -22
Tuvali Åhser08IF Göta Karlstad9.1320 mar -229.2115 jan -23
Josefine Johansson08IF Göta Karlstad8.5626 mar -228.5826 nov -22
My Lindberg08Hammarby IF8.2911 dec -228.2911 dec -22
Mi Westlund08Kils AIK9.4712 feb -22
Evelina Olsson08IFK Sunne FK7.9015 jan -237.9015 jan -23
Nellie Nordh-Porath08Säffle FIK9.0819 nov -229.0819 nov -22
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö8.5314 dec -218.5414 dec -22
 
F15 200m7
Moa Karlsson08IF Göta Karlstad28.6712 feb -22
Tuvali Åhser08IF Göta Karlstad30.2727 mar -2230.4814 jan -23
Josefine Johansson08IF Göta Karlstad28.0119 mar -2228.5819 nov -22
My Lindberg08Hammarby IF28.0523 jan -22
Evelina Olsson08IFK Sunne FK26.323 dec -2226.323 dec -22
Elsa Sjögren08Säffle FIK29.7319 nov -2229.7319 nov -22
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö28.2820 mar -2228.713 dec -22
 
F15 1000m2
Nellie Nordh-Porath08Säffle FIK
Hannah Eriksson08Säffle FIK
 
F15 Häck 60m7
Moa Karlsson08IF Göta Karlstad10.0119 mar -22
Matilda Lindén08IF Göta Karlstad10.5314 jan -2310.5314 jan -23
My Lindberg08Hammarby IF9.5810 dec -229.5810 dec -22
Evelina Olsson08IFK Sunne FK9.4314 jan -239.4314 jan -23
Elsa Sjögren08Säffle FIK11.1215 jan -22
Hannah Eriksson08Säffle FIK
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö10.0914 dec -2210.0914 dec -22
 
F15 Höjd7
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad1.636 feb -221.546 jan -23
Tuvali Åhser08IF Göta Karlstad1.4412 feb -221.4215 jan -23
Matilda Lindén08IF Göta Karlstad1.454 dec -211.416 jan -23
Evelina Olsson08IFK Sunne FK1.643 dec -221.643 dec -22
Elsa Sjögren08Säffle FIK1.4819 nov -221.4819 nov -22
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö1.5622 jan -221.553 dec -22
Svea Victorén08KFUM Örebro1.686 feb -221.6519 nov -22
 
F15 Stav2
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad3.0026 mar -222.9014 jan -23
Tuvali Åhser08IF Göta Karlstad2.5514 jan -232.5514 jan -23
 
F15 Längd8
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad4.8212 feb -224.6014 jan -23
Tuvali Åhser08IF Göta Karlstad4.0726 feb -22
Matilda Lindén08IF Göta Karlstad4.6012 feb -224.5729 dec -22
Josefine Johansson08IF Göta Karlstad4.8329 dec -224.8329 dec -22
Evelina Olsson08IFK Sunne FK5.4729 dec -225.4729 dec -22
Nellie Nordh-Porath08Säffle FIK3.6119 nov -223.6119 nov -22
Hannah Eriksson08Säffle FIK
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö4.8622 jan -22
 
F15 Kula7
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad9.0629 jan -22
Matilda Lindén08IF Göta Karlstad11.4529 dec -2211.4529 dec -22
Mi Westlund08Kils AIK8.1019 nov -228.1019 nov -22
Evelina Olsson08IFK Sunne FK9.2315 jan -239.2315 jan -23
Hannah Eriksson08Säffle FIK
Klara Petersson08Sävedalens AIK12.2926 nov -2212.2926 nov -22
Vera Undin Cederberg08IFK Växjö11.215 feb -2210.7611 dec -22
 
F15 Vikt5
Nathalie Wiman Ahlstedt08IF Göta Karlstad11.7212 feb -22
Matilda Lindén08IF Göta Karlstad10.1323 jan -229.95
Mi Westlund08Kils AIK7.7812 feb -22
Klara Petersson08Sävedalens AIK14.9418 dec -2214.9418 dec -22
Midea Allard08Västerås FK15.826 jan -2315.826 jan -23
 
F14 60m9
Trulsa Lech09SK Bore8.6015 jan -238.6015 jan -23
Malva Lönn09Hammarby IF8.2627 nov -218.2711 dec -22
Julia Hillerström09Kils AIK8.8612 feb -22
Tiril Gustafsson09Kils AIK9.1712 feb -22
Wanja Öhman09IFK Kristinehamn
Elin Abelin09Säffle FIK9.1719 nov -229.1719 nov -22
Nelly Boquist09Tjalve FIF9.0317 feb -229.1115 jan -23
Linn Wickman09Västerås FK10.7419 nov -2210.7419 nov -22
Tuvalie Medberg09KFUM Örebro9.0915 jan -239.0915 jan -23
 
F14 200m5
Ellen Rinnemo09IF Göta Karlstad30.6112 feb -22
Malva Lönn09Hammarby IF26.803 dec -2226.803 dec -22
Tiril Gustafsson09Kils AIK30.6915 jan -22
Nelly Boquist09Tjalve FIF30.006 jan -2330.006 jan -23
Tuvalie Medberg09KFUM Örebro30.5926 nov -2230.5926 nov -22
 
F14 1000m1
Ellen Rinnemo09IF Göta Karlstad3:35.638 mar -22
 
F14 Häck 60m3
Malva Lönn09Hammarby IF9.3110 dec -229.3110 dec -22
Elin Abelin09Säffle FIK10.4814 jan -2310.4814 jan -23
Nelly Boquist09Tjalve FIF10.806 jan -2310.806 jan -23
 
F14 Höjd4
Julia Hillerström09Kils AIK1.4612 feb -22
Elin Abelin09Säffle FIK1.4819 nov -221.4819 nov -22
Nelly Boquist09Tjalve FIF1.4515 jan -231.4515 jan -23
Freja Wilén09KFUM Örebro1.3827 nov -21
 
F14 Längd10
Trulsa Lech09SK Bore4.4814 jan -234.4814 jan -23
Malva Lönn09Hammarby IF4.9311 dec -224.9311 dec -22
Julia Hillerström09Kils AIK
Tiril Gustafsson09Kils AIK
Wanja Öhman09IFK Kristinehamn4.3614 jan -234.3614 jan -23
Elin Abelin09Säffle FIK4.4019 nov -224.4019 nov -22
Nelly Boquist09Tjalve FIF
Linn Wickman09Västerås FK3.3726 nov -223.3726 nov -22
Freja Wilén09KFUM Örebro3.7619 nov -223.7619 nov -22
Tuvalie Medberg09KFUM Örebro4.2819 nov -224.2819 nov -22
 
F14 Kula4
Julia Hillerström09Kils AIK
Elin Abelin09Säffle FIK7.7719 nov -227.7719 nov -22
Nelly Boquist09Tjalve FIF9.923 dec -229.923 dec -22
Linn Wickman09Västerås FK801
 
F13 60m1
Julia Karlsson10Säffle FIK9.3919 nov -229.3919 nov -22
 
F13 200m1
Julia Karlsson10Säffle FIK31.3219 nov -2231.3219 nov -22
 
F13 800m0
 
F13 Höjd1
Julia Karlsson10Säffle FIK1.4126 nov -221.4126 nov -22
 
F13 Stav0
 
F13 Längd1
Julia Karlsson10Säffle FIK4.366 jan -234.366 jan -23
 
F13 Kula1
Julia Karlsson10Säffle FIK8.1226 nov -228.1226 nov -22
 
F12 60m18
Elsa Lönn11Boo IF9.3119 nov -229.3119 nov -22
Freja Karlsson11IF Göta Karlstad10.7512 feb -2210.784 dec -22
Agnes Karlsson11IF Göta Karlstad10.074 dec -2210.074 dec -22
Hilda Alsterdal11IF Göta Karlstad11.2716 feb -21
Astrid Tallsäter11IF Göta Karlstad9.544 dec -229.544 dec -22
Ebba Johansson11IF Göta Karlstad9.304 dec -229.304 dec -22
Linnea Adaobi Hansson11IF Göta Karlstad8.9519 nov -228.9519 nov -22
Hilla Skantz11IF Göta Karlstad9.804 dec -229.804 dec -22
Linnea Hoffman11IF Göta Karlstad10.344 dec -2210.344 dec -22
Ebba Milton11IF Göta Karlstad10.324 dec -2210.324 dec -22
Ashley Arvidsson11IF Göta Karlstad9.564 dec -229.564 dec -22
Hannah Ungerberg11IF Göta Karlstad
Lina Petersson11Istrums SK9.4515 jan -239.4515 jan -23
Zara Branneby11Karlskoga FI9.6019 nov -229.6019 nov -22
Tilda Thelander11Karlskoga FI9.7919 nov -229.7919 nov -22
Ellie Gustafsson11Kils AIK9.9012 feb -22
Agnes Nord11KFUM Örebro11.1215 jan -2311.1215 jan -23
Elin Holmeide11Romerike Friidrett8,919,02
 
F12 200m9
Elsa Lönn11Boo IF31.8219 nov -2231.8219 nov -22
Agnes Karlsson11IF Göta Karlstad33.334 dec -2233.334 dec -22
Hilda Alsterdal11IF Göta Karlstad
Ebba Johansson11IF Göta Karlstad32.134 dec -2232.134 dec -22
Linnea Adaobi Hansson11IF Göta Karlstad31.0019 nov -2231.0019 nov -22
Hilla Skantz11IF Göta Karlstad33.124 dec -2233.124 dec -22
Ashley Arvidsson11IF Göta Karlstad31.804 dec -2231.804 dec -22
Zara Branneby11Karlskoga FI31.7126 nov -2231.7126 nov -22
Elin Holmeide11Romerike Friidrett30,65
 
F12 600m6
Hilda Alsterdal11IF Göta Karlstad
Linnea Adaobi Hansson11IF Göta Karlstad2.06
Hilla Skantz11IF Göta Karlstad
Linnea Hoffman11IF Göta Karlstad
Hannah Ungerberg11IF Göta Karlstad
Lina Petersson11Istrums SK2:12.2315 jan -232:12.2315 jan -23
 
F12 Höjd8
Elsa Lönn11Boo IF1.3211 dec -221.3211 dec -22
Ellen Landmark11IF Göta Karlstad1.2030 jan -22
Hilda Alsterdal11IF Göta Karlstad
Ebba Johansson11IF Göta Karlstad
Ashley Arvidsson11IF Göta Karlstad
Zara Branneby11Karlskoga FI1.4015 jan -231.4015 jan -23
Tilda Thelander11Karlskoga FI1.2227 mar -221.2215 jan -23
Elin Holmeide11Romerike Friidrett1,301,25
 
F12 Längd17
Elsa Lönn11Boo IF4.2419 nov -224.2419 nov -22
Freja Karlsson11IF Göta Karlstad2.874 dec -222.874 dec -22
Agnes Karlsson11IF Göta Karlstad3.714 dec -223.714 dec -22
Astrid Tallsäter11IF Göta Karlstad3.794 dec -223.794 dec -22
Ebba Johansson11IF Göta Karlstad3.894 dec -223.894 dec -22
Linnea Adaobi Hansson11IF Göta Karlstad3.8219 nov -223.8219 nov -22
Hilla Skantz11IF Göta Karlstad3.414 dec -223.414 dec -22
Elsa Åström11IF Göta Karlstad3.1030 jan -22
Linnea Hoffman11IF Göta Karlstad3.004 dec -223.004 dec -22
Ebba Milton11IF Göta Karlstad3.024 dec -223.024 dec -22
Ashley Arvidsson11IF Göta Karlstad3.604 dec -223.604 dec -22
Hannah Ungerberg11IF Göta Karlstad
Lina Petersson11Istrums SK3.2326 mar -22
Zara Branneby11Karlskoga FI4.0414 jan -234.0414 jan -23
Tilda Thelander11Karlskoga FI3.8114 jan -233.8114 jan -23
Ellie Gustafsson11Kils AIK3.4912 feb -22
Elin Holmeide11Romerike Friidrett4,23
 
F12 Kula9
Freja Karlsson11IF Göta Karlstad4.964 dec -224.964 dec -22
Astrid Tallsäter11IF Göta Karlstad5.284 dec -225.284 dec -22
Linnea Adaobi Hansson11IF Göta Karlstad7.2919 nov -227.2919 nov -22
Elsa Åström11IF Göta Karlstad6.0212 feb -22
Ashley Arvidsson11IF Göta Karlstad8.4015 jan -238.4015 jan -23
Zara Branneby11Karlskoga FI8.4019 nov -228.4019 nov -22
Tilda Thelander11Karlskoga FI8.7815 jan -238.7815 jan -23
Ellie Gustafsson11Kils AIK6.0512 feb -22
Elin Holmeide11Romerike Friidrett7,057,05
 
F11 60m3
Wilma Adler12Kils AIK11.8112 feb -22
Tove Fredin12Lidköpings IS9.1814 jan -239.1814 jan -23
Felicia Salmenius12Bohus IF9.754 dec -229.754 dec -22
 
F11 400m2
Wilma Adler12Kils AIK
Felicia Salmenius12Bohus IF1:37.7216 nov -19
 
F11 Höjd2
Wilma Adler12Kils AIK0.8526 jan -20
Tove Fredin12Lidköpings IS1.403 dec -221.403 dec -22
 
F11 Längd3
Wilma Adler12Kils AIK2.6112 feb -22
Tove Fredin12Lidköpings IS4.3415 jan -234.3415 jan -23
Felicia Salmenius12Bohus IF3.0113 nov -223.0113 nov -22
 
F11 Kula2
Wilma Adler12Kils AIK4.6512 feb -22
Felicia Salmenius12Bohus IF5.624 dec -225.624 dec -22
 
F10 60m7
Adele De Melo Wäseby13IF Göta Karlstad10.204 dec -2210.204 dec -22
Signe Olofsson13IF Göta Karlstad11.024 dec -2211.024 dec -22
Nova Klevskog13IF Göta Karlstad11.184 dec -2211.184 dec -22
Nelly Pavedahl13IF Göta Karlstad10.854 dec -2210.854 dec -22
Nina Vennlund13IFK Kristinehamn9.9619 nov -229.9619 nov -22
Alice Werner Sääw13Stocksäters IF10.8219 nov -2210.8219 nov -22
Nike Eklind Ludvigsson13Åsbro GoIF10.4019 nov -2210.4019 nov -22
 
F10 400m5
Adele De Melo Wäseby13IF Göta Karlstad
Signe Olofsson13IF Göta Karlstad
Nova Klevskog13IF Göta Karlstad
Nina Vennlund13IFK Kristinehamn1:33.6519 nov -221:33.6519 nov -22
Alice Werner Sääw13Stocksäters IF
 
F10 Höjd3
Adele De Melo Wäseby13IF Göta Karlstad0.7726 jan -20
Nova Klevskog13IF Göta Karlstad
Nike Eklind Ludvigsson13Åsbro GoIF1.3326 nov -221.3326 nov -22
 
F10 Längd6
Adele De Melo Wäseby13IF Göta Karlstad3.4112 feb -22
Signe Olofsson13IF Göta Karlstad2.904 dec -222.904 dec -22
Nelly Pavedahl13IF Göta Karlstad2.944 dec -222.944 dec -22
Nina Vennlund13IFK Kristinehamn3.2419 nov -223.2419 nov -22
Alice Werner Sääw13Stocksäters IF3.0819 nov -223.0819 nov -22
Nike Eklind Ludvigsson13Åsbro GoIF3.5619 nov -223.5619 nov -22
 
F10 Kula4
Adele De Melo Wäseby13IF Göta Karlstad4.7912 feb -22
Signe Olofsson13IF Göta Karlstad4.584 dec -224.584 dec -22
Nina Vennlund13IFK Kristinehamn4.3826 nov -224.3826 nov -22
Nike Eklind Ludvigsson13Åsbro GoIF5.6026 nov -225.6026 nov -22
 
F9 60m3
Tyra Sandin14IF Göta Karlstad10.6826 nov -2210.6826 nov -22
Lilly Eriksson14IF Göta Karlstad11.124 dec -2211.124 dec -22
Julia Boijebrink14IF Göta Karlstad10.714 dec -2210.714 dec -22
 
F9 400m2
Lilly Eriksson14IF Göta Karlstad
Julia Boijebrink14IF Göta Karlstad
 
F9 Höjd1
Julia Boijebrink14IF Göta Karlstad1.1326 nov -221.1326 nov -22
 
F9 Längd3
Tyra Sandin14IF Göta Karlstad3.214 dec -223.214 dec -22
Lilly Eriksson14IF Göta Karlstad2.514 dec -222.514 dec -22
Julia Boijebrink14IF Göta Karlstad3.524 dec -223.524 dec -22
 
F9 Kula3
Tyra Sandin14IF Göta Karlstad4.0426 nov -224.0426 nov -22
Lilly Eriksson14IF Göta Karlstad3.264 dec -223.264 dec -22
Julia Boijebrink14IF Göta Karlstad4.4626 nov -224.4626 nov -22
 
F8 60m4
Ellen Adolfsson15IF Göta Karlstad12.444 dec -2212.444 dec -22
Lina Drejhammar15Kils AIK11.34
Meja Werner Sääw16Stocksäters IF12.2826 nov -2212.2826 nov -22
Nellie Salmenius15Bohus IF11,85
 
F8 400m3
Ellen Adolfsson15IF Göta Karlstad
Lina Drejhammar15Kils AIK
Nellie Salmenius15Bohus IF
 
F8 Höjd2
Ellen Adolfsson15IF Göta Karlstad
Lina Drejhammar15Kils AIK
 
F8 Längd3
Lina Drejhammar15Kils AIK2.82
Meja Werner Sääw16Stocksäters IF2.4726 nov -222.4726 nov -22
Nellie Salmenius15Bohus IF2,71
 
F8 Kula2
Lina Drejhammar15Kils AIK2.84
Nellie Salmenius15Bohus IF2,97