Entried Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 380 Printed: Huddingespelen
Antal individer / Total persons: 129
 
M 100m5
Tom Emfel06Hammarby IF12,13
Staffan Lindberg72Hellas FK12.78
Per Öhrland42Huddinge AIS21,79w
Oliver Ericsson06Spårvägens FK
Anastasios Vassileiou97Cyprus10.89
 
M 200m3
Staffan Lindberg72Hellas FK26.66
Nils Söderqvist00Huddinge AIS
Per Öhrland42Huddinge AIS
 
M 400m0
 
M 800m3
Daniel Förberg74Fredrikshofs FIF2:16.37
Habtom Asgede95Turebergs FK
Kalab Alemsegek Tesfay04Turebergs FK
 
M 1500m1
Rickard Pell79Hässelby SK3:43.154,08
 
M 5000m2
Nils Holmqvist99Björnstorps IF16:17.4015:56
Axel Rosell93Huddinge AIS16:50.39
 
M 110m häck1
David Adrian98Huddinge AIS
 
M 400m häck4
Dennis Elms Jansson95Huddinge AIS
Emil Sörqvist03Huddinge AIS
Charalambos Pavlou01Cyprus56.55
Andreas Andreou96Cyprus52.56
 
M Höjd3
Per Liljegren01Spårvägens FK
Jonathan Edberg06Turebergs FK2.012.01
Albin Eriksson03Tyresö FK2.08
 
M Stav2
Jacob Semb-Josefson06Turebergs FK4.78
Hunter S Mabon69Turebergs FK3.85355
 
M Längd1
Albin Lundberg06Mälarö SOK6.00
 
M Tresteg3
Tom Emfel06Hammarby IF12,62
Mattias Sunneborn70Spårvägens FK
Oliver Ericsson06Spårvägens FK
 
M Kula0
 
M Diskus2
Johannes Lilius01Huddinge AIS49.8749.87
Hunter S Mabon69Turebergs FK36.62
 
M Slägga0
 
M Spjut2
Mattias Sunneborn70Spårvägens FK
Stellan Back75Turebergs FK
 
P19 110m häck1
Emil Klockar06Huddinge AIS
 
P19 Kula0
 
P19 Diskus0
 
P17 100m3
Samuel Komesha07Hammarby IF
Algot Eriksson08IF Linden13.03
Edward Lindfors Scheja07Spårvägens FK
 
P17 200m4
Algot Eriksson08IF Linden
Wilton Furubom09IF Linden
Edward Lindfors Scheja07Spårvägens FK24.7224.72
Jakob Lennermark07Turebergs FK
 
P17 400m2
Hannes Lundmark08Mälarhöjdens IK53.43
Jakob Lennermark07Turebergs FK52.40
 
P17 800m2
Hannes Lundmark08Mälarhöjdens IK2:06.30
Noa Steiner07Turebergs FK1:56.60
 
P17 1500m0
 
P17 3000m0
 
P17 Hinder 2000m2
Rasmus Berglund08Huddinge AIS
Noa Steiner07Turebergs FK5:52.73
 
P17 110m häck4
Levi Back08Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK
Jacob Norsell07Täby IS
Tim Henriksson07Västerås FK15.37
 
P17 400m Häck2
Levi Back08Turebergs FK
Jakob Lennermark07Turebergs FK55.7356.26
 
P17 Höjd2
Levi Back08Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK1.82
 
P17 Stav5
Theodor Håkansson08Hammarby IF4.164.16
Samuel Komesha07Hammarby IF
Levi Back08Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK4.38
Gustav Karlén07Västerås FK4.144.00
 
P17 Längd4
Eli Graseman07Spårvägens FK5.59
Levi Back08Turebergs FK
Simon Lindström07Turebergs FK6.47
Tim Henriksson07Västerås FK6.33
 
P17 Tresteg1
Eli Graseman07Spårvägens FK11,78
 
P17 Kula1
Levi Back08Turebergs FK
 
P17 Diskus2
Christoffer Bélec07Hammarby IF
Levi Back08Turebergs FK
 
P17 Slägga1
Christoffer Bélec07Hammarby IF
 
P17 Spjut2
Christoffer Bélec07Hammarby IF
Levi Back08Turebergs FK
 
P15 80m1
Wilton Furubom09IF Linden10.04
 
P15 300m1
Lukas Einarsson10Linköpings GIF41.1740.29
 
P15 800m1
Karl Pell09Hässelby SK2:13.38
 
P15 2000m0
 
P15 Hinder 1500m0
 
P15 Häck 80m1
Ville Mårtensson09Huddinge AIS12.26
 
P15 Häck 300m0
 
P15 Höjd1
Ville Mårtensson09Huddinge AIS1.581.58
 
P15 Stav1
Gustav Rognes09Hässelby SK2.30
 
P15 Längd0
 
P15 Tresteg0
 
P15 Kula0
 
P15 Diskus0
 
P15 Slägga0
 
P15 Spjut0
 
P14 80m2
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P14 800m2
Ivar Janson10Hammarby IF2:13.31
Lukas Einarsson10Linköpings GIF2:31.6h
 
P14 2000m0
 
P14 Häck 80m0
 
P14 Häck 300m0
 
P14 Höjd2
Vincent Lundvall10Hellas FK
Tristan Back10Turebergs FK
 
P14 Stav1
Tristan Back10Turebergs FK
 
P14 Längd5
Nils Risérus10Hellas FK
Vincent Lundvall10Hellas FK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Tristan Back10Turebergs FK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P14 Tresteg3
Vincent Lundvall10Hellas FK
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P14 Kula3
Vincent Lundvall10Hellas FK
Tristan Back10Turebergs FK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P14 Diskus2
Tristan Back10Turebergs FK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P14 Slägga0
 
P14 Spjut3
Elias Riml10Mälarhöjdens IK
Tristan Back10Turebergs FK
Love Lindberg10Turebergs FK
 
P13 60m4
Lucas Nolfelt11Hanvikens SK10.8310:12
Anton Svalstedt11Huddinge AIS8.04
Theo Theorin11Österhaninge IF9.369.36
Odin Östman11Österhaninge IF8.428.42
 
P13 200m5
Alvin Forsgren11Hanvikens SK
Anton Svalstedt11Huddinge AIS26.50
Svante Johansson11Väsby IK28.2528.25
Theo Theorin11Österhaninge IF
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 600m2
Svante Johansson11Väsby IK1:52.82
Theo Theorin11Österhaninge IF2:00.64
 
P13 Häck 60m3
Svante Johansson11Väsby IK10.44
Theo Theorin11Österhaninge IF12.16
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Häck 200m3
Svante Johansson11Väsby IK32.37
Theo Theorin11Österhaninge IF36.03
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Höjd3
Alvin Forsgren11Hanvikens SK1.20
Theo Theorin11Österhaninge IF1.381.38
Odin Östman11Österhaninge IF1.341.34
 
P13 Stav0
 
P13 Längd4
Anton Svalstedt11Huddinge AIS5.17
Svante Johansson11Väsby IK4.73
Theo Theorin11Österhaninge IF4.13
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Tresteg2
Theo Theorin11Österhaninge IF8.76
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Kula5
Lucas Nolfelt11Hanvikens SK6.467,70
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Ivar Steinbergs11Huddinge AIS11.1911.19
Theo Theorin11Österhaninge IF7.887.88
Odin Östman11Österhaninge IF6.826.82
 
P13 Diskus4
Lucas Nolfelt11Hanvikens SK16.78
Ivar Steinbergs11Huddinge AIS39.69
Theo Theorin11Österhaninge IF22.32
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Slägga5
Lucas Nolfelt11Hanvikens SK15.20
Anton Svalstedt11Huddinge AIS
Ivar Steinbergs11Huddinge AIS34.16
Theo Theorin11Österhaninge IF16.44
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P13 Spjut4
Lucas Nolfelt11Hanvikens SK17.35
Ivar Steinbergs11Huddinge AIS42.3942.39
Theo Theorin11Österhaninge IF21.04
Odin Östman11Österhaninge IF
 
P12 60m2
Cyrus Tajfar12Huddinge AIS
Florian Lindberg12Turebergs FK
 
P12 200m0
 
P12 600m0
 
P12 Höjd1
Orion Theorin12Österhaninge IF0.96
 
P12 Stav0
 
P12 Längd2
Florian Lindberg12Turebergs FK
Orion Theorin12Österhaninge IF2.33
 
P12 Tresteg1
Florian Lindberg12Turebergs FK
 
P12 Kula2
Florian Lindberg12Turebergs FK
Orion Theorin12Österhaninge IF
 
P12 Diskus2
Florian Lindberg12Turebergs FK
Orion Theorin12Österhaninge IF
 
P12 Spjut3
Cyrus Tajfar12Huddinge AIS
Florian Lindberg12Turebergs FK
Orion Theorin12Österhaninge IF15.63
 
K 100m1
Tiffanie Magnusson02Upsala IF
 
K 200m0
 
K 400m0
 
K 800m0
 
K 1500m2
Olivia Grahn06Hammarby IF4:47,01
Felicia Krohn05Tullinge FI5:36.53
 
K 5000m1
Olivia Grahn06Hammarby IF18:42,9718:42,97
 
K 100m häck1
Alva Back06Turebergs FK
 
K 400m häck1
Tina Helen Bergem94Kristiansand IF63,22
 
K Höjd3
Lina Bjerkestam05Huddinge AIS
Emilia Nielsen06Turebergs FK165165
Tiffanie Magnusson02Upsala IF
 
K Stav2
Alva Back06Turebergs FK
Carin Thornander63Turebergs FK260230
 
K Längd1
Alva Back06Turebergs FK
 
K Tresteg1
Ylva Jakobsson98Hammarby IF
 
K Kula0
 
K Diskus0
 
K Slägga0
 
K Spjut1
Alva Back06Turebergs FK
 
F17 100m5
Sofia Sahlén08Bromma IF
Sofia Håkansson07Hammarby IF
Emelie Lundqvist08Hässelby SK
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK13.4513.45
Elin Nordlund08Österhaninge IF
 
F17 200m4
Sofia Sahlén08Bromma IF28.97
Emelie Lundqvist08Hässelby SK26.79
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK27.86
Emmie Wedin07Turebergs FK26.50
 
F17 400m2
Judit Hagerfors08Mälarhöjdens IK61,49
Julia Sandler Djerf08Turebergs FK1:09.07
 
F17 800m1
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
 
F17 1500m0
 
F17 3000m1
Venla Engström07Turebergs FK11:12.78
 
F17 2000m Hinder0
 
F17 100m häck2
Emmie Wedin07Turebergs FK15.09
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
 
F17 400m Häck1
Wilma Beiming-Brotte08Täby IS
 
F17 Höjd1
Sofia Sahlén08Bromma IF1.48
 
F17 Stav1
Beate Pott07Turebergs FK3.873.28
 
F17 Längd6
Alva Attersand07Hammarby IF4.34
Sofia Håkansson07Hammarby IF4.14
Emmie Wedin07Turebergs FK5.34
Tilde Norrbrand07Turebergs FK5.03
Ida Bonow07Turebergs FK4.97
Elin Nordlund08Österhaninge IF4.23
 
F17 Tresteg5
Alva Attersand07Hammarby IF9.84
Emmie Wedin07Turebergs FK11.62
Tilde Norrbrand07Turebergs FK10.84
Ida Bonow07Turebergs FK10.98
Elin Nordlund08Österhaninge IF
 
F17 Kula2
Elin Runemar07Spårvägens FK13.9413.36
Amilia Jergmar07Spårvägens FK15.3414.98
 
F17 Diskus1
Beatrice Lindberg07Hellas FK35.1834.08
 
F17 Slägga2
Beatrice Lindberg07Hellas FK58.0658.06
Elin Runemar07Spårvägens FK55.7052.62
 
F17 Spjut0
 
F15 80m5
Stella Tuzovic09Hammarby IF11.5711.57
Natalie Johansson09Huddinge AIS11.3811.38
Sophie Adolfsson09Hässelby SK10.92
Selma Tjernström Milione09Hässelby SK10.81
Vera Stolpen09Täby IS11.28
 
F15 300m2
Sophie Adolfsson09Hässelby SK45.41
Selma Tjernström Milione09Hässelby SK45.14
 
F15 800m2
Elsa Danielsson09IFK Lidingö2:21.44
Freja Ahlepil09Turebergs FK2:22.25
 
F15 2000m0
 
F15 Hinder 1500m1
Freja Ahlepil09Turebergs FK5:19.535:19.53
 
F15 Häck 80m0
 
F15 Häck 300m0
 
F15 Höjd3
Stella Tuzovic09Hammarby IF1.491.49
Elin Strandberg09Huddinge AIS1.60
Vera Stolpen09Täby IS1.51
 
F15 Stav1
Freja Ahlepil09Turebergs FK2.84
 
F15 Längd6
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF3.82
Stella Tuzovic09Hammarby IF4.334,52
Natalie Johansson09Huddinge AIS4.634.58
Sophie Adolfsson09Hässelby SK4.47
Selma Tjernström Milione09Hässelby SK4.33
Vera Stolpen09Täby IS4.624.62
 
F15 Tresteg3
Stella Tuzovic09Hammarby IF9.699.37
Natalie Johansson09Huddinge AIS10.5310.53
Vera Stolpen09Täby IS10.23
 
F15 Kula1
Emmy Lindblom09Hammarby IF8.628.80
 
F15 Diskus2
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF21.9319.30
Natalie Johansson09Huddinge AIS22.58
 
F15 Slägga2
Emmy Lindblom09Hammarby IF36.5236.52
Leia Finbom Höglund09Hammarby IF37.6937.69
 
F15 Spjut1
Vera Stolpen09Täby IS28.05
 
F14 80m7
Léonie Gobitschek10Bromma IF
Julia Lindquist10Hellas FK11.3411.34
Wilma Wallsten10Huddinge AIS
Bianca Borgman10IF Linnéa
Hedvig Ulvenfalk Berg10Mälarhöjdens IK
Frida Hultén Skrzeczynski10Spårvägens FK11.3011.30
Ema Avramova10Turebergs FK10,4510,45
 
F14 800m1
Lilly Skedung10Turebergs FK
 
F14 2000m1
Frida Hultén Skrzeczynski10Spårvägens FK
 
F14 Häck 80m6
Alba Jergmar10Boo IF
Léonie Gobitschek10Bromma IF
Wilma Wallsten10Huddinge AIS
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Hedvig Ulvenfalk Berg10Mälarhöjdens IK
Lilly Skedung10Turebergs FK
 
F14 Häck 300m6
Alba Jergmar10Boo IF
Léonie Gobitschek10Bromma IF
Hedda Kirk10Hellas FK
Wilma Wallsten10Huddinge AIS
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Lilly Skedung10Turebergs FK
 
F14 Höjd4
Alba Jergmar10Boo IF1.34
Léonie Gobitschek10Bromma IF1.36
Hilma Westling10Huddinge AIS1.351,41
Ema Avramova10Turebergs FK1.561.56
 
F14 Stav2
Hilma Westling10Huddinge AIS2.022,26
Hedvig Ulvenfalk Berg10Mälarhöjdens IK
 
F14 Längd11
Léonie Gobitschek10Bromma IF
Hedda Kirk10Hellas FK
Julia Lindquist10Hellas FK
Wilma Wallsten10Huddinge AIS5.11
Alma Carlson10Huddinge AIS
Josefine Cedergren10Huddinge AIS3.65
Clara Gruvfält10IF Linnéa3,95
Bianca Borgman10IF Linnéa3,80
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK3.59
Hedvig Ulvenfalk Berg10Mälarhöjdens IK
Frida Hultén Skrzeczynski10Spårvägens FK
 
F14 Tresteg3
Wilma Wallsten10Huddinge AIS
Alma Carlson10Huddinge AIS
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK8.08
 
F14 Kula3
Julia Lindquist10Hellas FK6.256.25
Josefine Cedergren10Huddinge AIS6.746.74
Bianca Borgman10IF Linnéa
 
F14 Diskus4
Alba Jergmar10Boo IF
Alma Carlson10Huddinge AIS22.7222.72
Josefine Cedergren10Huddinge AIS17.1817.18
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK15.41
 
F14 Slägga5
Julia Lindquist10Hellas FK14.8814.88
Alma Carlson10Huddinge AIS31.8031.80
Josefine Cedergren10Huddinge AIS20.4620.46
Clara Gruvfält10IF Linnéa
Lily Söderlind10Mälarhöjdens IK17.01
 
F14 Spjut4
Alba Jergmar10Boo IF29.8929.89
Léonie Gobitschek10Bromma IF
Alma Carlson10Huddinge AIS22.3122.31
Josefine Cedergren10Huddinge AIS15.8015.80
 
F13 60m11
Elvira Livak11Bromma IF8.908.90
Estelle Gobitschek11Bromma IF9.049.04
Hanna Lörenskog11Bromma IF8.298.37
Signe Tholander11Hammarby IF8.468.52
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS10.49
Maja Dabrowska11Hässelby SK9.339.39
Ella Ranung11Hässelby SK9.799.79
Alma Rydén11IF Linnéa9.09
Julie Zäll11Täby IS8.81
Linn Nordlund11Österhaninge IF9.45
Nova Palm11Österhaninge IF9.259.25
 
F13 200m9
Elvira Livak11Bromma IF31.60
Estelle Gobitschek11Bromma IF30.05
Hanna Lörenskog11Bromma IF29.14
Signe Tholander11Hammarby IF28.23
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS37.83
Ella Ranung11Hässelby SK33.61
Alma Rydén11IF Linnéa
Julie Zäll11Täby IS
Nova Palm11Österhaninge IF31.08
 
F13 600m3
Estelle Gobitschek11Bromma IF1:55.53
Vera Pell11Hässelby SK2:02.811.59
Ella Ranung11Hässelby SK2:05.35
 
F13 Häck 60m6
Elvira Livak11Bromma IF
Estelle Gobitschek11Bromma IF11.47
Hanna Lörenskog11Bromma IF10.45
Elvira Belda11Hammarby IF12.39
Julie Zäll11Täby IS
Linn Nordlund11Österhaninge IF11,34
 
F13 Häck 200m7
Elvira Livak11Bromma IF
Estelle Gobitschek11Bromma IF33.20
Hanna Lörenskog11Bromma IF
Signe Tholander11Hammarby IF
Moa Attersand11Hammarby IF33.13
Vera Pell11Hässelby SK
Nova Palm11Österhaninge IF
 
F13 Höjd7
Vera Davidgård11Bromma IF1.331.30
Elvira Livak11Bromma IF1.35
Estelle Gobitschek11Bromma IF1.26
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS1.20
Ella Ranung11Hässelby SK1.14
Julie Zäll11Täby IS1.23
Linn Nordlund11Österhaninge IF1.25
 
F13 Stav2
Vera Davidgård11Bromma IF1.451.45
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS1.30
 
F13 Längd12
Elvira Livak11Bromma IF4.03
Estelle Gobitschek11Bromma IF3.95
Hanna Lörenskog11Bromma IF4.91
Signe Tholander11Hammarby IF4.48
Elvira Belda11Hammarby IF3.24
Moa Attersand11Hammarby IF4.24
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS3.41
Maja Dabrowska11Hässelby SK3.99
Ella Ranung11Hässelby SK3.60
Alma Rydén11IF Linnéa3.99
Julie Zäll11Täby IS3.76
Linn Nordlund11Österhaninge IF4.06
 
F13 Tresteg8
Elvira Livak11Bromma IF
Hanna Lörenskog11Bromma IF9.77
Moa Attersand11Hammarby IF
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS7.72
Vera Pell11Hässelby SK8.308.30
Ella Ranung11Hässelby SK
Julie Zäll11Täby IS
Linn Nordlund11Österhaninge IF7.92
 
F13 Kula5
Vera Davidgård11Bromma IF6.91
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS6.04
Maja Dabrowska11Hässelby SK12.0112.01
Julie Zäll11Täby IS5.54
Linn Nordlund11Österhaninge IF7.53
 
F13 Diskus5
Vera Davidgård11Bromma IF16.86
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS15.87
Maja Dabrowska11Hässelby SK16.85
Ella Ranung11Hässelby SK15.41
Linn Nordlund11Österhaninge IF18.99
 
F13 Slägga8
Vera Davidgård11Bromma IF16.43
Elvira Belda11Hammarby IF14.21
Moa Attersand11Hammarby IF28.02
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS17.46
Maja Dabrowska11Hässelby SK31.7431.74
Vera Pell11Hässelby SK17.5016.39
Julie Zäll11Täby IS16.60
Linn Nordlund11Österhaninge IF21.31
 
F13 Spjut4
Vera Davidgård11Bromma IF17.68
Ella Boström Krajnik11Huddinge AIS12.08
Ella Ranung11Hässelby SK13.08
Linn Nordlund11Österhaninge IF26.37
 
F12 60m0
 
F12 200m1
Prisha Tirumala12Huddinge AIS
 
F12 600m0
 
F12 Höjd0
 
F12 Stav1
Prisha Tirumala12Huddinge AIS
 
F12 Längd1
Prisha Tirumala12Huddinge AIS
 
F12 Tresteg0
 
F12 Kula0
 
F12 Diskus0
 
F12 Spjut0